עזור הלך, קלינגר בא, על הנייר אין שיפור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
niv1

עזור הלך, קלינגר בא, על הנייר אין שיפור

שליחה על ידי niv1 »

עונה שעברה, אחרי 8 משחקים המאזן שלנו הוא 3 נצחונות 2 תיקו ו3 הפסדים עם מאזן שערים 12-16(4-)
העונה הזאת, אחרי 7 משחקים ולפני משחק מול הפועל המאזן שלנו הוא 3 נצחונות 2 תיקו ושני הפסדים עם מאזן שערים 7-7 ובלי בית הדין אנחנו עם 3- בהפרש שערים...(ככה שאם אנחנו מפסידים להפועל, על המגרש לא יותר טוב מהפתיחה של עזורי.)

מה אתם חושבים? קלינגר לא הביא שינוי? המשחקים העונה שהיו לנו יותר קשים?
הביאו את קלינגר להביא שינוי בינתיים לא רואים זאת..

זה שי !

Re: עזור הלך, קלינגר בא, על הנייר אין שיפור

שליחה על ידי זה שי ! »

תשמע אין ספק שקלינגר מאמן יותר טוב מעזורי הקבוצה עומדת בסדר על המגרש רואים שעושים שם משהו באימונים

מבחינת יכולת אולי קצת יותר טוב משנה שעברה אבל עדיין אפשר לעשות יותר
בוא נגיד שאם אני ההיתי בונה תקבוצה ההיתי מחתים שחקנים אחרים אבל בסדר בו ניראה מה אנחנו שווים מול הפועל ת"א ואז נחליט
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שינוי ? רק ההגנה התחזקה
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מבחינה הגנתית שיפור מעונה שעברה, שיפור קל מאוד אבל שיפור, מבחינה התקפית נכשל אחד גדול ביג F, תנו לי את ההתקפה שהיתה לנו לפניי שנה עם מליקסון בכושר משחק, עם ליאור אסולין לא פצוע ועם קדוסי וברק בדש ואני חותם לכם בעיניים עצומות שהיינו מובילים את הטבלה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

הראל כתב:שינוי ? רק ההגנה התחזקה
ההגנה אמנם התחזקה (לא משמעותית) אבל למה זה חייב לבוא על חשבון משחק ההתקפה???
בלי כל קשר אני לא חושב שיש שיפור גדול במשחק ההגנה.
עד עכשיו בכל "מבחני האמת" של ההגנה , לא היה פעם אחת שהרשת נשארה נקייה.
נגד בני יהודה ספגנו , נגד חיפה ספגנו אחד ולא היינו רחוקים מלספוג עוד אחד לפחות , נגד ביתר מיותר להרחיב את הדיבור.
החלוצים של בני סכנין לא יבקיעו גם אם אני יעמוד בשער עם הכרס שלי.....נגד אשדוד ספגנו שלישיה.
פתח תקווה הגיעה במטרה לא לספוג , זה ממש לא מבחן אמיתי , אני רוצה לראות איך ההגנה תתפקד השבת נגד חלוצים כמו שכטר ותמוז.
אז סבבה שהמאמן מתראיין ושומר על האינטרסים של המועדון , אבל התפקיד הראשי של המאמן זה לאמן ולדאוג שהקבוצה תשחק טוב ותצבור נקודות
בקצב שאיתו אפשר להגיע לפלייאוף העליון , פלייאוף אמצעי היה לנו בשנה שעברה, להישאר באותו סטטוס זה לא שינוי בעיני, נקווה לטוב בהמשך.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

להשוות בין עזורי לקלינגר זה קצת לעשות עוול לקלינגר. הם לא באותו הרמה בכלל, אפילו לא בהגדרה.

אולי המצב כרגע לא הכי אולטימטיבי ואנחנו לא נראים מי יודע מה אבל אי אפשר להגיד שאין שיפור בצורת העמידה של הקבוצה, באופי של הקבוצה ובאיך שאנחנו נראים על המגרש.

אני חושבת שאם מליקסון היה משחזר את היכולת משנה שעברה גם השנה, כולם היו מדברים אחרת כי התוצאות גם היו אחרת. השנה הקבוצה לא בנויה על שחקן אחד, יש שיפור קבוצתי, הגנה יותר יציבה ואל תשכחו שאסולין אמור היה ליהיות באנקר בהתקפה והוא חצי פצוע מתחילת העונה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

קלינגר עומד לצד הקבוצה והשחקנים במקום לחפש אשמים. קלינגר ידע להגיב בזמן על דברים.

מצד שני -
קלינגר עושה טעויות. הוא משום מה לא עושה חילופים בזמן, לא עולה עם גביש ללמשחקים..

באופן כללי המצב עדיין לא ברור, נדבר עוד שלושה חודשים..
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

רבותיי, קצת סבלנות,אנחנו בסה"כ בתחילת עונה הרבה דברים עוד ישתנו,תפסיקו להיכנס למרה שחורה אחרי כל משחק לא טוב ולאקסטזה אחרי משחקים טובים.
יש מאמן שמנסה להנחיל שיטת משחק מסויימת, נכון שכרגע זה לא כל כך עובד אבל תסמכו על קלינגר שהוא יודע את זה.
כרגע התוצאות בכל המשחקים קצת משוגעות ולא משקפות,מי האמין שעכו תנצח את בני יהודה? ואשקלון תוציא תיקו מק"ש ואשדוד תפספס ניצחון בחיפה,לכן המדד האמיתי לגבי יכולת הקבוצה יהיה רק בסיום הסיבוב הראשון.
נ.ב
כמו שהתוצאה עכשיו בר"ג עדיף שנביא שכפ"צים למשחק נגד הפועל.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

אדום זקן כתב: כמו שהתוצאה עכשיו בר"ג עדיף שנביא שכפ"צים למשחק נגד הפועל.

יסלח לי מר אדום זקן,

מה כבר כ"כ קורה בר"ג?? 1-1, פ"ת הייתה זו שהובילה. ת"א לא נראית שד כ"כ גדול- חלאס להוסיף עוד לוזריות. אפשר לבוא בטוחים בעצמנו ואם פ"ת מסוגלת לעלות הרכב התקפי וגם לתקוף בר"ג אין סיבה שאנחנו לא.

אח"כ אתם מתפלאים למה המאמן שהיה פה שנה שעברה היה מוותר נגד הגדולות עוד לפני שהתחיל המשחק.

זה 11 מול 11 ואני לא תלושה מהמציאות ברור שעל הנייר ת"א טובה יותר וב4 דרגות לפחות, אבל על הנייר היא אמורה ליהיות גם הרבה יותר טובה ממכבי פ"ת, בנתיים זה לא נראה על המגרש.
תמונה

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

crazyred כתב:קלינגר עומד לצד הקבוצה והשחקנים במקום לחפש אשמים. קלינגר ידע להגיב בזמן על דברים.

מצד שני -
קלינגר עושה טעויות. הוא משום מה לא עושה חילופים בזמן, לא עולה עם גביש ללמשחקים..

באופן כללי המצב עדיין לא ברור, נדבר עוד שלושה חודשים..
מסכים
ועוד שבועיים נגד ר"ג צפויי לנו עוד בונקר
נקווה שיהיה יותר טוב
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גבירתי היקרה,אין שום קשר ללוזריות,פשוט ריאלי זה הכל,אנחנו אוהבים שמתפוצצים עלינו.
כמובן שאני מקווה שבסוף אני אוכל את הכובע,אבל נכון ליכולת של היום קשה לי להאמין גם אם קלינגר יכניס בהם סופר מוטיבציה.

סמל אישי של משתמש
ADIR

שליחה על ידי ADIR »

איזה השוואות.....ניר קלינגר לא סופר את עזורי!!!!!במלוא מובן המילה.
קילנגר הוא כמו אחד האוהדים,אנחנו לפעמים רואים חילופים תמוהים אבל לכו תדעו מה עומד אחריי זה.
אצלנו כולם אוהבים להיות מאמנים.אני מאמין בניר קלינגר מאוד,תנו לו לעשות תיקונים בהמשך ותהיה לנו קבוצה מצויינת.
כרגע הבינוניות שולטת,אני אישית מאמין שעם חיזוק נכון נצליח.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ניב, אי אפשר לערוך השוואה בכלל.
האופי של קלינגר והמקצוענות של קלינגר יוצרות בינו לבין מאמן הכושר גיא עזורי הבדלים עצומים.

אין ספק שיש מקום לשיפור בקבוצה השנה בטח מבחינה התקפית אבל קלינגר הוא מאמן יסודי ואם ניתן לו זמן הדברים יראו אחרת.

אסור גם לשכוח שעזורי לא רק היה כישלון על המגרש אלא גם מחוץ למגרש כשהפנה את כל החצים לעבר הקהל. לעומתו קלינגר תמיד מחפש איפה הוא יכול להשתפר וכמה הקהל שלנו הוא חיובי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אתם איבדתם קצת מכיוון הדיון שרצה לפתח ניב , הוא לא השווה בין מאמן הכושר לניר קלינגר הוא השוואה להפועל ב"ש בראשותו של מאמן הכושר להפועל ב"ש בראשותו של קלינגר.

ולפי המספרים והתוצאות אין הבדל גודל
תמונה

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

הילה חדד כתב:

יסלח לי מר אדום זקן,

מה כבר כ"כ קורה בר"ג?? 1-1, פ"ת הייתה זו שהובילה. ת"א לא נראית שד כ"כ גדול- חלאס להוסיף עוד לוזריות. אפשר לבוא בטוחים בעצמנו ואם פ"ת מסוגלת לעלות הרכב התקפי וגם לתקוף בר"ג אין סיבה שאנחנו לא.

אח"כ אתם מתפלאים למה המאמן שהיה פה שנה שעברה היה מוותר נגד הגדולות עוד לפני שהתחיל המשחק.

זה 11 מול 11 ואני לא תלושה מהמציאות ברור שעל הנייר ת"א טובה יותר וב4 דרגות לפחות, אבל על הנייר היא אמורה ליהיות גם הרבה יותר טובה ממכבי פ"ת, בנתיים זה לא נראה על המגרש.
הילה חמודה, קונה 2-0 להם ושלא נתפרק
את הנ'ק נחפש במקומות אחרים

שלח תגובה