קבוצה אפורה ??..

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
colan

קבוצה אפורה ??..

שליחה על ידי colan »

שלום לכולם עד היום הייתי צופה פסיבי והיום החלטתי להיות פעיל .
אני חייב להודות שאני נדהם מרמת האופטימיות המופגנת כלפי הרכבה הנוכחי ושאיפותהה של הקבוצה (פלייאוף עליון } .חברים כבר מספר שנים מאכילים אותנו לוקשיםולעצם העניין הקבוצה פשוט חלשה ואם תסיים בפלייאוף אמצעי זה יהיה מדהים ואני אפרט :הגנה חלשה -גביש צעיר חסר נסיון ברמות הגבוהות ונוטה לאדומים ,יחיאל מעבר לשיא ואיט אופיר צעיר וסביר ועל אבייתר כבר דיברנו רבות .
קישור -רביבו איטי להחריד לא תורם מרחבית ולמעט בעיטה פה בעיטה שם לא משפיע על המשחק .מליקסון דעתנו ידועה ,פרננדש הולך לאיבוד כי הצוות שלו חלש .חלוצים אסולין לבד לא יכול לעשות כלום .

ואתם שואלים מה עם יתר הזרים -אז מספיק לעבוד על עצמכם :הם פשוט חלשים (וזה לא קטע של התאקלמות )
אותה קבוצה א.ק.אתונה שהתפארנו שהפסדנו לה רק 1:0 הפסידה אתמול 2:1 או אפילו יותר לקבוצה מליגה שנייה
ותיקו מול אפרוחי ביי"תר שגם ככה חלשים עלוב מאוד .
הנורה האדומה דולקת חזק ומה פלא שלא עושים מנויים .
הלוואי ואתבדה !

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: קבוצה אפורה ??..

שליחה על ידי clark kent »

אני ארשום את זה בעוד הודעה:

עוד לא התחילה הליגה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
yogev1234

שליחה על ידי yogev1234 »

וואו אתם פשוט לא אמיתיים אין דברים כאלה רק פה אני רואה קטילה טוטלית של שחקנים לפני שהתחיל הליגה תתאפסו על עצמכם כבר התפקיד שלכם זה לעודד ולתמוך בקבוצה נטו !! שום דבר אחר חוץ מזה ביקורת תשמיעו אם יהיה למה בנתיים אפילו עוד לא התחילה הליגה אז סתמו תפה כבר !!

סמל אישי של משתמש
אמירוש

שליחה על ידי אמירוש »

מה קורה עם אדלי?? למה לא משחק?

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אמירוש כתב:מה קורה עם אדלי?? למה לא משחק?
בס"ד
כי ככה רוצה המאמן.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

אני לא חושב שצריך לצפות לקבוצה חזקה, פחות או יותר כמו שנה שעברה,רק שההבדל שהשנה יש מאמן!
סה"כ סגל דומה,לא ניראה שפרנדנדז הוא קשר ברמה גבוהה,רמה סבירה לליגה זה בטוח...ע"פ הסגל אני חושב שכדאי להנמיך ציפיות,מקום 6-8 זה מאד סביר לסגל הזה...עם כל הכבוד בליגה יש קבוצות ברמה של ב"ש או אפילו מעליה,כמו בני יהודה,אשדוד,אולי גם מכבי פ"ת איתם זה המאבקים העיקרים על המקומות לפליאוף העליון...חסר לנו שחקן אחד או שניים ברמה,צריך לקוות שסיזאר נאסר יפרוץ העונה הזאת,כיחשוב שהיה פה שחקן טוב שיוביל אותנו בעתיד

שלח תגובה