דיעה אחרת.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
8red

Re: דיעה אחרת.

שליחה על ידי 8red »

אורי,
עזוב אותו הוא בכלל חי בסרט שהוא גיא ואלונה בכלל יעשו ישיבה משולשת.
תיכף הוא יגיד שאלונה פנתה אליו להיות מג'ר מעל לגיא לוי.
הבנאדם פשוט אוכל סרטים קשים - לא צריך לקחת ברצינות כל הודעה שלו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
אתה בוחר מטעמים שלך להתעלם מימה שכתבתי...

[glow=red]לא ידידאל, לא רק התקשורת.[/glow]
להתעלם ממה? שאמרת שאתה יודע "ממקורות יודעי דבר"?? נו באמת...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיל שגיב כתב: חבל אורי חבל...

בעבר הלא רחוק ידעת להתמודד טוב יותר, עכשיו לשיטתך אני כבר "משריש פרופג'נדה ולהרוויח את דעתם של כמה ילדים חסרי בשלות נפשית."

ואולי זה בדיוק מה שאתה מנסה לעשות ?

'כול הפוסל במומו פוסל'.

בינתיים מי שמנהל קמפיין ומסע צלב מסיבי תוך דמגוגיה לשמה, חצאי אמיתיות וסילוף עובדות מגמתי מתחילת העונה, זה אתה חביבי. אז מה מבין שנינו מנסה בכח להשריש פרופג'נדה בשביל......???

בעבר, בויכוחים בנושאים אחרים באת להבדיל מהפעם עם ראש פתוח, ללא דעות קדומות, עם טיעונים לגיטמיים ועל כן מצאתי לנכון להתדיין איתך. כעת, נוכח כל הסיבות אותן פירטתי קודם, אני כבר לא מוצא טעם לכך.

גיל שגיב כתב:ודווקא כן התייחסתי לדברייך גם אם לא לכולם רק שאתה מותש וחסר מוטיבציה להתמודד עם מציאות עגומה שמחלחלת גם לתודעה שלך ואפילו לך יצאה הרוח מהמפרשים לנוכח האלק שיטה של גיא לוי.

אני לא חייב להתייחס לכול שורה פסיק או מילה בדברייך כדי להבהיר לך ולגולשים כאן עד כמה גיא טועה בגישה,בהתנהלות ואפילו בהחלטות המקצועיות.

התייחסת רק לחלק הנוח (או הפחות קשה מבחינתך, ליתר דיוק), וגם זה בצורה לא עניינית. מהחלק היותר קשה - התעלמת (כפי שצפיתי מראש).

גיל שגיב כתב:רק שאתה מנסה לקחת את כולנו לכיוונים אחרים וכאן נבחנת הבגרות שלי ושל יתר הגולשים.

לא אורי, אנחנו לא ניתן לך.

בתוך תוכך, אתה יודע יפה מאוד שלשתי הקבוצות שנוצרו בכל הקשור לגיא לוי (ולפני שאתה שוב מסלף, אבהיר שלא כל מי שמתנגד לפיטוריו הוא בהכרח תומך נלהב שלו!! גם לי לא חסרה ביקורת על האיש) ישנו מכנה משותף מאוד ברור לכל אחת מהן....(רמז: זהה לחלוטין לזה שאפיין את שתי הקבוצות בזמנו בעד ונגד החרמת המשחקים..) בא נאמר שעל רקע כל השאר בקבוצה אליה אתה משתייך, אתה בבחינת ראש לשועלים ומנצנץ שם כיהלום...

גיל שגיב כתב:במידה וגיא ימשיך בהתנהלות הכוללת שלו הנוכחית זמנו בקבוצה הולך ואוזל,גם אתה יודע את זה.
ואם וכאשר הוא יפוטר/יתפטר,כולנו נבין אחת ולתמיד שהסיבות עליהן אני מצביע מיזה 3 חודשים הן ורק הן הגורמים לכך.

כפי שאמרתי לא אחת, גיא לוי רחוק מלהיות טלית שכולה תכלת וחוף מטעויות, אבל כפי שציינתי בראשית מסע הצלב שלך נגדו בתחילת העונה, אם גיא לוי ילך הבית זו תהיה נבואה (של חלקים גדולים מהתקשורת המקומית, בפרט רדיו דרום, וגם שלך חלק מהקהל שאתה ביניהם) המגשימה עצמה לכל דבר ועניין. "נבואת אדיפוס" מה שנקרא, זה כאשר יש לעניין קונוטציה שלילית.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:

בינתיים מי שמנהל קמפיין ומסע צלב מסיבי תוך דמגוגיה לשמה, חצאי אמיתיות וסילוף עובדות מגמתי מתחילת העונה, זה אתה חביבי. אז מה מבין שנינו מנסה בכח להשריש פרופג'נדה בשביל......???

בעבר, בויכוחים בנושאים אחרים באת להבדיל מהפעם עם ראש פתוח, ללא דעות קדומות, עם טיעונים לגיטמיים ועל כן מצאתי לנכון להתדיין איתך. כעת, נוכח כל הסיבות אותן פירטתי קודם, אני כבר לא מוצא טעם לכך.

התייחסת רק לחלק הנוח (או הפחות קשה מבחינתך, ליתר דיוק), וגם זה בצורה לא עניינית. מהחלק היותר קשה - התעלמת (כפי שצפיתי מראש).

בתוך תוכך, אתה יודע יפה מאוד שלשתי הקבוצות שנוצרו בכל הקשור לגיא לוי (ולפני שאתה שוב מסלף, אבהיר שלא כל מי שמתנגד לפיטוריו הוא בהכרח תומך נלהב שלו!! גם לי לא חסרה ביקורת על האיש) ישנו מכנה משותף מאוד ברור לכל אחת מהן....(רמז: זהה לחלוטין לזה שאפיין את שתי הקבוצות בזמנו בעד ונגד החרמת המשחקים..) בא נאמר שעל רקע כל השאר בקבוצה אליה אתה משתייך, אתה בבחינת ראש לשועלים ומנצנץ שם כיהלום...

כפי שאמרתי לא אחת, גיא לוי רחוק מלהיות טלית שכולה תכלת וחוף מטעויות, אבל כפי שציינתי בראשית מסע הצלב שלך נגדו בתחילת העונה, אם גיא לוי ילך הבית זו תהיה נבואה (של חלקים גדולים מהתקשורת המקומית, בפרט רדיו דרום, וגם שלך חלק מהקהל שאתה ביניהם) המגשימה עצמה לכל דבר ועניין. "נבואת אדיפוס" מה שנקרא, זה כאשר יש לעניין קונוטציה שלילית.
ועם כול זה בקצרה :

אתה שייך למיעוט,לקומץ.
על פי נסיון העבר הקומץ בד"כ טועה.
בניגוד לעבר הקומץ במקרה שלנו הוא קומץ חולמני ולא לוחמני,או אם תרצה אם הורגלנו לקומץ מקללים היום הרוב (לצערי)בצד זה גם אם לא משתתף בפועל בקללות הוא מצדד בשינוי ובמקרה הטוב לא מסמפט את גיא לוי וזה בלשון המעטה.

אז נכון בפורום המכובד הזה אני נאלץ להתדיין איתך ועם אולי עוד 6 שחושבים כמוך אבל מה זה לעומת ה-7000 בוסרמיל שחושבים כמוני ?

זה שהם לא גולשים כאן מהווה בשבילך ובשביל המזוהים עם עמדתך רווח כפול -
אתם חיים באשליה שאני מייצג רק את עצמי.
האתר היה קורס מזמן אם כול 7000 התומכים בדעתי היו גם נכנסים לאתר...

אני מתנחם בדיעת הרוב.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:
ועם כול זה בקצרה :

אתה שייך למיעוט,לקומץ.
על פי נסיון העבר הקומץ בד"כ טועה.
בניגוד לעבר הקומץ במקרה שלנו הוא קומץ חולמני ולא לוחמני,או אם תרצה אם הורגלנו לקומץ מקללים היום הרוב (לצערי)בצד זה גם אם לא משתתף בפועל בקללות הוא מצדד בשינוי ובמקרה הטוב לא מסמפט את גיא לוי וזה בלשון המעטה.

אז נכון בפורום המכובד הזה אני נאלץ להתדיין איתך ועם אולי עוד 6 שחושבים כמוך אבל מה זה לעומת ה-7000 בוסרמיל שחושבים כמוני ?

זה שהם לא גולשים כאן מהווה בשבילך ובשביל המזוהים עם עמדתך רווח כפול -
אתם חיים באשליה שאני מייצג רק את עצמי.
האתר היה קורס מזמן אם כול 7000 התומכים בדעתי היו גם נכנסים לאתר...

אני מתנחם בדיעת הרוב.

טוב, לא ציפיתי באמת לתגובה עניינית...

אני שכזכור לך מחיתי ונזפתי לא מכבר כנגד העליהום נגדך, עדיין חושב אמנם שברובו היה לא במקום, אבל יכול לומר שבמידה לא מבוטלת הבאת הכל עצמך, והרווחת ביושר את האנטיגוניזם כלפיך עם התגובות הלא ענייניות בעליל שלך, ואני מאוד עדין בהגדרה הזו.

מה לעשות? עם סילוף עובדות, חצאי אמיתיות ודמגוגיות בגרוש - אפשר מקסימום להרוויח את דעתם של כמה בני עשרה עם מנת משכל שואפת לאפס. מול חבר'ה קצת יותר בגירים ואינטלגנטים - זה חוזר כבומרנג...

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:

טוב, לא ציפיתי באמת לתגובה עניינית...

אני שכזכור לך מחיתי ונזפתי לא מכבר כנגד העליהום נגדך, עדיין חושב אמנם שברובו היה לא במקום, אבל יכול לומר שבמידה לא מבוטלת הבאת הכל עצמך, והרווחת ביושר את האנטיגוניזם כלפיך עם התגובות הלא ענייניות בעליל שלך, ואני מאוד עדין בהגדרה הזו.

מה לעשות? עם סילוף עובדות, חצאי אמיתיות ודמגוגיות בגרוש - אפשר מקסימום להרוויח את דעתם של כמה בני עשרה עם מנת משכל שואפת לאפס. מול חבר'ה קצת יותר בגירים ואינטלגנטים - זה חוזר כבומרנג...
מצטער אורי, אם תגובה עניינית בעינייך זה לשמוע את מה שאתה רוצה אחרת הכול כבר לא ענייני ו/או גניבת דעת אז אני גם מגיב בהתאם.

בוא נעשה סדר אחת ולתמיד :
תרשום כמה שאלות ממוספרות (כדי שלא תטען אח"כ שאני לא מתייחס) ואני מבטיח לענות על כול שאלה.
רק עשה טובה ובוא ונחזור להתדיינות מכובדת ולא התנצחויות מיותרות כמו דמגוג וכד' כיוון שאחרת הדיון יגמר עוד לפני שהחל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:
מצטער אורי, אם תגובה עניינית בעינייך זה לשמוע את מה שאתה רוצה אחרת הכול כבר לא ענייני ו/או גניבת דעת אז אני גם מגיב בהתאם.

בוא נעשה סדר אחת ולתמיד :
תרשום כמה שאלות ממוספרות (כדי שלא תטען אח"כ שאני לא מתייחס) ואני מבטיח לענות על כול שאלה.
רק עשה טובה ובוא ונחזור להתדיינות מכובדת ולא התנצחויות מיותרות כמו דמגוג וכד' כיוון שאחרת הדיון יגמר עוד לפני שהחל.

גיל,

הדבר האחרון שאתה יכול לטעון כלפי, זה שלא שמרתי על כבודך.

כפי שציינתי לעיל, אני הייתי זה שמחה ונזף כאשר העליהום עליך היה בשיאו, וגם כעת, בדיעבד, אני עדיין סבור שזה היה לא במקום.

זה שטענתי שאתה מסלף עובדות תוך שימוש בדמגוגיה, זה לגיטימי לחלוטין, וממש לא בגדר הטלת רפש לא עניינית. כאשר צד מסוים בויכוח כלשהו נוהג כך, אז אמירת הדברים, הנוקבים אמנם, היא צעד מתבקש.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:

גיל,

הדבר האחרון שאתה יכול לטעון כלפי, זה שלא שמרתי על כבודך.

כפי שציינתי לעיל, אני הייתי זה שמחה ונזף כאשר העליהום עליך היה בשיאו, וגם כעת, בדיעבד, אני עדיין סבור שזה היה לא במקום.

זה שטענתי שאתה מסלף עובדות תוך שימוש בדמגוגיה, זה לגיטימי לחלוטין, וממש לא בגדר הטלת רפש לא עניינית. כאשר צד מסוים בויכוח כלשהו נוהג כך, אז אמירת הדברים, הנוקבים אמנם, היא צעד מתבקש.
אורי ידידי, הדיונים בנינו תמיד היו מכובדים וענייניים וכך ישארו.
אתה יודע שאני מעריך ומכבד את דעתך גם אם אינני מסכים לה כמו במקרה זה.

לעצם העניין, לנוכח ההתלהמות כנגדי ציפתי שדווקא אתה תיקח צעד אחורה בתגובות.
יש כאן מס' מצומצם של גולשים שאיבדתי כול טעם להתדיין עימם לנוכח העליהום האוטומטי וההתלהמות והכינויים....
כמובן שלא אשנה מדרכי והבנתי ואמשיך לכתוב את דברי בטח ובטח לנוכח התגובות החיוביות שאני מקבל מאורחים שלא רשומים באתר....

סמל אישי של משתמש
אלי גיא

שליחה על ידי אלי גיא »

גיל, אולי המאמן כבר לא אשם?<
כי כל מאמן שמגיע הוא חרא. ופתאום רוצים מאמן אחר..
אולי אתה אשם.. .?<
כן כן..

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אלי גיא כתב:גיל, אולי המאמן כבר לא אשם?<
כי כל מאמן שמגיע הוא חרא. ופתאום רוצים מאמן אחר..
אולי אתה אשם.. .?<
כן כן..
ואולי, לא היו הדברים מעולם,

ואולי..........

ואולי, לא שיחקנו משחק מחורבן,

ואולי.....

ואולי לא הפסדנו,לקבוצות מעפנות במשחק איום,

הוי גיא לוי שלך....הוי גיא לוי שלך, ההיה או חלמת חלום ?

הוי גיא לוי שלך....הוי גיא לוי שלך...

ואני עוד אשם בכישלון......
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:
אורי ידידי, הדיונים בנינו תמיד היו מכובדים וענייניים וכך ישארו.
אתה יודע שאני מעריך ומכבד את דעתך גם אם אינני מסכים לה כמו במקרה זה.

לעצם העניין, לנוכח ההתלהמות כנגדי ציפתי שדווקא אתה תיקח צעד אחורה בתגובות.
יש כאן מס' מצומצם של גולשים שאיבדתי כול טעם להתדיין עימם לנוכח העליהום האוטומטי וההתלהמות והכינויים....
כמובן שלא אשנה מדרכי והבנתי ואמשיך לכתוב את דברי בטח ובטח לנוכח התגובות החיוביות שאני מקבל מאורחים שלא רשומים באתר....

מה ז"א צעד אחורה?

כאשר הצד שכנגד נוהג בצורה כפי שציינתי קודם לכן, אז הדברים יותר ממתבקשים. מה לעשות?
ובפרט נוכח העובדה שעם השנים יצרת לעצמך סטטוס של אינטילגנט ומבין עניין (רציני לחלוטין. בלי שום ציניות), כזה שסוחף אחריו לא מעט גולשים צעירים עם הדעות שלו.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:

מה ז"א צעד אחורה?

כאשר הצד שכנגד נוהג בצורה כפי שציינתי קודם לכן, אז הדברים יותר ממתבקשים. מה לעשות?
ובפרט נוכח העובדה שעם השנים יצרת לעצמך סטטוס של אינטילגנט ומבין עניין (רציני לחלוטין. בלי שום ציניות), כזה שסוחף אחריו לא מעט גולשים צעירים עם הדעות שלו.
צעד אחורה - משמעו להפחית את גובה הלהבות בתגובות ולכתוב ביחס לתוכנם של הדברים אלא אם כן הכתיבה שלי הכעיסה אותך במיוחד.....(אני מאמין שלא)

ומעבר לזה - שים לב מה קרה, אני בראשית דרכי כתבתי כול הזמן שדרוש שינוי שגיא צריך לשנות גישה בכמה מישורים ואז הותקפתי באופן אישי (לא על ידך) דבר שגרם לי לענות בחריפות יתר ואז נוצר גלגל שלג....
ואילו הצד שמנגד שבעצם מסכים עם חלק לא מבוטל מדברי וגם לא מרוצה בסה"כ מהנעשה,כאילו הפך לתומך נלהב בגיא לוי מה שבעצם לא משקף את המציאות.

מישל בשני - "גם אני סבלתי בטדי".

מסקנה - נסחפנו כולנו יתר על המידה,כן גם אני.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:
צעד אחורה - משמעו להפחית את גובה הלהבות בתגובות ולכתוב ביחס לתוכנם של הדברים אלא אם כן הכתיבה שלי הכעיסה אותך במיוחד.....(אני מאמין שלא).

גיל היקר,

הדברים נאמרו ועוד איך לתוכנם של דברים, היו סופר לגיטימיים ומתבקשים כפי שציינתי קודם, ונכתבו תוך ברירת מילים קפדנית.

בא נחתום פה את הדיון, הוא לא יוביל לאנשהו. העיקר שהבנו אחד את השני..

סמל אישי של משתמש
orenmass1

שליחה על ידי orenmass1 »

בוקר טוב לשניכם.
האמת,נהניתי לקרוא את ההתכתבות האחרונה שלכם.
ככה זה צריך להתנהל ובטח בפורום שבו ישנם גולשים צעירים שבד"כ נוטים
להקצין ויכוחים.
אני לא נוקט עמדה,לטובת צד זה או זה ולא מפני שאין לי דיעה,אלא מפני שדנו
מספיק בעניין,מעכשיו זכות הדיבור היא של אלונה.
אני תומך,ומניח שגם אתם,בעידוד הקבוצה,יהיה אשר יהיה.
:צעיף: :צעיף: :צעיף: :צעיף: :צעיף:

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

orenmass1 כתב:בוקר טוב לשניכם.
האמת,נהניתי לקרוא את ההתכתבות האחרונה שלכם.
ככה זה צריך להתנהל ובטח בפורום שבו ישנם גולשים צעירים שבד"כ נוטים
להקצין ויכוחים.
אני לא נוקט עמדה,לטובת צד זה או זה ולא מפני שאין לי דיעה,אלא מפני שדנו
מספיק בעניין,מעכשיו זכות הדיבור היא של אלונה.
אני תומך,ומניח שגם אתם,בעידוד הקבוצה,יהיה אשר יהיה.
:צעיף: :צעיף: :צעיף: :צעיף: :צעיף:
מחזק.

הצלחת הקבוצה חשובה מיכול. :צעיף: :מעודדת: :יאללה הפועל:

שלח תגובה