מטפחות לבנות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
shlomi9999

מטפחות לבנות

שליחה על ידי shlomi9999 »

שער 5!!!

רעיון גדול שיש לי לרוב יושבי שער 5.
לאוהדים האלה שנגעלים מקללות, שנרתעים מקללות, ששומעים קללה וזה פשוט גורם להם להזדעזע.

וואוו ממש מרגש כל מה שאתם חושבים על זה שרובנו מקללים.

אז יש לי עצה בשבילכם נעשה כמו בספרד.
נשב בשקט כי זה לא יפה לעמוד זה מפריע לגיא לוי.
נשים מצלמות מול כל שער 2 והמצלמות האלה ישדרו למסכי ענק בתוך האיצטדיון והם יצלמו את יושבי שער 2 עם פנים כעוסים אבל רק עם פנים כעוסים בלי קללות וכל זה כי זה לא יפה, וחוץ מזה שגיא לא יתעצבן ובטעות יברח מהנגב...
ודבר אחרון עם מטפחות לבנות נראה לו שאנחנו רוצים שילך מבלי שיפגע חלילה.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

Re: מטפחות לבנות

שליחה על ידי AS1 »

איך אני אשמח אם אף אחד לא יגיב לטופיק המטופש הזה !
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

תגיד לי אתה מקשיב לעצמך?
מה הקשר עכשיו גיא לוי? וזה לא משנה אם אני חושב שהוא מתאים או לא.
שנה שעברה גילי לנדאו אימן ואני לא חושב שהוא מתאים ולא אהבתי אותו אבל לא קיללתי אותו.

אני נגעל מקללות ולא נהנה לשמוע אותן גם כשהן מכוונות לשחקני היריבה אני מעדיף להתרכז בעידוד הקבוצה שלי.
אני מאמין בדרך שלי ולא אתה ולא אלף עמוך יזיזו אותי סנטימטר כי אני יודע שאני צודק (ואני לא מתכוון למאמן או משהו מקצועי).

ואפרופו מטפחות אם אתה לא מרוצה מהמאמן המטפחות הן דרך הרבה יותר מתורבתת מאשר לקלל.

אני לא מוכן לקבל אלימות מכל סוג שהיא (הן פיזית והן מילולית) בכל אספקט בחברה הישראלית ובמיוחד במקום כמו ווסרמיל, שאותו אני אוהב במיוחד.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל
אני לא מבין מה אתה מרגיש גבר גבר כשאתה צועק למישהו בן...? או לא יודע מה?
מה הקטע שלך עם לקלל זה עושה לך את זה? לי עושה את זה לעודד ובגלל זה אני מעודד 90 דקות ולא מקלל 90 דקות.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

shlomi9999 כתב:
איך אני אמשח אם לא יהיו לי אוהדים כמוך...

אוהדים צבועים של שער 5 שמדברים באוויר מעודדים תמיד עלק..
מתחילת העונה אתם מעודדים כמו ***(אם אתם שואלים אותי בצדק גמור)... אבל!!!!... אל תבואו ותגידו שאתם אוהדים אמיתיים או יותר טובים שמועודדים גם כשלא טוב..
לא זכור לי עידוד אחרי שנצרת ורמת השרון הובילו פה.
קודם כל תדבר בכבוד כמו שמדברים אליך.

אני לא אמרתי ולא אומר שאני אוהד יותר טוב אני אומר שאני בן אדם יותר טוב כי אני יותר מתורבת (מה לעשות שלקלל נחשב לדרך ארץ נלוזה).
גם אותם "מעודדים" הם בני אדם ולרוב אנחנו מעודדים בפיגור אבל אתה יודע אנחנו לא מבסוטים מזה שאנחנו בפיגור אז מבואסים לפעמים ויושבים בשקט, אבל לא מקללים!!!! לעומתך
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

shlomi9999

דבר ראשון אתה לא מעודד 90 דקות צא מזה כבר.

דבר שני לקלל את השחקנים זה גרוע ואני לא מצדיק.

ודבר שלישי לא עושה לי את זה לקלל את המאמן.

ואתה רוצה תשובה למה אני מקלל אותו??? כי תראה לאיזה מצב בקהל הוא הביא אותנו היום רק תסתכל למה שהולך פה..
לא הקהל אשם במה שקורה פה לא אלונה אשמה ולא השחקנים ואני אסביר גם למה לא.

היו לנו שנים הרבה יותר גרועות מהשנה הזאת נכון??? למה לא היה פילוג כזה חוץ מהתקופה של אלי גוטמן = גיא לוי????

אולי זה מסמן לנו משהו אולי מאמן שבא ומההתחלה חושב שהוא הבוס בכל העניינים וזה שיורד על הקהל במקום להסתכל על האישיות הנרקוטית שלו???

איך הגענו לפילוג כזה??? בטח לא מהסדרנים והשוטרים בחוץ אלא רק מהכדורגל העלוב שאנחנו מזדעזעים ממנו כל פעם מחדש.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

חבר'ה הכל תלוי בגיא לוי!!
זה שי !
תמונה

shlomi9999

אני לא מקלל בפיגור.

אני מקלל תמיד!!!!!!

תזכור את זה... ומי שאשם זה המאמן לא אתה ולא אני

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שנים קודמות הצגנו כדורגל הרבה יותר עלוב...

הרבה זמן לא היינו כל כך טובים. אז די לבוא בטענות לגיא לוי. הרי חוץ מהפועל חיפה (גם זה אולי...) יש קבוצה שמשחקת יותר יפה או ששולטת במגרש יותר מאיתנו? זו הליגה הלאומית. בליגה הזאת יכול להיות שצריך שיטת משחק של חלוץ אחד בשביל לעלות. ואם זה מה שצריך, אני מוכן לראות 0-1 קטן כל משחק ולעוף כבר מהליגה הזאת...

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

shlomi9999 כתב:אני לא מקלל בפיגור.

אני מקלל תמיד!!!!!!

אשם מי שחינך אותך
תתבייש!
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

shlomi9999 כתב:דבר ראשון אתה לא מעודד 90 דקות צא מזה כבר.

דבר שני לקלל את השחקנים זה גרוע ואני לא מצדיק.

ודבר שלישי לא עושה לי את זה לקלל את המאמן.

ואתה רוצה תשובה למה אני מקלל אותו??? כי תראה לאיזה מצב בקהל הוא הביא אותנו היום רק תסתכל למה שהולך פה..
לא הקהל אשם במה שקורה פה לא אלונה אשמה ולא השחקנים ואני אסביר גם למה לא.

היו לנו שנים הרבה יותר גרועות מהשנה הזאת נכון??? למה לא היה פילוג כזה חוץ מהתקופה של אלי גוטמן = גיא לוי????

אולי זה מסמן לנו משהו אולי מאמן שבא ומההתחלה חושב שהוא הבוס בכל העניינים וזה שיורד על הקהל במקום להסתכל על האישיות הנרקוטית שלו???

איך הגענו לפילוג כזה??? בטח לא מהסדרנים והשוטרים בחוץ אלא רק מהכדורגל העלוב שאנחנו מזדעזעים ממנו כל פעם מחדש.
מעודד 90 דקות ויעידו על כך לא מעט אנשים.
אני ממש לא מסכים עם הקביעה שהפילוג בגלל גיא לוי. כל מאמן ב-10 שנים אחרונות קיבל פה קללות בסיטונות (ידיעות הנגב של שבוע שעבר הוכיח את התיאוריה הזו). לכן זהות המאמן לא משנה כי גם זה שיבוא אחריו (והוא לא יגיע כי אלונה לא תפטר אותו, ואם הקבוצה חשובה לכם תיישרו קו עם אלונה) יקבל קללות.

אין פילוג יש שני תיאוריות אתה חושב שלקלל זה עוזר ואני לא .אני מזמין אותך לעודד איתי בכל עת שתחפוץ.

התקופה הכי גרועה הייתה בזמנו של בעל האולמות ורוב המעודדים הם אלו שנקטו בקו אקטיבסיטי נגדו לעומת רוב הרחוב הב"שי המנומנם. ובזה אשמה אך ורק התקשורת המקומית שזורעת דם רע ללא רסן ברחבי העיר. ואם כבר באשמים עסקינו אז מצאתי לך לפחות לפי דעתי את האשם העיקרי, התקשורת המקומית ובמיוחד רדיו דרום.

אני לא נכנס לביקורת של על גיא לוי כי מאסתי בזה.
מנוי כבר יש לך?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

shlomi9999 כתב:אני לא מקלל בפיגור.

אני מקלל תמיד!!!!!!

אתה גבר גבר ותזכיר לי לתת לך תעודת הוקרה במשחק הבא!!!

המאבק שמתפתח ביציעים (לא בין שערים חלילה אלא בין אוהדים) ממש לא נובע מגיא לוי. הוא נובע מזה שהכבוד שלכם מגרש מכאן כל מאמן שמגיע לכאן ואתם לא מוכנים להבין שאתם לא יכולים לקבוע הכל בקבוצה והכבוד שלכם הוא לא הדבר הכי חשוב בקבוצה והאגו שלכם לא בא לפני הקבוצה ומה שאתם אומרים או חושבים הוא לא בהכרח הנכון ויש אנשים (לא אנחנו, אנשי מקצוע\הנהלה ומאמן -אם גיא לוי ואם אחרים) שיודעים יותר טוב מכם ובית הקברות למאמנים שפתחתם פה חייב להיסגר לפני שאלונה תברח והמועדון ייסגר.
תפסיקו לחשוב שאתם תקבעו פה הכל. יש בעלת בית והיא קובעת והיא מינתה מישהו והיא מאמינה בו והיא תמשיך להאמין בו על אפכם ועל חמתכם. האגו שלכם לא צריך להיכנס לשיקולים והוא לא ייכנס!!!

הנושא של גיא לוי ספציפית מאוס ונחפר מכל הכיוונים. בשורה התחתונה אתם נפלתם עליו מהרגע הראשון ולא מוכנים להסתכל על שום דבר חיובי שהוא עושה (ויש המון). אתם רוצים לאמן את הפועל ב"ש כי שום מאמן אחר לא יספק אתכם ואתם יודעים הכי טוב...
אבל מה לעשות שזה לא יקרה ואתם לא יודעים הכי טוב!
הקללות המכוערות שאתה מתגאה בהן והרמת התבטאות שלך כלפי אוהדים אחרים פה היא בדיוק מה שגורם לעימותים בינינו.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שיטת משחק בונקירסטית היא הבעייה כאן יותר מהכל ..!!!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

אין לי כוח כבר להגיב .
זה נהיה כבר כ"כ פטתי שאתם אשכרה חושבים שמה שאתם עושים זה נכון ..
תתבגרו כבר.
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

shlomi9999 כתב:

גיא לויח הביא אותנו לפה? בא לי לצחוק. גיא לוי הביא אותנו לפה... ממש ענק. הפילוג היה לפני עידן גיא לוי, בין שער שתיים ושער חמש. בין הקאמלס והקרייזי רד. בין לבין. בין לבין. התרעתי על נושא הפילוג עוד לפני המון זמן, לפני פורום הנוכחי. זה לא קשור.

אני לא מאמינה שאתה מעיז להגיד משדהו רע על גיא לוי אחרי שהוא דיבר כל כך יפה על האוהדים, יודע הכל מבין הכל. מה אתה מבין בכלל? זה נראה כאילו אתה לא חי בעולם הזה. יש לך שמיעה סלקטיבית או משהו.

באמת התעצבנתי. ממש. בכבר הרבה זמן לא חשבתי על מישהו שאין שום סיכוי לכלום. כי הוא שומע רק את עצמו. איכס, אתה מתנשא על גיא לוי בדיוק כו שכל תל אביבי מתנסה על הדרומים. איכס.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

crazyred כתב:
גיא לויח הביא אותנו לפה? בא לי לצחוק. גיא לוי הביא אותנו לפה... ממש ענק. הפילוג היה לפני עידן גיא לוי, בין שער שתיים ושער חמש. בין הקאמלס והקרייזי רד. בין לבין. בין לבין. התרעתי על נושא הפילוג עוד לפני המון זמן, לפני פורום הנוכחי. זה לא קשור.

אני לא מאמינה שאתה מעיז להגיד משדהו רע על גיא לוי אחרי שהוא דיבר כל כך יפה על האוהדים, יודע הכל מבין הכל. מה אתה מבין בכלל? זה נראה כאילו אתה לא חי בעולם הזה. יש לך שמיעה סלקטיבית או משהו.

באמת התעצבנתי. ממש. בכבר הרבה זמן לא חשבתי על מישהו שאין שום סיכוי לכלום. כי הוא שומע רק את עצמו. איכס, אתה מתנשא על גיא לוי בדיוק כו שכל תל אביבי מתנסה על הדרומים. איכס.
הוא עיוור/חירש
מאמן שאומר שיש אנרגיות שליליות מהקהל במחזור ה2 זה שמיעה סליקטיבית ?
עם את מתעצבנת את יכולה לא לבוא למשחקים !!
גיא לוי זה אלי גוטמן 2 כמו שבהתחלה יושבי שער 5 .. תמכו בו כאשר שער 2 ידע מה מחכה לו מהמאמן הזה ... ושם התחיל הפילוג בגלל משחק בונקריסטי ואישיות מתנשאת של המאמן על הקהל
כאשר שער 5 לא שמע בקולו של שער 2 ותיראו לאן התרסקנו היום .. [ למרות שגם בעל האולמות אחראי לזה יותר מכל]
גיא לוי מצמיח מחדש את ההרס והפילוג בין השערים בין האוהדים ... שאלי גוטמן זרע פה ..
אתם לא שמיים לב שההיסטוריה חוזרת על עצמה בפרטים הכי קטנים ..
זה שי !!!
תמונה

שלח תגובה