הפועל ב"ש-מ.ס. אשדוד שבת ב17:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: יש שידור או לא?

שליחה על ידי messiah »

יש שידור של המשחק שלנו עם פריצות למשחק של ניוקאסל-ארסנל
חיפה בערוץ ספורט 2,אנחנו בספורט 1

https://www.sport2.co.il/?q=schedule/2&pg=1" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הראל כתב:אין

חיפה תשודר ויהיו אולי פריצות בגולים
על מה אתה מדבר?
שידור ישיר ומלא בספורט 1
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ניב כתב:
על מה אתה מדבר?
שידור ישיר ומלא בספורט 1
יש שידור ישיר, אבל הוא לא יהיה מלא והוא יהיה עם פריצות למשחק בין ניוקאסל לארסנל, ישיר אבל מקוטע ;) :P
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש-מ.ס. אשדוד שבת ב17:00

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
הרכבים משוערים ע"פ one:
ב"ש-אוהד כהן, אביתר אילוז, אבי יחיאל, עודד גביש, אופיר דוידזאדה, וויליאם סוארס, אברהים עבדול ראזק, דוד רביבו, ערן לוי, סיראז' נאסר ודובב גבאי.

אשדוד- יוסי שקל, עופר ורטה, אפא אמברוז, ישראל ראש, רחמים צ'קול, סטפן קינג, ניר ביטון, משה אוחיון, עמנואל סארקי, עידן שריקי ונבו מזרחי (איציק כהן).

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

הגיע הזמן של סיראז' להוכיח אחת ולתלמיד שהוא לא בלוף מצוץ מהאצבע. חלאס,הוא כבר לא יכול לטעון לחוסר הזדמנויות או חוסר ניסיון.
הגיע הזמן שייקח הזדמנות בשתי ידיים ויוכיח מה הוא שווה,כי עד עכשיו הוא מוכיח עד כמה הוא לא שווה.
לי נמאס כל פעם מ"הסבלנות" והחארטות האלה שחלק פה אוהבים לזרוק לאוויר כל פעם שנאסר נותן משחק *** (ולא חסרים כאלו).
אין יותר סבלנות,אין יותר צ'אנסים,תתחיל לקחת את עצמך בידיים ולהראות על מה המהומה כדי שאח"כ לא תבכה על מר גורלך.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

messiah כתב:הגיע הזמן של סיראז' להוכיח אחת ולתלמיד שהוא לא בלוף מצוץ מהאצבע. חלאס,הוא כבר לא יכול לטעון לחוסר הזדמנויות או חוסר ניסיון.
הגיע הזמן שייקח הזדמנות בשתי ידיים ויוכיח מה הוא שווה,כי עד עכשיו הוא מוכיח עד כמה הוא לא שווה.
לי נמאס כל פעם מ"הסבלנות" והחארטות האלה שחלק פה אוהבים לזרוק לאוויר כל פעם שנאסר נותן משחק *** (ולא חסרים כאלו).
אין יותר סבלנות,אין יותר צ'אנסים,תתחיל לקחת את עצמך בידיים ולהראות על מה המהומה כדי שאח"כ לא תבכה על מר גורלך.
בס"ד
מסכים.
נאסר הובא לפה כ"מליקסון הבא" אבל עד עכשיו חוץ מניצוצות קטנים פה ושם של כדורגל אנחנו לא מקבלים כלום.
כולם חשבו שהעונה נאסר יפרוץ אך זה לא קרה,מקווה בשבילו שזה עוד יקרה העונה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

messiah כתב:הגיע הזמן של סיראז' להוכיח אחת ולתלמיד שהוא לא בלוף מצוץ מהאצבע. חלאס,הוא כבר לא יכול לטעון לחוסר הזדמנויות או חוסר ניסיון.
מסכים עם כל מילה!
לדעתי אם שוב יתן תצוגת נפל - יש מקום להפרד ממנו אם בהשאלה או אם במכירה.
וזה שגם ז'אן וגם בסיט לא פותחים - רק טוב יכול לצאת לנו מזה.
בהצלחה לדובב גבאי שאני מקווה שיכניס את מימד המהירות שכל כך נחוץ לנו. יש לי הרגשה טובה לגבי הבחור הזה!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

8red כתב: מסכים עם כל מילה!
לדעתי אם שוב יתן תצוגת נפל - יש מקום להפרד ממנו אם בהשאלה או אם במכירה.
וזה שגם ז'אן וגם בסיט לא פותחים - רק טוב יכול לצאת לנו מזה.
בהצלחה לדובב גבאי שאני מקווה שיכניס את מימד המהירות שכל כך נחוץ לנו. יש לי הרגשה טובה לגבי הבחור הזה!
לא מבין את העליהום הזה על ליאור ז'אן, לא הקשר האחורי הטוב שהיה פה בעשור האחרון אבל גם לא הגרוע ביותר, ייתכן שלא ראוי להמשיך עונה נוספת אבל צריך לזכור שאחרי הכל מדובר בשחקן של הפועל באר שבע.
לא זכור לי משחק שהפסדנו בגלל יכולת חלשה נטו שלו, לאוהדי הפועל באר שבע יש נטייה להפיל את כל האשמה ביכולת חלשה של הקבוצה על שחקן אחד.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ניב תזכורת קטנה,
במשחק נגד בית"ר, בגול של עידן טל שהפך מומנטום, ז'אן עומד שני מטרים ממנו ומצלם.
במשחק נגד מכבי ת"א, סידיבה בועט לשער באין מפריע, כמעט גול, שתי דקות אחר כך במקום שהקשר אחורי יפיק לקחים ויבין שצריך לסגור אותו, הוא? ניחשת נכון! עומד ומצלם.
מאות איבודי כדור במרכז המגרש שיכלו להפוך למתפרצות קטלניות שלנו...
ולא חסרים עוד דברים. הפועל ב"ש משחקת ה-ר-ב-ה יותר טוב בלי ז'אן בהרכב וזו עובדה.
ברמתו יש לנו את משה אסולין שלפחות שחקן בית שנלחם ורוצה, ומשתדל ובעיקר נלחם, מה שאי אפשר להגיד על ז'אן

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:בס"ד
הרכבים משוערים ע"פ one:
ב"ש-אוהד כהן, אביתר אילוז, אבי יחיאל, עודד גביש, אופיר דוידזאדה, וויליאם סוארס, אברהים עבדול ראזק, דוד רביבו, ערן לוי, סיראז' נאסר ודובב גבאי.

אשדוד- יוסי שקל, עופר ורטה, אפא אמברוז, ישראל ראש, רחמים צ'קול, סטפן קינג, ניר ביטון, משה אוחיון, עמנואל סארקי, עידן שריקי ונבו מזרחי (איציק כהן).
אם אכן זה ההרכב, קלינגר בהחלט הסיק את המסקנות הנכונות מהמשחקים האחרונים. אפילו את ההכללה של דוד רביבו אני מקבל לאור העובדה שכשהוא רואה את אשדוד מול העיניים הוא נדלק ובדרך כלל נותן משחקים טובים.

מצוין שמקרייב לא משחק אבל קינג שהוא השחקן המרכזי שלהם בקישור חוזר מהרחקה.
יש לי הרגשה ששריקי כובש נגדנו...

נ.ב
ניב, אני לא מסכים עם הלינץ שעושים לז'אן. הוא טוב יותר משן ואופיר שהיו כאן בשנה שעברה, אבל אחרי פתיחת עונה טובה הוא מאוד מאכזב והוא פשוט לא מספיק טוב היום כדי לפתוח בהרכב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:ניב תזכורת קטנה,
במשחק נגד בית"ר, בגול של עידן טל שהפך מומנטום, ז'אן עומד שני מטרים ממנו ומצלם.
במשחק נגד מכבי ת"א, סידיבה בועט לשער באין מפריע, כמעט גול, שתי דקות אחר כך במקום שהקשר אחורי יפיק לקחים ויבין שצריך לסגור אותו, הוא? ניחשת נכון! עומד ומצלם.
מאות איבודי כדור במרכז המגרש שיכלו להפוך למתפרצות קטלניות שלנו...
ולא חסרים עוד דברים. הפועל ב"ש משחקת ה-ר-ב-ה יותר טוב בלי ז'אן בהרכב וזו עובדה.
ברמתו יש לנו את משה אסולין שלפחות שחקן בית שנלחם ורוצה, ומשתדל ובעיקר נלחם, מה שאי אפשר להגיד על ז'אן
המצחיק הוא שאם אייל שן היה פה המצב היה הרבה יותר טוב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אז תסבירו לי איך ז'אן מקבל פה כל כך הרבה ביקורת ורביבו לא?

ז'אן אמנם לא הקשר האחורי האולטימטיבי אבל כן שומר על רמה סבירה בחלק ההגנתי. רביבו לא נותן כלום ושום דבר חוץ מלהאיט את ההתקפות שלנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:אז תסבירו לי איך ז'אן מקבל פה כל כך הרבה ביקורת ורביבו לא?

ז'אן אמנם לא הקשר האחורי האולטימטיבי אבל כן שומר על רמה סבירה בחלק ההגנתי. רביבו לא נותן כלום ושום דבר חוץ מלהאיט את ההתקפות שלנו.
רביבו לא מקבל ביקורת? אני חושב שרוב הטופיקים של האוהדים כאן מבקשים לשחרר את רביבו כדי לשחרר תקציב או כחלק המעיסקה מסוימת. זכור לי גם כשעלו הפרסומים שמכבי פתח תקווה רוצה אותו הרוב חשבו שצריך להגיד לו שלום.
עם זאת, אין ספק שהנושא של רביבו בעייתי כי מידי פעם הוא תורם לשערים דרך המצבים הנייחים מה שמוריד לפעמים את הביקורת נגדו מצד חלק מהאוהדים.
אין ספק שמבחינת הכסף שהושקע על רביבו (2 מיליון!) והמשכורת שהוא מקבל ביחס ליכולת שהוא מציג הוא הבלוף הכי גדולה בהיסטוריה של הפועל באר שבע. לא פחות ולא יותר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי כשרביבו משחק באמצע הוא טוב. זה התפקיד שלו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שמעון א כתב:לדעתי כשרביבו משחק באמצע הוא טוב. זה התפקיד שלו.
תסביר לי מה היתרונות שלו?
הגנה - הוא לא קיים בכלל, עוד לא ראיתי שחקן כזה, אפילו החלוצים הכי אגואיסטיים, שאפילו לא מפריע לשחקן היריב עם כדור.
בעיטות - אין לו. לא נכנס לרחבה ופעם בעונה יוצא לו איזה בעיטה מרחוק מדוייקת (שגם היא בד"כ בעזרת השוער).
מצבים נייחים - אל תתבלבלו, יחסית לכמות שהיה לנו בזכות מליקסון, האחוזים שלו מאוד נמוכים. בטח יחסית לערן לוי מה שהופך את זה למגוחך לגמרי שערן לוי עדיין בועט חלק מהם.
מסירות חכמות - גם לא, כי הוא פשוט זז לאט מדי כדי לתת מסירות שחותכות הגנה טובה.

הדבר היחיד שיש לו ברמה זה כדורים ארוכים מדוייקים על 30-40 מטר אבל גם את זה הוא בקושי עושה. בקיצור זה שחקן שנופח ע"י התקשורת הרבה מעבר למה שיש לו, והכל בזכות עונה אחת (!!!) טובה באשדוד בכל הקריירה (להזכירכם הוא כבר בן 32).

והלוואי שהוא יסתום לי מחר את הפה.

שלח תגובה