נקודות למחשבה

שלטים, שירים, דגלים ורעיונות נוספים - רק כאן
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
bs war

נקודות למחשבה

שליחה על ידי bs war »

במשחק של מכבי-בית"ר אתמול, נהנתי מכל דקה של עידוד (בעיקר של אוהדי מכבי). האווירה הייתה מדהימה.

אז אצלנו הבעיות ידועות, אנרגיות שליליות, קללות מיותרות, גוש מעודד קטן מדי וכו'. ובכל זאת, לא יכולתי שלא לשים לב שאוהדי שתי הקבוצות עודדו באופן רציף, כלומר שלא עשו טקסים לפני כל שיר, בניגוד אלינו- "אצבעות! כל היציע" "ידיים!".
אצלנו יש הפרשים ארוכים מדי בין כל שיר בגלל הכנות מוגזמות. בבלומפילד ראיתי איך פשוט מתחילים לשיר שיר מסוים, וכולם יודעים מה צריך לעשות- כפיים, אצבעות, צעיפים- בלי כאלה טקסים לפני כל שיר.

בנוסף, הייתה חזרה על שירים ידועים שמעירים את כל הקהל. כמו "כל היציע" אצלנו. איכשהו התחלנו לשיר את "כל היציע" רק בהתחלה ולפעמים בסוף. אני אומר, אפשר וצריך לשיר אותו קצת יותר, לא חייבים כל פעם עם שער 2, אפשר גם בלי החזרות האלה והצעקות מיציע ליציע. השיר הזה נותן מוטיבציה מדהימה לחלקים היותר שקטים של שער 5, וגם לשערים הסמוכים.

הנקודה שלי- יותר שירים "מפורסמים" שמעירים את הקהל (כל היציע, יאללה הפועל), ושירה רציפה יותר בלי טקסים ארוכים לפני כל שיר.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

Re: נקודות למחשבה

שליחה על ידי Omer6 »

מסכים.. הקהל צריך הצתות.
גול, טעות של השופט, בוז על היריבה וגם שירים "מפורסמים"..
כל אלה מלהיבים את הקהל וגורמים לו לשיר בכמויות גדולות יותר ובעוצמה גדולה יותר.

הטקסים האלה, כשחושבים על זה, די מיותרים כי רוב הטריבונה מכירה את התנועות והשירים בע"פ..
הפועל באר שבע ♥

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

תאמין לי שעם היה לנו מגרש יותר טוב היו שומעים את הקהל של ב"ש לא פחות משל הפועל מכבי או ביתר פשוט אצלנו יש אקוסטיקה של ליגה ז בגלל זה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

זה שי ! כתב:תאמין לי שעם היה לנו מגרש יותר טוב היו שומעים את הקהל של ב"ש לא פחות משל הפועל מכבי או ביתר פשוט אצלנו יש אקוסטיקה של ליגה ז בגלל זה
זה שי !
זה לא העניין בכלל.
אני מדבר על הזמן הארוך מדי שלוקח בשביל להכין את הקהל לשיר מסוים. גם אם זה בתוך יציע אחד ולא בין יציע ליציע.

נ.ב. במשחק מול ר"ג לא שמעתי פעם אחת את "כל היציע". יכול להיות שהוא חרוש ומאוס, ועדיין, ברגע שמתחילים לשיר אותו זה מעיר לפחות חצי משער 5. כדאי לשיר אותו יותר פעמים, הקהל אוהב את השיר הזה. ולא חייבים כל פעם לצעוק אותו מיציע ליציע.

שלח תגובה