אפילו לאלונה נמאס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

אפילו לאלונה נמאס

שליחה על ידי אימפריה באדום »

מתוך אתר ספורט 5 : אני מדגיש כמה מילים חשובות:

גיא לוי לא ממש נראה כאילו הוא ניצח בסיום והתייחס לקהל: [highlight=#FF4040]"זה קשה, אבל לא ציפינו שיהיה קל.[/highlight] ניצחנו משחק חשוב אחרי 2 תוצאות תיקו ועמדנו במה שהלך כאן. אנשים שעומדים בלחצים כאלו [highlight=#FF4040]זכאים לקרדיט גדול".[/highlight]

[highlight=#FF4040]"זה כואב ולא נעים[/highlight], אבל אנחנו צריכים ללכת בדרך שלנו. עם כל הצער שבדבר, אנחנו לא ננטוש את הדרך כי היא לא מוצאת חן בעיניי כמה אנשים. יש אנשים בעיר שאוהבים את הדרך שלנו, יש לנו סבלנות ואורך רוח. אבל למרות כל זאת לי כאדם זה כואב".

[highlight=#FF4040]הבעלים, אלונה ברקת,[/highlight] הוסיפה דברים באותה הרוח: "אנחנו מכבדים את כל האוהדים שלנו, [highlight=#FF4040]אבל ההיסטוריה של המועדון מוכיחה שהקהל לא תמיד צודק[/highlight]. חבל לי שהאוהדים לא מעריכים את הפעולות החיוביות שנעשו השנה במועדון ולא נותנים לנו רוח גבית. אני מקווה שמתישהו הם יתעשתו ויבינו שהקבוצה מעל לכל ושחשוב להיות אוהדים ולא רק קהל".

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

Re: אפילו לאלונה נמאס

שליחה על ידי crazyred »

אני פשוט אוהבת את אלונה, היא פשוט ניסחה בול בול את כל מה שהיא הייתה צריכה להגיד.

זו הבעלים!!!!
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
שלומי
Title: שער 2

שליחה על ידי שלומי »

אלונה לא בושה להגיד

היסטוריה של יושבי ראש אומרת שגם יושבי הראש לא תמיד צדקו ונכשלו במינויים כאלה או אחרים.

לקבוצה כמו הפועל באר שבע לא מתאים סוג משחק וסוג מאמן כזה ממש לא

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שלומי:
[glow=red]"אבל ההיסטוריה של המועדון מוכיחה שהקהל לא תמיד צודק."[/glow]אלונה ברקת. נקודה.
תפסיק כבר "לחפור" לנו פה.
אתה רוצה לקלל במגרש כמו איזה בבון בבקשה. רק תפסיק לחפור לנו פה מספיק צריכים לסבול אנשים כמוך שהורסים, מחסלים, רומסים והורגים את כל הכיף בלבוא לכדורגל (מוכר לך מאיפה שהוא?) במשחקים.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

עוד כתבה מהארץ \וואללה על "המלחמה בדרום":
https://sports.walla.co.il/?w=/100/1397079" onclick="window.open(this.href);return false;
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
שלומי

שליחה על ידי שלומי »

8red כתב:שלומי:
[glow=red]"אבל ההיסטוריה של המועדון מוכיחה שהקהל לא תמיד צודק."[/glow]אלונה ברקת. נקודה.
אתה רוצה לקלל במגרש בבקשה. רק תפסיק לחפור לנו פה מספיק צריכים לסבול אנשים כמוך שהורסים, מחסלים, רומסים והורגים את כל הכיף בלבוא לכדורגל (מוכר לך מאיפה שהוא?) במשחקים.

תגיד לי לעודד את אלונה אני אבין ואפילו מעבר לזה אבל מאמן ששיטת המשחק שלו נראית בדיוק כמוך.

חבל על הזמן שלך אתה מבזבז זמן יקר מהחיים שלך לך לספארי

סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי המאירי »

אחי למרות שאני בדיעה שאלונה צריכה לפטר את ה"גולם".. בוא נכבד את החברים שלנו ולא נהפוך כולנו לגיא לוי.

סמל אישי של משתמש
שלומי

שליחה על ידי שלומי »

ראית מה הבחור רשם לי???

אם כבר הזכרת אז באמת גיא לוי הופך את תומכיו ל"גיאיים לויים"

אנשים להתעורררררררררררר המאמן הזה מפצל אותנו

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

8red כתב:שלומי:
אתה רוצה לקלל במגרש כמו איזה בבון בבקשה. רק תפסיק לחפור לנו פה מספיק צריכים לסבול אנשים כמוך שהורסים, מחסלים, רומסים והורגים את כל הכיף בלבוא לכדורגל (מוכר לך מאיפה שהוא?) במשחקים.
לא תמיד כולם מסכימים , לרוב אפילו לא.
אפשר לנסות לשכנע, להסביר את הדיעה שלך ולהמשיך להתייחס לבנאדם בכבוד, גם אם הוא לא חושב כמוך , הוא בנאדם .
מופנה לכולם לא רק לכותב ההודעה ..
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שלומי כתב:

תגיד לי לעודד את אלונה אני אבין ואפילו מעבר לזה אבל מאמן ששיטת המשחק שלו נראית בדיוק כמוך.

חבל על הזמן שלך אתה מבזבז זמן יקר מהחיים שלך לך לספארי

6500 אלף איש לא טועים !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

קודם כל זה לא 6500 אלף אני בטוח שחצי מהאנשים נגררים אחרי הקללות ושירקות הבוז
דבר שני שלומי צודק וזה באמת מפצל אותנו וזה הדבר הכי גרוע שיש, צריכים להגיע לאיזה פשרה צריכים לדבר עם הצד הזה של האוהדים והצד השני של האוהדים ואפילו אם אפשר עם אלונה וגיא לא יזיק כי בסך הכל לכולם יש אותה מטרה, שהפועל באר שבע תצליח
ודבר שלישי תקראו את הכתבה ש 8red פרסם פה כתבה יפה מענינית ולעיניין ואפילו נכונה
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

atedgi ונניח שזה לא 6500 אלף אתה יודע מה נגיד ש2000 קיללו ו4000 ניספחו אחריהם זה שהם כן קיללו וכן ניסחפו אחרי ה2000 מראה שהם ראו אותו דבר מראה שגם הם רוצים משהו אחר מראה שהם גם חיכו לרגע הזה שיתפוצצו על המאמן הזה כי נמאס כבר ממנו ומהאגו שלו ומהשינויים שלו ומהערך המסכן שהוא מעלה כל שבוע
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

שי אח שלי, גם אני רוצה משהו אחרר גם אני רוצה לראות כדורגלל גם אני רוצה לבוא למשחק וזרוק את כל הגרענים שיש לי ביד אחרי התקפה מצוינת שלנו במקום לזרוק את הגרענים אחרי התקפה של היריבים ולקבל כמעט התקף לב, תאמין לי שאני רוצה וכולם רוצים
אבל מה אני לא מקלל זה לא יעזור לי שאני מקלל זה רק פוגע בקבוצה שלנו תבינו את זה כבר, כשאתה מוביל אחד אפס ומקלל את המאמן שלך ואת השחקנים שלך ושורק להם בוזז אתה רק מוריד את הבטחון הורס להם את השחק וזה נהיה גרוע משבוע לשבוע גם הקללות וגם השיטה הגנתית שאחנו משחקים בה, ולדעתי זה תוצאה של מה שקורה בקהל
קודם כל שיש פיצול בקהל זה הדבר גרוע וחיבים לשנות את זה, ואם זה גם יבוא השינוי נגד המאמן והקבוצה ותראה שגם יבוא שינוי בשטית המשחק
ואני לא יודע מה הולך בפורמים אחרים אבל אני רואה שבפורום הזה יש יותר אנשים בעד גיא לוי מאשר נגד, ואני בטוח שיש כאלה שחשובים כמוני אבל מושפעים אחרי הקללות ומקללים גם או שיש כאלה שאוהבים את הדרך שלו ורק רוצים לעלות ליגה אבל לא עושים כולם במגרש נגד הקללות ושותקים כל המשחק, בגלל זה לדעתי צריך לשנות את זה ולהפסיק לקלל
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

למה יש בלאגן ביציע אתה יודע ??
למה יש המון דעות ביציע אתה יודע ???
כי יש לך מאמן אחד שלא רואה מה שכולם רואים וחושב שהוא דוקטור דוליטל !!!
למה ??? ללכת נגד הקהל ? למה להגיד משפטים נגד הקהל ? למה לא לתת למישהו שהקהל רוצה לראות אותו משחק לחמם אותו 40 דקות ולא להכניס אותו למה?? למה ביציאה שמקללים אותו הוא מסתכל עלינו ומתנשא בצורה שלא ראיתי אף מאמן שהיה פה ??
למה להזיז את הספסלים ??
למה לזרוק משפטים כמו מי שלא נהנה שלא יבוא למה למה למה ????
למה להיות שונא כדורגל למה??
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

מסכים איתך שהוא ככה הוא מתנשא על הקהל והוא הולך איתנו ראש בראש וגם כתבתי את זה
אבל מה אנחנו צריכים לרדת לרמה שלו תראה לו שאתה יותר טוב אל תעדוד אותו, תתמוך בקבוצה תעודד את השחקנים תדחוף אותם קדימה, ובסוף שנה נגיע מקום ראשון ונקח את האליפות של ליגה לאומית נשיר לו אליפות בלי מאמן איך זה נשמע חח? אבל למה לקלל ולהרוס לאוהדים ולשחקנים? רק בגלל שגיא לוי הוא המאמן שלנו להרוס לכל השאר?
תמונה

שלח תגובה