אז איך היה?...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
nitsande

אז איך היה?...

שליחה על ידי nitsande »

היה טוב:
1. דוד רביבו, פשוט שחקן חדש.
לא ייאמן איזה שינוי מהעונה הקודמת, רץ נלחם עושה הגנה ולא מוותר. אם ישחק ככה כל העונה, אז הוא בקלות ישחזר את עונת השיא שלו מאשדוד.

2. ההגנה, השילוב בין סוארז לגביש נראה מבטיח מאוד.
צמד שחקנים מהיר חזק וטכני ובעיקר צעיר, מאוד מזכיר לי את מרכז ההגנה של חיפה בעונה הקודמת. חייבים להמשיך עם הצמד הזה.
בנוסף לזה יש את דודזאדה שממשיך להיראות מצויין.

3. צחי מכלוף, ובכלל שחקני בית...
צחי מכלוף היה מצויין במיוחד בשביל משחק בכורה, הלוואי שימשיך לקבל קרדיט ולהתפתח.
ובכלל, יוסי אלקיים, אופיר דודזאדה, משה אסולין, אביתר אילוז, ומחלוף זה חמישה שחקני בית בהרכב.

4. הזרים, הרוב טוב.
פרננדז נראה מצויין, וברנרדו מתחיל להוריד את החלודה... ביסו נראה קצת יותר טוב משבוע שעבר.
ואולי בסוף הם יעשו את ההבדל.

היה לא משהו:
1. עדיין חסר מגן ימני, כמו שיחיאל טוב מבחינה הגנתית (יחסית לאביתר) ככה הוא חלש התקפית ולהיפך לגבי אביה.
העמדה החלשה שלנו בהגנה.

2. גם בקישור האחורי דרוש חיזוק, למרות שמשה אסולין עשה עבודה טובה מאוד... מול הגדולות זה לא יספיק.

3.איזה מסכן יוסי אלקיים.
פשוט בחור צעיר ומוכשר שסובל מחוסר מזל מטורף, ובכל פתיחת עונה נפצע בצורה שמשביתה אותו. (מזכיר קצת את חוגג)

4. בסיט עדיין לא נראה כמו שחקן, למרות ששיחק רק איזה עשר דקות זה מתחיל להיות מדאיג.
אבל אני סומך על קלינגר.

שבוע טוב, וענה מוצלחת לכולנו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
יוסי חליוא

Re: אז איך היה?...

שליחה על ידי יוסי חליוא »

מה בנוגע לשער 2? איך היינו?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

צודק.
סחטיין על שער 2 המיתקאמבק, שצריך עוד קצת עוצמה אבל ללא ספק מרענן.
סחטיין עליכם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

nitsande כתב:היה טוב:
1. דוד רביבו, פשוט שחקן חדש.
לא ייאמן איזה שינוי מהעונה הקודמת, רץ נלחם עושה הגנה ולא מוותר. אם ישחק ככה כל העונה, אז הוא בקלות ישחזר את עונת השיא שלו מאשדוד.

2. ההגנה, השילוב בין סוארז לגביש נראה מבטיח מאוד.
צמד שחקנים מהיר חזק וטכני ובעיקר צעיר, מאוד מזכיר לי את מרכז ההגנה של חיפה בעונה הקודמת. חייבים להמשיך עם הצמד הזה.
בנוסף לזה יש את דודזאדה שממשיך להיראות מצויין.

3. צחי מכלוף, ובכלל שחקני בית...
צחי מכלוף היה מצויין במיוחד בשביל משחק בכורה, הלוואי שימשיך לקבל קרדיט ולהתפתח.
ובכלל, יוסי אלקיים, אופיר דודזאדה, משה אסולין, אביתר אילוז, ומחלוף זה חמישה שחקני בית בהרכב.

4. הזרים, הרוב טוב.
פרננדז נראה מצויין, וברנרדו מתחיל להוריד את החלודה... ביסו נראה קצת יותר טוב משבוע שעבר.
ואולי בסוף הם יעשו את ההבדל.

היה לא משהו:
1. עדיין חסר מגן ימני, כמו שיחיאל טוב מבחינה הגנתית (יחסית לאביתר) ככה הוא חלש התקפית ולהיפך לגבי אביה.
העמדה החלשה שלנו בהגנה.

2. גם בקישור האחורי דרוש חיזוק, למרות שמשה אסולין עשה עבודה טובה מאוד... מול הגדולות זה לא יספיק.

3.איזה מסכן יוסי אלקיים.
פשוט בחור צעיר ומוכשר שסובל מחוסר מזל מטורף, ובכל פתיחת עונה נפצע בצורה שמשביתה אותו. (מזכיר קצת את חוגג)

4. בסיט עדיין לא נראה כמו שחקן, למרות ששיחק רק איזה עשר דקות זה מתחיל להיות מדאיג.
אבל אני סומך על קלינגר.

שבוע טוב, וענה מוצלחת לכולנו.
לא ראיתי את רוב המשחק, רק 20 דקות אחרונות.

אבל...
1.רביבו באמת שחקן אחר או שפשוט הפגין עליונות על החולשה של האשקלונים?

2.צריך לתת יותר זמן לפני ששופטים שחקן, אבל נראה שיש פה פוטנציאל להברקה עם גביש.
גם סוארז נראה טוב, לא יודע אם אפשר להגיד עליו שהוא הברקה בכל זאת שילמנו עליו איזה 30 מיליון דולר אבל נראה שהוא הולך להיות אחד הבלמים הטובים בארץ.

3.קלינגר מאוד מאמין בשחקנים הצעירים של הפועל באר שבע, מרגש היה לראות איך הוא מדבר בכאב על פציעתו של אלקיים.
שחקנים כמו אלקיים זגורים ואסולין היו יכולים לחלום על מקום בהרכב בשנים האחרונות, היום נקודת הפתיחה היא שקודם כל מאמינים בהם וזה שינוי מרענן.

4.כרגע זה נראה שעם 3 זרים פגענו בול ועם 2 נפלנו חזק חזק.

5.ניר קלינגר לאחר המשחק : "יש מועמדים ואנחנו בודקים את כל האפשרויות. אם תהיה לנו אפשרות לשדרג את הקבוצה בעמדה אחת או שניים, נעשה זאת" אם מישהו חשב שקלינגר מעלים עין (אירוני משהו) אז שיחשוב שוב.

6.כבר לא יודע מה להגיד על בסיט, אמנם הוא משחק כל פעם רק 20 דקות, אבל הוא לא מצליח לעצור כדור כמו בן אדם, לא יודע מה הסיפור איתו.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אולי צריך לשים תמונה של עזורי לרביבו על הספסל של היריבה שככה הוא ישחק וילחם כמו ששיחק היום.
תמונה

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

nitsande כתב:צודק.
סחטיין על שער 2 המיתקאמבק, שצריך עוד קצת עוצמה אבל ללא ספק מרענן.
סחטיין עליכם.
אהבתי מה שהיה היום בשער 2
ק א מ ב ק זו המילה :דגל:
תמונה

AsafNOKIA

שליחה על ידי AsafNOKIA »

כמו שאמרתי, ניר קלינגר יעשה פה את השיוני כמובן שאיי אפשר לעשות את זה מעכשיו לעכשיו ואני מאמין שתוך מספר עונות יהיה אפשר להביא לפה אליפות.

ומפה אני רוצה להגיד ואף אחד לא יכול להגיד שלא כי אני אמרתי את זה ולא פעם אחת.

אסור להביא לדוד רביבו ללכת למה הוא שחקן ברמה גבוהה מאוד, ניר קלינגר ישנה לו את הפאזה לחיוב בכל נתון שקיים.
היום היה מרגש לראות את דוד משקיע כ"כ במשחק של ב"ש.

ודווקא אני מאוכזב ממאור מליקסון במשחק הזה ספציפי, הוא לא היה טוב מספיק למרות שהוא בישל את השער לברנרדו.
הוא היה חלש ולא מדויק ואני מקווה שהוא ימשיך את היכולת הדבוהה משנה שעברה ואפילו ישתפר עוד יותר.

ועוד משהו אני מאוד מרוצה מעודד גביש, הוא וסוארס מצויינים ביחד ואני לא יודע אם להביא ליחיאל להיות בלם שוב במקום גביש יהיה מעשה חכם.
אני מאוד מבולבל לגבי העניין הזה. שיש עוד עניין שאני מאוד חשבתי עליו אבל זה לא נראלי כזה טוב, אומרים שסוארס קשר אחורי ובתאכלס אף אחד לא ראה אותו בב"ש משחק בתפקיד הזה ואני לא יודע אם הוא יהיה אפקטיבי יותר מהתפקיד הנוחכי(בלם).
מה שחשבתי עליו זה הבלם שנבחן אצל מ.ס. אשדוד אפה אמברוז, אבל זה נראה דיי קלוש כי מה שאומרים לו על הפועל ב"ש זה רק דברי שנאה על המועדון(וכמובן שזה הדדי שאנחנו שונאים אותם),
ובמיוחד שיש עליו סקאוט של גנט. יהיה מעניין לראות אותו לצד גביש או יחיאל כשסוארס ימלא את החלק החסר הקישור האחורי.
אבל זה הקטע המפחיד להביא לסוארס לתפקד בעמדה הזאת שיש עליו רק שמועות והוא גרזן בעמדת הבלם, וזה דיי מפחיד לעשות שינוי כרגע בצורה הזאת כאנחנו שבוע לפניי פתיחת הליגה,
שהם יצתרחו גם להתחבר דיי מהר וזה גם עניין של שיקול. אבל שמסתכלים על הבלם הזה הוא מאוד מאוד מרשים אותי. כשגם דוסה ג'וניור מא.א.ל לימסול מאוד הרשים אותי במשחקים שראיתי(של לימסול),
ודרך אגב נסגור את העניין הזה הוא בלם טבעי אבל הוא יכול לשחק גם כקשר אחורי ואפילו קשר מרכזי, אבל כבלם וכקשר אחרוי הוא תותח.
אבל בתאכלס זה שיקול לחייב לקחת מאוד מאוד באחריות. והדבר הכי הכי חשוב בקבוצה הזאת זה מגן ימני, אסור להימרח עם זה יותר מידי אבל אסור להיות גם פזיז יותר מידי!
חייב לקחת שחקן ולהיות בטוח לגביו. ולסיום לגבי הקטע הזה, אפה אמברוז
יכול להיות גם מגן ימני וקשר אחורי חשוב מאוד להבין שהוא גרזן רציני וגמן ימני חסר לנו, שחקן עם פוטנציאל גדול.

לגבי בסיט אני מבקש להיות סובלנים לגביו ולגבי כל הקבוצה אחרי הכל קלינגר הגיע לב"ש רק העונה וקשה לעשות בקבוצה הבדל כ"כ קיצוני לחיוב בעונה אחת.
אני בטוח שתיהיה פה העונה שיפור יפה ועונה הבאה אף יותר, תמשיכו לעודד כמו עד עכשיו ותביאו לכל אלו שמזלזלים בגדולה שלנו ובפוטנציאל הענק שלנו לאכול את הלב.

קשה לי להגיד שאני אוהד של הקבוצה כי אני חלק מהעניין, אבל ללא ספק אני אוהב את הקבוצה בכל ליבי ובצורה קיצונית, הקבוצה הזאת היא חלק גדול מהלב שלי.
וכל דבר שנעשה בקבוצה אני יודע ועוקב ומתעדכן.

יש כ"כ הרבה אופציות שאפשר לעשות בב"ש ולהביא שחקנים אבל חייבים להיות נחושים ולא פזיזים כמו גיא עזורי, שלא חשב פעמיים והביא שחקנים ושיחרר לאחר חתימה וכ"כ הרבה חובבניות נעשתה איתו.
שבאמת כמו שקלינגר אמר הקבוצה פשוט בטראומה וחייב להוציא אותה מזה בדרך ספורטיבית וחייכנית ולא דרך שטיפת מוח.

שיהיה בהצלחה לקבוצה ולנו :).

:גאוות הנגב: :יאללה הפועל: :דגל:

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ניב כתב:
לא ראיתי את רוב המשחק, רק 20 דקות אחרונות.

אבל...
1.רביבו באמת שחקן אחר או שפשוט הפגין עליונות על החולשה של האשקלונים?

2.צריך לתת יותר זמן לפני ששופטים שחקן, אבל נראה שיש פה פוטנציאל להברקה עם גביש.
גם סוארז נראה טוב, לא יודע אם אפשר להגיד עליו שהוא הברקה בכל זאת שילמנו עליו איזה 30 מיליון דולר אבל נראה שהוא הולך להיות אחד הבלמים הטובים בארץ.

3.קלינגר מאוד מאמין בשחקנים הצעירים של הפועל באר שבע, מרגש היה לראות איך הוא מדבר בכאב על פציעתו של אלקיים.
שחקנים כמו אלקיים זגורים ואסולין היו יכולים לחלום על מקום בהרכב בשנים האחרונות, היום נקודת הפתיחה היא שקודם כל מאמינים בהם וזה שינוי מרענן.

4.כרגע זה נראה שעם 3 זרים פגענו בול ועם 2 נפלנו חזק חזק.

5.ניר קלינגר לאחר המשחק : "יש מועמדים ואנחנו בודקים את כל האפשרויות. אם תהיה לנו אפשרות לשדרג את הקבוצה בעמדה אחת או שניים, נעשה זאת" אם מישהו חשב שקלינגר מעלים עין (אירוני משהו) אז שיחשוב שוב.

6.כבר לא יודע מה להגיד על בסיט, אמנם הוא משחק כל פעם רק 20 דקות, אבל הוא לא מצליח לעצור כדור כמו בן אדם, לא יודע מה הסיפור איתו.
1. ע"פ המשחק של אתמול, הוא פשוט עשה שינוי של 180 מעלות. באמת שחקן חדש, רק שימשיך ככה כל העונה.
2.נכון שצריך עוד לתת לזה זמן, אבל השילוב של סוארז וגביש פשוט נראה מצוין בינתיים. גם בשבוע שעבר.
אני מקווה שהם ימשיכו לקבל קרדיט.
3.כיף לראות שיש את מי לקדם, כיף לראות שכל הגיבובי שטויות של עזורי מהעונה שעברה שאין שחקני נוער בב"ש הם באמת שטויות.
רק שקלינגר ימשיך לשתף אותם.
4. סוארז מצוין, פרננדז גם נראה טוב מאוד, וברנרדו גם מתחיל להראות שיש לו כדורגל, ביסו שחקן מוכשר וראינו את זה גם בעונה שעברה (במעט ששיחק).
היחיד שממש רחוק מלהרשים הוא בסיט.
5.לפי מה שהבנתי קלינגר מרוצה מהתפקוד של יחיאל בעמדת המגן, ואם הוא יביא שחקן הוא יביא אותו בתור מחליף ליחיאל...
לדעתי זאת טעות ודרוש מגן איכותי וצעיר לשנים קדימה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
דווקא השארת יחיאל בעמדת המגן הימני,נראה לי כפתרון לא רע בכלל.
אז נכון,יחיאל לא ישרוף את האגף ולא יתן הרמות יותר מדי טובות,אבל מי באמת עושה את זה בליגה שלנו שווה לשים עליו כסף?
מלבד כמה "יחידי סגולה" כל שאר המגנים בארץ הם פח אשפה מהלך,שווה לשים עליהם מאות אלפי דולרים?
יחיאל יתרום מבחינה הגנתית.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

שאלה: כמה אוהדים הגיעו?

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

dudi2002 כתב:שאלה: כמה אוהדים הגיעו?
בס"ד
בערך 2,500.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

חבל שדווקא משער חמש הגיעו הקללות הכל כך מיותרות נגד ערן לוי (וגם הפחות מיותרות נגד גיא עזורע).
נקווה שהחבר'ה הנמרצים בשער 2 יצליחו לשמור על האחיזה שלהם שם במרכז -תחתית השער גם במשחקי הליגה כשהשער שם יתחיל להתמלא ביושביו משכבר הימים.
עלו והצליחו!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הרבה ח"ח לשער 2, עלו והצליחו :דגל:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה