כבר לא מלכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

כבר לא מלכה

שליחה על ידי bs war »

אלונה ברקת הוכיחה היום עד כמה היא חסרת עמוד שדרה ועד כמה המועדון הזה מנותק מהקהל שלו.
הייתי מתומכיה היותר נלהבים אבל היום אני מתחיל להבין שהיא פשוט לא מתפקדת. יש דברים שהם מעבר ליכולת מקצועית (שגם בזה היא די נכשלה) כמו חיבור לקהל ועמידה על הרגליים האחוריות כדי לשרת את האינטרסים שלו.
סבבה אולי אני כפוי טובה, וכן אני מבין שבלעדיה כנראה שאין מי שייקח אותנו, אבל כרגע אני רואה בהנהלה הזו ברירת מחדל, אם וכאשר יהיו בעתיד אנשים שיוכלו לנהל את הקבוצה הזו בצורה טובה יותר אני נותן להם את המפתחות בעיניים עצומות.

עוד האמנתי בהתחלה שהיא תדע לתקן, אבל היום לגמרי איבדתי את האמון בהנהלה הנוכחית ואני לא רואה איך אנחנו מתקדמים בעתיד (עם קלינגר או בלעדיו זה בכלל לא משנה).

סמל אישי של משתמש
אהרוני

Re: כבר לא מלכה

שליחה על ידי אהרוני »

אני נגד קללות אבל היום הרויחה כל בוז ביושר!!
והיא הרגישה את זה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לצערי אני מסכים, לא עם הקללות כמובן אלא עם הביקורת על ההתנהלות.
אנחנו עסוקים בלהיות נחמדים לכולם, סימפטים לכולם, במקום לעמוד על שלנו כשצריך.
ההפסד היום והירידה לפליאוף התחתון רשום על שמה של אלונה ברקת.
היום הקבוצה הפסידה לא רק על המגרש ובירידה במיקום בטבלה אלא גם הפסידה בעיני האוהדים שלה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

bs war כתב:אלונה ברקת הוכיחה היום עד כמה היא חסרת עמוד שדרה ועד כמה המועדון הזה מנותק מהקהל שלו.
הייתי מתומכיה היותר נלהבים אבל היום אני מתחיל להבין שהיא פשוט לא מתפקדת. יש דברים שהם מעבר ליכולת מקצועית (שגם בזה היא די נכשלה) כמו חיבור לקהל ועמידה על הרגליים האחוריות כדי לשרת את האינטרסים שלו.
סבבה אולי אני כפוי טובה, וכן אני מבין שבלעדיה כנראה שאין מי שייקח אותנו, אבל כרגע אני רואה בהנהלה הזו ברירת מחדל, אם וכאשר יהיו בעתיד אנשים שיוכלו לנהל את הקבוצה הזו בצורה טובה יותר אני נותן להם את המפתחות בעיניים עצומות.

עוד האמנתי בהתחלה שהיא תדע לתקן, אבל היום לגמרי איבדתי את האמון בהנהלה הנוכחית ואני לא רואה איך אנחנו מתקדמים בעתיד (עם קלינגר או בלעדיו זה בכלל לא משנה).

!!!!!!!!!!!!!!!!

אי אפשר לתאר את ההרגשה הזו אחרת. פשוט הוצאת לי את המילים מהלב.

מצד אחד, כולנו מבינים את תרומתה האדירה של אלונה ברקת למועדון, כולנו מוקירים לה יותר מטובה על כך שביולי 2007 נטלה את המפתחות מידיו של אלי זינו (ולא - הקבוצה כבר אז היתה נעלמת מהמפה). אבל (ופה האבל העצום, הכביר, הענק, ההירואי) כל קשר בינה לבין ניהול קבוצת כדורגל מקרי בהחלט. אלונה לא מחוברת לקהל כלל ועיקר (וסליחה שאני לא מתרגש ממילות הקסם שהיא זורקת פעם בשלושה חודשים), השחקנים והמאמן גרועים ואינני חושב שנותרה עוד מילה שלילית על מנת לתאר אותם, וכו'...
לדעתי, אין בכוחה להציל את הקבוצה מהתהום שאליו היא נופלת מדי שבוע (ואני אומר את זה בעצב רב, כי לא ייתכן שבעלי קבוצת כדורגל ממין כל שהוא - זכר או נקבה - לא מסוגלים להוציא את העגלה שלהם/ן מהבוץ :cry: )

היום אני פסימי מתמיד. ככל הנראה נסיים בפלייאוף התחתון + הקיזוז שלא יעשה לנו טוב = הליגה הלאומית נראית קרובה מתמיד.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
לצערי הרב אני מסכים.
גם הביטחון בקלינגר מתחיל להתערער מבחינתי,רגעים כאלה הם רגעי מבחן למאמן ולשחקנים ופה קלינגר כשל ובגדול (כמובן שגם השחקנים,אבל זה לא חדש שהם חבורת סמרטוטים שאני מחכה ליום המיוחל שיעזבו את הקבוצה).

סמל אישי של משתמש
ron

שליחה על ידי ron »

לצערי הרב,אני מסכים איתך.

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

לא חושב שהבעיה טמונה בבעלת הבית אם כי הייתי רוצה לראות הסברים על המצב העגום של הקבוצה ועל מיטב כספם של האוהדים שרכשו מנוי ולא קיבלו את מוצרם, הייתי רוצה לראות פעולות שננקטות כגד הרבה שחקנים שלא מספקים את הסחורה, מהלכים שיוצאו לפועל בעונה הבאה, כמו הורדת ניכרת שמחירי הכרטיסים והמנויים כמתבקש, ומילה אחרונה לסיום, עם כל הכבוד לקלינגר וכמה שאין מאמנים אחרים טובים יותר בשוק אם הקבוצה תישאר בפלייאוף העליון זה יהפוך מכישלון לכישלון חרוץ ואם המצב ישאר על כנו וכדאי שיפוטר כמתבקש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

תפסיקו להיות דרמה קווין.
זה לא היה רק החלטה שלה.
אני מסכים עם זה שהיא לא הבעלים הכי טובים בליגה (בגלל שהיא טובה מדי).
אבל אין לנו משהו יותר טוב וכנראה לא יהיה.
אפשר לחשוב לפני שהיא באה היינו לוקחים תואר על כמה עונות.
תתביישו!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ראיתי את הראיון של אלונה היום והתביישתי. קרה, מרוחקת, מנוכרת, נראה כאילו היא מביטה עלינו מלמעלה מאיזה מגדל שן.
נמאס מהעובדה שהדימוי הציבורי שלה חשוב לה יותר מהקבוצה.
לפעמים אלונה צריך לעשות דברים קשים וכואבים כדי להצליח. אי אפשר תמיד להיות נחמדים לכולם, ההתנהגות שלה היא אגואיסטית ובעיקר לא מקצועית.
אלונה, תורידי את הכפפות, תגידי דברים קשים, תעשי דברים למען הקבוצה שלך גם אם יהיו אנשים שלא יאהבו את זה וגם אם זה יפגע בדימוי הטהור שלך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב:תפסיקו להיות דרמה קווין.
זה לא היה רק החלטה שלה.
אני מסכים עם זה שהיא לא הבעלים הכי טובים בליגה (בגלל שהיא טובה מדי).
אבל אין לנו משהו יותר טוב וכנראה לא יהיה.
אפשר לחשוב לפני שהיא באה היינו לוקחים תואר על כמה עונות.
תתביישו!
או שנפסיק עם החסינות הזו מביקורת.
במשך כל התקופה שלה כאן העלמנו עין מהרבה פעולות שליליות שהיא עשתה, אבל לי באופן אישי נמאס. אלונה לא חסינה מביקורת והגיע הזמן שנשים את הקלפים על השולחן: היא פשוט לא מתפקדת.

לא יודע מה יהיה בלעדיה, אבל אני כן יודע שאיתה העתיד לא נראה טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
tomerno
Title: יאללה ב"ש!

שליחה על ידי tomerno »

ליאב,אתה מוזמן למצוא בעלים חדש להפועל ב"ש...
הביקורת בראש ובראשונה על מצבה של הקבוצה,צריך להיות מופנה לצוות המקצועי ועם כל הכבוד,גם האוהדים לא הכי עוזרים בלהוציא את העגלה מהבוץ אלא מקללים על כך שהיא נכנסה לשם.
אבל יפה שמצאת למי לשים מטרה על הראש...

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אני מסכים עם "bs war" בכל מילה.

אלונה רכה וטובה מדי לשחקנים ולהנהלה. היא פשוט דמות אימהית טובה, אמא חמודה שכזאת. מה לעשות, אלונה, שלשחקני כדורגל שלא מתפקדים ולא שמים ז** על שום דבר בקבוצה הזאת, לא ניתן להתייחס בכפפות משי כמו שמתייחסים לילדה בת ארבע.

אני לא רוצה להגיד שהכישלון שלה נובע מהמין שלה, אבל מיום ליום זה פשוט מוכח ומוכח...

סמל אישי של משתמש
tomerno
Title: יאללה ב"ש!

שליחה על ידי tomerno »

dudi2002 כתב:אני מסכים עם "bs war" בכל מילה.

אלונה רכה וטובה מדי לשחקנים ולהנהלה. היא פשוט דמות אימהית טובה, אמא חמודה שכזאת. מה לעשות, אלונה, שלשחקני כדורגל שלא מתפקדים ולא שמים ז** על שום דבר בקבוצה הזאת, לא ניתן להתייחס בכפפות משי כמו שמתייחסים לילדה בת ארבע.

אני לא רוצה להגיד שהכישלון שלה נובע מהמין שלה, אבל מיום ליום זה פשוט מוכח ומוכח...

אז בוא תמצא גבר שישפוך מיליונים

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ואני אומר לך שניתן למצוא מישהו או קבוצה של אנשים כאלו.
הכל תלוי בניהול ולאו דווקא בכמה כסף אתה שופך על הקבוצה.
שום עסק או חברה לא היו שורדים אם היו מנהלים אותם בצורה כל כך שכונתית וביזיונית כמו שאלונה מנהלת את הפועל באר שבע כיום.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

בואו נבהיר משהו- זה שאולי אין אף אחד שייקח את הקבוצה זה בטח לא מחסן את אלונה מביקורת.
יכול להיות שבלעדיה אנחנו נשקע עמוק יותר, אבל זה לא סותר את העובדה שהיא לא מתפקדת כבר 4 שנים.

שלח תגובה