רעננה ניצחה בנצרת ומצבנו משתפר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: רעננה ניצחה בנצרת ומצבנו משתפר

שליחה על ידי זה שי ! »

אריק כתב:
וזה עזר? ירדנו בסוף ליגה ולהזכירך הוא הלך רק במחזור 6.

זה לא עזר אבל זה לא משנה גם ככה עם גוטמן או בלעדיו היינו יורדים ליגה .
רק תזכיר לי מי בנה את הקבוצה באותה שנה?? אני יעזור לך אלי גוטמן שמו.
מי בנה רק על שחקנים מבחוץ?? ופיזר כספים?? אני יעזור לך..אלי גוטמן שמו.
מי העלים את האוהדים?? אלי גוטמן שמו.
הקבוצות שבהם אלי גוטמן אימן, קדנציה ראשונה שאני זוכר גוטמן לוקח גביע עם הפועל ב"ש ובאותה עונה 9 שחקני רכש, עונה אחר כך גוטמן עזב ההנהלה לא יכלה לעמוד בהוצאות-ומכרה שחקנים.
גוטמן הלך הביתה כי הוא ידע לאיזה עונה הוא הולך, הפועל ב"ש בסיום עונה ירדה לליגה השניה.
קדנציה שניה הפועל חיפה מביא שוב שחקני רכש מביא לה אומנם אליפות, אבל שנה אחר כך הוא נוטש.
רובי שפירה ז"ל לא יכל לעמוד במעמסה ושחרר שחקנים, הפועל חיפה ירדה לליגה שניה.
קדנציה 3 בית"ר ירושלים שוב שחקני רכש מודגשים גם כאן בסיום העונה גד זאבי לא יכל לעמוד במעמסה וגם הוא מכר את הקבוצה כולנו זוכרים את השנים האפורות של בית"ר ירושלים זה אך ורק בגלל האיש הזה אלי גוטמן שמו .
קדנציה 4 הפועל פתח תקווה קבוצה ששיחקה התקפי והייתה מיצרת שחקני בית נפלאים גם לשם הנוכל הגיע ועשה כמה מסעי קניות אך שם העיפו אותו בזמן למרות הכל גם הקבוצה הזאת נקלעה לבעיה תקציבית קשה ואף נשרה לשנה אחת לליגה השניה .
קדנציה 5 גם בקפריסין האיש היכה גם שם הוא הביא שחקני רכש אך בסיום עונה וחצי המועדון היה על סף פשיטת רגל כלכלית וגוטמן עוזב.
מה שאני בא לומר לך פה זה שהמאמן הזה הוא בא בשביל עונה אחת שבה הוא פשוט הורג את בעל הבית שלו מבצע מסעי קניות אדירים, לא בונה על שחקני בית ולא בונה תשתית זה לא מאמן מבחינתי מאמן שחושב רק על הצלחתו האישית ולא על הצלחת המועדון אני מקווה שהייתי ברור , ובגלל זה אני לא חושב שהוא מאמן.

זה שי!
תמונה

זה שי !

Re: רעננה ניצחה בנצרת ומצבנו משתפר

שליחה על ידי זה שי ! »

אימפריה באדום כתב:
מי אתה בכלל שתגיד לי לא לעודד את הקבוצה להודעות שלך אין בכלל דעה, או שאתה מקבל הזמנות או שאתה עיוור, חאלס או לא חאלס אני עושה עיניין בפורום בלעדי ובלעדי שלומי וגיל ואולי אוהד הפועל הפורום הזה היה בעל אותה דעה בדיוק והיה משעמם.
אני מצפה מהקבוצה שלי שתשחק 10% מברצלונה.
את האמת אם לא הייתי אוהד הקבוצה אין מצב שהייתי דורך בוסרמיל, בגלל גיא לוי ושיטת המשחק שלו.
אני אוהד הפועל אם תחבר את כל שעותייך בחיים אולי תגיע לשנים שבהם אני אוהד את הפועל ב"ש.
אלכס או לא אלכס - השעה שלך אף פעם לא עיניינה אותי כי אין בה תוכן אלא רק ילדותיות.

זה שי!
תמונה

שלח תגובה