עוד דוגמה למה כולם חושבים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

Re: עוד דוגמה למה כולם חושבים

שליחה על ידי אריק »

אדומה דרומית כתב:אריק

תגיד מי זה החמוד בתמונה? אני כל פעם שוכחת לשאול.
החמוד בתמונה זה בני היקר רן (3 וחצי חודשים).

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מעניין...
את נגד לפטר אבל בעד "למרר לו את החיים כמו שהוא ממרר לי"...
ועכשיו נחשוב רגע - איך זה יעזור לנו? אה נכון, בשום צורה!

אין ספק, בן שאנן צריך לאמן אותנו. הוא לא מתנשא, "אנחנו בארשבעים, מה אנחנו צריכים קלסרים ושטויות"...עליו אי אפשר לטעון שהוא יהיר...

נוד נפוח? מסובב את אלונה? מאיפה הבאת את כל הביטויים האלה? מתי נתקלת ביהירות מצידו??? בזה שהוא לא חושב שמה שהאוהדים חושבים הוא קדוש? בטח ובטח בתחום שהוא אחראי עליו (ולהזכירך הוא זה עם התעודת פרו וזה שנחשב לאחד המובילים בארץ, לא את).

אם ישחקו טוב, עדיין תגידי שהוא סנוב. אם לא יהיה סנוב, תגידי שמשחקים חרא. אם כל אלה יהיו בסדר, תמצאי משהו אחר בשביל לשנוא אותו...העיקר שאת "לא" רוצה שהוא יפוטר...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

עזוב, היא גיבשה עליו דעה מוקדמת, כמו רוב הקהל, בלי שום בסיס.
אני כבר רואה איך הסרט שלה יראה...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
שלומי
Title: שער 2

שליחה על ידי שלומי »

אליק תתעורר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שלומי כתב:אליק תתעורר

אולי במקום סתם לירות מילים תנסה להתמודד עובדתית ולהתייחס לגופו של עניין?..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אליק כתב:מעניין...
את נגד לפטר אבל בעד "למרר לו את החיים כמו שהוא ממרר לי"...
ועכשיו נחשוב רגע - איך זה יעזור לנו? אה נכון, בשום צורה!

אין ספק, בן שאנן צריך לאמן אותנו. הוא לא מתנשא, "אנחנו בארשבעים, מה אנחנו צריכים קלסרים ושטויות"...עליו אי אפשר לטעון שהוא יהיר...

נוד נפוח? מסובב את אלונה? מאיפה הבאת את כל הביטויים האלה? מתי נתקלת ביהירות מצידו??? בזה שהוא לא חושב שמה שהאוהדים חושבים הוא קדוש? בטח ובטח בתחום שהוא אחראי עליו (ולהזכירך הוא זה עם התעודת פרו וזה שנחשב לאחד המובילים בארץ, לא את).

אם ישחקו טוב, עדיין תגידי שהוא סנוב. אם לא יהיה סנוב, תגידי שמשחקים חרא. אם כל אלה יהיו בסדר, תמצאי משהו אחר בשביל לשנוא אותו...העיקר שאת "לא" רוצה שהוא יפוטר...
חשבתי שמגיע לי קצת יותר קרדיט מזה, ממך לפחות.
אתה שוכח שאתה מדבר איתי ולא עם ילד בן 12
או שאתה ממש לא מכיר אותי או שאתה סתם מתוסכל ומדבר באוויר.

זה האופי שלו וכן מה לעשות הקבוצה משחקת חרא, בלי טיפת שמחת חיים (להוציא את אלקיים שבוע שבעבר).
אני לא "מחפשת" את גיא, לא היתה לי שום דיעה קדומה עליו, לשנוא זה לא משוש חיי ואני ממש לא חושבת שהוא צריך להסתכל על האוהדים כמשהו קדוש. מעולם לא התיימרתי לחשוב שאני מאמנת או גאון כדורגל. אני יודעת מה שאני רואה, שזה קבוצה כבוייה שאם היא מחברת 4 פסים יש טירוף בקהל, ברמות עצובות שכשהשוער של היריבה נגע בכדור אחרי בעיטה משום מקום היתה התלהבות, הנה סוף סוף תקפנו והגענו לשער. באמת תודה. ניצחון של שער פוקס לא קונה, לא משכנע. כמה אפשר להסתמך על מזל תגיד לי? ככה בונים קבוצה? ככה מכינים קבוצה לליגת על?
ברור שאנחנו בתהליכי בנייה ושיקום אבל ככה לא משקמים!
לא ביקשתי שכל משחק יהיה דריסה של 5-0, גם לא ביקשתי שינצחו כל משחק. אבל ככה לא נראית קבוצה, ככה נראית רוח רפאים. (אני מגזימה כי גם אתה הגזמת!)

הסיבה היחידה שאני לא חושבת שחכם לפטר אותו זה המצב הבלתי אפשרי שזה יגרור, חוצמזה היתי שמחה לראות אותו עף מפה על קאסם לתל אביב.

זהו, ניסיתי, הסברתי, דיברתי יפה. אין לי כוח להתנצחויות הטפשיות האלו שלא מובילות לשום מקום.
חדל חפירות.

נ.ב
8red, אין לי מושג מי אתה בכלל, סביר להניח שאתה לא יודע מי אני אז תמנע מלדבר שטויות
הסרט במקור היה אמור להיות על המחאה שנעשתה נגד זינו לפני כמה שנים.
לאור ההתפתחויות יכול להיות שהמחאה החדשה שהתפתחה כנגד המאמן זה ישולב. דיבור על המחאה שהיתה על רקע מחאה בהתהוות. בכל אופן, אני תמיד שומרת על אובייקטיביות,
בדיוק כפי שבכוונתי להראות את מתנגדי המחאה שהיתה נגד זינו, למרות שדיעותיי ומעשי היו הפוכים בתכלית. סרט משקף, לא סרט מגמתי.
שלום תודה

שלח תגובה