מכבי ת"א

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שלומי12

מכבי ת"א

שליחה על ידי שלומי12 »

פשוט קבוצה עוצמתית.. עצוב שרק אנחנו בליגה הצלחנו לנצח אותה. דקה 75 והיא עם 4-0,גם מגדילה את הפרש השערים,וגם את מספר הנקודות.. אם אנחנו רוצים להתחרות איתה על המקום הראשון-אסור לנו לאבד מול הקבוצות הקטנות האלו שמסתגרות(רמת השרון),וחבל שהפסדנו דווקא נגדם את הנקודות על פארש.
מכבי בורחת לנו.. פשוט קבוצה עוצמתית. חסר לנו שחקן בסגנון של זהבי שיחזיק את האמצע,שחקן טכני,נקווה שיביאו שחקן בסגנון שלו בינואר.

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

Re: מכבי ת"א

שליחה על ידי המשוגע האדום »

נכון לעכשיו תסתכל יותר על סכנין מאשר על מכבי
בואו לא ניהיה חזירים,המטרה נכון לעכשיו זה לשמור על פער מהקבוצות שמאחורינו ולא אליפות.מקום שני זה חלום

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

גם עם סכנין אנחנו בבעיה. שבוע הבא אנחנו עם הפועל בבלומפילד, יכול לקרות כל דבר אחרי מה שהיה היום.
זה יכולה להיות השפלה נוספת להפועל תל אביב. והם יכולים להמשיך במסורת ולהתעורר דווקא עלינו..
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

חמישייה (ימח שמם) אבל עזבו כמה שנחמד לחלום ולקוות ולרצות ולצפות.... זה נראה בלתי אפשרי... ולא , לא כי מכבי אימפריה בלתי ניתנת לעצירה אלא יותר בגלל שלנו חסרה האמונה והמסורת ...
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

OMERREMO כתב:חמישייה (ימח שמם) אבל עזבו כמה שנחמד לחלום ולקוות ולרצות ולצפות.... זה נראה בלתי אפשרי... ולא , לא כי מכבי אימפריה בלתי ניתנת לעצירה אלא יותר בגלל שלנו חסרה האמונה והמסורת ...
זה יתכן וזה אפשרי, אבל אנחנו חייבים לקחת נקודות מול הקטנות,מכבי לדוגמא יש לה רק הפסד אחד שזה נגדנו.. אסור לנו להפסיד נקודות(במיוחד בבית),
בינואר אם רוצים ללכת באמת עד הסוף צריך להביא שחקן בסגנון של זהבי,
אחרי הדאבל הגדול של הפועל ת"א,והאליפות בדקה ה90 עם שער בטדי- אני אומר שהכל אפשרי..

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

OMERREMO כתב:חמישייה (ימח שמם) אבל עזבו כמה שנחמד לחלום ולקוות ולרצות ולצפות.... זה נראה בלתי אפשרי... ולא , לא כי מכבי אימפריה בלתי ניתנת לעצירה אלא יותר בגלל שלנו חסרה האמונה והמסורת ...
מכבי כן בנתה אימפריה בלתי ניתנת לעצירה בליגה השנה. אף קבוצה לא יכולה עלייה ולא תתחרה איתה עד הסוף.
למכבי יש סגל נדיר גם בהשוואה לסגלים של אלופות בעונות שעברו. כל שחקני הספסל שלהם ירכיבו קבוצת צמרת לגיטמית בליגת העל. שהם "מתעייפים" בדקה 50 הם מכניסים שחקנים אפילו יותר טובים ממי שפתחו.
איך אפשר על זה ?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הגזמתם, אם אתם מוספים לסגל שלנו במקום פלט את מליקסון ועוד קשר אחורי איכותי יש לנו סגל שווה לשלהם ואפילו יותר טוב, הסיבה שהם מצליחים זה אך ורק בזכות הכושר הגופני המדהים שלהם שגדול על שאר הליגה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אדום בלב בנשמהההה כתב: מכבי כן בנתה אימפריה בלתי ניתנת לעצירה בליגה השנה. אף קבוצה לא יכולה עלייה ולא תתחרה איתה עד הסוף.
למכבי יש סגל נדיר גם בהשוואה לסגלים של אלופות בעונות שעברו. כל שחקני הספסל שלהם ירכיבו קבוצת צמרת לגיטמית בליגת העל. שהם "מתעייפים" בדקה 50 הם מכניסים שחקנים אפילו יותר טובים ממי שפתחו.
איך אפשר על זה ?
כמו שאמרתי כבר קח להם את זהבי או תן לנו מליקסון והכוחות שווים... לא מרשימים אותי גם אם יקחו אליפות בפער דו ספרתי...(וזה כנראה יקרה) לגבי הסגל והיכולת שלהם?.?. אם במקומנו בטבלה הייתה חיפה או הפועל לא היית כזה בטוח שהם אלופים ( ולכן אמרתי שחסרה לנו מסורת ואמונה)

סמל אישי של משתמש
The red one

OMERREMO כתב:
כמו שאמרתי כבר קח להם את זהבי או תן לנו מליקסון והכוחות שווים... לא מרשימים אותי גם אם יקחו אליפות בפער דו ספרתי...(וזה כנראה יקרה) לגבי הסגל והיכולת שלהם?.?. אם במקומנו בטבלה הייתה חיפה או הפועל לא היית כזה בטוח שהם אלופים ( ולכן אמרתי שחסרה לנו מסורת ואמונה)
לא אכפת לי "אם" ו"אם" .. אני מדבר איתך על מה קורה בהווה. אין לנו את מליקסון, להם יש את זהבי, הפועל רחוקה בערך 9 נקודות מהקו האדום ומכבי חיפה לא יציבה.

אף אחת מהקבוצות לא יכולה להתחרות בסגל הזה של מכבי וזו עובדה ... מה היה קורה אם שחר היה פותח את הכיס, אם רב"ש לא היה עושה טעויות בקיץ ואם גאידמק היה משקיע שוב בבית"ר אלה סיפורי אלף לילה ולילה.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא אכפת לי "אם" ו"אם" .. אני מדבר איתך על מה קורה בהווה. אין לנו את מליקסון, להם יש את זהבי, הפועל רחוקה בערך 9 נקודות מהקו האדום ומכבי חיפה לא יציבה.

אף אחת מהקבוצות לא יכולה להתחרות בסגל הזה של מכבי וזו עובדה ... מה היה קורה אם שחר היה פותח את הכיס, אם רב"ש לא היה עושה טעויות בקיץ ואם גאידמק היה משקיע שוב בבית"ר אלה סיפורי אלף לילה ולילה.
שום סיפורי אלף לילה ולילה ולא אם ואם ואם...
מסביר לך שהם לא כאלו מעצמה כמו שעשית מהם!!
ומול אלופות קודמות??? הפועל של הדאבל משאירה לה עשן

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

יש להם צוות אירופאי. זה ההבדל העיקרי וזה הבדל שמיים וארץ מהחובבנות הישראלית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אירופה תגבה מהם מחיר כמו שהיא גבתה מהם מחיר בתחילת העונה. השאלה האם נהיה מספיק קרובים ואיכותיים כדי לנצל את זה ולהמשיך להישאר קרובים אליהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

https://www.calcalist.co.il/sport/artic ... 11,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

Sir Alex Ferguson כתב:אירופה תגבה מהם מחיר כמו שהיא גבתה מהם מחיר בתחילת העונה. השאלה האם נהיה מספיק קרובים ואיכותיים כדי לנצל את זה ולהמשיך להישאר קרובים אליהם.
את השלב הקשה באירופה הם עברו בהצלחה: גם הצליחו לעלות לשלב הבא, גם הצליחו לשמור על מקומם ולא ליפול בליגה.

המשחק הבא שלהם באירופה יהיה בעוד חודשיים. יש להם כולה שבוע שהם יצטרכו לשחק בו 3 משחקים, ומשחק הליגה יהיה נגד מכבי פתח תקווה במושבה. אני לא רואה איך זה משפיע עלייהם בצורה קריטית.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

איציק זוהר: "באר-שבע לא תנצח אפילו את ההרכב השני של מכבי"

https://www.one.co.il/Article/227176.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ואני לתומי חשבתי שניצחנו את ההרכב הראשון שלהם... מוזר.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה