בית קברות למאמנים?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: בית קברות למאמנים?

שליחה על ידי yedidel »

shlomi9999 כתב:
כשיש לך כדורגל מדכא עם חצי חלוץ על קו האמצע לשחקנים קשה לנצח ככה.. ותתפלא גם השחקנים מבינים קצת בכדורגל.
קשה לי להסכים עם הטענה הזאת...

דרך אגב, זה ממש גם לא מעניין אותי שזה גיא לוי כרגע. אני רוצה שתהיה לי קבוצת כדורגל מכובדת שלא מפטרת מאמנים כל חודשיים - מה שייחזק את מעמד המאמן בהפועל ב"ש - מה שיגרום לכל שחקן להתחיל לרוץ - מה שיגרום בטווח הרחוק למאמנים טובים לרצות להגיע לפה (כי מי רוצה להגיע לקבוצה שפיטרו שם את קודמו שהיה במקום השני-שלישי?). אני רוצה מעמד מאמן חזק ואיתן ומצידי שיחליפו 20 שחקנים קודם.

מצטער לבשר לך, בהפועל ב"ש יש בעיות יותר עמוקות. כי שהפועל חיפה צריכה שחקני בית בעמדות המשלימות אז יש לה את אושרי רואש (עמוד התווך של הנבחרת הצעירה) ולך יש את יניב אלול. פה ההבדל. אפילו שהפועל ירושלים חסרת תקציב אז היא מעלה מהנוער צעירים עם אופי, ושאתה צריך את הצעירים הכי מוכשרים אצלך (וכמה דיברו על רפי עמוס ואפריאט בשנים האחרונות??) אז הם נראים שתי דרגות מתחת - ולא לבלבל את המוח על כך שהם בעמדות חדשות כי גם בחלק ההתקפי הם נראו כמו צל של שחקן.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

shlomi9999 כתב:תפסיקו כבר לדבר שטויות. ברור שהמאמן אשם בזה.

אולי תאישמו את סבתא של יניב אלול וזהו.

מה זה אפטיות של חוסר רצון לנצח אתמול מי אשם בזה אם לא המאמן אה????
ידידאל אתה סותר את עצמך עכשיו מה זה השטות הזאת.

כשיש לך כדורגל מדכא עם חצי חלוץ על קו האמצע לשחקנים קשה לנצח ככה.. ותתפלא גם השחקנים מבינים קצת בכדורגל.

אז הם עושים מה שאומר להם המאמן לתת את הכדור למאור מליקסון וזהו..

זה היה פה בשנה שעברה וזה יהיה תמיד כשיש כדורגל מדכא אין מנוס מזה.

בלבול לא שיחק כדורגל מדכא??? שיחק גם שיחק... לנדאו לא שיחק כדורגל מדכא??? עד שהוא נזכר בסוף העונה מה צריך לעשות אז פתאום השחקנים כן ידעו וכן רצו לנצח???
רק תקרא את מה שאתה כותב.וזה רק מחדד את הבעיה.ואלא רק חלק מהמאמנים
בתקופה האחרונה.
אתה יודע מה אולי זו בעיה בכדורגל בכלל.ואנחנו כאן לא מוכנים לעבור על זה לסדר
היום .ובגלל זה אצלנו זה בולט.ואולי בקבוצות אחרות הם מקבלים את הדין ואנחנו לא.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
מישל תבין, אם היה מדובר אך ורק בקבלת החלטה מקצועית שגויה פעם כזו או אחרת הייתי עוד מבין.
אבל מדובר באדם שעוד מהרגע הראשון פשוט לא התחבר למקום.
יש כאן בעיה שורשית של אי התאמה בסיסית של האדם למקום.
יש פה בעיה קשה של אנשים שאינם מתאימים למקום.

עזוב מאמנים, אבל רק לראות את רשימת השחקנים שפרחו אחרי ולפני שכשלו פה (מישהו אמר קדוסי? דוארטה?)

כנראה שמשהו דפוק במקום.

shlomi9999

שליחה על ידי shlomi9999 »

לא ממש לא נכון ידידאל.

משהו דפוק בגישה פה בקהל שלנו.

קהל שרוב כוחו הוא בשער 5 אני מודה. הקול והחוזק נמצאים בשער 5 מהסיבה הפשוטה שאת שער 5 שומעים.

יש בינינו אוהדים שעם הזמן הופכים להיות אוהדים כמו של צפרירים חולון הפועל כפר סבא ועוד כל מיני קבוצות כאלה.

לא מקובל עליי ועל רוב האוהדים שנבוא למגרשים ונראה כדורגל עלוב והכי חשוב זה הנקודות בסופו של דבר..
ולגבי רפי עמוס ואפריאט אני לא חושב שהם יהיו שחקנים גדולים ביום מן הימים.

אני אפילו משווה אותם לגיא לוי כמו שאתם לא נותנים להם קרדיט מעכשיו גם אני לא נותן לו קרדיט כי הוא לא יהיה מאמן יותר טוב בעוד מספר מחזורים ממש לא.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
יש פה בעיה קשה של אנשים שאינם מתאימים למקום.

עזוב מאמנים, אבל רק לראות את רשימת השחקנים שפרחו אחרי ולפני שכשלו פה (מישהו אמר קדוסי? דוארטה?)

כנראה שמשהו דפוק במקום.
אתה ממש טועה אבל ממש ממש ממש טועה !

יש עשרות שחקנים שלא בלטו/כשלו או אכזבו בקבוצות אחרות ופשוט פרחו כאן :

אופיר חיים,אבו לבן, דדי בן דיין ,שרון עמר,אבי ליברמן (השוער) גיורא אנטמן (השוער),שחקנים זרים רבים כמו - מורוז,חלילוביץ',בקו,....

בקיצור - אנשים חמים שהבינו לאן הם מגיעים אהבו באמת את המקום והאוירה תמיד הצליחו כאן.

shlomi9999

גיל שגיב כתב:

אופיר חיים,אבו לבן, דדי בן דיין ,שרון עמר,אבי ליברמן (השוער) גיורא אנטמן (השוער),שחקנים זרים רבים כמו - מורוז,חלילוביץ',בקו,....

בקיצור - אנשים חמים שהבינו לאן הם מגיעים אהבו באמת את המקום והאוירה תמיד הצליחו כאן.
גיל האנשים שאתה מגיב להם כאן מחפשים רק את השלילי בקהל שלנו וללכת דווקא מול הגל והרוב.

במקום לחפש את השלילי בלמה באמת הקבוצה נראית ככה..

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

גיל שגיב כתב:

גיל אתה יכול לבלבל את הצעירים עם השמות שציינת אבל לא את מי שזוכר היטב את הכשלונות.
אבי ליברמן וגיורא אנטמן היו בינונים ומטה.אופיר ודידי הגיעו לכאן אחרי שנזרקו מקבוצתם.
וחוץ מהרצון להוכיח למי שזרק אותם שהם שווים.לא היה כלום מעבר לזה.
ועוד בעיה שאתה מעצם העלתם של השמות הנ"ל תזכיר לי מי נשאר כאן יותר מעונה אחת.
חוץ מאופיר כולם כמעט שימשנו להם תחנת מעבר לצערי.
אבל שוב פעם אנחנו מפספסים את המטרה.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אתם כולם פה מתעלמים מהשאלה העיקרית שמישל שואל.
מי אמר שהמאמן הבא שיבוא הנה יצליח? כי רוב הסיכויים שהוא יכשל כמו ששחקן רכש נקבר במכבי.

ובבקשה תתעלמו ההעניין של גיא לוי, מפני שיש פה סינדרום קבוע של אי הצלחה של מאמנים.

מעמד המאמן בישראל שואף לאפס תמיד הוא האשם העיקרי בליגת העל מכדורסל פוטרו כבר 5 מאמנים ובכדורגל שישה, כמעט חצי מהמאמנים שהתחילו את העונה לא ייסימו אותה אין לזה אח ורע בכל מקום בעולם.
פיטורים היו ויהיו אבל אסור שזה יהיה בסיטונות.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
נמרוד ברדה

שליחה על ידי נמרוד ברדה »

אריק כתב:נמרוד ברדה היקר,
כאחד ששימש 3 שנים כיו"ר הקרייזי רד ורובן היו בתקופת המחאה, האמירה שלך שאין מנוס
מצביעה על כך בעצם שלא הבנת על מה אתה מוחה.
כאחד שהוציא את המחאה לדרך, עוד לפני שדודו אפילו הצטרף אליה, אני יודע גם יודע על מה מחיתי.
אתמול גם לך וגם לכל המצדדים כבר לא היה מה להגיד על גיא לוי שכבר התחלתם להגיד שטויות לי ולכולם וטיעונים מבזים שרק צחקנו עליהם כל הנסיעה לב"ש!

אני ואנשים שנשארנו בבית הבאנו את אלונה לכאן, ולא מתחרטים!
יחד עם זאת אנחנו לא הולכים (כמו בתקופת זינו) אחריה כמו כבשים עיוורים!

נ.ב.
מוטי את התגובות שלך כבר סיימתי לקרוא אתה כל כך לא מבין בכדורגל שזה משהו!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

shlomi9999 כתב:
גיל האנשים שאתה מגיב להם כאן מחפשים רק את השלילי בקהל שלנו וללכת דווקא מול הגל והרוב.

במקום לחפש את השלילי בלמה באמת הקבוצה נראית ככה..
ההבדלים בינינו הם לא כל כך גדולים.
כולנו מסכימים שהקבוצה לא נראית טוב ואנחנו רוצים לראות אותה משחקת הרבה יותר טוב.

ההבדל הוא שאתם חושבים שמה שרואים בפועל על הדשא זה מה שהמאמן רוצה לראות וחושבים שתוך 13 מחזורים הקבוצה צריכה להיראות מושלם, ואם לא הוא הולך הביתה.
אנחנו חושבים שהמאמן בדיוק כמונו לא מרוצה ממה שהוא רואה על הדשא, ושמאמן במקום חדש לא שופטים לפני סוף העונה אלא נותנים לו לסיים את מה שהוא התחיל.

אני רק חייב לציין עוד קבוצה עם תקציב ענק, ניהול חדש, ציפיות בשמיים ותוצאות בשטח הרבה יותר גרועות משלנו - מכבי ת"א. ההמשך (מתן גיבוי מול כניעה לקריאות הקהל) שונה. אתם באמת רוצים להיראות כמוהם?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

הסניגור האדום כתב: גיל אתה יכול לבלבל את הצעירים עם השמות שציינת אבל לא את מי שזוכר היטב את הכשלונות.
אבי ליברמן וגיורא אנטמן היו בינונים ומטה.אופיר ודידי הגיעו לכאן אחרי שנזרקו מקבוצתם.
וחוץ מהרצון להוכיח למי שזרק אותם שהם שווים.לא היה כלום מעבר לזה.
ועוד בעיה שאתה מעצם העלתם של השמות הנ"ל תזכיר לי מי נשאר כאן יותר מעונה אחת.
חוץ מאופיר כולם כמעט שימשנו להם תחנת מעבר לצערי.
אבל שוב פעם אנחנו מפספסים את המטרה.
מישל ידידי, אני לא מבלבל אף אחד כאן.

זה שהשחקנים שהגיעו לכאן הצליחו בדרך כלל יעיד כמעט כול אוהד וכול שחקן.

יכולתי לרשום עוד שחקנים רבים.

זה שהם עזבו לאחר מיכן נובע משיקולים אחרים וסיבות שונות.

קח לדוגמא את עזיבתו של רוסו בזמנו או קאקו שללא ספק הצליחו כאן, הרי העזיבות נבעו ממניעים כלכליים ולא מסיבות אחרות והדבר נכון לגבי כול שחקן בכול קבוצה הרי גם שחקן סמל כמו גרשון עזב לבית"ר תמורת כסף.

העניין הוא לא למה עוזבים אלא האם שחקנים,אנשים מבחוץ מצליחים כאן והתשובה חד משמעית - כן !

אדם מנותק כמו גיא לא יתחבר לעולם.

shlomi9999

מויט באמת לא מבין בכדורגל

shlomi9999

yedidel כתב:
ההבדלים בינינו הם לא כל כך גדולים.
כולנו מסכימים שהקבוצה לא נראית טוב ואנחנו רוצים לראות אותה משחקת הרבה יותר טוב.

ההבדל הוא שאתם חושבים שמה שרואים בפועל על הדשא זה מה שהמאמן רוצה לראות וחושבים שתוך 13 מחזורים הקבוצה צריכה להיראות מושלם, ואם לא הוא הולך הביתה.
אנחנו חושבים שהמאמן בדיוק כמונו לא מרוצה ממה שהוא רואה על הדשא, ושמאמן במקום חדש לא שופטים לפני סוף העונה אלא נותנים לו לסיים את מה שהוא התחיל.

אני רק חייב לציין עוד קבוצה עם תקציב ענק, ניהול חדש, ציפיות בשמיים ותוצאות בשטח הרבה יותר גרועות משלנו - מכבי ת"א. ההמשך (מתן גיבוי מול כניעה לקריאות הקהל) שונה. אתם באמת רוצים להיראות כמוהם?

מכבי ת"א זה סיפור אחר לגמרי.

אם אתה שואל אותי את הגורם לבעיה בקבוצה הזאת הוא אחד ויחיד..

קוראים לו אבי נמני. עם כל ההערכה אליו בתור שחקן מצוין, הוא הורס את המועדון הזה מיום ליום הוא חותר תחת מאמנים הוא מכתיב את הקצב בקבוצה הזאת אם תרצה או לא תרצה.

הבן אדם הזה רק הורס להם את המועדון המפואר הזה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

shlomi9999 כתב:

מכבי ת"א זה סיפור אחר לגמרי.

אם אתה שואל אותי את הגורם לבעיה בקבוצה הזאת הוא אחד ויחיד..

קוראים לו אבי נמני. עם כל ההערכה אליו בתור שחקן מצוין, הוא הורס את המועדון הזה מיום ליום הוא חותר תחת מאמנים הוא מכתיב את הקצב בקבוצה הזאת אם תרצה או לא תרצה.

הבן אדם הזה רק הורס להם את המועדון המפואר הזה

צודק בדיוק מה שבאתי לכתוב כאן
זה שי !
תמונה

shlomi9999

ואם כבר מדברים על מכבי איזה שחקנים כבר יש להם שמדברים על תקציב גדול על מה מדברים בכלל??

מי?? איליה יבוריאן??? מבוגר ולא מתאים להם
תראה לי שחקן הגנה אחד שלהם ששווה סכום גדול..

הדבר היחידי שהם עשו זה להביא את בוזגלו כל השאר אצלם זה *** אחד גדול

שלח תגובה