לגבי מה שהיה אחרי המשחק של ביתר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

לגבי מה שהיה אחרי המשחק של ביתר

שליחה על ידי חייל_אדום »

קודם כל אני רוצה להגיד שביתר ירושלים הקבוצה הכי מגעילה ושנואה בארץ, כל הלה פדיחה הזאת בדיחה אחת גדולה! מקווה שיסבלו עם הקבוצה כל העונה וירדו ליגה
חבורת חוליגנים ברברים שלא נותנים לראות כדורגל ואנשים צריכים לחשוב 3 פעמים עם ללכת למשחק או לא.[זה לא כל אוהדי ביתר זה "הרוב"!!]
הבנתי גם שהם תקפו בן אדם בן 60 ורצו לתת מכות לבחור על כיסא גלגלים...
פשוט ביזיון!
מה שיקרה עכשיו בווסרמיל זה שאוהדים שלנו יעשו אותו דבר וזה יקבל סיפור תקשורתי "איך אוהדי באר שבע לא מתביישים"
חייבים למגר את כל האלימות הזאת ולהתרכז רק בעידוד הקבוצה ולהכניס את כל החסרי חיים שמחפשים לריב אחרי משחקים לכלא כמו שעושים באנגליה.
צריך פה משטרה כמו בייון שנכנסים ליציא ושוברים פרצופים למי שמאז לדבר בכלל שירעדו מפחד.

עם כל זה אני חייב להגיד משהו..
אני ראיתי את המשחק בטלויזיה בגלל התחיבויות לעבודה אבל שמעתי הרבה התגרויות של הקהל שלנו לביתר ירושלים[ וזה לא תירוץ למה שאוהדי ביתר עשו אחרי המשחק]
ואמרתי לעצמי ורציתי אפילו לכתוב בפורום פה "אני כרגע רואה את המשחק ושומע את מה שקורה ביציאים והולך ליהות בלאגן שלם ואוהדים חסרי ישע ישלמו את המחיר].

אנחנו חייבים להתעסק רק בקבוצה שלנו ולעודד את השחקנים בעוצמה לקראת סיום המשחק ולא להתגרות באוהדים של הקבוצה השנייה תאמינו לי שעידוד עוצמתי בסוף המשחק לקראת הדקה ה90 זה ההשפלה הכי גדולה שיכולה ליהות לקבוצה שנגדנו.

די לאלימות בכדורגל!!

מקווה שביתר ישלמו את המחיר ויסבלו הפסדים רבים וירדו ליגה בסיום העונה

שבוע שקט וטוב לכולם ויאלהה הפועל :גאוות הנגב:
תמונה

שלח תגובה