כמה דברים שיושבים לי על הלב....

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום_בלב_לעולם_ועד

כמה דברים שיושבים לי על הלב....

שליחה על ידי אדום_בלב_לעולם_ועד »

1- נימאס כבר מכל הטופיקים האלה "חן עזרא" "חן עזרא" חלאס תיצאו מהסרט ומהר.....
בקבוצה לא מדברים על להביא ואותו וגם הפועל ת"א מעוניינת בו וגם לא צריך אותו עכשיו!!!
2- הבאנו 3 שחקני רכש מצויינים ראזק וערן לוי ודובב גבאי ולא צריך עוד עכשיו מספיק!! בינתיים אילוז עושה עבודה טובה בצד הימני...
3- לא זכור לי עידוד כזה גרוע אצלנו בקהל מאז העונה הראשונה בלאומית....
4- "העמותה" לא יכולה לבקש מהמועדון ללחוץ על העירייה בנוגע לאיצטדיון?? חבל כי זאת הזדמנות מצוינת לאיצטדיון שעתיד לבוא...
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: כמה דברים שיושבים לי על הלב....

שליחה על ידי yedidel »

1 - כל אחד מביע את דעתו על מה שנראה לו נכון.
2 - אילוז בהחלט נותן את העונה הכי טובה שלו (למרות שהתחיל אותה רע), עדיין צריך להוכיח שהוא יכול להתמודד מול שחקני התקפה ברמה גבוהה (למשל הפועל ת"א). לדעתי עדיין עדיף בקישור.
3 - אין ספק משחקים ורגעים "מתים" ביציע, אבל אני חושב שבלא מעט משחקים העונה היה עידוד מצויין בעיקר אם משווים את זה יחסית למה שהלך על המגרש. נראה שסף הסבלנות של הקהל ליכולת גרועה עלה (רק שישפרו את היכולת כבר)
4 - לא המועדון צריך ללחוץ על העירייה כי המועדון לא בוחר ראש עיר ובגלל זה זה לא מעניין אותם בעירייה, אלא האוהדים צריכים ללחוץ. העמותה ערכה כבר כמה פגישות עם גורמים בעירייה ונמצאים בקשר רציף עם מהנדס העיר, קשה להגיד שקיבלנו תשובות ענייניות עד עכשיו, אם יש לך רעיונות יצירתיים נשמע לשמוע. לצערנו בפעם האחרונה שאורגנה הפגנה בנושא הגיעו בקושי 100 איש.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אדום_בלב_לעולם_ועד כתב:1- נימאס כבר מכל הטופיקים האלה "חן עזרא" "חן עזרא" חלאס תיצאו מהסרט ומהר.....
בקבוצה לא מדברים על להביא ואותו וגם הפועל ת"א מעוניינת בו וגם לא צריך אותו עכשיו!!!
2- הבאנו 3 שחקני רכש מצויינים ראזק וערן לוי ודובב גבאי ולא צריך עוד עכשיו מספיק!! בינתיים אילוז עושה עבודה טובה בצד הימני...
3- לא זכור לי עידוד כזה גרוע אצלנו בקהל מאז העונה הראשונה בלאומית....
4- "העמותה" לא יכולה לבקש מהמועדון ללחוץ על העירייה בנוגע לאיצטדיון?? חבל כי זאת הזדמנות מצוינת לאיצטדיון שעתיד לבוא...
מה נמאס לך חן עזרא שחקן בארשבעי כישרוני שרצה בעבר להגיע לבירת הנגב אבל זה לא הסתדר ועובדה שפתאום חיפה ות"א רוצות אותו זה לא במקרה כבר לפני שנתיים אנשים פה צועקים להביא אותו כי הוא שווה כל שקל .. עד עכשיו אילוז לוקח אקמול מהסיבובים שהוא עשה לו בצד ימין
הגיע הזמן שיביאו שחקן ויחטפו שחקן מקבוצה גדולה מתחת לאף להראות להם שב"ש מכוונת גבוה
אבל תמיד להביא את כל השחקנים בלי חוזה זה לא חוכמה גדולה צריך להביא שחקן שיש לו ביקוש בשוק ולחן עזרא יש את זה
2 נכון שהבאנו 2 שחקנים טובים שאני ראיתי ויודע שהם טובים ערן לוי ורזאק לגבי צאגי עוד לא ראיתי איך הוא חזר מקפריסין אבל הוא זכור לי לטובה באגף ימין ..
דובב גבאי שחקן ספסל בפתח תיקווה וזה מקבל איזה רמז איזה שחקן הוא .. עם הוא היה טוב הוא היה פותח עומרי גולן דמארי וטל בן חיים עדיין לא ברמה של רוני או טורס
3 . שער חמש נחלש להכריד בכל הקשור לעידוד אתה צודק
4 זה לא העמותה צריכה לבקש אלה התושבים
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
shahs1

שליחה על ידי shahs1 »

תשמע, את חן עזרא אנחנו רוצים מהעונה הבאה ולעתיד בטח לא עכשיו
ולגבי האיצטדיון כנראה שצריך להחליף ראש עיר.......וזה תלוי רק בנו התושבים.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

shahs1 כתב:תשמע, את חן עזרא אנחנו רוצים מהעונה הבאה ולעתיד בטח לא עכשיו
ולגבי האיצטדיון כנראה שצריך להחליף ראש עיר.......וזה תלוי רק בנו התושבים.
החלפנו וזה לא נראה שזה עוזר...

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ידידי הטוען שאין צורך בחן עזרא
כן, גם בהפועל ת"א שיש להם את ורמוט, שבחון, שכטר, בן סהר, טוטו תמוז, אבוטבול, ידין,זהבי ועוד ועוד כן צריכים את חן עזרא (שחקן העתיד של ישראל, ללא ספק) אבל פה בברצלונה הדרומית? מה פתאום, יש לנו את צגאי, ודוד רביבו
'צודק'.
וברצינות, קבוצה ברמה שחושבת תמיד קדימה, לא יכולה להשאר אדישה ששחקן מסוג זה ובגילו יוצא ל'שוק'
לכן חובה על הקבוצה להערך להבאתו מה גם שמביא ערך מוסף לחיבור עם הקהילה.
לגבי אילוז...נו מה ייאמר שלא נאמר? נגד שחקני עפולה המזהירים הוא קיבל 'סחרחורת' ואיבד כדורים לרוב כולל המהלך שהוביל לפנדל וניר 'רמז' לכך שזה פשוט עלוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מסכים מאוד ומחזק, אז נכון שאולי עושים טעות בקשר לאי רצון להביא את חן עזרא או אי רצון לשים כסף בשביל להביא אותו, אבל מה שצריך להתרכז בו בעיקר זה לדעתי נושא האיצטדיון, יש הזדמנות פז להקים איצטדיון ולא רק זה, אלא גם שאליפות אירופה לנבחרות צעירות תהיה פה!

כלומר זה הזדמנות אדירה להראות שבעיר הזאת יכול להיות כדורגל מכל הסוגים הצבעים והמינים...

אבל לא, יש לנו ראש עיר מעפן בכל הנוגע לדברים הללו, כמה שיעקב טרנר היה גרוע, רוביק עוד יותר, גם לצמצם את תכולת האיצטדיון ולשנות את המראה העתידי שלו, גם לדחות את הבנייה למועד לא ידוע...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה