יוני סופרנוב - הסיפור האמיתי

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
הפוליגרף

יוני סופרנוב - הסיפור האמיתי

שליחה על ידי הפוליגרף »

יוני מאמן מתנשא, הוא מזלזל בכל מי שנמצא באגודה, לא סתם המאמן הזה מצא עבודה אצל גיא לוי, לשניהם יש אופי מסריח!! יש לו אגו מנופח! מאמן שלא עושה משחקי כבוד כבר מזמן היה מחזיר את אביב שלי אלעד סוויסה ועוד..... האיש פשוט שחצן ברמות קשות כאילו מה עשה בכדורגל שתופס כזה תחת על שחקנים שרוצים לחזור לקבוצה?

מהרגע שהילד הנפוח הגיע להפועל ב"ש נערים ב' הוא הפך אותה למכבי ב"ש. לקבוצה קטנה, קבוצה שעשויה מאוסף של שחקנים מוגבלים שהקשר שלהם לכדורגל הוא שהם עושים את מה שיוני אומר להם. שחקנים גרועים שאצל קסבי ופישר היו מטאטים את הספסל מקבלים את השוק של החיים שלהם כשהם פותחים בהרכב. כי כשיוני סופרנוב נכנס למגרש כדורגל באים שני אנשים - בא יוני ובא האגו של יוני. אלה שני האנשים המשפיעים ביותר בהפועל ב"ש נערים ב' היום....

מספרים שהילד הנפוח הוא הבנאדם הכי קרוב לחנן אזולאי וגיא לוי בהפועל ב"ש וזה רק מראה כמה נהרס השנתון הזה כי לאנשים שאחראים עליו אין שום זיקה לשחקני הבית ובלי למצמץ הם זרקו את כל השחקנים הוותיקים, שחקנים ששיחקו שנים על גבי שנים במועדון לטובת רכש.... ומסתבר שהילד הנפוח הצליח לעוור גם אנשי כדורגל טובים ומנוסים כמו גיא לוי וחנן אזולאי

בכלל במעבר שלו להפועל בש הוכיח הילד הנפוח שהוא בדיוק כמו כולם - שהאגו והאינטרסים אצלו מעל הכול ובלי למצמץ ולחשוב על השחקנים במכבי ב"ש שבשבילם היה אבא ואמא נטש הכל והלך ליריבה הכי שנואה. שחקנים שהלכו איתו באש ובמים שחקנים שהעריצו אותו שהאמינו בו בעיניים עצומות וזה רק מראה שמה שמעניין את יוני זה רק יוני.

ועכשיו הוא רוצה להביא את כל מכבי ב"ש להפועל ב"ש והילדים רצים אחריו..... אפילו מאיר אטלי מאמן וותיק ומנוסה שהיה מאמן נערים במכבי ב"ש נטש את הכל והלך להיות העוזר שלו. ואני שואל אתכם שאלה פשוטה מי זה יוני סופרנוב? אני לא זוכר אותו משחק! הוא מעולם לא גידל אף שחקן לבוגרים! והוא עדיין בגיל תיכון...... אז עכשיו יש צלחת שבמרכזה עומד הילד הנפוח וכולם סוגדים לו כי יודעים שהוא מטורף ויכול לקבל קריזה בכל רגע נתון אז לשחקנים שבקבוצה כבר אין ברירה....... אבל למה שחקנים והורים שפויים בדעתם רוצים בכלל להתאמן אצלו? מה הוא עשה בכדורגל כשהיה במכבי ב"ש הוא ניצח את הפועל ב"ש בדרבי אז מה בגלל זה הביאו אותו? 99 אחוז פוזה ואחוז אחד של אגו ומאמן *** שחצן דיקטטור כמו מוריניו שניהם חושבים שהם מנהלים את המועדון ורק כשהעיפו את מוריניו מצ'לסי ובא מאמן אפילו אלמוני כמו גרנט תראו איזה הצלחה זה הביא....

סגנון המשחק הוא תמיד אותו הדבר- ברוטאליות, גליצ'ים לרגליים ואלימות חסרת פשרות. הוא מצליח להפוך כל קבוצת כדורגל לנבחרת בושידו. על הטעויות שלו בקביעת ההרכב הוא מחפה על ידי זה שהוא שולח את השחקנים שלו לשבור רגליים. הוא מלמד גליצ'ים באימונים אז מה הפלא שהשחקנים שלו שולחים את שחקני היריב לבית חולים ומקבלים אדומים כל משחק. יש חוקים בכדורגל ומי שמכסח דינו לעוף החוצה אז לא עוזרים לו כל השטויות שהוא מתעסק בהם..... יוני סופרנוב עם סגל השחקנים הכי טוב שהיה במכבי ב"ש עשה תוצאות קצת יותר טובות משאר המאמנים וואווו ממש מדהים!!!

הבעיה היא שסגל השחקנים שלו בהפועל ב"ש שהוא עצמו בחר מורכב משחקים מוגבלים.......... אז נראה לאן יביאו אותו השטויות שלו עם האגו הנפוח, שמעתי שהוא אפילו אסר על השחקנים לדבר בפלאפון במגרש ואסר על ההורים לצעוק מהיציע ובכלל אסור לדבר איתו, מה הצעד הבא? אסור לנשום....

אולי לשחקנים זה סרט אקשן להתאמן איתו אף פעם לא משעמם ויכול להיות שהם אפילו קרועים עליו אבל הבעיה היא שמרוב סדרות חינוך הם תקועים עם מאמן שעולה בהרכבים ותפקודים הזויים הוא לוקח שחקנים ומשנה להם עמדות כל משחק כנראה לפי מה שיוצא בהגרלת הלוטו השבועית......

ולרגל השנה החדשה אני מאחל לכל תושבי באר שבע חג שמח ושנה טובה לכל אוהדי הפועל ב"ש....... וליוני שבשבילו כולנו לא מפותחים ולחוצים וצועקים אני מאחל שיזכה בכרטיס שהוא כה חולם עליו לתאילנד ושיקח איתו את גיא לוי שישבו שם על איזה הר ויספרו סיפורים על הנאה וכיף וחיוכים אחד לשני ויעזבו אותו בשקט

סמל אישי של משתמש
Lior
Title: Hapoel Beer Sheva
יצירת קשר:

Re: יוני סופרנוב - הסיפור האמיתי

שליחה על ידי Lior »

לפי מה ששמעתי, סופרנוב בשנים האחרונות מוביל באימון נערים וילדים במיוחד. שיהיה לו בהצלחה בהפועל באר שבע - נערים ב' מרכז.
תמונה

סמל אישי של משתמש
vladi

שליחה על ידי vladi »

רק התחילה הליגה ואתם כבר קוטלים את הבן אדם

סמל אישי של משתמש
אדום לעולם ועד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אדום לעולם ועד »

גם לפה כבר הספקת להגיע ולכתוב את השטויות שלך.

תגיד לי מניע אותך למסע הצלבה שכזה כנגדו? הרי אני בטוח שזה לא מאהבה גדולה לקבוצת נערים ב'.
מה הוא העיף אותך מהקבוצה, אתה אבא של ילד שיוני העיף , או לא נותך דקות משחק, מה?
למה אתה כזה אנטי?
תפסיק לבחוש בעניינו של יוני סופרנוב, כי מפה לא ייצא לך כלום, אתה רוצה להעיף אותו מהקבוצה ? תלך תדבר עם האנשים שאחריים על נערים ב' . לא פה!
הפועל באר שבע תחזור ובגדול . אלונה ברקת - היהלום של הנגב.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

יוני המלך..

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

האיש והפוליגרף-וכאן בתמונה הנכס של הפועל באר שבע. האיש והאגדה יוני ספורנוב
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדון "פוליגרף" זה אותו "דויד אדום בדם" שחפר בלי סוף על יוני סופרנוב כמעט בכל אתר אפשרי, וכעת בכדי ליצור רושם חיובי ואמין יותר שינה את שמו (גם באתר האוהדים ובקאמלס) ל"פוליגרף". עאלק...

לחברת ביטוח אישי ישיר יש את דויד הכי טוב ולנו בפורום יש את דויד הכי רע...חחחחח
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
red fox
Title: קרייזי-רד פוקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

כאילו מה הקטע של הבנאדם הזה?!
הוא עשה מסע פירסום ליוני סופרנוב יותר גדול מהקמפיין של רוביק דנילוביץ'.
הבנו בפעם הראשונה,השנייה והשלישית(והרביעית והחמישית..)עד כמה השנאה שלך כלפי הבנאדם גדולה.
ולמען האמת זה לא עיניין אותנו באף אחת מהפעמים.
נ.ב
יוני סופרנוב מספר 1 :גביע:

סמל אישי של משתמש
SoKeR

שליחה על ידי SoKeR »

מי זה בכלל ח

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

red fox כתב:כאילו מה הקטע של הבנאדם הזה?!
הוא עשה מסע פירסום ליוני סופרנוב יותר גדול מהקמפיין של רוביק דנילוביץ'.
הבנו בפעם הראשונה,השנייה והשלישית(והרביעית והחמישית..)עד כמה השנאה שלך כלפי הבנאדם גדולה.
ולמען האמת זה לא עיניין אותנו באף אחת מהפעמים.
נ.ב
יוני סופרנוב מספר 1 :גביע:

אולי זה בכלל יוני :D

סמל אישי של משתמש
אוהד מרחוק

שליחה על ידי אוהד מרחוק »

ה"אני מאמין" של יוני ספרונוב:
https://www.ustar.co.il/article.asp?id=148" onclick="window.open(this.href);return false;

תואם גיא לוי או לא?

ודברים נוספים מפי החבר של דוד...
https://www.ustar.co.il/article.asp?id=137" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יוני סופרנוב לקראת יום כיפור:

https://www.mynegev.co.il/show7.php?idp ... c0b7e0c16d" onclick="window.open(this.href);return false;

נו פוליגרף, סלחת?

סמל אישי של משתמש
הפוליגרף

שליחה על ידי הפוליגרף »

עוד הפסד לילד הנפוח יוני לא נשכח ולא נסלח

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...

שליחה על ידי הסניגורון... »

פיייייי פעם לפני 3 שנים הוא אימן אותי בבית ספר לכדורגל במכבייייי