על זרים, שוערים, בלמים ושאר ירקות...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

על זרים, שוערים, בלמים ושאר ירקות...

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מס' נקודות בקשר להפסד מול רמת השרון:
1. עמדת השוער - אין ספק שיש ירידה חדה ביכולת של אסי השנה.
שנה שעברה אסי היה המניה הבטוחה בהרכב, ולמרות שגם בשנה שעברה היו לאסי גולים שהיו באשמתו ( כמו הגול מהקרן מול רעננה בחוץ ) בשנה שעברה אסי הקרין ביטחון, הקרין יציבות, וברוב המשחקים היה הבולט בשחקני ההגנה.
השנה הטעויות של אסי הם רבות יותר. הגול השני מול הפועל ירושלים, הגול מול הרצליה, הגול מול רעננה, הגול השני במשחק אתמול, אבל לצערי היכולת של אסי לשלוט ברחבה כמעט נעלמה.
הביקורת שלי על המשחק של אסי היום היא על ההופעה שלו באופן כללי.
ההרגשה שלי היא אכזבה גדולה מאסי שנראה שלא עשה הכנה טובה למשחק ומבחינה מנטלית לא הגיע בכלל למשחק.
כבר במחצית הראשונה ראינו פעם אחרי פעם כדורים מוגבהים לרחבה של באר שבע בלי תגובה של אסי. למזלנו רמת השרון החמיצה את ההזדמנויות במחצית הראשונה ולכן לא נענשו.
במחצית השנייה המזל לא היה איתנו.
בגול הראשון והשלישי קשה להאשים את אסי אבל לדעתי ביום טוב שלו הוא לוקח לפחות את הכדור בגול הראשון.
בגול השני אסי החזיר את רמת השרון במו ידיו למשחק עם עדיפה אומללה לכדור חלש מרחוק.
ערנות של אסי ותגובה ומהירה ואין מצב שאסי הודף את הכדור לקורה.

צריכים לחשוב גם על האלטרנטיבות.
דור דוידי לדעתי לא בשל עדיין לפתוח כשוער ראשון ואני לא רואה בשוק כרגע שוער ברמה גבוהה שיבוא אלינו.
אסור גם לשכוח שאסי הוא המנהיג האחרון שנשאר בקבוצה, ולכן לדעתי לא יהיה חכם להוריד את אסי לספסל.
צריכים כמובן לחשוב על העובדה שמדובר פשוט בתקופה לא טובה של אסי.

שוער זה העמדה אולי החשובה בקבוצת כדורגל. בשאר העמדות אפשר ליפול ולתקן, בעמדת השוער כל טעות עולה בשער ובנקודות, ולכן כל צעד שעושים חייב להיות אחרי הרבה מחשבה.

2. בלמים - מקידר אני דווקא מרוצה.
יניב אלול הוא המאכזב העיקרי, גם אתמול.
אלול מעיף יותר מידי כדורים למעלה, עושה עבירות מיותרות, ובכלל מלחיץ יותר מידי את הקבוצה בגלל שהוא משחק בלי מחשבה.
בלם חייב לתת שקט למערכת.
אסי אתמול היה חלש הרבה בגלל אלול שטעה פעם אחר פעם ונתן לרמת השרון את ההזדמנויות להגיע למצבים.
ההחלקה בגול הראשון של אלול הייתה בגלל שהוא עמד לא נכון. גם בגול השלישי הייתה לאלול הרבה אחריות, ובכלל יותר מידי פעמים השנה אלול טועה.
אני עדיין חושב שצריכים לשים ליד קידר בלם זר, כי אלול אם כל הצער יכול מקסימום להאיבק עם קידר על המקום ליד הבלם הזר.
הציוות של אלול ושל קידר ביחד הוא מאוד בעייתי. לליגה לאומית אולי הוא מספיק, לליגת העל לדעתי לא.

3. זרים - אני מניח שאוקנגו לא נכנס כאן בגלל העובדה שהוא עם אזרחות ישראלית.
מי שכן נכנס כאן זה זולו, שלדעתי כשהוא משחק ליד אוקנגו בקישור הוא בהחלט טוב, והצמד סמיוני את קוסטרוב.
ההבדל כמובן בין קוסטרוב לסמיוני הוא משמעותי בגלל הגיל.
לקוסטרוב לדעתי צריך למצוא קבוצה שתשאיל אותו בלאומית, אפילו בארצית, כדי שישתפשף ויחזור בשל יותר.
השאלה של סמיוני זה שאלה של אמון ודקות.
אם גיא לוי מתכוון להתחיל לפתוח עם סמיוני ולתת לו את הדקות והביטחון אז יתכן שסמיוני צריך להישאר.
אבל במצב כרגע, שגיא לוי לא בונה על סמיוני, הצעד המתבקש זה להביא חלוץ זר צעיר, רצוי מהיר, שיפתח ליד קדוסי.
המצב הנוכחי, שרק זולו פותח בהרכב ( הסיבה שזולו לא שיחק אתמול הייתה נטו הפציעה שלו ) מבין 3 הזרים הוא לא טבעי ומלמד על השינוי שצריך לבוא בינואר מבחינת הזרים.

תגובות?

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: על זרים, שוערים, בלמים ושאר ירקות...

שליחה על ידי yedidel »

דבר ראשון, אין זרים בליגה הארצית :)

אני עדיין מאמין בקוסטרוב, לדעתי עוד לא ראינו ממנו הכל. הוא יכול להישאר כשחקן סגל מורחב, אלא אם תימצא לו קבוצה טובה בלאומית.
מי שאתמול סיים את האשראי שלו סופית זה קדוסי, עם משחק של באמת כלום. אז הוא חתום לטווח ארוך והוא צריך לרדת לספסל להתחיל להילחם על המקום שלו מחדש, פדידה לא פראייר.
בכל מקרה כדאי להביא עוד חלוץ עם מחשבה לעתיד אם תהיה אפשרות כזאת.

בכלל, אם היית שואל כל אחד לפני פתיחת העונה באיזה שתי עמדות יש לנו באנקר, כל אחד (אפילו דורון ממן) היה אומר בלי היסוס שוער וחלוץ. רק בהפועל באר-שבע המקוללת יכול לקרות כזה צירוף מקרים של עונה כל כך חלשה של שניהם.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זה מה שאומר שאין מחשבה במוח של גיא לוי
אסי לא מתאיים כבר נקודה
משה אולי עם הוא היה עושה הכנה יותר טובה למשחק היה יותר טוב במקום זה הוא כותב דברים על האוהדים שלו !!
אסי כבר מעבר לשיא
אני כבר עכשיו מכניס את דור דוידי לשער יותר גרוע מאסי כרגע לא יכול להיות !!!
דור שיחק מול רמת גן והיה טוב לפי מה ששמעתי אז למה לא לתת לו לשחק וגם הוא יתכשל יש 5 עולות צריך לבנות קבוצה כרגע אנחנו ניראים כמו פחים !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

משה אוחיון כתב:
2. בלמים - מקידר אני דווקא מרוצה.
יניב אלול הוא המאכזב העיקרי, גם אתמול.
אלול מעיף יותר מידי כדורים למעלה, עושה עבירות מיותרות, ובכלל מלחיץ יותר מידי את הקבוצה בגלל שהוא משחק בלי מחשבה.
בלם חייב לתת שקט למערכת.
אסי אתמול היה חלש הרבה בגלל אלול שטעה פעם אחר פעם ונתן לרמת השרון את ההזדמנויות להגיע למצבים.
ההחלקה בגול הראשון של אלול הייתה בגלל שהוא עמד לא נכון. גם בגול השלישי הייתה לאלול הרבה אחריות, ובכלל יותר מידי פעמים השנה אלול טועה.
אני עדיין חושב שצריכים לשים ליד קידר בלם זר, כי אלול אם כל הצער יכול מקסימום להאיבק עם קידר על המקום ליד הבלם הזר.
הציוות של אלול ושל קידר ביחד הוא מאוד בעייתי. לליגה לאומית אולי הוא מספיק, לליגת העל לדעתי לא.

תגיד לי אתה חבר של קידר????

קידר בלם מגעיל ושחקן מגעיל שלא יגיע לרבע של אלול.....{ אלול אחד היציבים בקבוצה }
רועי סבג יותר טוב מקידר..............שיעיפו אותו לקיבינימט בינואר
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אוהד הפועל כתב:

תגיד לי אתה חבר של קידר????

קידר בלם מגעיל ושחקן מגעיל שלא יגיע לרבע של אלול.....{ אלול אחד היציבים בקבוצה }
רועי סבג יותר טוב מקידר..............שיעיפו אותו לקיבינימט בינואר
צהכירות אישית אני יודע שמשה לא חבר של קידר
אבל אני בטוח שאתה חבר של אלול.

תגיד לי מה אתה רציני הוא לא בלם הבחור מסננת כל היום עושה חורים בהגנה לפחות חצי מהגולים שספגנו העונה הם באשמתו הישירה.

אני כבר לא מאמין עליכם. ואתם עוד קוראים לנו עוורים. משה לעומתך נקי מאינטרסים אישיים (ומשה הוא אחד מאלה שהכי מאמין בשחקני בית).
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אכן אלול גם שיחק זוועה אתמול !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אוהד הפועל

שליחה על ידי אוהד הפועל »

מוטי כתב: צהכירות אישית אני יודע שמשה לא חבר של קידר
אבל אני בטוח שאתה חבר של אלול.

תגיד לי מה אתה רציני הוא לא בלם הבחור מסננת כל היום עושה חורים בהגנה לפחות חצי מהגולים שספגנו העונה הם באשמתו הישירה.

אני כבר לא מאמין עליכם. ואתם עוד קוראים לנו עוורים. משה לעומתך נקי מאינטרסים אישיים (ומשה הוא אחד מאלה שהכי מאמין בשחקני בית).

אני מסכים איתך שהוא שיחק גרוע זה קורה לכל שחקן .......אבל הוא עדיין יותר טוב מקידר
וסבג עדיף על קידר
[glow=red] " אבי שכטר לך הביתה הרסתה לנו את וסרמיל "[/glow]

שלח תגובה