משו משו...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
משוגע אדום

משו משו...

שליחה על ידי משוגע אדום »

הגיע הזמן שמישו יגיד את זה.. סמיוני חרא שחקן.. הוא איטי בטירוף תוקע משחקים אגואיסט ואין לו מקום בבאר שבע.. כל הגולים שלו היו פשוט צירוף מקרים מוחלט לחלוטין... אין שום סיבה לתת לו לשחק.. מה גם שאתה לא יודע איך הוא מתנהל באימונים... כל היפיי נפש שטוענים שהקבוצה משחקת בונקר.. תסתכלו על העונה שעברה שהייתה פשוט בזיון.. בלבול ולנדאו שיחקו אנטי כדורגל... התוצאות היו מבישות.. ורק במזל התעוררו במשחק נגד רמת גן.. (אותו שער של קלדיארה... ).. מה גם ששנה שעברה באותה תקופה שהקבוצה לא הייתה מצליחה לא הגיעו אנשים כמו שהשנה מגיעים... דבר נוסף... ללא גיא לוי שחקנים מסויימים לא היו מגיעים לכאן... אותו אחד שאנחנו נהנים לראות אותו משחק ואותו וקוראים בשמו ללא הרף או חלוץ שסירב להבקיע עד למחזורים האחרונים בליגה.. והחשיפה שלה זוכה הפועל מתן באר שבע בתקשורת..(ולא אני לא מכליל את רדיו דרום פה..)... תחשבו על מצב שבוא גיא מתפטר.. אתם חושבים שכיום יש מאמן מתאים יותר מגיא לוי שיכול להחליף אותו כאן?! אני יודע שהכדורגל שאנחנו מציגים לא מזהיר.. אבל רבאק אנחנו מראים אופי מנצחים.. שנה שעברה אפחד לא חלם על לנצח משחקים ברציפות... אז בואו נתן לגיא ולכל השחקנים את השקט שלהם ונראה לכל הארץ שלמרות המשבר באמון נעשה אנחנו את הצעד הראשון ונחזור לעודד במשך כל המשחק בטוב וברע אם או בלי סמיוני.. (שלדעתי יכול ועדיף לו להחליף מקצוע למתקין מנורות... ) ובעיקר עם הרבה שחקני נשמה תוצרת באר שבע שיתנו תנשה בשבילנו... "אם רק תאמינו... "

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: משו משו...

שליחה על ידי yedidel »

אני לא חושב שצריך לקחת את זה לכיוונים כאלה אישיים. סמיוני שחקן מצויין, עם משחק ראש טוב ורגל שמאל קטלנית, בכושר של השנה שעברה בהחלט היה יכול להשתלב בליגת העל.
גם השנה במשחקים שהוא שיחק הוא לא היה רע, שני שערים וגם כמה כדורים יפים להחמצות של קדוסי.

כל זה כמובן לא הופך אותו להיות מעל המועדון. יש מאמן שחושב הרבה קדימה ומשיקוליו לא מרכיב אותו בחודש האחרון. אני אישית לא ממש חשבתי שסמיוני אשם בכל הבלאגן שנוצר סביבו עם הקהל, עד הרגע שראיתי אותו בסוף המשחק מול רעננה ניגש לקהל, אקט גועלי של חוסר כבוד לחבריו לקבוצה שירדו לקול שריקות בוז.

אני גם בטוח שגיא לוי ימשיך בשיקוליו המקצועיים נטו לגבי סמיוני. כמו שניסו בכוח להדביק לו שהוא רוצה להעיף את אלול בתחילת העונה גם עכשיו מנסים לעשות אותו דבר עם סמיוני. אל תופתעו אם הוא בכל זאת יישאר פה בינואר ואם הוא יחזור להרכב.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

סימיוני שחקן טוב והכל אבל הוא איטי וכבד וזה קצת גם מעט את מהלך המשחק של הקבוצה כל מסירה שלו הוא רוצה לתת איזה עקב או משהו יפה הוא מיצא את עצמו בבאר שבע כך לפחות אני חושב..

סמל אישי של משתמש
משוגע אדום

שליחה על ידי משוגע אדום »

הדיעה שלי בנוסף לכל שבליגה השניהה אנחנו יכולים להדביק את הקבוצה עם שלד טוב ולתת לצעירים שלנו הזדמנויות להתחשל ולקבל דקות רבות יותר... כך ששנה הבאה בליגת העל (בע"ה) שחקנים כמו רפי עמוס אליראן אפריאט ויתר השחקנים יהיו שם דבר בכדורגל הישראלי... כי שמות כמו אליראן אפריאט רפי עמוס מוכרים לנו אוהדי באר שבע והגיע הזמן שהשנה ושנה הבאה שאר הליגה תכיר אותם...
לא ככה?!

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

משוגע אדום כתב:הגיע הזמן שמישו יגיד את זה.. סמיוני חרא שחקן.. הוא איטי בטירוף תוקע משחקים אגואיסט ואין לו מקום בבאר שבע.. כל הגולים שלו היו פשוט צירוף מקרים מוחלט לחלוטין... אין שום סיבה לתת לו לשחק.. מה גם שאתה לא יודע איך הוא מתנהל באימונים... כל היפיי נפש שטוענים שהקבוצה משחקת בונקר.. תסתכלו על העונה שעברה שהייתה פשוט בזיון.. בלבול ולנדאו שיחקו אנטי כדורגל... התוצאות היו מבישות.. ורק במזל התעוררו במשחק נגד רמת גן.. (אותו שער של קלדיארה... ).. מה גם ששנה שעברה באותה תקופה שהקבוצה לא הייתה מצליחה לא הגיעו אנשים כמו שהשנה מגיעים... דבר נוסף... ללא גיא לוי שחקנים מסויימים לא היו מגיעים לכאן... אותו אחד שאנחנו נהנים לראות אותו משחק ואותו וקוראים בשמו ללא הרף או חלוץ שסירב להבקיע עד למחזורים האחרונים בליגה.. והחשיפה שלה זוכה הפועל מתן באר שבע בתקשורת..(ולא אני לא מכליל את רדיו דרום פה..)... תחשבו על מצב שבוא גיא מתפטר.. אתם חושבים שכיום יש מאמן מתאים יותר מגיא לוי שיכול להחליף אותו כאן?! אני יודע שהכדורגל שאנחנו מציגים לא מזהיר.. אבל רבאק אנחנו מראים אופי מנצחים.. שנה שעברה אפחד לא חלם על לנצח משחקים ברציפות... אז בואו נתן לגיא ולכל השחקנים את השקט שלהם ונראה לכל הארץ שלמרות המשבר באמון נעשה אנחנו את הצעד הראשון ונחזור לעודד במשך כל המשחק בטוב וברע אם או בלי סמיוני.. (שלדעתי יכול ועדיף לו להחליף מקצוע למתקין מנורות... ) ובעיקר עם הרבה שחקני נשמה תוצרת באר שבע שיתנו תנשה בשבילנו... "אם רק תאמינו... "

מה עוד לא סיימתם עם זה לא נימאס לכם ? :דופק את הראש בקיר: :דופק את הראש בקיר: :דופק את הראש בקיר:
תתרכזו בדברים אחרים...... :תופים: :תופים: :תופים:
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

שלח תגובה