זה גיא לוי שלכם הינה בבקשה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
CRBX12

זה גיא לוי שלכם הינה בבקשה

שליחה על ידי CRBX12 »

מגעיל גועל מפש של מאמן לא יודע לאמן בגורש מאמן שמשחק אחרי היתרון ככה זה גועל נפש מכניס לי את סימוני ל3 דקות עושה טובה וגם לא חסר לאסי יודע רק לבכות ולבכות והוא שכח איך לשחק מה קרה לך אסי אביתר משחק כמו הפרצוף שלו גיא תתעורר תתחיל לשחק התקפי ולא לפחד.... תמישכו להגן עליו יצא 5 ניראה לאיזה לייגה נעלה

סמל אישי של משתמש
אייל

Re: זה גיא לוי שלכם הינה בבקשה

שליחה על ידי אייל »

אני חושב שזאת פשוט בושה שיש לך גישה בכלל לפתוח טופיק.

למרות כל זה אני נוטה לסלוח לך כי אני מתאר לעצמי שאתה פשוט נגרר.
חבל

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

CRBX12 כתב:מגעיל גועל מפש של מאמן לא יודע לאמן בגורש מאמן שמשחק אחרי היתרון ככה זה גועל נפש מכניס לי את סימוני ל3 דקות עושה טובה וגם לא חסר לאסי יודע רק לבכות ולבכות והוא שכח איך לשחק מה קרה לך אסי אביתר משחק כמו הפרצוף שלו גיא תתעורר תתחיל לשחק התקפי ולא לפחד.... תמישכו להגן עליו יצא 5 ניראה לאיזה לייגה נעלה

בפורום הזה כותבים רק בעברית ושום שפה אחרת לא מתקבלת..

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

מר ספאם כתב:

בפורום הזה כותבים רק בעברית ושום שפה אחרת לא מתקבלת..
המתורגמן של אליהו עופר יכול לעזור ,אולי ?
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

רק אנשים שלא יודעים להגיב ולדבר ומשעמם להם מגבים כמו שהגבתם

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

תגיד מה אתה בסדר?
אתה מרגיש טוב?
השניה הגבתי לתגובה שלך (בדיון אחר) על זה שגיא לוי שמע לקהל והכניס את סימיוני - עכשיו אתה בא בטענות גם לזה?
פשוט לא יאומן...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק שתדעו שזאת הבעיה של ב"ש אנשים שבאים לחפש בכל דבר את מה שגיא לוי עשה לא טוב,
אני יספר לכם משהו, במשחק ישבתי עם החברה הקבועים שלי (שבד"כ מקללים) והצלחתי במשחק הזה להרגיע אותם קצת,
והם באו במטרה לעודד תוך כדי זה הם הבינו שהקבוצה אפילו שיחקה טוב במשחק הזה והיו (קצת) בעד גיא לוי בקשר לניהול המשחק.
בסיום המשחק קבוצה של אנשים מתחתינו התחילו לקלל, ואנחנו נכנסנו איתם לויכוח על זה שהם סתם מקללים.
מה שיצא מזה שחיכו לנו בחוץ והתחילו ממש מכות! כמעט זה התפתח לבלאגן שלם אבל ידענו לעצור את עצמנו,
אז אני שואל למה אנחנו רבים אחד עם השני, כולנו אדומים לא? כולנו רוצים שהקבוצה תצליח לא? אם ננסה לראות את הדבים אחרת זה לא אומר שזה לא בסדר רק שאנחנו רוצים את טובת הקבוצה. אני פונה לחברה שרבנו איתם בבקשה, בואו לנסות ולראות את הדברים החיוביים רק לנסות.
לא משנה איך הכי חשוב זה לעלות ליגה, 4 שנים אנחנו תקועים בביצה הזאת, אני מת לראות קצת בלומפילד ולא אכפת לי איך.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

nitsande כתב:רק שתדעו שזאת הבעיה של ב"ש אנשים שבאים לחפש בכל דבר את מה שגיא לוי עשה לא טוב,
אני יספר לכם משהו, במשחק ישבתי עם החברה הקבועים שלי (שבד"כ מקללים) והצלחתי במשחק הזה להרגיע אותם קצת,
והם באו במטרה לעודד תוך כדי זה הם הבינו שהקבוצה אפילו שיחקה טוב במשחק הזה והיו (קצת) בעד גיא לוי בקשר לניהול המשחק.
בסיום המשחק קבוצה של אנשים מתחתינו התחילו לקלל, ואנחנו נכנסנו איתם לויכוח על זה שהם סתם מקללים.
מה שיצא מזה שחיכו לנו בחוץ והתחילו ממש מכות! כמעט זה התפתח לבלאגן שלם אבל ידענו לעצור את עצמנו,
אז אני שואל למה אנחנו רבים אחד עם השני, כולנו אדומים לא? כולנו רוצים שהקבוצה תצליח לא? אם ננסה לראות את הדבים אחרת זה לא אומר שזה לא בסדר רק שאנחנו רוצים את טובת הקבוצה. אני פונה לחברה שרבנו איתם בבקשה, בואו לנסות ולראות את הדברים החיוביים רק לנסות.
לא משנה איך הכי חשוב זה לעלות ליגה, 4 שנים אנחנו תקועים בביצה הזאת, אני מת לראות קצת בלומפילד ולא אכפת לי איך.
אל תצפה להבנה מצד אותם אנשים אלימים וגם לא בטוח שהם גולשים פה (או בכלל) כדי לקרוא את הדברים שלך.
הגעתי למסקנה שזה סתם מיותר לנסות לשכנע אנשים שגם ככה נעולים ושבאים עם תסכולים מהבית.
אתה רוצה להשפיע ולעודד בסבבה (למרות שבתקופה האחרונה זה לא הכי סבבה)?
בוא תצטרף אליינו בשער חמש ותעזור לנו לתת את הגרון בעידוד ונטו עידוד בלי לנסות להתווכח עם כל אחד כי האנשים האלו מחפשים אלימות (לא רק במגרש אגב..) ורק מחכים לקטעים כאלו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

nitsande כתב:רק שתדעו שזאת הבעיה של ב"ש אנשים שבאים לחפש בכל דבר את מה שגיא לוי עשה לא טוב,
אם אתה מכיר את אותם אנשים תעביר את שמותיהם לההנהלה ושיאסרו עליהם כניסה.
אין לאנשים כאלה מקום במגרש
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

דרך אגב זה היה בשער 5...
ואני פתחתי קבוצה קטנה שגם מעודדת, טריבונה אחת משמאל למעודדים הקבועים.
הבעיה היא שאם כולם ישתיקו את המקללים אז הם יבינו שהם מיעוט ואולי הם ירגעו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

חברה זה כדור רגל אתם נסחפים יותר מדי באמת לריב בגלל גיא לוי זה להסחף ואני לא מאמין שהם באו סתם ורצו לריב אלה עם הם ילדים או מושפעים...

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

CRBX12 כתב:חברה זה כדור רגל אתם נסחפים יותר מדי באמת לריב בגלל גיא לוי זה להסחף ואני לא מאמין שהם באו סתם ורצו לריב אלה עם הם ילדים או מושפעים...
אני ממש לא נסחף בשבוע שעבר לקחו את המקלות של התיפוף.
אין שום מקום לאלימות מילולית ובטח ובטח שלא פיזית מי שמתנהג באלימות פיזית יש להקיא אותו מהמגרש.

אין לי שום בעיה עם אי הסכמה יש לי בעיה גדולה מאוד עם אלימות.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

אני נגד אלימות אבל תסכים איתי שאם אתה עושה משהוא לא בסדר מהצד שלו אז הוא יגיב אני לא מדבר אל לעודד אולי זרקת מילה לא יפה ...

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

שיחזיר מילה ברגע שזה מגיע לאיומים להעיף אותו מהמגרש עד לסוף העונה לפחות.
מנוי כבר יש לך?

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

8red כתב:תגיד מה אתה בסדר?
אתה מרגיש טוב?
השניה הגבתי לתגובה שלך (בדיון אחר) על זה שגיא לוי שמע לקהל והכניס את סימיוני - עכשיו אתה בא בטענות גם לזה?
פשוט לא יאומן...
כנראה לא הבנתי... נכון

שלח תגובה