דיון סוער של קלינגר מול חברי הפאנל- שודר ברדיו 103.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

דיון סוער של קלינגר מול חברי הפאנל- שודר ברדיו 103.

שליחה על ידי הילה חדד »

לפני מספר דקות הסתיימה תכנית הספורט ברדיו 103.

אנשי האולפן לירן שכנר ודורון ג'מצי העלו את ניר קלינגר ויצחק בן יצחק בנוגע למאורעות אתמול.

לא יאמן כמה עזות מצח יש לדורון ג'מצ'י שמסתבר שההבנה שלו בכדורגל נמוכה מאוד והייתי מציעה לו להתעסק בכדורסל.

קלינגר עלה לשידור רותח מאוד ואף הצליח להוציא מפיו מילים לדורון כמו "כולם יודעים שיש לך אינטרס" ובסוף העדיף לשתוק.

ג'מצ'י מצידו לא הפסיק להטות את הכף כאילו אוהדי ב"ש אשמים והוסיף ואמר "שלא יתממו אוהדי ב"ש, שלא ישכחו שבשנה שעברה הם הורידו מהכביש וכדו'" .

אגב, יצחק בן יצחק טוען כי זיו אדלר עשה את הדבר הנכון בהחלט וכך היה צריך לפעול, תומך בעניין פיצוץ המשחק.

קלינגר מצידו, הגן בחירוף נפש על הקהל שלנו ועל הקבוצה וסיים ואמר "יהיה העונש אשר יהיה, אנו מעוניינים בעונש אשר יגרום הרתעה לעתיד וימנע מקרים כאלה".

מעריצה של קלינגר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

Re: דיון סוער של קלינגר מול חברי הפאנל- שודר ברדיו 103.

שליחה על ידי ערן »

גם בתוכנית של ערוץ הספורט (102fm) הוא עלה לשידור והתווכח עם ג'קי בן זקן בלי לעשות לו כבוד וכמו שצריך. אני לא יכול לפרט את כל מה שהוא אמר אבל, קלינגר פשוט מלך!!!!!

ג'קי לעומתו יורד בגל ראיון למקום נמוך יותר, הוא פשוט לא מתבייש לומר שאנחנו זרקנו אבנים ובקבוקים מדקה 22 ושאחנו התחלנו בכל הבלאגן. אני שואל כמה אפשר לשקר???
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אפשר לקבל לינק בבקשה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קלינגר יצא ענק היום.
סוף סוף מישהו עם ביצים בקבוצה.
דיבר כמו אוהד מהיציע וענה לכל הטענות של ג'קי בן זקן שניסה להסיט את האש לעבר אוהדי באר שבע.
אשמח אם מישהו יוכל להכין חתימה של:
"ניר קלינגר - המאמן שלי"
מגיע לקלינגר שבתקופה האחרונה מוכיח שהוא מאמן עם אופי אדיר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

ג'קי אמר "בנתים הקהל שפגע ממאמנים זה הקהל של ב"ש" ועוד אמר לקלינגר אני מקווה שלא תתיקל בקהל של ב"ש שהם כועסים.

פשוט איש קטן ג'קי בן זקן!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

וקלינגר רץ היום פשוט מאולפן לאולפן, ממיקרופון למיקרופון והציג את עמדתה של הפועל באר שבע בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות, גם במהדורת הלילה של חדשות הספורט שמר על האינטרסים של הפועל באר שבע בצורה הכי ישרה כנה ומהוגנת שיכולה להיות.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
dodo130

שליחה על ידי dodo130 »

לינק לשידו של ניר קלינגר ב- 103FM

https://www.103.fm/programs/Media.aspx? ... 1t4nzVQ=KH" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

ניב כתב:וקלינגר רץ היום פשוט מאולפן לאולפן, ממיקרופון למיקרופון והציג את עמדתה של הפועל באר שבע בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות, גם במהדורת הלילה של חדשות הספורט שמר על האינטרסים של הפועל באר שבע בצורה הכי ישרה כנה ומהוגנת שיכולה להיות.
איש מרגש בכל המסע שלו היום. מצדיעה למאמן הזה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ג'מצ'י הצליח להוציא אותי מדעתי. בראיון עם בן זקן הוא אפילו מעלה במפורש את האפשרות שמדובר בהתכווצות שרירים ומגדיל ומסביר שזה מרגיש מאוד דומה בהרגשה למכה שחוטפים. דורון, אתה אמיתי? הרי איך ניתן להסביר ששני הארועים קורים ברצף: זריקת חפץ, נפילת הכוון בהנחה שהכוון לא מסתכל לעבר הקהל.
ג'קי מאשים אותנו במטר של אבנים. נגיד ואכן השלכנו מטר של אבנים, מאיפה הן באו? בכיסים, מבחוץ? ג'קי, מסע הכפשות שיקרי שכזה לא ציפיתי משכמותך. עד המשחק הערכתי אותך מאוד, היום בדיוק להיפך. סה"כ אדם קטן שעושה צל גדול.
ומילה אחת בשבילנו, זרקו עלינו מכל הבא ליד, (אני חטפתי ישירות כוס קולה ולמזלי אבן נחתה שני מטר ממני) אנחנו שחקנו לידהם ש"טרחנו" להשיב להם חלק ממה ששלחו אלינו, גם אם חלק קטן. אל לנו להגרר לוויכוח מטופש על יריבות בין הקבוצות כמו שלא היינו נגררים לוויכוח עם הפועל בני בילאל במידה והיו טוענים ליריבות שכזו. היריבות היא רק בראשם ושם תשאר.
חברה, לא רוצים נצחון שכזה. עזבו את הנקודות, יש דברים חשובים יותר. צריך לומר בפה מלא - "לדעתינו התוצאה צריכה להשמר למען ההגינות, לא בגלל "ההתנהגות הברברית של אוהדינו" אלא בגלל שרוצים לנצח על המגרש!!!, נקבל כל החלטה של בית הדין"
מילה אחרונה, מבקש מאלה העוסקים בניקוי שמינו. צריך לדרוש מהטלוויזיה להראות איך בסביבות דקה 80 יציע שלם עבר מקום, איך אוהדי אשדוד זורקים מכל הבא ליד גם כשהם מובילים. על פי זוית הצילום של מצלמת האבטחה צריך לראות הכל!!!
נערך לאחרונה על ידי eitam ב 19 אוקטובר 2010, 10:10, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אתמול בבוקר בדרך לעבודה שמעתי אותו בגלי צהל וכשניב רסקין שאל אותו שאלות, הוא ענה בדיוק את מה שאני הייתי עונה.
עכשיו כשאני שומע אותו ב"רדיו ללא הפסקה" בכלל אני מרגיש שסופסוף יש מי שיוצא להגנתנו כמו שצריך.
וגם בן יצחק - זכור לטוב...
ג'מצ'י? חלאה מהסוג הנמוך ביותר....
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

מלך

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

דורון ג' הוא חייל של אופירה, היא היחידה שנתנה לא איזה עבודה/תפקיד כל השאר יודעים שאין לו הכנה למוח. כבר במקרה עזורי למי ששמע את התוכנית הגרוע הזו יכל להבין איך הוא נגרר ולא משסוגל לחשוב לבד.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

זו לא פעם ראשונה שג'מצ'י מנסה לצלוב אותנו, השאלה שלי היא מה בדיוק יש לו נגד הפועל ב"ש. אפילו קלינגר רומז על כך בעדינות כשאומר לו משהו כמו "כולם יודעים שאתה משוחד"...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הרדיו הזה הוא בכלל הרדיו בבעלות של ג'קי לא?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

nitsande כתב:הרדיו הזה הוא בכלל הרדיו בבעלות של ג'קי לא?
לא בדיוק. רדיו ירושלים הוא בבעלותו של ג'קי.
רדיו 103 הוא די בשליטת וואן וגורמים אינטרסנטים שמקורבים לוואן ועל כן הצידוד בג'קי.
כשקלינגר אמר לג'מג'י שהוא לא הכי אובייקטיבי,לדעתי הוא התכוון לעובדה שג'מג'י הוא חלק מקליקה תל אביבית שאוהבת להתחכך
בג'קי בן זקן ובמסיבות קוקטיילים שהוא מארגן כל שני וחמישי. אופירה אסייג,חיים רביבו,ג'קי בן זקן,דורון ג'מג'י,אייל ברקוביץ',קשה מאוד יהיה למצוא
אירוע שג'קי נמצא בו ולפחות 3 מהם לא.

שלח תגובה