ידיעות הנגב 16.7 - בעיות בהגנה,לחץ ועיירה פסטורלית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

ידיעות הנגב 16.7 - בעיות בהגנה,לחץ ועיירה פסטורלית

שליחה על ידי messiah »

*התחושה הלא טובה במועדון החלה אחרי המשחק אימון נגד מ.ס אשדוד שבו הקבוצה לא הציגה יכולה מלהיבה בלשון המעטה. עושה רושם שהסגל עדיין
לא הושלם ושחקני המפתח הזרים עדיין לא במיטבם. קלינגר לא סגור על מס' משבצות בהרכב,בעיקרן עמדת המגן הימני.

*סאגת הנבנחנים נמתחה כמו מסטיק שעות לפני היציאה למחנה האימון כשעד יום לפני היציאה למחנה האימונים אף אחד מן המועמדים לא ידע אם הוא טס למחנה
אימונים או לא. בסופו של יום הוחלט שיניב איפרגן הוא היחיד שייצא למחנה. חושבים שהאבסורד עם איפרגן נגמר? בשעות הערב ביום שני הובהל איפרגן למשרדו של
המנכ"ל ארז בדש והוצע לו הסכם עם שכר של 4000-5000 ש"ח לחודש. איפרגן נפגע,סירב לחתום על ההסכם הדי מעליב מבחינתו אך יצא למחנה האימונים כשעננה
מרחפת מעל ראשו.

*קלינגר אופטימי - "המלון מצויין וכך גם התנאים מסביב. מזג האוויר האיר לנו פנים ואחרי גל חום הטמפ' הן בסביבות 20 מעלות,עם טפטופי גשם,מה שנשאר עכשיו
זה רק לעבוד חזק ולהתגבש"

* מגבשים הרכב - קלינגר מתלבט קשות על עמדת המגן הימני ואחרי שאריק הורט ירד מן הפרק,קלינגר שוקל להחתים בלם ישראלי ואז להזיז את יחיאל לעמדת המגן.
במידה ואופציה זאת לא תצלח,לא מן הנמנע שקלינגר יחזור לאופציית אילוז כמגן ימני (ולא כקשר כפי שייעד לו) כאשר יניב איפרגן יהיה הגיבוי.
במרכז ההגנה מרוצים בצוות המקצועי מגביש שנראה נלהב,חזק וראשון לכל כדור.
בעמדת המגן השמאלי יש שקט יחסי בגלל יכולתו הנהדרת של דודזאדה,אבל במועדון מחפשים גיבוי לשחקן אחרי שהרוש שוחרר לעכו. אחת האופציות שעומדות על הפרק
היא צירופו לסגל של ליאל זגורי שחקן הנוער.

*שלושה שחקנים שעמדו על הפרק השבוע היו נדב קידר,ריף מסיקה וינון ברדה - אחרי מו"מ לא קל,קידר סיכם בהפועל ב"ש כפי בקשתו של קלינגר. ריף מסיקה
חזק על הכוונת של המועדון ("שחקן טכני,בעל שליטה טובה בכדור,אחד שמעורב במשחק) ואם לא יהיו התפתחויות לא צפויות הוא יצטרף לסגל בקרוב. הוחלט
לא להחתים את ינון ברדה עקב חשש במועדון מאי יכולתו להתמודד על מקום בהרכב מבחינה חברתית כחלוץ רביעי ולכן החליטו לרדת מן האופצייה שלו. ברדה?
הוא טוען שאף אחד לא דיבר איתו על הנושא ולכן הופתע מההחלטה.

שיהיה לכם סוף שבוע מצויין,
קרדיט לעצמי ולפרקי האצבעות שלי על ההקלדה.
:)

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

Re: ידיעות הנגב 16.7 - בעיות בהגנה,לחץ ועיירה פסטורלית

שליחה על ידי ירון »

תותח באמת תמסור תודה לאצבעותיך
משום מה אני מרגיש בטוח עם קלינגר
מה שבטוח הגנה יותר גרועה משנה שעברה לא תהייה
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
באמת לא נעים להעתיק כתבות מהעיתון למחשב-מניסיון.
לנושא:
אילוז מגן חלש ואני בספק אם הוא מתאים להרכב,הבעיה היא שאין כמעט חלופות בשוק הישראלי ואנחנו כבר מחזיקים ב5 זרים.
העונה ההבדל בין עונה טובה והצלחה לבין עונה סבירה או מאכזבת תלויה בעיקר בזרים,אני מקווה שקלינגר פגע בול.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

לא מעודד במיוחד המצב...
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הכותרת:
"משהו רקוב בממלכה של קלינגר"

לא יכלו למצוא משהו קצת יותר אופטימי ?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

messiah כתב:*התחושה הלא טובה במועדון החלה אחרי המשחק אימון נגד מ.ס אשדוד שבו הקבוצה לא הציגה יכולה מלהיבה בלשון המעטה. עושה רושם שהסגל עדיין
לא הושלם ושחקני המפתח הזרים עדיין לא במיטבם. קלינגר לא סגור על מס' משבצות בהרכב,בעיקרן עמדת המגן הימני.

*סאגת הנבנחנים נמתחה כמו מסטיק שעות לפני היציאה למחנה האימון כשעד יום לפני היציאה למחנה האימונים אף אחד מן המועמדים לא ידע אם הוא טס למחנה
אימונים או לא. בסופו של יום הוחלט שיניב איפרגן הוא היחיד שייצא למחנה. חושבים שהאבסורד עם איפרגן נגמר? בשעות הערב ביום שני הובהל איפרגן למשרדו של
המנכ"ל ארז בדש והוצע לו הסכם עם שכר של 4000-5000 ש"ח לחודש. איפרגן נפגע,סירב לחתום על ההסכם הדי מעליב מבחינתו אך יצא למחנה האימונים כשעננה
מרחפת מעל ראשו.

*קלינגר אופטימי - "המלון מצויין וכך גם התנאים מסביב. מזג האוויר האיר לנו פנים ואחרי גל חום הטמפ' הן בסביבות 20 מעלות,עם טפטופי גשם,מה שנשאר עכשיו
זה רק לעבוד חזק ולהתגבש"

* מגבשים הרכב - קלינגר מתלבט קשות על עמדת המגן הימני ואחרי שאריק הורט ירד מן הפרק,קלינגר שוקל להחתים בלם ישראלי ואז להזיז את יחיאל לעמדת המגן.
במידה ואופציה זאת לא תצלח,לא מן הנמנע שקלינגר יחזור לאופציית אילוז כמגן ימני (ולא כקשר כפי שייעד לו) כאשר יניב איפרגן יהיה הגיבוי.
במרכז ההגנה מרוצים בצוות המקצועי מגביש שנראה נלהב,חזק וראשון לכל כדור.
בעמדת המגן השמאלי יש שקט יחסי בגלל יכולתו הנהדרת של דודזאדה,אבל במועדון מחפשים גיבוי לשחקן אחרי שהרוש שוחרר לעכו. אחת האופציות שעומדות על הפרק
היא צירופו לסגל של ליאל זגורי שחקן הנוער.

*שלושה שחקנים שעמדו על הפרק השבוע היו נדב קידר,ריף מסיקה וינון ברדה - אחרי מו"מ לא קל,קידר סיכם בהפועל ב"ש כפי בקשתו של קלינגר. ריף מסיקה
חזק על הכוונת של המועדון ("שחקן טכני,בעל שליטה טובה בכדור,אחד שמעורב במשחק) ואם לא יהיו התפתחויות לא צפויות הוא יצטרף לסגל בקרוב. הוחלט
לא להחתים את ינון ברדה עקב חשש במועדון מאי יכולתו להתמודד על מקום בהרכב מבחינה חברתית כחלוץ רביעי ולכן החליטו לרדת מן האופצייה שלו. ברדה?
הוא טוען שאף אחד לא דיבר איתו על הנושא ולכן הופתע מההחלטה.

שיהיה לכם סוף שבוע מצויין,
קרדיט לעצמי ולפרקי האצבעות שלי על ההקלדה.
:)
1. לא מובנת ההתנהלות של הקבוצה בקשר לשחקני הבית. להציע לאיפרגן סכום של 4000 ש"ח? מדובר בשחקן מקצוען ואם קלינגר מעוניין בו יש להתנהג אליו בכבוד ולתת לו שכר בהתאם.

2. גם בקשר לינון ברדה ההחלטה לא מובנת. קלינגר רוצה את ינון ברדה? הוא כבר ימצא דרך לשלב את ינון ברדה מקצועית גם כחלוץ רביעי בקבוצה.

3. הבנתי שגם הגישה כלפי זוהר חוגג הייתה לא מקצועית כאשר קלינגר בכלל לא ידע מיהו זוהר חוגג וחשב שמדובר בעוד נבחן מליגה נמוכה. מה בנוגע לעובדה שבמועדון הלכו לראות את זוהר בעונה שעברה? שבמועדון הזמינו את זוהר לאימוני הקבוצה? כיצד יכול להיות שקלינגר לא קיבל שום דיווח מהקבוצה על זוהר חוגג?

4. אשמח מה תפקידו של קידר בקבוצה? אם איפרגן הוא המגן ימני המחליף ובנוסף מחפשים מגן שמאלי מחליף ורוצים להביא בלם נוסף אזי למה ההחתמה של קידר?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

משה היקר,אני מבין שהשטיפת מוח של המקורבים של זוהר עושה את שלה גם עליך אה?
לך תשמע את "בלדה לנאיבית" :)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

messiah כתב:משה היקר,אני מבין שהשטיפת מוח של המקורבים של זוהר עושה את שלה גם עליך אה?
לך תשמע את "בלדה לנאיבית" :)
משיח, אני תמיד מנסה להסתכל על הדברים בצורה מציאותית. ולצערי הידיעות שהובאו כאן מביאים אותי למסקנה שיש פערים עצומים בין קלינגר להנהלת הקבוצה. לצערי את הדברים הנ"ל שמעתי עוד במהלך השבוע לפני שפורסמו ממספר אנשים והעדפתי לא להאמין לאותם סיפורים אבל עכשיו כשהכל יצא לאור אני מתחיל להאמין לדברים ששמעתי.
לצערי לאור העובדה שהדברים התפרסמו המסקנה היא ששוב יש בקבוצה שיקולים שגורמים לי כאוהד "להתבאס". זה המילה הנכונה ביותר.
קלינגר רוצה את ינון ברדה וההנהלה מחליטה לא להחתים אותו כי הוא "לא מתאים מבחינה חברתית"? מתי בקרירה שלו ינון ברדה הוא עבר עבירות משמעת או בעיות אחרות שהופכים אותו לבעייתי חברתית?
הסוגיה עם איפרגן היא אפילו מביכה יותר.

ישנה הרגשה שלוקחים את שחקני הבית כמובן מאליו. מעניין אותי האם גם עם פרננדז היו מתכווחים על 4000 שקל בחודש? האם גם את אסולין היו משחררים בצורה דומה ובלי בכלל לידע את השחקן כי הוא "לא מתאים חברתית"? האם גם את אייל שן היו מביאים "למבחנים" למרות הוותק בקבוצה וזאת בלי ליידע בכלל את המאמן מיהו השחקן?

נראה לי שקל יותר להתנהג בצורה כזאת לשחקני בית, בטח כשקוראים להם זוהר חוגג, ינון ברדה ויניב איפרגן. ברור שלמליקסון לא היו מתנהגים בצורה דומה.

וכן, זה מבאס אותי.

נ.ב
אגב, המשתמש שהיה כאן ודיבר על זוהר חוגג לא יצר איתי קשר. את הדברים שמעתי מאנשים אחרים שהם מאוד אמינים בעיני, ולא רציתי להאמין בדברים. אבל עכשיו...

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

משה אוחיון כתב: משיח, אני תמיד מנסה להסתכל על הדברים בצורה מציאותית. ולצערי הידיעות שהובאו כאן מביאים אותי למסקנה שיש פערים עצומים בין קלינגר להנהלת הקבוצה. לצערי את הדברים הנ"ל שמעתי עוד במהלך השבוע לפני שפורסמו ממספר אנשים והעדפתי לא להאמין לאותם סיפורים אבל עכשיו כשהכל יצא לאור אני מתחיל להאמין לדברים ששמעתי.
לצערי לאור העובדה שהדברים התפרסמו המסקנה היא ששוב יש בקבוצה שיקולים שגורמים לי כאוהד "להתבאס". זה המילה הנכונה ביותר.
קלינגר רוצה את ינון ברדה וההנהלה מחליטה לא להחתים אותו כי הוא "לא מתאים מבחינה חברתית"? מתי בקרירה שלו ינון ברדה הוא עבר עבירות משמעת או בעיות אחרות שהופכים אותו לבעייתי חברתית?
הסוגיה עם איפרגן היא אפילו מביכה יותר.

ישנה הרגשה שלוקחים את שחקני הבית כמובן מאליו. מעניין אותי האם גם עם פרננדז היו מתכווחים על 4000 שקל בחודש? האם גם את אסולין היו משחררים בצורה דומה ובלי בכלל לידע את השחקן כי הוא "לא מתאים חברתית"? האם גם את אייל שן היו מביאים "למבחנים" למרות הוותק בקבוצה וזאת בלי ליידע בכלל את המאמן מיהו השחקן?

נראה לי שקל יותר להתנהג בצורה כזאת לשחקני בית, בטח כשקוראים להם זוהר חוגג, ינון ברדה ויניב איפרגן. ברור שלמליקסון לא היו מתנהגים בצורה דומה.

וכן, זה מבאס אותי.

נ.ב
אגב, המשתמש שהיה כאן ודיבר על זוהר חוגג לא יצר איתי קשר. את הדברים שמעתי מאנשים אחרים שהם מאוד אמינים בעיני, ולא רציתי להאמין בדברים. אבל עכשיו...
די כבר עם כל ההיסחפות שלך. כל כך להיגרר אחרי משה ניר, מוגילבסקי ושות'...לקרוא טור שלהם בסופ"ש האחרון ולקרוא את התגובה הזאת ולחשוב שזה אתה שמספק להם את החומר.
כל הזמן אותו בכי, כל הזמן אותם טיעונים. מספיק כבר עם המרמור הזה, מספיק לבכות כמו תינוקות.
איפה המקצוענות?

מאיפה החוצפה להשוות אותם למליקסון או לפרננדס?

גם אתה וגם הרבה אחרים יודעים כמה אני אוהב גם את זוהר וגם את ינון.

אבל ביום שאחד מהם יעשה חצי ממה שמליקסון עשה בב"ש (שחקן נבחרת להזכירך) או פרננדס בקריירה שלו - תוכל להזכיר אותם באותה שורה.

על איפרגן אני בכלל לא מדבר.

מתי הבכי יופסק והחבר'ה יוכיחו על המגרש מה הם שווים בלי להשתמש בלחץ ומקורבים למיניהם ובלי לזעוק את זעקת שחקני הבית כל הזמן.

למה אתם חושבים שאלונה תעדיף לשלם פי 30050 לשחקן מבחוץ מאשר להאמין בשחקן בית? איזה אינטרס יש למועדון לא להאמין בשחקני בית? אין כזה!

אז למה הם לא נבחרים? אולי כי הם לא באמת כאלה גדולים כמו שאתם מתארים אותם?
אם זוהר חוגג (ואותו אני מעריך יותר מכל האחרים) היה מרשים במיוחד בתקופת המבחן שלו - תאמין לי שקלינגר היה מברר עליו יותר ומגלה מה שצריך.
או שאולי לטעמך הוא לא צריך להיבחן?? מקומו מובטח רק כי הוא שחקן בית? זה לא שהוא היה מוצף בהצעות מליגת העל בשנים האחרונות...

אין לי מושג מה הסיפור עם ינון ברדה (שגם אותו אני אוהב כי תמיד נתן הכל וגם כי הוא אח של...), אבל אני בטוח שיש שני צדדים למטבע - במיוחד שאני נזכר שאבא של ינון לא טיפוס קל.
חוץ מזה שאם קלינגר באמת היה להוט עליו אז הוא היה חותם.

ועל איפרגן בכלל אין מה לדבר.
אני בכלל לא מבין איך הוא מקבל הזדמנות שנייה במועדון. מקווה מאוד שקלינגר באמת ראה משהו שאנחנו פספסנו.
אבל לעשות רעש על המשכורת? מי ישמע איזה מאייקון גדל לנו פה. הרי אם לא פה, אז הוא ישחק במכבי ב"ש ב-3000 א"ש וגם זה בשחור ובעיכוב. שחקן צעיר מאוד, בלי שום ניסיון בליגת העל מקבל הזדמנות ויש לו את החוצפה להתלונן?

ונכון שהכל נעשה בלו"ז קצת צפוף - אבל גם הביקורת על זמן ההודעה על היוצאים למחנה נמאסה!
הכל היה ידוע. תאריך האימונים לנבחנים, מס' ההזדמנויות להרשים לפני המחנה.
הם הרי לא באמת ציפו שייצאו 50 שחקנים לאוסטריה, נכון?
זה הסיכון במבחנים. אם אתה מרשים מספיק ובולט לטובה - הרווחת. אם לא - עצוב, כואב, חבל אבל כנראה שאין מה לעשות.
הרי אם קלינגר היה מחליט לפני משחקי האימון על היוצאים למחנה אז היו מתלוננים שהוא לא באמת בוחן אותם והכל הצגה...תמיד יהיו תלונות.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ציפור קטנה לחשה לי היום שאלונה לא מעוניינת להחזיר שחקנים דוגמת ינון וזוהר שבחרו לעזוב את המועדון, ועכשיו רוצים לחזור.
בלי קשר לזה,אני באמת לא מצליח להבין את ההתלהמות שלך משה.
אולי קלינגר חשב שחוגג שחקן מליגות נמוכות כי הוא באמת כזה, וכי זאת היכולת שהוא הציג? מה דעתך?
ולמיטב זכרוני לפני יומיים בערך ךא הבנת איך רוצים להחזיר את איפרגן, ועכשיו אתה טוען שלא משלמים לו מספיק? אל תעשה צחוק!
תפסיקו לחפש על מה להתלונן, תנו אמון מינימלא במועדון.
ובחייאת קצת סבלנות!!!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אליק כתב:
די כבר עם כל ההיסחפות שלך. כל כך להיגרר אחרי משה ניר, מוגילבסקי ושות'...לקרוא טור שלהם בסופ"ש האחרון ולקרוא את התגובה הזאת ולחשוב שזה אתה שמספק להם את החומר.
כל הזמן אותו בכי, כל הזמן אותם טיעונים. מספיק כבר עם המרמור הזה, מספיק לבכות כמו תינוקות.
איפה המקצוענות?

אבל ביום שאחד מהם יעשה חצי ממה שמליקסון עשה בב"ש (שחקן נבחרת להזכירך) או פרננדס בקריירה שלו - תוכל להזכיר אותם באותה שורה.

מתי הבכי יופסק והחבר'ה יוכיחו על המגרש מה הם שווים בלי להשתמש בלחץ ומקורבים למיניהם ובלי לזעוק את זעקת שחקני הבית כל הזמן.

למה אתם חושבים שאלונה תעדיף לשלם פי 30050 לשחקן מבחוץ מאשר להאמין בשחקן בית? איזה אינטרס יש למועדון לא להאמין בשחקני בית? אין כזה!

אם זוהר חוגג (ואותו אני מעריך יותר מכל האחרים) היה מרשים במיוחד בתקופת המבחן שלו - תאמין לי שקלינגר היה מברר עליו יותר ומגלה מה שצריך.
או שאולי לטעמך הוא לא צריך להיבחן?? מקומו מובטח רק כי הוא שחקן בית? זה לא שהוא היה מוצף בהצעות מליגת העל בשנים האחרונות...

אין לי מושג מה הסיפור עם ינון ברדה (שגם אותו אני אוהב כי תמיד נתן הכל וגם כי הוא אח של...), אבל אני בטוח שיש שני צדדים למטבע - במיוחד שאני נזכר שאבא של ינון לא טיפוס קל.

אני בכלל לא מבין איך הוא מקבל הזדמנות שנייה במועדון. מקווה מאוד שקלינגר באמת ראה משהו שאנחנו פספסנו.
אבל לעשות רעש על המשכורת? מי ישמע איזה מאייקון גדל לנו פה. הרי אם לא פה, אז הוא ישחק במכבי ב"ש ב-3000 א"ש וגם זה בשחור ובעיכוב. שחקן צעיר מאוד, בלי שום ניסיון בליגת העל מקבל הזדמנות ויש לו את החוצפה להתלונן?

ונכון שהכל נעשה בלו"ז קצת צפוף - אבל גם הביקורת על זמן ההודעה על היוצאים למחנה נמאסה!
זה הסיכון במבחנים. אם אתה מרשים מספיק ובולט לטובה - הרווחת. אם לא - עצוב, כואב, חבל אבל כנראה שאין מה לעשות.
הרי אם קלינגר היה מחליט לפני משחקי האימון על היוצאים למחנה אז היו מתלוננים שהוא לא באמת בוחן אותם והכל הצגה...תמיד יהיו תלונות.
הביקורת שלי היא על הדרך שהדברים התנהלו ולא על הנושא המקצועי
אני אישית חושב שאיפרגן לא מספיק טוב להפועל באר שבע, אבל הדרך שהתנהלו איתו היא לא במקום.
זוהר חוגג הוא שחקן שכבר שיחק בעבר בהפועל באר שבע, גם בהרכב הראשון. אם החלטתם להזמין אותו לאימונים, ראוי שתיתנו למאמן המגיע דוח מינימלי על זוהר חוגג. לא יתכן שזוהר חוגג יושאל לבת ים כדי לחזור לקבוצה טוב יותר, כדי להוכיח את עצמו, ואחרי שהוא חוזר, אחרי שגורמים בקבוצה עקבו אחריו והזמינו אותו קלינגר בפגישה הראשונה עם זוהר לא יכיר אותו ויחשוב שמדובר בנבחן מליגה נמוכה.
לא מקובל שינון ברדה יתאמן בקבוצה וישמע דרך התקשורת שהוא "לא מתאים חברתית". קודם כל ראוי שישבו וידברו איתו, אחרת מן הראוי שלא יתנו לשחקן שבא ונבחן יחס כזה.

הגיע הזמן שבהנהלה יבינו שיש כאן עסק עם בני אדם.
והנושא המקצועי פחות חשוב כאן וכמו שאמרתי בטופיק שנפתח על זוהר, וזה נכון גם לגבי איפרגן וברדה, קלינגר לא רוצה אותם, עם כל הכבוד להיותם שחקני בית, כל עוד ההנהלה לא קבעה דרך מסוימת בתחילת השנה, אין שום סיבה שימשיכו בקבוצה. אבל אם קלינגר רוצה את איפרגן או ברדה וההנהלה היא זאת שפוגמת בנושא, זה לא מובן.

מה השתנה בחודש שברדה מתאמן בקבוצה שפתאום הוא לא מתאים חברתית?
איך יכול להיות ששחקן שקלינגר מאמין שהוא ראוי להיות שחקן סגל בהפועל באר שבע (איפרגן) מוצעים לו סכומים כאלה?

אני כבר לא מדבר על נושא היכולת אלא על ההתנהלות. והפעם אגב, לפחות בכל הקשור ל2 מהשחקנים (זוהר חוגג וינון ברדה) מדובר בשחקנים זהב שלא מכפישים את המועדון ולא מייצרים שמועות או ספינים ולכן הנושא מכעיס במיוחד.
במיוחד כשלוקחים בחשבון שלא ברדה ולא חוגג היו צריכים להגיע למבחנים בכלל בהפועל באר שבע לאור העבר שלהם בקבוצה והיכולת שלהם בשנה שעברה. אבל הם הגיעו, הם התנהגו כמו מקצוענים ולכן מכאיב לי היחס של הקבוצה אליהם.

וכן, אני חושב שקל יותר להפועל באר שבע להתייחס בצורה כזאת לשחקני בית, בטח במעמד שלהם, מאשר לשחקן מבחוץ.

נ.ב
ניצן, המשפט שלך הוא בדיוק שורש הבעיה. קלינגר מעוניין בשחקנים אבל אלונה לא. קודם כל מדובר בנתק עצום (בדיוק כמו במקרה חגי יצחק) בין הצוות המקצועי לההנהלה ודבר שני מה השתנה בחודש האחרון? האם לפני חודש זוהר חוגג וינון ברדה לא היו שחקנים שעזבו את המועדון? אפשר לחשוב שהם עזבו למכבי חיפה כדי להתקדם. הם עזבו לקבוצות בליגה נמוכה כדי לקבל דקות ולהשתפר, בטוח שאם היו מציעים לכל אחד מהם את הפועל באר שבע ולא את מכבי באר שבע/בת ים הם היו משחקים כאן בשנה שעברה ולכן אני לא מבין את החשיבה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני לא בטוח שיש משהו רע בלשמור על הגאווה של המועדון (אם זה באמת העניין).
אבל אל תעשה מהם כאלה תמימים, הם ראו שהם צריכים להילחם על ההרכב והעדיפו לברוח לקבוצה חלשה ששם הם ישחקו.
בקיצור נמרץ, אני מאמין שמי שקלינגר יחליט שהוא באמת מעוניין בו לעונה הבאה בסוף יהיה פה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

תודה ענקית!
למה אילוז לא מגן ימני? :O

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:אני לא בטוח שיש משהו רע בלשמור על הגאווה של המועדון (אם זה באמת העניין).
אבל אל תעשה מהם כאלה תמימים, הם ראו שהם צריכים להילחם על ההרכב והעדיפו לברוח לקבוצה חלשה ששם הם ישחקו.
בקיצור נמרץ, אני מאמין שמי שקלינגר יחליט שהוא באמת מעוניין בו לעונה הבאה בסוף יהיה פה.
יש לי 2 בעיות עם הגישה שלך. הראשונה היא שאלונה ברקת הכירה את זוהר חוגג וינון ברדה עוד לפני שהם נבחנו ואם היא חשבה שהם לא מתאימים לקבוצה חברתית (למרות שלדעתי מדובר בסיבה מאוד הזויה בטח כשמדובר על שני השחקנים הספציפים האלה) היא הייתה צריכה למנוע את הגעתם לקבוצה עוד לפני שלב המבחנים. אם השניים הוזמנו למבחנים וקלינגר אכן רצה להחתים אותם ומה שמנע את ההחתמה הייתה הדעה של אלונה, יש כאן בעייה גדולה וניתוק גדול בין ההנהלה לצוות המקצועי.
הדבר השני הוא העובדה שאתה רואה בטענה "ברחו מכאו" כטענה נכונה. זוהר חוגג הגיע לכאן בשנה שעברה ונלחם כדי להיות שחקן סגל. רק אחרי שהובן שהוא לא בתוכניות הקבוצה הוא עזב לבת ים. גם במקרה של ינון ברדה, הוא שיחק בשנה שעברה במכבי באר שבע, ואחרי העונה האחרונה בלאומית הוא גם היה יכול להישאר שם לאור היכולת הטובה שלו שם אבל העדיף לבוא ולהיבחן בבאר שבע בידיעה שהוא לא אמור בכלל להיות שחקן הרכב.

להציג את השניים ככאלה שהעדיפו "לברוח" היא לא נכונה גם בגלל שהשנייים אוהבים מאוד את הפועל באר שבע וחולמים לשחק כאן (ובטח לא בבת ים או מכבי באר שבע) וגם בגלל שהמציאות מראה אחרת כשהשניים באו לכאן והסכימו להיבחן ולהאבק על מקומם.
עובדה נוספת היא שמכל הנבחנים שהיו עם הקבוצה הם היו האחרונים להישאר (ביחד עם איפרגן), מה שמוביל למסקנה שכניראה קלינגר כן רצה אותם.

ושוב, אם הציפור שלך נכונה, אז ההחלטה היא עוד יותר לא מובנת שכן יש כאן התערבות של צוות הניהול בהחלטות של הצוות המקצועי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אליק כתב:
איפה המקצוענות?

תודה רבה :מעשן:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה