שחר: "שאט נפש מהתנהגות אוהדי הפועל ת"א"

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שחר: "שאט נפש מהתנהגות אוהדי הפועל ת"א"

שליחה על ידי yedidel »

https://www.sport5.co.il/HTML/articles/ ... 19872.html" onclick="window.open(this.href);return false;

לא העובדה שאדם שהורשע בפלילים מחזיק קבוצת כדורגל.
לא מחירי הכרטיסים והתנאים השערורייתים שאוהדי הכדורגל מקבלים במגרשים.
לא העלמות המס והחוזים הכפולים.

זאת המסקנה של ישיבת בעלי הקבוצות ל"שינוי הכדורגל הישראלי".

חבל שמתעקשים להמשיך עם אותן טעויות. כדאי להבין שכל אחד לא משתפים את נציגי האוהדים בכל המהלך עדיף שלא יתחילו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: שחר: "שאט נפש מהתנהגות אוהדי הפועל ת"א"

שליחה על ידי izguy83 »

נראה לי שקצת פספסת את הנקודה... הכוונה היתה למה שמשפחתו של טביב נאלצה לספוג. אפילו משה דמאיו אמר היום שהמחאה במגרש ובמתקן האימונים לגיטימית. מה שעשו לו מחוץ לבית + החשד שאוהדים זרקו לו רימוני הלם לחצר היתה מעבר כל הגבולות ולזה התכוון שחר.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

לא פספסתי כלום. להזכיר לך שבעבר הלא רחוק גם אוהדים שלנו ערכו משמרות מחאה מול ביתו של אלי ז'ינו.
ומה זה החשד שאוהדים זרקו לו רימון הלם? חסרים גורמים אחרים שיכולים להיחשד בזה עם העבר שלו? זאת הכפשה לשמה.

אין ספק שלא נעים שמעורבת המשפחה, אבל זה כאין ואפס לעומת העובדה שאדם שנקבע ע"י בית משפט בישראל (!!!!) שאסור לו להחזיק בקבוצת כדורגל יכול להחזיק אלפי אוהדים בביצים, ותכלס אין להם שום ברירה אחרת חוץ מלמחות בצורה הזאת.

לצערי יו"ר הקבוצות ממשיכים את הקו של ההתאחדות של ההתעלמות מהאוהדים. איך ג'קי בן זקן, שבגלל הקמצנות שלו אוהדים שלנו נמחצו ונפצעו במשחק שנה שעברה באשדוד יכול להטיף על שיווק?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
לגבי רימוני ההלם על הבית:
טביב או המשטרה התקינו מצלמות אבטחה בביתו ככה שכל אדם שיעבור ויזרוק כל חפץ שהוא יקלט במצלמה בבירור.
טביב טען לא פעם על זריקת חפצים לביתו ואף פעם לא השתמש באותם מצלמות, מה קרה? הייתה הפסקת חשמל?
מה גם שאוהדי הפועל ת"א צילמו את הליכתם מרגע יציאתם מהבית ועד רגע סיום המחאה על ביתו מבלי לעצור את המצלמה, זה לא הפריע לטביב להמשיך לטעון בבוקר למחרת שזרקו אבנים על ביתו למרות שבסרטון רואים בבירור שחוץ ממחאה קולנית אין שם כלום.
ושלא נדבר על הדיקטטורה נוסח אירן שמונהגת בבלומפילד, אוהדים שמרימים שלטים בגנות טביב בזמן משחק (ע"פ התקשורת נחשב לגיטימי לא?) מואשמים בהסתה ומורחקים מיציעי בלומפילד לחודש לפחות.

טביב רחוק מלהיות מסכן, אם הוא כל כך סובל למה הוא ממשיך להאחז בקרנות המזבח ולדרוש מחיר לא ריאלי?
זה ברור לכל שלטביב יש אינטרס להמשיך ולהחזיק את הפועל ת"א עד שתתרוקן מכל נכסיה הכלכליים, שזה יקרה אני בטוח שנראה תזוזה הרבה יותר רצינית שלו לכיוון היציאה לאחר שפעולת החליבה הסתיימה.
אני לא ממש מספמט את הפועל ת"א אבל זה פשוט כואב לראות לאן המועדון הזה הדרדר, ממצב פיננסי מצויין ועשרות מיליוני שקלים של יתרה בחשבון וסגל הכי טוב בליגה הם יישארו עם קופה ריקה (אולי אפילו בחובות) וסגל עלוב של קבוצה שבמקרה הטוב תהיה באמצע.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

yossi כתב:בס"ד
לגבי רימוני ההלם על הבית:
טביב או המשטרה התקינו מצלמות אבטחה בביתו ככה שכל אדם שיעבור ויזרוק כל חפץ שהוא יקלט במצלמה בבירור.
טביב טען לא פעם על זריקת חפצים לביתו ואף פעם לא השתמש באותם מצלמות, מה קרה? הייתה הפסקת חשמל?
מה גם שאוהדי הפועל ת"א צילמו את הליכתם מרגע יציאתם מהבית ועד רגע סיום המחאה על ביתו מבלי לעצור את המצלמה, זה לא הפריע לטביב להמשיך לטעון בבוקר למחרת שזרקו אבנים על ביתו למרות שבסרטון רואים בבירור שחוץ ממחאה קולנית אין שם כלום.
ושלא נדבר על הדיקטטורה נוסח אירן שמונהגת בבלומפילד, אוהדים שמרימים שלטים בגנות טביב בזמן משחק (ע"פ התקשורת נחשב לגיטימי לא?) מואשמים בהסתה ומורחקים מיציעי בלומפילד לחודש לפחות.

טביב רחוק מלהיות מסכן, אם הוא כל כך סובל למה הוא ממשיך להאחז בקרנות המזבח ולדרוש מחיר לא ריאלי?
זה ברור לכל שלטביב יש אינטרס להמשיך ולהחזיק את הפועל ת"א עד שתתרוקן מכל נכסיה הכלכליים, שזה יקרה אני בטוח שנראה תזוזה הרבה יותר רצינית שלו לכיוון היציאה לאחר שפעולת החליבה הסתיימה.
אני לא ממש מספמט את הפועל ת"א אבל זה פשוט כואב לראות לאן המועדון הזה הדרדר, ממצב פיננסי מצויין ועשרות מיליוני שקלים של יתרה בחשבון וסגל הכי טוב בליגה הם יישארו עם קופה ריקה (אולי אפילו בחובות) וסגל עלוב של קבוצה שבמקרה הטוב תהיה באמצע.
וזה צריך להדאיג כל אוהד כדורגל בישראל.
זה קרה אצל הפועל פ"ת לאורך שנים, זה קורה לבית"ר, זה קרה לנו בעבר וזה ימשיך ויקרה אם ימשיכו להתייחס לבעלי הקבוצות בתור אלוהים. בטח כאלו שהאינטרסים שלהם ממש לא "פילנתרופים".

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yedidel כתב:
וזה צריך להדאיג כל אוהד כדורגל בישראל.
זה קרה אצל הפועל פ"ת לאורך שנים, זה קורה לבית"ר, זה קרה לנו בעבר וזה ימשיך ויקרה אם ימשיכו להתייחס לבעלי הקבוצות בתור אלוהים. בטח כאלו שהאינטרסים שלהם ממש לא "פילנתרופים".
אני ממש לא בא לסנגר על אלי טביב.
אני רק חושב שלמטבע יש שני צדדים.
אלי טביב רחוק מלהיות אדם ישר והגון (לפחות ע"פ מה שאני קורא) ואני ממש לא חושב שהוא מתאים להיות בעלים של קבוצת כדורגל מהסיבה הפשוטה שהוא חושב שהכדורגל שייך לו.
אבל חייבים להציג גם את הצד השני , הצד הרע של אוהדי הפועל ת"א.
לפני כמה שנים החזקתי בדעה שהם הקהל הכי טוב בארץ.
אבל אז התחילו שירי השואה, קללות בלתי נסבלות למאמנים אחרי 3 מחזורים, קללות לקשטן וצעקות "אלי גוטמן" כשהוא יוצא מחדר ההלבשה (זה אותו קשטן שהביא להם דאבל עם תינוקות בהרכב + מסע קסום באירופה) והשיא זה מה שקורה כרגע עם טביב.
מחאה מחוץ לבית זה לא לגיטימי ולא מקובל (גם לא לאלי ז'ינו). לכל אדם יש חיים פרטיים ורצון שהם יהיו גם שקטים. למחות באצטדיון או במגרש האימונים זה בסדר גמור. למחות מחוץ לבית ולהשתמש באלימות (ואל תהיו תמימים ותגידו שלא היה כזו, אנחנו מכירים טוב מאוד את סוג האוהדים שקוראים להם "קומץ" בכל קבוצת כדורגל בארץ) ובנוסף לכך לעשות מחאות מחוץ לעסקיה הפרטיים של אשתו ולבקש מעוברי אורח שלא לקנות ממנה זה מעבר לכל גבול וחוצפה שלא מתקבלת על הדעת.
לגבי הרימונים, רק ציינתי שיכול להיות שזה אוהדי הפועל ת"א ויכול להיות שלא, בגלל זה לא ציינתי זאת כעובדה. מה שבטוח, מי שזרק את הרימון לא מטומטם ונזהר ממצלמות האבטחה.
לא ראיתי את הפועל ת"א מוחים נגדו כשהם לקחו דאבל או כשהוא הביא להם "נדוניה" מכפ"ס את דה סילבה, ידין ויבואה. גם לא כשהביאו את תמוז, דמארי, אלרועי כהן, שכטר וכו...
לכן אני אומר שצריך להסתכל על התמונה המלאה. הלוואי שיגיע אבו סובחי להפועל ת"א (למרות שאני לא מאמין שיש באמת סיכוי כזה), או בעלים אחר שיותר גרוע מטביב מהסיבה הפשוטה שלא מגיע להם יותר טוב מזה.
לא חושב שטביב היה בעלים כזה גרוע עד שהתחילה המחאה נגדו. חוסר היכולת שלו להתמודד עם המחאה לא משאירה לו ברירה אחרת חוץ מלעזוב וזו אשמתו הבלעדית.
קבוצה גדולה, קהל עלוב.

סמל אישי של משתמש
mair369

שליחה על ידי mair369 »

משהוא מוכן להסביר לי רק פעם אחת ולתמיד, על מה לעזעזל האוהדים של הפועל ת"א מתלוננים ???
הרי מי אז שאלי טביב הגיע הם רק מצליחים.

לי זה נראה שהסיבה האמיתית שעומדת מאחורי ההסתה, היא העובדה שכואב להם האשכנזים לראות תימני מצליח.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

mair369 כתב:משהוא מוכן להסביר לי רק פעם אחת ולתמיד, על מה לעזעזל האוהדים של הפועל ת"א מתלוננים ???
הרי מי אז שאלי טביב הגיע הם רק מצליחים.

לי זה נראה שהסיבה האמיתית שעומדת מאחורי ההסתה, היא העובדה שכואב להם האשכנזים לראות תימני מצליח.
1. אלי טביב הורשע בפלילים. שופט קבע שהוא לא רשאי להיות בעלים של קבוצת כדורגל.
2. אלי טביב כבר פירק קבוצת כדורגל אחת בארץ (הפועל כפר סבא)
3. הפועל ת"א התחילה את העונה עם פלוס של 30-40 מיליון שקל הכנסות ממכירת שחקנים וליגת האלופות. היא עומדת לסיים אותו מאוזנת במקרה הטוב. מוזמן להוציא מחשבון.
4. אין לי מקבילה לזה במקרה שלנו, אבל תחשוב איך אוהד ריאל היה מגיב אם פלורנטינו פרס היה מצטלם עם צעיף של בארסה.
5. די לשלוף את ה"קיפוח" בכל מקום. זה לא תימני צדיק, זה תימני לכל הפחות מפוקפק.
6. זה לא רק בעיה של אוהדי הפועל ת"א.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס״ד
לכל מי שלא מבין על מה אוהדי הפועל מוחים, האתר הבא מסביר בצורה מצויינת:
https://www.savehapoel.com" onclick="window.open(this.href);return false;

בלשוניות בצד תוכלו לקרוא על עשרות מיליונים שנעלמו מהקופה, על עברו הפלילי, על מה שעולל לכפ״ס, על היחס לאוהדים, לשחקנים, לקבוצות שעשה איתם עסקים ועוד.
תקראו גם את זה. כתבה שפורסמה בזמנו בכל העיתונים, הקטע ממעריב:
https://www.savehapoel.com/?p=667#more-667" onclick="window.open(this.href);return false;

והכי הזוי זה שאותו טביב שרב, מושך זמן, נגרר לתביעות ומפוצץ עסקאות על סכומים פעוטים, סוגר די בקלות עסקה של 1.5 מיליון יורו על חצי כרטיס של שחקן ישראלי. עד איפה הזלזול בשכל והאינטליגנציה של הציבור???

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב:בס״ד
לכל מי שלא מבין על מה אוהדי הפועל מוחים, האתר הבא מסביר בצורה מצויינת:
https://www.savehapoel.com" onclick="window.open(this.href);return false;

בלשוניות בצד תוכלו לקרוא על עשרות מיליונים שנעלמו מהקופה, על עברו הפלילי, על מה שעולל לכפ״ס, על היחס לאוהדים, לשחקנים, לקבוצות שעשה איתם עסקים ועוד.
תקראו גם את זה. כתבה שפורסמה בזמנו בכל העיתונים, הקטע ממעריב:
https://www.savehapoel.com/?p=667#more-667" onclick="window.open(this.href);return false;

והכי הזוי זה שאותו טביב שרב, מושך זמן, נגרר לתביעות ומפוצץ עסקאות על סכומים פעוטים, סוגר די בקלות עסקה של 1.5 מיליון יורו על חצי כרטיס של שחקן ישראלי. עד איפה הזלזול בשכל והאינטליגנציה של הציבור???
והקהל הסמרטוט שלהם בסדר?!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

izguy83 כתב:
והקהל הסמרטוט שלהם בסדר?!
בס״ד
תסביר, למה בדיוק הקהל שלהם סמרטוט?

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אתם לוקחים את הדיון למקום לא נכון.
הדיון צריך להיות על האם הגוף ההולך ומוקם על ידי ראשי קבוצות ליגת העל, באמת יכול לתת מענה לתחלואים של הכדורגל בישראל?
ממה שקראתי ושמעתי אתמול באמצעי התקשורת - אז רוב הדיבורים היו על איך בעלי הקבוצות יכולים למקסם את הרווחים שלהם.
לא שמעתי שום מילה על חווית האוהד, על תנאים לאוהדים, על מחירי הכרטיסים, על שיווק, על זה שצריך לשים את האוהד במרכז, שהרי הוא הלקוח, ולא את ספקי השירות (בעלי הקבוצות).
אז נכון שקצה נפשנו בהתנהלות המושחתת של לוזון וחלובה - אבל צריך לבדוק טוב טוב מה אנחנו מקבלים במקום והאם אנחנו באמת מקבלים פתרונות למה שמפריע לנו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב:
מחאה מחוץ לבית זה לא לגיטימי ולא מקובל (גם לא לאלי ז'ינו). לכל אדם יש חיים פרטיים ורצון שהם יהיו גם שקטים.
תגיד את זה לכל המפגינים מול בית ראש הממשלה (כולל משפחת שליט). לגיטימי בהחלט כל עוד זה נעשה בגבולות הטעם הטוב, לגבי אוהדי הפועל ת"א אף אחד לא יודע עד כמה הם חצו את הגבול, אם בכלל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

bs war כתב:
תגיד את זה לכל המפגינים מול בית ראש הממשלה (כולל משפחת שליט). לגיטימי בהחלט כל עוד זה נעשה בגבולות הטעם הטוב, לגבי אוהדי הפועל ת"א אף אחד לא יודע עד כמה הם חצו את הגבול, אם בכלל.
אלי טביב, שחר, ברקת ועמיתיהם הם לא ראש הממשלה ולאוהדים של הפועל ת״א לא היו בנים בשבי החמאס. השוואה לא רצינית בעליל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב:
אלי טביב, שחר, ברקת ועמיתיהם הם לא ראש הממשלה ולאוהדים של הפועל ת״א לא היו בנים בשבי החמאס. השוואה לא רצינית בעליל.
השוואה מאוד רצינית. לראש הממשלה אין חיים פרטיים? לשר האוצר אין חיים פרטיים? משפחת שליט זאת רק דוגמא. כל עוד זה נעשה בצורת הפגנה חוקית ולא אלימה, זה לגיטימי בהחלט.

שלח תגובה