שירי עידוד

שלטים, שירים, דגלים ורעיונות נוספים - רק כאן
Koren290

Re: שירי עידוד

שליחה על ידי Koren290 »

red guy כתב: לא סתם לרשום, שמע בתור אחד שגדל על בוקה והיה בלא מעט משחקים אני יכול להגיד לך שרוב השירים של מכבי והפועל הם מהליגה הארגנטינאית, שם כל הקבוצות מעתיקות את הלחנים אחד מהשני(שם זה מקובל),קח קבוצה כמו בוקה תעוף על השירים שלהם ביו טיוב מבטיח לך שלא רק שתזהה את כל המקצבים של התל אביביות גם תוכל למצוא כאלה חדשים.. אתה יכול לחפש כל קבוצה עם אירגון אוהדים ידוע בעולם ולחפש שירים גם משם.. דינמו זאגרב(bbb), דורטמונד, אוסטריה וינה, אולימפיאקוס..לא חסר דוגמאות..ואם אתה רוצה להיות כמו מכבי אז כן תחרוש ביו טיוב על כל הקהלים שאתה רק יכול למצוא..אם הם מקשיבים גם לאוהדי זמאלק וקזאבלנקה אז גם אנחנו יכולים..רק צריך למצוא את השירים הנכונים
"בכל משחק אשיר למענך" זה של קבוצה ממרוקו שגם מכבי העתיקה מהקבוצה הזאת, לא חסרים לנו שירים יפים שלקחנו מפנאתיניקוס ועוד שירים חדשים יפים פשוט הקהל לא לומד אותם, יש לנו שירים שבקלות יכולים להיות להיטים אבל הקהל שלנו רדום ולא שר בטירוף, גם כשמנסים להעלות שיר יהיה תחברה המעצבנים שיתחילו לשיר "אני אדום" או "יאללה הפועל" .
ULTRAS BEER SHEVA

סמל אישי של משתמש
Roi

שליחה על ידי Roi »

אני אשמח אם תביאו לי דוגמאות למה צריך ממש לרשום ביוטיוב בשביל להקשיב למנגינה ולהלביש עליה מילים..
מחכה לתגובות

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

זה לא כזה מסובך , פשוט תרשום שם של קבוצה בארגנטינה וכשתראה תמונה של אוהדים תכנס לזה .

כמו זה למשל :

https://www.youtube.com/watch?v=rNPUPrlCpWw" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=KMdrqJgAG4s" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אין לנו מספיק שירים חדשים?

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=X1W8hinozrw
[/BBvideo]

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=jQm_xv_QHQU
[/BBvideo]

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=_hzM-4eNh80[/BBvideo]

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

השיר הראשון הוא יפה אבל פשוט כשלון .
כי לא מתעקשים ללמד את שאר הקהל וכמו שרואים בסרטון רק ששרים "אדום עולה אדום עולה" הרעש גובר וכולם קופצים .
תמונה

Koren290

שליחה על ידי Koren290 »

הראל כתב:השיר הראשון הוא יפה אבל פשוט כשלון .
כי לא מתעקשים ללמד את שאר הקהל וכמו שרואים בסרטון רק ששרים "אדום עולה אדום עולה" הרעש גובר וכולם קופצים .
דווקא הוא מבין השירים החדשים שיחסית הצליחו ותפסו.
ULTRAS BEER SHEVA

סמל אישי של משתמש
Roi

שליחה על ידי Roi »

השיר הראשון להיטטט, השיר השני לא באלי לדבר עליו אפילו והשיר השלישי חמוד רק צריך ללמד אותו
באופן כללי... אם לא היה את השיר הראשון הייתי צוחק על התגובה הזו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

כבר מילדות להיט חזק ביציע, הבית ספר שיר חלש הלחן שלו לא טוב לדעתי.
והגוף רועד שיר טוב, יש הרבה שירים טובים שלא עלו ליציע

סמל אישי של משתמש
Roi

שליחה על ידי Roi »

מהסרטונים של הארגנטינאים זיהתי הרבה מנגינות מהפועל ומכבי תל אביב...
אני חייב לשבת עלזה קצת!! חייייבבב!!
ולא עניתם לי על השאלה לאן אני הולך עם זה אחרי שמדביקים מילים למנגינה

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

https://www.youtube.com/watch?v=N0i-DnMHhHk" onclick="window.open(this.href);return false;

שיר שניתקלתי ביוטיוב

סמל אישי של משתמש
Roi

שליחה על ידי Roi »

שלומי12 כתב:https://www.youtube.com/watch?v=N0i-DnMHhHk

שיר שניתקלתי ביוטיוב
חחחח שיר חמוד לאללה.. נו אתה רואה למי מעבירים דבר כזה שיסתכל לפחות?

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

כבר מילדות אחד השירים היותר יפים שיש לנו פשוט צריך להתמיד איתו ושיר במשך 10 דק רבע שעה באטרף ולא להתעייף אחריי פזמון אחד...

מה שלי בעיקר חסר זה צבע ביציע מבחינת דגלים, בתור ילד אני זוכר המון אבל המון דגלים אין לי מושג לאן זה נעלם אבל באמת שכדאי לחדש, ומי שמפריע לו הדגלים במשחק שלא יהיה איפה שהגוש יושב..

ד"א אתם מדברים על הפועל ומכבי אבל המון מהשירים שלנו זה מהלחנים של הדרום אמריקאים כשגם מפנא לקחנו לא מעט, בקיצור כל הקהלים לוקחים באולטראס בעולם כי מה לעשות זה באמת עובד..

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

RedHell כתב:כבר מילדות אחד השירים היותר יפים שיש לנו פשוט צריך להתמיד איתו ושיר במשך 10 דק רבע שעה באטרף ולא להתעייף אחריי פזמון אחד...

מה שלי בעיקר חסר זה צבע ביציע מבחינת דגלים, בתור ילד אני זוכר המון אבל המון דגלים אין לי מושג לאן זה נעלם אבל באמת שכדאי לחדש, ומי שמפריע לו הדגלים במשחק שלא יהיה איפה שהגוש יושב..

ד"א אתם מדברים על הפועל ומכבי אבל המון מהשירים שלנו זה מהלחנים של הדרום אמריקאים כשגם מפנא לקחנו לא מעט, בקיצור כל הקהלים לוקחים באולטראס בעולם כי מה לעשות זה באמת עובד..
לשיר שלנו 'רציתי להגיד לך באר שבע ' יש פוטנציאל ענק להיות להיט ולהיות מוכר,אף אחד בארץ לא מכיר אותו..
צריך יותר לשיר שירים ולא רק ,אני אדום אדום בנשמה, ,כל היציע,

יש עוד המון שירים ישנים שצריכים להחזיר ליציע- כמו פינוקו,ברחובות,אמא כל הזמן אומרת,על הרגע שבו אותך הכרתי,החוליגינים האדומים,ואיך ששמעתי את שמך,אחרייך תמיד אני הולך,בשבילי את כל החיים,משוגע אדום,את איתי בנשמתי ,היום יוצאים לקרב.. ועוד כמה להיטים שבעבר שהיום כבר אינם נשמעים ביציע.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

שלומי12 כתב:
לשיר שלנו 'רציתי להגיד לך באר שבע ' יש פוטנציאל ענק להיות להיט ולהיות מוכר,אף אחד בארץ לא מכיר אותו..
צריך יותר לשיר שירים ולא רק ,אני אדום אדום בנשמה, ,כל היציע,

יש עוד המון שירים ישנים שצריכים להחזיר ליציע- כמו פינוקו,ברחובות,אמא כל הזמן אומרת,על הרגע שבו אותך הכרתי,החוליגינים האדומים,ואיך ששמעתי את שמך,אחרייך תמיד אני הולך,בשבילי את כל החיים,משוגע אדום,את איתי בנשמתי ,היום יוצאים לקרב.. ועוד כמה להיטים שבעבר שהיום כבר אינם נשמעים ביציע.
אם היה פה תרבות עידוד אולי...
כרגע אין לנו תרבות כזו, אז נכון שעודדו כשהפסדנו נגד מכבי בסוף אבל עדיין בארץ אף אחד לא מגיע וכנראה גם אף פעם לא יגיע לעידוד ברמה אמיתית כמו בעולם.

אני מאוד מאוד מחכה לאיצטדיון החדש על מנת להיות מאחוריי השער רק הגוש המעודד ולא סתם נדחפים למנהם ושם בע"ה הקהל שלנו כבר ייפרוץ עם אירגון אוהדים שגם הוא ייצטרך לעלות בכמה רמות, לראיה- הפאנטיקס של מכבי..

Koren290

שליחה על ידי Koren290 »

RedHell כתב:
אם היה פה תרבות עידוד אולי...
כרגע אין לנו תרבות כזו, אז נכון שעודדו כשהפסדנו נגד מכבי בסוף אבל עדיין בארץ אף אחד לא מגיע וכנראה גם אף פעם לא יגיע לעידוד ברמה אמיתית כמו בעולם.

אני מאוד מאוד מחכה לאיצטדיון החדש על מנת להיות מאחוריי השער רק הגוש המעודד ולא סתם נדחפים למנהם ושם בע"ה הקהל שלנו כבר ייפרוץ עם אירגון אוהדים שגם הוא ייצטרך לעלות בכמה רמות, לראיה- הפאנטיקס של מכבי..
העידוד בסוף המשחק מול מכבי יפה והכל אבל מה אם כל שאר המשחק ?! שום כלום ..... כנראה שלעולם לא יהיה פה תרבות עידוד אמיתית.
נערך לאחרונה על ידי Koren290 ב 12 פברואר 2014, 17:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
ULTRAS BEER SHEVA

שלח תגובה