ירדן אבו חצירא להרכב הראשון !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

ירדן אבו חצירא להרכב הראשון !

שליחה על ידי גיל שגיב »

זה הזמן, לנוכח היכולת החלשה בכל הנוגע לקישור ההתקפי ובטח לנוכח הכרטיס האדום שקיבל דיא סבע.

אני לא יודע עד כמה רועי קהת הוא קשר עושה משחק, אני כן יודע שירדן אבו חצירא הוא כזה וגם ראיתי אותו מבשל באומנות שער לאבו לבן במשחק האימון באשדוד....

אלישע לוי יאמר לזכותו הבין מהר מאוד שההרכב שפתח אתמול לא מסוגל ליצר מצבי הבקעה בכמות סבירה אם בכלל ועל כן מיהר להכניס את סבע ואת קהת.

עכשיו, כאשר אין לו את סבע, צרופו של ירדן להרכב הראשון מתבקש.

בואו נראה אם אלישע יודע להעיז או מחפש לעבור בשלום את המשחק הבא.....

ירדן אבו חצירא להרכב הראשון ! :מעודדת: :צעיף: :יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: ירדן אבו חצירא להרכב הראשון !

שליחה על ידי גיא חניה »

אני לא מאמין שהוא יתן לירדן את החולצה של ההרכב , בגביע הטוטו הוא לא נתן לו לשחק מהספסל .. אתה רוצה שהוא יתן לו לשחק בהרכב בליגה ?

אבל אני מסכים איתך שהוא צריך לשחק , אולי הגיע הזמן ליורש של בונפלד.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אתה יודע גיא ? זו בדיוק הגדולה של מאמן.
זה מה שמבדיל בין מאמן איכותי למאמן חלש....היכולת להבחין בזמן אמת בצורך המקצועי ולא לפחד לעשות את השינוי המתבקש גם אם מדובר בצעד שיכול להתפרש כלא מחושב אם לא יצליח...

מי שלא מעז לא מנצח.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אוסיאקו, סוארס, זינו, קהת (וסבע כשיחזור, כשגם אנג'ובו מסוגל לשחק באמצע), איפה מישהו רואה כאן את אבו חצירא מקבל דקות?
אוסיאקו יפתח בטדי לצד סוארס, ואם לא זינו הוא זה שיפתח בהרכב. אם אלישע לוי יחפש קשר התקפי הוא כניראה ילך על קהת.
קהת הגיע בעמדה של אבו חצירא, ולאור העובדה שקהת בעצמו שחקן ספסל, אתה יכול להבין מה המעמד של אבו חצירא בקבוצה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

משה אתה מתעלם מיזה שקהת לא תרם כלום בכניסה שלו.....מדובר בשחקן חדש בקבוצה שצריך להשתלב בהדרגה.

הימור על אבו חצירא ועוד אם יצליח יהיה שיחוק מרשים של אלישע לוי.

אני הייתי מבצע מהלך שכזה בטח כאשר יש לי מספיק שחקני קישור שעושים הגנה ועוד יותר בטח כאשר אני משחק מול בית"ר שתתקוף מהדקה הראשונה ואני חייב איזה שחקן יצירתי באמצע שידע לתת מסירה טובה בזמן הנכון ולעקוץ כמו שצריך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גיל שגיב כתב:משה אתה מתעלם מיזה שקהת לא תרם כלום בכניסה שלו.....מדובר בשחקן חדש בקבוצה שצריך להשתלב בהדרגה.

הימור על אבו חצירא ועוד אם יצליח יהיה שיחוק מרשים של אלישע לוי.

אני הייתי מבצע מהלך שכזה בטח כאשר יש לי מספיק שחקני קישור שעושים הגנה ועוד יותר בטח כאשר אני משחק מול בית"ר שתתקוף מהדקה הראשונה ואני חייב איזה שחקן יצירתי באמצע שידע לתת מסירה טובה בזמן הנכון ולעקוץ כמו שצריך.
אתה לא קורא את המפה גיל. אתה לא מסתכל קדימה.

ברגע שקהת חתם אלישע לוי ויתר כמעט לחלוטין על אבו חצירא. אם אנחנו צריכים לחכות שאוסיאקו יציג יכולת נמוכה + שסבע יהיה מורחק + שקהת לא ירשים כדי שאבו חצירא יקבל דקות אז אתה מבין בעצמך מה המעמד של אבו חצירא בקבוצה.
וזה עוד לפני שדיברנו בכלל על זה שאף אחד לא מבטיח שאלישע ירצה שחקן התקפי ליד סוארס. אולי זינו ישחק במקום אוסיאקו ואז אתה יכול להוסיף עוד + שאתה צריך שיקרה כדי שאבו חצירא ישחק.

אנשים מנסים לנתק את המעמד והדקות שמקבל שחקן X מהמעד והדקות שמקבל שחקן Y וזה לא אפשרי. יש מספר מקומות מוגבל בהרכב, יש רק שלושה חילופים במשחק ויש מספר מסוים של שחקנים שהם חלק מהרוטציה הקבועה. בסגל שנבנה עכשיו ברור מאוד שאבו חצירא לא יקבל דקות משמעותיות השנה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הלוואי שהוא יהיה מספיק חכם כדיי לעשות את זה.. מי שראה את ירדן אבוחצירה במשחקי הנוער יודע שכבר שנים רבות לא צמח לנו כאן שחקן שמשחק לעומק עם מסירה טובה וטכניקה מעולה.
אסור לשכח שגם אופיר דודזאדה חיכה לאדום כפול של שמעון הרוש ונדב קידר בישביל לראות הרכב ומאז הוא נשאר שם. בקיצור, הלוואי. אין הזדמנות יותר טובה מזה... אני גם חושב שאנחנו קקהל צריכים לדרוש את שילובם של שחקני הנוער שסומנו כמו ירדן אבוחצירה צחי ברבי ויוני אוזן

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מסכים שירדן לא נלקח בחשבון כאופציה ראשונה על הספסל, אלא כאופציה שניה בהיבט ההתקפי.

למה שניה ? אני מאמין שסבע נבחר וגם יהיה שחקן הרכב ראשון, בטח ובטח לנוכח המשחק אתמול, מה שאומר שעל הספסל בהיבט הקישור ההתקפי יתמודדו שניים - קהת וירדן.

בשלב זה יש עדיפות לקהת , בכל זאת מדובר בשחקן שהוביל את קבוצת הנוער הטובה בישראל לאליפות וגם שחקן מוביל בנבחרת הנוער, ירדן יצטרך להתמודד ואני לא רואה בזה דבר פסול,תעודת לידה בסורוקה היא לא תעודת ביטוח להרכב, יכולת משחק ורק יכולת משחק תקבע מי ישחק.

מה שכן, לנוכח זה שאין את סבע לשבת הקרובה ואילו קהת שיחק חלש ולא השפיע למרות שקיבל חצי שעה לשחק שזה לא מעט....הייתי מהמר על ירדן לפחות לשבת הקרובה.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

red ultras כתב:הלוואי שהוא יהיה מספיק חכם כדיי לעשות את זה.. מי שראה את ירדן אבוחצירה במשחקי הנוער יודע שכבר שנים רבות לא צמח לנו כאן שחקן שמשחק לעומק עם מסירה טובה וטכניקה מעולה.
אסור לשכח שגם אופיר דודזאדה חיכה לאדום כפול של שמעון הרוש ונדב קידר בישביל לראות הרכב ומאז הוא נשאר שם. בקיצור, הלוואי. אין הזדמנות יותר טובה מזה... אני גם חושב שאנחנו קקהל צריכים לדרוש את שילובם של שחקני הנוער שסומנו כמו ירדן אבוחצירה צחי ברבי ויוני אוזן

[glow=red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/glow]

מסכים בהחלט.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ירדן אבוחצירא לא קיבל דקה במשחק רשמי מאז עלה לבוגרים (מסיבות מאוד לא ברורות). לא רואה את זה קורה עכשיו.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אני מתנצל שאני לא נסחף פה לפרגון, ראיתי את אבו-חצירא בעיקר במשחק גמר הגביע לנוער וראיתי פער די גדול גם במהירות וגם בפיזיות. וזה לא מול שחקני בוגרים, אלא מול שחקני נוער שהיו מליגה מעליו.

לא יודע מה קרה מאז, אבל תקחו בחשבון שאלישע מאמן אותו כבר חודשיים כולל מחנה אימונים ועדיין מעדיף את רועי קהת, אז כנראה שהוא לא השלים את הפערים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

bs war כתב:ירדן אבוחצירא לא קיבל דקה במשחק רשמי מאז עלה לבוגרים (מסיבות מאוד לא ברורות). לא רואה את זה קורה עכשיו.
דווקא קיבל כמה דקות כמחליף בשנה שעברה (נכנס סמוך לדקה ה90).

ואני שוב אומר שגם אם יש יתרון של קהת על ירדן כרגע, אנחנו צריכים להסתכל לטווח הרחוק ולהבין שטובת המועדון היא שמי שיקבל את הדקות השנה כמחליף זה ירדן ולא קהת.
קהת לא יהיה ההבדל בין צמרת למאבקים בתחתית, בטח במעמד הנוכחי שלו בקבוצה, לתת לו את הדקות זה לעכב את ההתפחות של ירדן ולשרוף עוד שנה של ירדן שכן יהיה כן בעתיד.

סמל אישי של משתמש
red ultras

yedidel כתב:אני מתנצל שאני לא נסחף פה לפרגון, ראיתי את אבו-חצירא בעיקר במשחק גמר הגביע לנוער וראיתי פער די גדול גם במהירות וגם בפיזיות. וזה לא מול שחקני בוגרים, אלא מול שחקני נוער שהיו מליגה מעליו.

לא יודע מה קרה מאז, אבל תקחו בחשבון שאלישע מאמן אותו כבר חודשיים כולל מחנה אימונים ועדיין מעדיף את רועי קהת, אז כנראה שהוא לא השלים את הפערים.
קודם כל הגמר של הנוער נערך לפני שנה וארבעה חודשים.. ירדן אז עוד לא היה בן 18, ככה שמאז עברו הרבה מים בנהר, מלבד זאת, הרבה פחות סקסי להשתמש בשחקן נוער שלך מאשר באחד כמו קהת שסומן כאחד השיקנים המובילים בקבוצת הנוער של מכבי. זו העונה השנייה אנחנו שומעים בתרום העונה שירדן מרשים מאוד באימונים והגיע הזמן שיקבל את הצאנס

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

משה אוחיון כתב:אוסיאקו, סוארס, זינו, קהת (וסבע כשיחזור, כשגם אנג'ובו מסוגל לשחק באמצע), איפה מישהו רואה כאן את אבו חצירא מקבל דקות?
אוסיאקו יפתח בטדי לצד סוארס, ואם לא זינו הוא זה שיפתח בהרכב. אם אלישע לוי יחפש קשר התקפי הוא כניראה ילך על קהת.
קהת הגיע בעמדה של אבו חצירא, ולאור העובדה שקהת בעצמו שחקן ספסל, אתה יכול להבין מה המעמד של אבו חצירא בקבוצה.
ברוכים הנמצאים.
המסקנה העיקרית שהגעתי אליה ממשחקי גביע הטוטו והמשחק מול סכנין: באר שבע מסוכנת התקפית רק במשחק מהיר, פריצות מהאגפים-בעיקר אופיר- ומתפרצות.
במשחק עומד אין שחקן שיודע לתת כדור בין שניים, לעשות דאבל פס או לכדרר ולשחרר שחקנים אחרים.
ראיתי את ירדן ברוב משחקי הבית של הנוער ואין ספק בכשרון שלו. השאלה היא איך הוא ישתלב מבחינה פיזית ומנטלית. אני מניח שצוות המאמנים רואה דברים טוב מאיתנו. חבל שלא נתנו לו לשחק השנה בגביע הטוטו.
לאור הסגל הנוכחי, החולשה בהגנה של בית"ר וההרחקה של סבע הוא שווה לדעתי לפחות צ'אנס מהספסל.
במקרה יצא לי להיות במשחק הבכורה של מליקסון בבית"ר. הוא נכנס כמחליף לקראת סוף המשחק כשאף אחד ביציע לא ידע לבטא את השם שלו. מה שהוא עשה ברבע שעה ההיא על המגרש שחקנים לא עושים בכל הקריירה.
בקיצור, לפעמים צריך להמר.

סמל אישי של משתמש
red ultras

ואפרופו כח פיזי,
זה לא שדיא סבע רועי קהת לוטם זינו ואחרים
מפגינים גוף כמו של כריסטיאנו רונאלדו או חאבייר מסצ׳ראנו.
בקיצור השחקן הכי כישרוני במחלקת הנוער חייב לקבל צאנס. גם בניון היה צנום. (ולא שאני משווה)

שלח תגובה