לעמותה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ynwa_80

לעמותה

שליחה על ידי ynwa_80 »

במהלך העונה היינו עדים למספר בקשות סליחה או תודה כלפי הקהל לאחר תצוגות חלשות .
אני חושב שעל הנציגים שלנו להתחיל ולתכנן את העונה הבאה ולהציג בפני נציגי ההנהלה בפגישה הבאה בקשה רשמית להורדת מחירי המנויים באופן גורף .
אל לנו להסתפק בהודעות סליחה ותודה מהאוהדים ויש צורך " לקחת את זה אל הבנק" .
מחירי המנויים השנה היו גבוהים מאוד והתמורה שקיבלנו בעבור תשלום זה הייתה מזערית , לראייה נסו לחשוב על 3 משחקי בית מהם נהנתם באופן רציף במהלך העונה .
חברים יקרים בעמותה המצב הכלכלי באזור קשה מאוד ולדעתי ללא הוזלה משמעותית במחירי המנויים ,נראה ירידה דרסטית בכמות האוהדים שיחדשו את המינוי .

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: לעמותה

שליחה על ידי yedidel »

ynwa_80 כתב:במהלך העונה היינו עדים למספר בקשות סליחה או תודה כלפי הקהל לאחר תצוגות חלשות .
אני חושב שעל הנציגים שלנו להתחיל ולתכנן את העונה הבאה ולהציג בפני נציגי ההנהלה בפגישה הבאה בקשה רשמית להורדת מחירי המנויים באופן גורף .
אל לנו להסתפק בהודעות סליחה ותודה מהאוהדים ויש צורך " לקחת את זה אל הבנק" .
מחירי המנויים השנה היו גבוהים מאוד והתמורה שקיבלנו בעבור תשלום זה הייתה מזערית , לראייה נסו לחשוב על 3 משחקי בית מהם נהנתם באופן רציף במהלך העונה .
חברים יקרים בעמותה המצב הכלכלי באזור קשה מאוד ולדעתי ללא הוזלה משמעותית במחירי המנויים ,נראה ירידה דרסטית בכמות האוהדים שיחדשו את המינוי .
בהחלט נקודה למחשבה. אני יכול להגיד שכבר העונה הסברנו שמחירי המנויים לא תואמים את התנאים שהאוהד מקבל (גם מבחינת קבוצה וגם מבחינת מגרש)

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

אם איך שהקבוצה נראית- שיתפללו לכמות מנויים כזאת גם בעונה הבאה- בטח שלא במחיר ששילמנו השנה.

סמל אישי של משתמש
ADIR

שליחה על ידי ADIR »

להוריד מחירי מנויים,מחירי כרטיסים,כניסה ב10 שקל לשער 3.
משקיעים 25 מליון אבל כמה אלפים על שיווק נורמלי לא.
תמונה

שלח תגובה