עדכונים

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: עדכונים

שליחה על ידי clark kent »

CrazyRed7 כתב:
04 דצמבר 2021, 13:49
בדיוק בגלל הגישה המטומטמת שלך אין נוער נורמלי בארץ.

טוב מאוד מה שקורה בנוער. שימשיכו כך.
מצטער אם גישה מטומטמת שלשחקנים שעוד שניה בבוגרים לא יודעים לעצור כדור, להגביה תוך כדי תנועה או לבעוט למסגרת ולא לשמיים במצב לחץ.

לא מדובר על ילדים שהתוצאה באמת לא מעניינת והעיקר שילמדו, מדובר בנוער שעוד כמה חודשים שחקנים בוגרים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אין בעיה שיפסידו, אני מוכן גם שיקבלו עשירייה כל משחק כל עוד מצליחים לטפח שם שחקנים לעתיד אבל כן צריך להיזהר מירידית ליגה, לדעתי יהיה קשה יותר לשחקנים צעירים להתפתח ולהתקדם כשהם לא משחקים בליגה הבכירה, ובנוסף יהיה יותר קשה למשוך לפה כישרונות מהאיזור.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

clark kent כתב:
04 דצמבר 2021, 14:51
מצטער אם גישה מטומטמת שלשחקנים שעוד שניה בבוגרים לא יודעים לעצור כדור, להגביה תוך כדי תנועה או לבעוט למסגרת ולא לשמיים במצב לחץ.

לא מדובר על ילדים שהתוצאה באמת לא מעניינת והעיקר שילמדו, מדובר בנוער שעוד כמה חודשים שחקנים בוגרים.
אתה דיברת על התבוסה.

רוצה לדבר על היכולת אישית של כל שחקן?אני לא חושב שזה משהו שעושים אחרי משחק פחות טוב.
כדאי להסתכל על עונה שלמה ולהבין מה המטרה מאחורי המהלכים שנעשו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בגלל תגובות כאלו השאירו את שבירו ואסקיאס בנוער עד גיל 20. כדי לא להסתבך בתחתית ולקבל בראש.
קבוצה צעירה מאוד, מאמן זר, מערכת חדשה שסובלת מחבלי לידה טיפוסיים. התוצאות לא מעניינות, רק שיישארו בליגה.

השחקנים הבולטים הם:
דניאל צדיק, חאלד זייד, גנאח, שחר - כולם מתחת ל-18.
רועי ממן, אסף אילוז ורום אליגון - כולם מתחת ל-19.

מבורך.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב:
04 דצמבר 2021, 15:55
בגלל תגובות כאלו השאירו את שבירו ואסקיאס בנוער עד גיל 20. כדי לא להסתבך בתחתית ולקבל בראש.
קבוצה צעירה מאוד, מאמן זר, מערכת חדשה שסובלת מחבלי לידה טיפוסיים. התוצאות לא מעניינות, רק שיישארו בליגה.
תודה רבה.

הכל בארץ ע"פ תוצאות. הדרך לא מעניינת אף אחד לכן הכדורגל בארץ נראה איך שנראה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
יצירת קשר:

תאמינו למה שאתם רוצים, יוצאים בהצהרות כאילו עברנו לשיטות אימון של אייקס.
ראיתי מספיק את הנוער העונה, ויוצא לי לראות הרבה אימונים של גילאים נמוכים ואם אתם חושבים שמשהו הולך להשתנות בקרוב אז אתם טועים.
הלוואי שמשהו היה נראה שונה, אבל בינתיים מלמדים אותם לעבור בין קונןסים ודריבלים במקום להשתלט על כדור מהאויר או לבעוט תחת לחץ

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ואיפה אתה עשית השתלמות שאתה יודע איך צריך ללמד ילדים?
לא יודע אם שיטות האימון הם של אייאקס אבל כן יודע שהתהליך שנעשה *בכל המחלקות* מאז המינוי של מליקסון הוא חיובי מאוד.

לבוא אחרי חצי שנה שמליקסון התחיל את העבודה שלו ולצעוק בוצ'ה כי קבוצת הנוער לא משיגה תוצאות טובות זה מגוחך ולא קשור למציאות.
בגלל גישה כזאת יש מאמני נוער שרודפים אחרי תוצאות ולא אחרי דרך.

סמל אישי של משתמש
clark kent
יצירת קשר:

מליקסון מדהים, אוהב אותו מכל הלב ורואים שבאמת אכפת לו, אבל תשמע את הראיון איתו שהוא אומר בקולו שאנחנו לא קרובים לרמות ההשקעה של הקבוצות בארץ.

באמת שרק צריך לשרוד בליגה, מקווה לעתיד טוב יותר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ברור שזה לא מספיק.
אבל בכלים הקיימים ובזמן הקצר שעבר - עשו החלטות טובות ונכונות שיעשו טוב בעתיד.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב:
04 דצמבר 2021, 18:01
ברור שזה לא מספיק.
אבל בכלים הקיימים ובזמן הקצר שעבר - עשו החלטות טובות ונכונות שיעשו טוב בעתיד.
האמת האמיתית היא שאף אחד לא יודע אם אנחנו עושים עבודה טובה או לא. בגלל שבנוער צריך פרק זמן של כמה שנים מגילאי ילדים לא ידוע אם הצעדים כן יעזרו או לא. הייתי אומר שנדע עוד שנתיים אבל ההיסטוריה מוכיחה שהתפקידים שם מתחלפים כל שנתיים ואז מתחילים את הספירה מחדש. אפילו בתקופה של שרון אביטן שהיה שם הרבה זמן הכל שם השתנה מקצה לקצה תמיד.

יש שני מדדים להצלחה בנוער - תוצאות בליגת בעל לנוער, וכמות השחקנים שהמחלקה מייצאת לליגת העל. בשני המדדים האלה אנחנו נכשלים, איך שלא מסתכלים על זה. פסגת הייצוא של מחלקת הנוער שלנו בעשור האחרון זה עמית ביטון, יוספי ושבירו.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

קודם כל זה לא נכון מה שאתה אומר.
להפסיק עם ההרגל המגונה של להשאיר שחקנים בני 20 בנוער זאת החלטה מצוינת.
להצעיר את הנוער על חשבון הישגים בטבלה זאת החלטה מצוינת. אז בטווח הקרוב נהיה בתחתית ליגת הנוער, למי פאקינג אכפת אני לא מבין.
מכבי חיפה דוגמא מצוינת לקבוצת נוער שמעדיפה הישגים חסרי תועלת בליגת הנוער על חשבון התפתחות השחקנים שלה.

גם בנוגע לכמות השחקנים אתה לא רואה שיפור משמעותי?
לא חושב שאפשר לזלזל בעמית ביטון, דן ביטון, שבירו, יוספי, מדמון וכו' - כולם שווים ליגת העל גם אם אין להם את היחצ של שחקני הנוער של מכבי.
במיוחד אי אפשר לזלזל כשלפני עשור שחקנים שלנו לא שרדו אפילו כשחקני ספסל בלאומית.

יש עוד המון מה לשפר אבל הכיוון הוא נכון וטוב.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב:
05 דצמבר 2021, 09:24
קודם כל זה לא נכון מה שאתה אומר.
להפסיק עם ההרגל המגונה של להשאיר שחקנים בני 20 בנוער זאת החלטה מצוינת.
להצעיר את הנוער על חשבון הישגים בטבלה זאת החלטה מצוינת. אז בטווח הקרוב נהיה בתחתית ליגת הנוער, למי פאקינג אכפת אני לא מבין.
מכבי חיפה דוגמא מצוינת לקבוצת נוער שמעדיפה הישגים חסרי תועלת בליגת הנוער על חשבון התפתחות השחקנים שלה.

גם בנוגע לכמות השחקנים אתה לא רואה שיפור משמעותי?
לא חושב שאפשר לזלזל בעמית ביטון, דן ביטון, שבירו, יוספי, מדמון וכו' - כולם שווים ליגת העל גם אם אין להם את היחצ של שחקני הנוער של מכבי.
במיוחד אי אפשר לזלזל כשלפני עשור שחקנים שלנו לא שרדו אפילו כשחקני ספסל בלאומית.

יש עוד המון מה לשפר אבל הכיוון הוא נכון וטוב.
גם אני וגם אתה לא יודעים אם להשאיר חריגי גיל זה טוב או לא. אין לנו מדד מיידי לזה, האם זה מצליח או לא. אני יכול לראות יתרון בלהשאיר חריגי גיל - ככה הקבוצה מגיעה יותר להישגים, מקבלת יותר חשיפה ויש יותר סיכוי להגיע לנבחרת הנוער ומשם לצאת להשאלה בקבוצות אחרות. אם קבוצת הנוער שלך כושלת אף אחד לא יקח ממך שחקנים להשאלה, ובבוגרת הסיכוי שלהם לקבל דקות שוטף לאפס.

עם כל הכבוד לדן ביטון, זה טיפה בים וגם הוא לא קיבל דקות בבוגרים שלנו. לא מזמן ערוץ הספורט פירסם הרכבים של קבוצות רק על סמך שחקני בית. ההרכב שלנו היה מביך מאוד לעומת הגדולות האחרות ואפילו קבוצות מרכז טבלה כמו פ״ת ונתניה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא מבין את הטיעונים שלך בחיי. קצת תלושים מן המציאות.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב:
05 דצמבר 2021, 10:27
אני לא מבין את הטיעונים שלך בחיי. קצת תלושים מן המציאות.
טוב אחי, נסכים שלא להסכים

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אסי, דגים כתב:
05 דצמבר 2021, 10:18
גם אני וגם אתה לא יודעים אם להשאיר חריגי גיל זה טוב או לא. אין לנו מדד מיידי לזה, האם זה מצליח או לא. אני יכול לראות יתרון בלהשאיר חריגי גיל - ככה הקבוצה מגיעה יותר להישגים, מקבלת יותר חשיפה ויש יותר סיכוי להגיע לנבחרת הנוער ומשם לצאת להשאלה בקבוצות אחרות. אם קבוצת הנוער שלך כושלת אף אחד לא יקח ממך שחקנים להשאלה, ובבוגרת הסיכוי שלהם לקבל דקות שוטף לאפס.

עם כל הכבוד לדן ביטון, זה טיפה בים וגם הוא לא קיבל דקות בבוגרים שלנו. לא מזמן ערוץ הספורט פירסם הרכבים של קבוצות רק על סמך שחקני בית. ההרכב שלנו היה מביך מאוד לעומת הגדולות האחרות ואפילו קבוצות מרכז טבלה כמו פ״ת ונתניה.
רק קבוצת בת, רצוי מאוד בליגה הלאומית, תפתור את הנושא הזה.

שלח תגובה