דיעה אחרת.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

דיעה אחרת.

שליחה על ידי גיל שגיב »

האנדרדוג כשיטה ?

כולנו מכירים את הקבוצות הקטנות שמגיעות למשחק נגד קבוצה גדולה, מסתגרות,בונות על התקפות מתפרצות ו/או על טעויות בהגנת היריבה, גונבות שער ו - 3 נקודות ואם לא אז גם תיקו טוב.
לא חברים,אל תתבלבלו אתמול בפעם הראשונה באופן רשמי הפועל באר שבע בהנהגתו של גיא על הקווים אימצה את 'שיטת האנדרדוג' באופן רשמי,לא היתה זו רמת השרון שהסתגרה ותקפה מידי פעם עם שחקן או שניים אלא אנחנו.
אז כמו שכתבתי בעבר, הנצחונות מול עכו ורעננה היו מקריים ונבעו לעניות דעתי מגורם ההפתעה שגרם גיא בהציבו מערך נסוג אליו לא נערכו מאמני היריבות שבנו על כך שב"ש כמו תמיד תתקוף מההתחלה.
רק מה לעשות שהשיטה אותה אימץ גיא פועלת כבומרנג ברגע שמתמידים בה ומעולם לא עמדה לאורך זמן שהרי הקבוצות היריבות למדו כמו רמת השרון שב"ש מחכה מאחור שולחת את קדוסי לבדו ללא קשר עושה משחק באמצע ותוקפת בעיקר מהאגפים ובהעדר מסה ומחץ בהתקפה ויצירתיות במרכז קל מאוד לסגור את ב"ש ולא צריך להתגונן מולה כפי שנהגו מרבית קבוצות הליגה הלאומית לאורך השנים.
גיא חייב להתעורר ולהפנים שהשיטה הנוכחית לא מובילה לשום מקום.

חזון הרחמים.

אסי רחמים.
אני פשוט אוהב את הבחור {גילוי נאות - מדובר בחבר ילדות} אבל מה לעשות וגם כאשר חבר טועה יש חובה לומר לו את הדברים :
1. אסי ידידי, במונולוג המפורסם שלך טענת כי "לאן הוביל אותנו המשחק ההתקפי..." להזכירך משחק שכזה בראשות לופא קדוש הוביל אותנו לעליית ליגה עם רבבת צופים נלהבים כמעט כול שבת בוסרמיל.

2. בעונה שעברה לצערינו נפל האסימון לגילי לנדאו מאוחר מידי שהרי אם היה מקדים ובוחר בשיטה
4-3-3 מס' מחזורים רב יותר לפני סיום העונה סביר להניח שהיינו העונה כבר בליגת העל.

3. צב לעולם לא יהיה ארנבת כמו שהפועל באר שבע לעולם לא תהיה קבוצה קטנה. לנסות ולהנהיג בבאר שבע שיטת משחק הראויה לקבוצות קטנות לעולם לא תצלח וזה שורש הטעות של מרבית המאמנים שעבדו כאן בשנים האחרונות.

4. ועוד עיצה חבר, כמו שלא היה נכון מיצד סתיו לדבר בגנותו של גיא בתקשורת אין זה נכון שאתה תדבר בזכותו. תן לגיא להוכיח את עצמו ולשלם את מחיר ההצלחה או חלילה הכשלון. ראוי שתתרכז באימונים ותחזור לכושר טוב יותר. מה שראינו אתמול רחוק מיכולת טובה וזה בלשון המעטה.

עקבותיו של מלך השכונה.

חלק קטן מהאוהדים היום איבדו את האמונה בקבוצה וביכולות שלה להגיע להישגים וזאת לעניות דעתי בעקבות שנות שלטונו של 'מלך השכונה' שבעי אכזבות ולאחר 3 שנים בלאומית ישנם כאלו ששכחו שבעצם אנחנו קבוצה שבכול מקרה אמורה להתמקם בצמרת ליגת העל.
מה שנדרש הוא בעיקר ניהול נכון ואת הרי יש לנו מאז בואה של הנסיכה.
כשרונות תמיד היו ויהיו וגם אם שוחררו בעבר מהקבוצה תמיד צומחים חדשים כמו אלקיים ומכלוף שבשנים הקרובות יובילו את הקבוצה קדימה, לקבוצה יש קהל מהגדולים בארץ,לקבוצה יש מסורת של אליפויות וגביעים (כן גם גביע הטוטו נחשב) ואין כול סיבה שנדמה את עצמינו לקבוצה קטנה רק בגלל שלטון כושל של אדם כושל ממנו נפטרנו זה מכבר.

העתיד לפנינו - יוסי אלקיים.

פשוט תענוג.
לראות אותו פורץ מהאגף חותך בהגנת היריבה,והבעיטות החדות והמדוייקות....מי אמר שאין עתיד לקבוצה ?
אז למרות מרבית הכוס הריקה של אתמול אני בוחר להתמקד לסיום במעט טיפות המים שנותרו בכוס המיובשת ושמח לראות איך ממשחק למשחק אלקיים מתקדם וממצב את עצמו כשחקן הרכב מוביל בקבוצה.
יוסי שאפו !

שבוע דבש לכולם. :כל הכבוד:

סמל אישי של משתמש
gate5

Re: דיעה אחרת.

שליחה על ידי gate5 »

איזה דיעה אחרת הבאת פה?איזה?
אתה כל שבוע משתנה כמו מזג אוויר.

אם מנצחים אתה ישר כותב פה תגובות חיוביות. אם מפסידים אתה ישר כותב פה הודעות נגד.

מה גיא אשם בזה שקיד החליק ברחבה? מה גיא אשם בזה שאסי לא לקח כדור פשוט? מה הוא אשם שאלול מפקיר את ההגנה?

שיחקנו היום יפה מאוד.

אני כן מסכים שחוגג לא היה צריך להיכנס וסימיוני היה צריך להיכנס מוקדם יותר אם לא לפתוח בהרכב במקום ניסים.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

gate5 כתב:איזה דיעה אחרת הבאת פה?איזה?
אתה כל שבוע משתנה כמו מזג אוויר.

אם מנצחים אתה ישר כותב פה תגובות חיוביות. אם מפסידים אתה ישר כותב פה הודעות נגד.

מה גיא אשם בזה שקיד החליק ברחבה? מה גיא אשם בזה שאסי לא לקח כדור פשוט? מה הוא אשם שאלול מפקיר את ההגנה?

שיחקנו היום יפה מאוד.

אני כן מסכים שחוגג לא היה צריך להיכנס וסימיוני היה צריך להיכנס מוקדם יותר אם לא לפתוח בהרכב במקום ניסים.
למה לך לשקר ?

את אותן תגובות כתבתי לא אחת אחרי נצחונות וניתן לבדוק את זה בקלות.

מצטער, אבל מי שמשקר בתחילת דבריו מבטל את הלגיטימיות שלו אצלי כדי שאני אתייחס לתגובה מעבר לזה.

מדבר שקר תירחק !

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

כמובן שום התייחסות לכך שאת שער ההפסד ספגנו כששיחקנו 4-4-2 עם סימיוני.
לא בא לומר שהאשמה בסימיוני, אלא במאמן שלא שמר על שיטת המשחק שהייתה מביאה לנו לפחות נקודה יקרה ומקום שני.
אבל הקהל הצבוע רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

8red כתב:כמובן שום התייחסות לכך שאת שער ההפסד ספגנו כששיחקנו 4-4-2 עם סימיוני.
לא בא לומר שהאשמה בסימיוני, אלא במאמן שלא שמר על שיטת המשחק שהייתה מביאה לנו לפחות נקודה יקרה ומקום שני.
זה באמת לא קשור, לא הפסדנו את המשחק בשמונה דקות האלה ולא בגלל סמיוני.

את דעתי על ההפסד כבר רשמתי בטור, נטו לוזריות.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

גיל שגיב כתב:
האנדרדוג כשיטה ?

כולנו מכירים את הקבוצות הקטנות שמגיעות למשחק נגד קבוצה גדולה, מסתגרות,בונות על התקפות מתפרצות ו/או על טעויות בהגנת היריבה, גונבות שער ו - 3 נקודות ואם לא אז גם תיקו טוב.
לא חברים,אל תתבלבלו אתמול בפעם הראשונה באופן רשמי הפועל באר שבע בהנהגתו של גיא על הקווים אימצה את 'שיטת האנדרדוג' באופן רשמי,לא היתה זו רמת השרון שהסתגרה ותקפה מידי פעם עם שחקן או שניים אלא אנחנו.
אז כמו שכתבתי בעבר, הנצחונות מול עכו ורעננה היו מקריים ונבעו לעניות דעתי מגורם ההפתעה שגרם גיא בהציבו מערך נסוג אליו לא נערכו מאמני היריבות שבנו על כך שב"ש כמו תמיד תתקוף מההתחלה.
רק מה לעשות שהשיטה אותה אימץ גיא פועלת כבומרנג ברגע שמתמידים בה ומעולם לא עמדה לאורך זמן שהרי הקבוצות היריבות למדו כמו רמת השרון שב"ש מחכה מאחור שולחת את קדוסי לבדו ללא קשר עושה משחק באמצע ותוקפת בעיקר מהאגפים ובהעדר מסה ומחץ בהתקפה ויצירתיות במרכז קל מאוד לסגור את ב"ש ולא צריך להתגונן מולה כפי שנהגו מרבית קבוצות הליגה הלאומית לאורך השנים.

חזון הרחמים.

אסי רחמים.
אני פשוט אוהב את הבחור {גילוי נאות - מדובר בחבר ילדות} אבל מה לעשות וגם כאשר חבר טועה יש חובה לומר לו את הדברים :
1. אסי ידידי, במונולוג המפורסם שלך טענת כי "לאן הוביל אותנו המשחק ההתקפי..." להזכירך משחק שכזה בראשות לופא קדוש הוביל אותנו לעליית ליגה עם רבבת צופים נלהבים כמעט כול שבת בוסרמיל.

2. בעונה שעברה לצערינו נפל האסימון לגילי לנדאו מאוחר מידי שהרי אם היה מקדים ובוחר בשיטה
4-3-3 מס' מחזורים רב יותר לפני סיום העונה סביר להניח שהיינו העונה כבר בליגת העל.

3. צב לעולם לא יהיה ארנבת כמו שהפועל באר שבע לעולם לא תהיה קבוצה קטנה. לנסות ולהנהיג בבאר שבע שיטת משחק הראויה לקבוצות קטנות לעולם לא תצלח וזה שורש הטעות של מרבית המאמנים שעבדו כאן בשנים האחרונות.

4. ועוד עיצה חבר, כמו שלא היה נכון מיצד סתיו לדבר בגנותו של גיא בתקשורת אין זה נכון שאתה תדבר בזכותו. תן לגיא להוכיח את עצמו ולשלם את מחיר ההצלחה או חלילה הכשלון. ראוי שתתרכז באימונים ותחזור לכושר טוב יותר. מה שראינו אתמול רחוק מיכולת טובה וזה בלשון המעטה.

עקבותיו של מלך השכונה.

חלק קטן מהאוהדים היום איבדו את האמונה בקבוצה וביכולות שלה להגיע להישגים וזאת לעניות דעתי בעקבות שנות שלטונו של 'מלך השכונה' שבעי אכזבות ולאחר 3 שנים בלאומית ישנם כאלו ששכחו שבעצם אנחנו קבוצה שבכול מקרה אמורה להתמקם בצמרת ליגת העל.
כשרונות תמיד היו ויהיו וגם אם שוחררו בעבר מהקבוצה תמיד צומחים חדשים כמו אלקיים ומכלוף שבשנים הקרובות יובילו את הקבוצה קדימה, לקבוצה יש קהל מהגדולים בארץ,לקבוצה יש מסורת של אליפויות וגביעים (כן גם גביע הטוטו נחשב) ואין כול סיבה שנדמה את עצמינו לקבוצה קטנה רק בגלל שלטון כושל של אדם כושל ממנו נפטרנו זה מכבר.

פשוט תענוג.
לראות אותו פורץ מהאגף חותך בהגנת היריבה,והבעיטות החדות והמדוייקות....מי אמר שאין עתיד לקבוצה ?
אז למרות מרבית הכוס הריקה של אתמול אני בוחר להתמקד לסיום במעט טיפות המים שנותרו בכוס המיובשת ושמח לראות איך ממשחק למשחק אלקיים מתקדם וממצב את עצמו כשחקן הרכב מוביל בקבוצה.
יוסי שאפו !

מצדיק אותך בכל מילה!!!!
רשמת הכל !!

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גיא לוי יישאר, וגיא לוי יעשה את השינויים הנחוצים בינואר.

אתם צריכים להבין שהדבר הכי טוב לקבוצת כדורגל זה יציבות. לצורך העניין גם מאמן בינוני (וגיא לוי עדיין לא מספיק זמן פה כדי לחלק לו ציונים) עם מעמד בקבוצה ויציבות יועיל הרבה יותר מאשר מאמן טוב שמגיע באמצע העונה. הדוגמא הכי טובה זה הפועל חיפה.

תסתכלו על דברים אחרים - הרי גיא לוי הגיע לקבוצה שספגה רק 18 שערים בעונה שלמה, בעצם ההגנה הטובה ביותר בשלוש הליגות הראשונות. הוא הגיע לקבוצה עם שוער שנתן עונה נהדרת עונה שעברה, והוא הביא חלוץ באנקר של הליגה הלאומית (ויקום בבקשה החוכמולוג שיגיד לי שהוא לא היה חותם על קדוסי בשתי ידיים לפני פתיחת העונה).

עכשיו שהוא נמצא פה ורואה את הדברים בעיניים בטוח שההחלטות שלו בינואר יהיו יותר מדוייקות.

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

8red כתב:כמובן שום התייחסות לכך שאת שער ההפסד ספגנו כששיחקנו 4-4-2 עם סימיוני.
עכשיו הוכחתה שאין לך שום מושג בכדורגל עדיף שתשב בבית.....
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

חחחחחחחחחחחחחח קהל צבוע רוצה לאכול את כל העוגה
אני לא מאמין הפכתם אותנו לקבוצה של לוזרים את הקהל הפכתם את הקבוצה הזאת ללוזרית לא אף אחד אחר להוציא תיקו עם רמת השרון זאת בושהההההההההה!!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

נכון אני לא מבין בכדורגל.
גם גיא לוי לא מבין בכדורגל.
ובכלל יש מישהו שכן מבין ולא עבר פה?
אבל וואללה - אני מסתכל ולא רואה שאנחנו עומדים לרדת ליגה ואפילו אנחנו לא במרכז הטבלה, אלא במקום טוב למעלה.
ודווקא הדרך שהביאה אותנו למקום הזה היא הדרך שאנחנו פחות אוהבים (כן גם אני לא מת עליה) אבל ההבדל ביני לבינך זה שאני השלמתי איתה כי ברור לי שזאת הדרך הפחות או יותר טובה לשחק איתה בליגה הזאת ושאני לוקח בפרופורציה גם כשיש הפסדים ואילו אתה והקהל חושבים להלחם בתחנות רוח ולנסות לפטר את המאמן הכי מצליח שהיה כאן בארבע שנים אחרונות (גם זאת עובדה שמגובה בנתונים ובתוצאות).
אבל אני סומך על הזכרון הקצר של הקהל - בעונה הבאה כבר לא ניזכור את כל הדברים האלו, בתקווה שאלונה תמשיך להיות נחושה ולהשאר בדרך שלה ולא תכנע לקהל שרוצה לראות שידור חוזר מסרט האיימים של השנה שעברה...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיל שגיב כתב:
האנדרדוג כשיטה ?

חזון הרחמים.

אסי רחמים.

עקבותיו של מלך השכונה.

פשוט תענוג.
יוסי שאפו !

מסכים כמעט עם הכל ברמת העיקרון, למעט הביקורת על אסי רחמים. מי אמר שאסור לשחקן להחמיא למאמנו? ועוד להשוות זאת לשחקן/גורם מתוך המערכת התוקף אותו? (ושנינו גם יודעים שזה לא מה שאסי חיפש לעשות..)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

8red כתב:נכון אני לא מבין בכדורגל.
גם גיא לוי לא מבין בכדורגל.
ובכלל יש מישהו שכן מבין ולא עבר פה?
אבל וואללה - אני מסתכל ולא רואה שאנחנו עומדים לרדת ליגה ואפילו אנחנו לא במרכז הטבלה, אלא במקום טוב למעלה.
ודווקא הדרך שהביאה אותנו למקום הזה היא הדרך שאנחנו פחות אוהבים (כן גם אני לא מת עליה) אבל ההבדל ביני לבינך זה שאני השלמתי איתה כי ברור לי שזאת הדרך הפחות או יותר טובה לשחק איתה בליגה הזאת ושאני לוקח בפרופורציה גם כשיש הפסדים ואילו אתה והקהל חושבים להלחם בתחנות רוח ולנסות לפטר את המאמן הכי מצליח שהיה כאן בארבע שנים אחרונות (גם זאת עובדה שמגובה בנתונים ובתוצאות).
אבל אני סומך על הזכרון הקצר של הקהל - בעונה הבאה כבר לא ניזכור את כל הדברים האלו, בתקווה שאלונה תמשיך להיות נחושה ולהשאר בדרך שלה ולא תכנע לקהל שרוצה לראות שידור חוזר מסרט האיימים של השנה שעברה...

אתה קורא לעצמך אוהד של הפועל ב"ש אתה אולי מתאים לאוהד את הפועל ת"א
הפועל ב"ש תמיד שיחקה כדורגל התקפי תמיד רצתה לנצח מהפתיחה ולא משנה איזה קבוצה באה לפה עם זאת ביתר מכבי חיפה או מכבי ת"א
הפכנו לקבוצה פחות מפחידה בגלל שיש לנו מאמן פחדן שלא מכניס תיריבה להלם כבר בפתיחה
הפועל ב"ש של השנה זאת קבוצה עם מזל ועם מליקסון לא יותר מזה
בוא ניספור ביחד על כמה מהשערים של ב"ש מליקסון היה אחרי ואני אומר שלפחות לפחות על 60 70 אחוז
מחזור שלישי פאול על מליקסון מוביל ל1-0 של ב"ש בכפר סבא
מחזור רביעי קרית אתא שער ראשון מליקסון מבשל לסמיוני את הראשון ששבר את הקרח
מחזור חמישי1-1 ברמת גן מליקסון בועט לשער השוער הודף מגיע לקוסטרוב והוא כובש
מחזור שישי 2-0 בלוד פאול על מליקסון מוביל ל1-0 משער של אלקיים בכדור חופשי השער השני בישול מדהים של מליקסון אחרי פריצה על הקו
מחזור שביעי מכבי הרצליה מגיע לפה שתי בישולים של מליקסון במשחק ב"ש מנצחת 2-1
מחזור שמיני בקרית אליעזר שער של מליקסון בפנדל
מחזור תשיעי מליקסון היה לא טוב ב"ש מפסידה 2-0 לנצרת
מחזור עשירי מליקסון כובש שיויון מול הפועל רעננה ונותן בגול השלישי כדור לאלקיים שבועט השוער עוצר וקדוסי מבקיע
מחזור אחד עשרה מליקסון משייג פאול בצד שמאל שממנו בא השער השני
זה רק מראה לך כמה אנחנו תלויים בשחקן הזה אין לנו שיטה !!
שהוא לא טוב ב"ש על הפנים !!!!
זה רק מוכיח שגיא לוי מאמן בלי שיטה ומאמן שבונה על שחקן אחד הכל
בלעדי מליקסון היום לא ההינו בן ה5 קבוצות הראשונות זאת בושה הכדורגל שהקבוצה מציגה בושה בושה בושה !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

זה שי ! כתב:

אתה קורא לעצמך אוהד של הפועל ב"ש אתה אולי מתאים לאוהד את הפועל ת"א
הפועל ב"ש תמיד שיחקה כדורגל התקפי תמיד רצתה לנצח מהפתיחה ולא משנה איזה קבוצה באה לפה עם זאת ביתר מכבי חיפה או מכבי ת"א
הפכנו לקבוצה פחות מפחידה בגלל שיש לנו מאמן פחדן שלא מכניס תיריבה להלם כבר בפתיחה
הפועל ב"ש של השנה זאת קבוצה עם מזל ועם מליקסון לא יותר מזה
בוא ניספור ביחד על כמה מהשערים של ב"ש מליקסון היה אחרי ואני אומר שלפחות לפחות על 60 70 אחוז
מחזור שלישי פאול על מליקסון מוביל ל1-0 של ב"ש בכפר סבא
מחזור רביעי קרית אתא שער ראשון מליקסון מבשל לסמיוני את הראשון ששבר את הקרח
מחזור חמישי1-1 ברמת גן מליקסון בועט לשער השוער הודף מגיע לקוסטרוב והוא כובש
מחזור שישי 2-0 בלוד פאול על מליקסון מוביל ל1-0 משער של אלקיים בכדור חופשי השער השני בישול מדהים של מליקסון אחרי פריצה על הקו
מחזור שביעי מכבי הרצליה מגיע לפה שתי בישולים של מליקסון במשחק ב"ש מנצחת 2-1
מחזור שמיני בקרית אליעזר שער של מליקסון בפנדל
מחזור תשיעי מליקסון היה לא טוב ב"ש מפסידה 2-0 לנצרת
מחזור עשירי מליקסון כובש שיויון מול הפועל רעננה ונותן בגול השלישי כדור לאלקיים שבועט השוער עוצר וקדוסי מבקיע
מחזור אחד עשרה מליקסון משייג פאול בצד שמאל שממנו בא השער השני
זה רק מראה לך כמה אנחנו תלויים בשחקן הזה אין לנו שיטה !!
שהוא לא טוב ב"ש על הפנים !!!!
זה רק מוכיח שגיא לוי מאמן בלי שיטה ומאמן שבונה על שחקן אחד הכל
בלעדי מליקסון היום לא ההינו בן ה5 קבוצות הראשונות זאת בושה הכדורגל שהקבוצה מציגה בושה בושה בושה !!
זה שי !
האמת שי ?

אחרי שאני קורא את הדברים שכתבת....

אכן נתון מדהים.

הפועל 'מאור' באר שבע.

השיטה - מליקסון.

ממציא השיטה - מיודעינו גיא המדען.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

עזוב אותך זה לא מאמן עם במשחק הזה הוא היה יושב בשער 2 הוא כבר היה הולך הביתה מהקללות שהיו מביאים לו שם אני ישבתי בשער שש כי לא הספקתי להגיע למשחק ומדקה 60 שראיתי שהוא לא מתכוון לעשות שום חילוף במערך שלו התחלתי לקלל אותו ואחרי עוד כמה אנשים בסוף המשחק כבר בשער שש היו איזה 100 איש שצעקו לו ללכת הביתה אני מזכיר שער 6 זה רק מראה כמה המאמן הזה נמאס עלינו כבר!!
אי אפשר לשקר את כולם כל הזמן !!
הקהל של ב"ש לא עיוור אולי אפשר לעבוד על אלה שאוהבים שלוש נקודות אבל אני לא אחד מהם ועד שאני לא יראה את ב"ש מנסה לנצח מהפתיחה מציגה כדורגל חיובי אני לא ישתוק ואני ימשייך לעשות לו תמוות כי הוא לא יהרוס לי את הכדורגל שאני בא ליראות !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

זה שי ! כתב:עזוב אותך זה לא מאמן עם במשחק הזה הוא היה יושב בשער 2 הוא כבר היה הולך הביתה מהקללות שהיו מביאים לו שם אני ישבתי בשער שש כי לא הספקתי להגיע למשחק ומדקה 60 שראיתי שהוא לא מתכוון לעשות שום חילוף במערך שלו התחלתי לקלל אותו ואחרי עוד כמה אנשים בסוף המשחק כבר בשער שש היו איזה 100 איש שצעקו לו ללכת הביתה אני מזכיר שער 6 זה רק מראה כמה המאמן הזה נמאס עלינו כבר!!
אי אפשר לשקר את כולם כל הזמן !!
הקהל של ב"ש לא עיוור אולי אפשר לעבוד על אלה שאוהבים שלוש נקודות אבל אני לא אחד מהם ועד שאני לא יראה את ב"ש מנסה לנצח מהפתיחה מציגה כדורגל חיובי אני לא ישתוק ואני ימשייך לעשות לו תמוות כי הוא לא יהרוס לי את הכדורגל שאני בא ליראות !!
זה שי !
איזה גבר אתה!!!!! איזה מלך אתה שהתחלת לקלל אותו!
שפיץ עולם!!! הדלקת את כולם, גרמת להם לקלל בן אדם ועשית לו ת'מוות וגם תמשיך לעשות לו!!! צל"ש מגיע לך!!!

תקליט את עצמך פעם במהלך משחק, תגיע הביתה, תחכה 48 שעות ותסתכל איך אתה נראה כשאתה מתנהג ככה.

אחרי זה, אחרי הכל...
תבדוק רגע מה נתנו לך כל הקללות האלה, חוץ מזה שאתה בלי קול ואם תעיף פה עוד כמה מאמנים ככה אז גם תהיה עם זינו ביציע הכבוד...

שלח תגובה