תרגיעו.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

תרגיעו.

שליחה על ידי גיל שגיב »

מה קרה ? על מה המהומה ?

נכון, משחק סביר מינוס של שתי הקבוצות.
יום חלש של מרבית שחקני הקבוצה.....

אבל.......

1. מדובר בקבוצה חדשה לגמרי ! אג'ידה,אוסיאקו,נג'ובו,מרקוביץ',סוויסה,סבן,פלצ'וק...שבעה שחקני הרכב חדשים ! תנו להם זמן לעזעזל.
2. פתחנו עם הרכב שלא כלל קשר עושה משחק,הכניסה של סבע הביאה את השינוי המיוחל וזה נראה יותר טוב.
3. סוארס שיחק פצוע (גב) ולדעתי כאן היתה טעות של אלישע.
4. מרינקוביץ' ? סביר, לא יותר מיזה אבל כתבו כאן כבר שגם מדונוביץ' התחיל ככה ואחר כך הפך לשחקן הטוב ביותר בהגנה.
5. ראיתי כבר 5 משחקים עד היום, בכולם היה קשה להגיע למצבי כיבוש מול אג'ידה כולל היום וזה נתון מעודד המראה על משחק הגנה טוב של כל מערכי הקבוצה,ואומר שגם כאשר מגיעים לרחבת ה-16 שלנו שחקני היריבה עייפים לאחר מאמץ לא קטן לעבור את הקישור שלנו....
6. בכל המשחקים שראיתי עד המחצית השנייה היום לא היה לנו ולו קשר יצירתי אחד והיום במחצית השנייה ראינו מה שווה סבע...
7. רועי קהת - לדעת רבים מאנשי הכדורגל מדובר בשחקן יצירתי שעוד יתרום רבות,סבלנות.

לסיכום - לא משחק מרנין ולא משחק נפל, משחק סביר מינוס שעם חיבור שיגיע ושינוי או שניים בהרכב הראשון (סבע חייב לפתוח) ותראו שמדובר בקבוצה טובה.

שבוע דבש ! :יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: תרגיעו.

שליחה על ידי dardasmiley »

ושכחת לציין שבחום של שלושים מעלות גם אסיין בולט היה קורס.
חוצמזה אני ראיתי אצל הבלם החדש מיקום מעולה, היה ראשון לכל כדור גובה, חסר לו תיאום עם גביש אבל זה עוד יבוא... וכל אלה שמלינים על ההרחקות שלו הבעיה לא בו אלא בקישור שלא בא לקבל כדור הוא עושה את מה שצריך בלם לעשות, למנוע מחלוץ היריבה לעבור אותו ולהרחיק את הכדור מכלל סכנה. היה קשר כשהיה בא לקבל ממנו כדור לא הרחיק, לא היה כזה הרחיק! חד וחלק... אני חושב שהוא הולך להיות שיחוק שיחוק

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

לגבי מרקוביץ' מוקדם לקבוע כמו גם לגבי אוסיאקו.
יחד עם זה עושה רושם של עודף קשרים אחוריים בקבוצה...
אם אפשר ? הייתי מוותר על אחד תמורת סקורר.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

גיל שגיב כתב:לגבי מרקוביץ' מוקדם לקבוע כמו גם לגבי אוסיאקו.
אם זה אפשרי צריך לוותר על נגו'בו , הוא ואוסיאקו אותו שחקן ואותה משבצת ושתיהם זרים .. לא חבל ?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

גיא חניה כתב: אם זה אפשרי צריך לוותר על נגו'בו , הוא ואוסיאקו אותו שחקן ואותה משבצת ושתיהם זרים .. לא חבל ?
מסכים שצריך לוותר אם כבר אז על אחד משניהם אבל לא סגור על מי מבין השניים... :מיצמוץ:

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גיא חניה כתב: אם זה אפשרי צריך לוותר על נגו'בו , הוא ואוסיאקו אותו שחקן ואותה משבצת ושתיהם זרים .. לא חבל ?
אוסיאקו קשר אחורי. נ'גובו שחקן הרבה יותר התקפי שבקרית שמונה תופקד בעיקר מאחורי החלוץ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

צריך להגיד את האמת וזה שגנבנו נקודה אתמול. מה משדאיג אותי הוא פחות העובדה שלא ניצחנו ויותר הדרך שבה שיחקנו. נרפה, לא חד, לא יצירתי, לא מספיק בשביל להיות קבוצת צמרת.

תמונה

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

הטקטיקה בחלק ההתקפי חייבת להיפסק. רואים שחשקנים היו צמודים להוראות של מאמן ופחדו לעשות טעויות, וזה עשה הכי הרבה טעויות ובלאגן במגרש.
בליגה שלנו חייב יצרתיות וחופש התקפי רק ככה מנצחים משחקים.
צריכים להרים תראש ולהמשיך קדימה בשבת ביתר תגיע ללא פרננדס והמאמן ככל הנראה גם לא יהיה על הספסל הבלאגן שם חוגג.
ביתר יגיעו במטרה לנצח וישחקו פתוח
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

גיל שגיב כתב:לגבי מרקוביץ' מוקדם לקבוע כמו גם לגבי אוסיאקו.
בס"ד
אלישע לדעתי משחק עם שני קשרים אחוריים כדי לחפות על האיטיות של מרכז ההגנה.
כמו שרואים במשחקים מבחינה הגנתית זה עובד, אך מהבחינה ההתקפית זה נראה פחות טוב, בטח כשאנג'ובו משחק באגף שלשם הוא לא מתאים (לפחות ע"פ מה שאני מתרשם מאנשים כי עד עכשיו לא ראיתי אף דקה אחת של משחק).
הבעיה טמונה בקישור שלא יוצר מצבים לחלוצים, סבע משפר אותנו בקטע הזה.
אני הייתי שוקל לוותר על חלוץ ולהעביר את סוויסה לאגף, ולהציב את סבע כשחקן חופשי במרכז המגרש.
סבע יהיה עושה משחק, הנטל ההתקפי מסוארז ואוסיאקו ירד והם יתרכזו יותר בפן ההגנתי מה שיכול לתת קצת יותר חופש פעולה לשחקני האגף.
אם אוסיאקו יתחיל לגלות איכויות התקפיות המשך השיטה הנוכחית יכולה להיות טובה גם כן.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

yedidel כתב:
אוסיאקו קשר אחורי. נ'גובו שחקן הרבה יותר התקפי שבקרית שמונה תופקד בעיקר מאחורי החלוץ.
התקפי לא התקפי הוא שחקן פרווה , לא עושה התקפה יותר מדי ולא הגנה יותר מדי.
אני מאמין שאם הוא לא ישתפר ואוסיאקו יתגלה כבינגו , נג'ובו ישחורר בינואר.

שלח תגובה