מועדון הקרייזי רד לא ישתתף בטורניר האוהדים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
מערכת האתר

מועדון הקרייזי רד לא ישתתף בטורניר האוהדים

שליחה על ידי מערכת האתר »

לפני מס' שבועות, פנו ראשי ארגון האוהדים ה"קרייזי רד", ליו"ר ארגון הקאמלס, מר חנן אבוטבול, בעניין המסורת המבורכת שהחלה בעונת אשתקד, הלא הוא טורניר האוהדים. הפנייה נעשתה בשביל לדון בשת"פ פורה של שני הארגונים בנידון, בארגון הטורניר, תכנונו וכיו"ב.

כזכור לכולנו, גולת הכותרת בטורניר אשתקד, היתה הנצחת זכרו של צ'סוואה אנסופאה ז"ל. השנה, כך הוצע באותה פגישה ע"י ראשי הקרייזי רד, יוקדש הטורניר בנוסף להנצחת זכרו של צ'ס ז"ל, גם להנצחת זכרם של אוהדי הקבוצה שנפלו בעת שירותם הצבאי על אדמת המולדת. טורניר לזכרם של שחקן הקבוצה ואוהדיה שנפלו על אדמת המולדת תוך שת"פ של שני ארגוני האוהדים - יש דבר יפה וטהור מזה?(ואין כאן רמיזה על זילזול ועל חוסר האכפתיות להנצחת החללים.אלא בהתעסקות בחוסר שיתוף הפעולה)

בינתיים, חלפו מס' שבועות מאז, ואמש נדהמנו כולנו לשמוע את ארגון הקאמלס והעומדים בראשו יוצאים בהצהרות מפוצצות על הטורניר ומבצעים מחטף מכוער במיוחד, שכביכול מדובר במיזם פרטי מבית היוצר שלהם, ולא במיזם המשותף לכל ארגוני האוהדים, וזאת לאחר שבשיחה עם הספונסרים של המועדון שסיפקו חולצות ואביזרים לטורניר, הודגש שמדובר במיזם משותף לכל ארגוני האוהדים - תנאי בל יעבור לקבלת הסיוע. ואם לא די בגזירת הקופון המהווה גניבת דעת לכל דבר וענין, באה גם ההתעלמות המקוממת מהדרישה להקדשת הטורניר להנצחת זכרם של אוהדי הקבוצה, החיילים שנפלו על אדמת המולדת.

מבלי להיכנס לזה כרגע, זו אינה הפעם הראשונה בה מתבצע מחטף מכוער שכזה, בו מישהו שם בארגון הקאמלס מרשה לעצמו לגזור קופונים, פרי עמלם של אחרים, ולהתהדר בנוצות לא לו. רק שהפעם, להבדיל משנים עברו, הצד שכנגד לא יבליג יותר. נוכח כל האמור לעיל, מועדון אוהדי הקרייזי רד מודיע בזאת על כוונתו להחרים את טורניר הקט רגל "הקאמלס", ולבחון את יחסי המועדונים והשת"פ ביניהם בעתיד.

ידוע לכולנו שצעד כזה רק ישרת את הצד שכנגד, יפנה לו כליל את השטח לכבוש לעצמו את ההגמוניה בקרב הקהל ואף יצור אנטיגוניזם, אך מאחר והגיעו מים עד נפש בהתנהלות הבזוייה הזו ונשבר כעת שיא השיאים - אין מנוס לצערנו מנקיטת צעד דרסטי זה.

בברכה,
מועדון הקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: מועדון הקרייזי רד לא ישתתף בטורניר האוהדים

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מעבר לעניין המחטף המכוער (מס' 866986..) - ההתעלמות מהדרישה להקדשת הטורניר להנצחת זכרם של אוהדי הקבוצה שנפלו בהגנה על המולדת, מעידה שיש מישהו שם בקאמלס שחי בסרט שיש לו איזושהי אפוטרופסות על העניין, שלא לומר על כלל המיזמים מעין אלו.

החל מהיום, יפול אצלו סופית האסימון שלא כך הם פני הדברים, והוא יתעורר מהר מאוד מהסרט שחי בו.
ולפני שהוא שמח שכביכול פינו לו את השטח לכבוש ההגמוניה, שידע שחוץ מתג המחיר שיקבע זה עתה על ההתנהלות הזו, גם פעולת הגומלין בא תבוא וזה עוד יחזור כבומרנג...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

הקאמלס במהלך מכוער ולא יפה .
אי ההישתתפות בצדק!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

צעד מכוער ולא בפעם הראשונה של האירגון הקורא לעצמו בשם "קאמלס".
אני מקווה שהתגובה שהופיעה כאן והטופיק כאן יעלו גם באתר ה"קאמלס".
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

גיא שחר

שליחה על ידי גיא שחר »

בסדר...טורניר האוהדים של הקאמלס...גם שנה שעברה טורניר אוהדים היה של הקאמלס...
אתם יודעים לבוא בטענות ולזיין את המוח כל הזמן...אתם לא באמת עובדים.
אני חושב שהאנשים שתולים את השלטים ומכינים אותם,האנשים שיש להם מקלט אוהדים שבו המון ציוד,האנשים שמוציאים קולקציות עבור האוהדים...הם אלה שצריכים לקחת קרדיט על טורניר אוהדים כזה או אחר במטרתו בעצם היא לאחד את האוהדים.

ואתם...רק להוציא פלאיירים ולתת ביקורת בראש שלכם...
אתם אלה שגורמים למריבות בעצם.
יש פה ארגון אוהדים (קאמלס) שפועל לבד...
אם הוא לא מצא לנכון לפעול איתכם כנראה שיש סיבות מספיק מוצדקות.
אתם יכולים להחרים גם את הטורניר הבא...יש עוד 200 אלף איש בעיר הזאת...
נגיד לכם את האמת,אם הקרייזי רד לא יבואו לא יעשה לאף אחד רע.
אולי רק לכם כי אתם מפספסים כיף גדול...
The Camels 05' Never Gives Up

סמל אישי של משתמש
DoR
Title: עוד נחזור והאדמה תרעד

שליחה על ידי DoR »

גיא שחר כתב:בסדר...טורניר האוהדים של הקאמלס...גם שנה שעברה טורניר אוהדים היה של הקאמלס...
אני חושב שהאנשים שתולים את השלטים ומכינים אותם,האנשים שיש להם מקלט אוהדים שבו המון ציוד,האנשים שמוציאים קולקציות עבור האוהדים...הם אלה שצריכים לקחת קרדיט על טורניר אוהדים כזה או אחר במטרתו בעצם היא לאחד את האוהדים.

מחזק!
הכרזת "מלחמה" על מועדון אוהדים שפועל לטובת האוהדים, לטובת הקבוצה שאתם אוהבים!
שנינו מעוניינים באותה המטרה, במקום ללכת באותו הכיוון אתם הולכים נגד ?
חבל .. באמת שחבל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Haimcohen

שליחה על ידי Haimcohen »

איכס תתביישו לכם ולא יותר .
איך אתם יכולים לצייר את חנן כמפלצת אני לא מצליח להבין את זה .
זה טורניר שמביא איתו רק בשורות טובות, ואתם מנסים להוציא ממנו את הרע .
אורי אתה מדבר פה על מחטף ? באיזה מחטף מדובר ?
יהי זכרם של החיילים ברוך, אבל תסכימו איתי שיש מאות חיילים שנהרגו, מתוכם אוהדי הקבוצה וקרובים לאוהדי הקבוצה, אי אפשר לעשות טורניר לזכר חייל א', ולקפח את חייל ב' .
אני משפשף את העיניים ולא מאמין, אתם קוראים לאיחוד של האוהדים כל הזמן, ועושים פה הסתה כאילו מדובר בחאמאס ובפתאח .
ולשאלתכם, הטורניר יתקיים גם בלעדיכם, יש מספיק אוהדים שיודעים להוציא את הכיף מדברים כאלה, ולא לחפש פחים לנבור בהם .

"זו אינה הפעם הראשונה בה מתבצע מחטף מכוער שכזה, בו מישהו שם בארגון הקאמלס מרשה לעצמו לגזור קופונים, פרי עמלם של אחרים, ולהתהדר בנוצות לא לו. "

על איזה קופונים אתה מדבר ? על איזה עמל ? על איזה נוצות ? אנחנו מרוויחים משהו מהטורניר הזה ? יש לנו תמלוגים ? בושה וחרפה זה מה שיש לי להגיד לכם, הפתעתם אותי לרעה .

מישל, אביאל, וכל השאר, באמת שלא ציפיתי מכם להתנהגות כזאת מחפירה ... אבל כנראה שציפיות זה רק בכרית .

משה אוחיון , הטופיק לא יעלה בקאמלס כי אני לא מתכוון לתת לכם במה עם השטויות שלכם והשנאה הזאת שאתם מנסים לזרוע .

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גיא שחר כתב:בסדר...טורניר האוהדים של הקאמלס...גם שנה שעברה טורניר אוהדים היה של הקאמלס...

ילד חמוד,

מבלי להתייחס יתר על המידה לשטויות שכתבת, תרשה לי רק לחזור על הדברים שלי ולחדד אותם אם לא הבנת: הקטע המסריח הזה לא ישתלם ויחזור כבומרנג.

יכולים להחרים גם את הטורניר הבא? לזה בדיוק אני מתכוון כשאני אומר שיש מי שחי בסרט שיש לו אפוטרופסות (בעלות) על העניין, וכנראה שזה מחלחל גם לשורות למטה...כי את טורניר האוהדים הבא רק הקרייזי רד יארגן ושום ארגון מלבדו לא יקח עליו קרדיט. זה דבר שיכולנו לבצע כבר הטורניר הזה, אבל להבדיל ממכם אנחנו הגונים וחפצים באיחוד השורות, ומחטפים מכוערים מעין אלו לא קיימים בלקסיקון שלנו. כעת, עם המחטף המכוער שביצעתם, קבעתם כללי משחק חדשים ובאמת שאין בעיה...אנחנו נשחק מהיום על פיהם, ומהיום הקרייזי רד יקח קרדיט על כל פעילות שהיא שהיתה משותפת לשני המועדונים עד כה. נחיה ונראה...

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

האמת ?

ממש לא מובן לי מה קורה פה....

גילוי נאות - אני לא שייך למועדון כזה או אחר,

[glow=red]אני אוהד הפועל באר שבע !!![/glow]

השתגעתם ? נפלתם על הראש ? חסר לנו מחלוקות וויכוחים ?

איפה מישל וחנן ?!?!?!

תקיימו פגישה דחופה עוד היום ותסגרו את הנושא !

זה יגלוש גם ליציעים וכולנו נפסיד מיזה אחר כך !

על כול פעולה הרי תגיע פעולה מינגד ומי ירוויח מיזה מי ?????

כול אלו שקראו לי או לכול אוהד אחר לנהוג בסבלנות איפוק וכד'..

זה בדיוק הזמן המקום והשעה לנהוג כך וזה פי מליון חשוב מתמיכה במאמן או בשיטת משחק !

אתם כורתים את הענף עליו יושבים כולנו !!!!

[glow=red]ת-ת-ע-ו-ר-ר-ו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/glow]

סמל אישי של משתמש
רוני

שליחה על ידי רוני »

טוב תקשיבו אני חושב שאתם פשוט בדיחה

אתם שנלחמים כל היום במקללי גיא לוי, מנסים ל"אחד" את האוהדים סביב המטרה,היעד, ליגת העל, העידוד לא תנאים לא אביאל?
הסמל??
ואז מה אתם עושים, באים ומשמיצים את הארגון שלנו, שאני בטוח שיש לו רוב גדול ביציע, בדגלים, בתיפוף, בתפאורה הכל זה הקאמלס והקאמלס גוניור

כנראה שבאמת האתר הזה קם על מנת לנסות לקחת את הבכורה מהקאמלס, אבל לא ניתן לכם את התענוג הזה, אתם רוצים מלחמה תקבלו מלחמה, אנחנו נעשה תטורניר הזה, ושחקני הבית יבואו לטורניר, ומרבית הקהל השפוי ואתם תאכלו את הלב ותשטפו תפה לפני שאתם מדברים על חנן בטון של מחטפים

הגיעו מים עד נפש די נמאסתם בקטנוניות שלכם, באמת שהיה לי הערכה אלייך מישל
אבל זה הודעה ראשונה שלי פה ואחרונה
נערך לאחרונה על ידי רוני ב 11 דצמבר 2008, 15:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

רוני כתב:טוב תקשיבו אני חושב שאתם פשוט בדיחה

אתם שנלחמים כל היום במקללי גיא לוי, מנסים ל"אחד" את האוהדים סביב המטרה,היעד, ליגת העל, העידוד לא תנאים לא אביאל?
הסמל??
ואז מה אתם עושים, באים ומשמיצים את הארגון שלנו, שאני בטוח שיש לו רוב גדול ביציע, בדגלים, בתיפוף, בתפאורה הכל זה הקאמלס והקאמלס גוניור

כנראה שבאמת האתר הזה קם על מנת לנסות לקחת את הבכורה מהקאמלס, אבל לא ניתן לכם את התענוג הזה, אתם רוצים מלחמה תקבלו מלחמה, אנחנו נעשה תטורניר הזה, ושחקני הבית יבואו לטורניר, ומרבית הקהל השפוי ואתם תאכלו את הלב ותשתפו תפה לפני שאתם מדברים על חנן בטון של מחטפים

הגיעו מים עד נפש די נמאסתם בקטנוניות שלכם, באמת שהיה לי הערכה אלייך מישל
אבל זה הודעה ראשונה שלי פה ואחרונה

טוב, לא באמת ציפינו שתתייחסו לגופו של עניין, כי האמת פה ברורה כשמש. כל מה שנותר לך כעת זה רק לדבר לא לעניין ולהטיל רפש...כי אם תנסה להתייחס לנושא באובייקטיביות בלי דעות קדומות, גם אתה תבין מהר מאוד עד כמה הקטע מסריח ושקטנוניות לא ממש משחקת פה...אתה לא נשמע טיפש אחרי הכל..

סמל אישי של משתמש
שלומי
Title: שער 2

שליחה על ידי שלומי »

בושה וחרפה

סמל אישי של משתמש
עומר גומס
Title: TC-05

שליחה על ידי עומר גומס »

אורי אדום בנשמה כתב:

ילד חמוד,

מבלי להתייחס יתר על המידה לשטויות שכתבת, תרשה לי רק לחזור על הדברים שלי ולחדד אותם אם לא הבנת: הקטע המסריח הזה לא ישתלם ויחזור כבומרנג.

יכולים להחרים גם את הטורניר הבא? לזה בדיוק אני מתכוון כשאני אומר שיש מי שחי בסרט שיש לו אפוטרופסות (בעלות) על העניין, וכנראה שזה מחלחל גם לשורות למטה...כי את טורניר האוהדים הבא רק הקרייזי רד יארגן ושום ארגון מלבדו לא יקח עליו קרדיט. זה דבר שיכולנו לבצע כבר הטורניר הזה, אבל להבדיל ממכם אנחנו הגונים וחפצים באיחוד השורות, ומחטפים מכוערים מעין אלו לא קיימים בלקסיקון שלנו. כעת, עם המחטף המכוער שביצעתם, קבעתם כללי משחק חדשים ובאמת שאין בעיה...אנחנו נשחק מהיום על פיהם, ומהיום הקרייזי רד יקח קרדיט על כל פעילות שהיא שהיתה משותפת לשני המועדונים עד כה. נחיה ונראה...

תפסיק לזיין בשכל.."ילד חמוד"?הילד הזה קורע תתחת בזמן שאתה בא למשחק שתי שניות לפני שהואא מתחיל..הילד הזה יושב במשך שעות להכים שלטים...דגלונים...ולהכין קונפטי בזמן שאתה יושב בבית שלך מגרבץ ורואה טלוויזיה...הילד הזה הגיע לעזור מישל
לתלות את השלטי פריסה.. שמשום מה הם בבעלות שלכם..ואחרי זה אתם מצפים מהילד הזה להוריד את השלט ולהחזיר אותו..בגלל זה השלט המפורסם"הפועל באר שבע אמפריה היה במשך שבועיים אם לא יותר זרוק על הרצפה בשער חמש....

ודרך אגב..אתה אומר שמהיום אתם תקחו קרדיט על כל דבר שנעשה ?פ'חחח עד עכשיו אתם עושים את זה יארגון ביצים...השיר החדש שנרשם על ידי עידן כהן גיא שחר וכמובן חיים הענק..מי הדפיס על דפים ונתן לעצמוו קרדיט על השיר..?מי לקח לעצמו את שלט הפריסה של החולצה?אתם נכון?הבעיה היא שאתם לא עושים כלוםם...

קחו את זה לעצמכם...ומישל באמת שאני מעריך אותך...אבל למה בצורה כזאת מלוכלכת..ולנסות להוציא אותנו מלוכלכים..

TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

:סמל הפועל:
נערך לאחרונה על ידי עומר גומס ב 11 דצמבר 2008, 17:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
TheCamels Since 05
"מאז ולעולמים"

:סמל הפועל:

גיא שחר

שליחה על ידי גיא שחר »

ילד חמוד תקרא לחברים הצפונבונים שלך אורי שיודעים רק לצעוק לאנשים למה לקלל למה לקלל...
איחוד לא יהיה,לא בגלל שאנחנו לא רוצים.
בגלל שאנחנו לא חושבים אותו דבר...אנחנו ארגון אוהדים שלוקח את הקהל הכי רחוק...אתם רק לזיין במוח אתם יודעים.
"ומהיום הקרייזי רד יקח קרדיט על כל פעילות שהיא שהיתה משותפת לשני המועדונים עד כה."
חחחח תעמוד במילים שלך...רק תעמוד במילים שלך.
תן לי להיות מאושר ותעמוד במילה שלך..
The Camels 05' Never Gives Up

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גיא שחר כתב:ילד חמוד תקרא לחברים הצפונבונים שלך אורי שיודעים רק לצעוק לאנשים למה לקלל למה לקלל...
איחוד לא יהיה,לא בגלל שאנחנו לא רוצים.
בגלל שאנחנו לא חושבים אותו דבר...אנחנו ארגון אוהדים שלוקח את הקהל הכי רחוק...אתם רק לזיין במוח אתם יודעים.
"ומהיום הקרייזי רד יקח קרדיט על כל פעילות שהיא שהיתה משותפת לשני המועדונים עד כה."
חחחח תעמוד במילים שלך...רק תעמוד במילים שלך.
תן לי להיות מאושר ותעמוד במילה שלך..

לא רק ילד חמוד, גם אלמוש ועבריין צעצוע.

ואל תדאג, אני באמת יעשה אותך מאושר ויעמוד במילה שלי, ונבחן את היכולות שלך ולמה אתה מסוגל...

נעול