ינואר בשאר הקבוצות בליגה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: ינואר בשאר הקבוצות בליגה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני לא היסטרי בגלל החיזוק של מכבי, אלא בגלל שאנחנו לא התחזקנו בעמדה הזאת, וזה לא נובע מהיסטריה, זה נובע מהרצון הזה שנקרא לראות תואר כמו אליפות.
אבל יש פה כאלה שמספק אותם לא לראות תואר ובמצב כזה תהנו, אני חושב שאנחנו צריכים חלוץ מוכח במקום ארבייטמן שכבר לא מתאים לנו יותר.
לא יחד איתו, במקומו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

לא צריך להילחץ אבל לא צריך לזלזל, נראה שחקן טוב מאוד.
אני פחות דואג ממה שמכבי מביאים/יביאו כי יש להם את זהבי וזה לא משנה כלום, הם מנצחים גם ככה. אני רק מקווה ששהר יכנס לעיניינים ונתחיל לתת בראש כי זה תלוי בנו כרגע, אנחנו ראשונים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:אני לא היסטרי בגלל החיזוק של מכבי, אלא בגלל שאנחנו לא התחזקנו בעמדה הזאת, וזה לא נובע מהיסטריה, זה נובע מהרצון הזה שנקרא לראות תואר כמו אליפות.
אבל יש פה כאלה שמספק אותם לא לראות תואר ובמצב כזה תהנו, אני חושב שאנחנו צריכים חלוץ מוכח במקום ארבייטמן שכבר לא מתאים לנו יותר.
לא יחד איתו, במקומו...
אני לא חושב שצריך להיות כ״כ נחרץ. הרי המצב היום במצבת החלוצים די נוח בגלל שברדה ושהר משחקים כל משחק וארבייטמן כבר ידוע שעוזב, אחד אחר גם במקומו יגרום לך לעשות חישוב מסלול מחדש ולמצוא פתרון לאיך כולם מרוצים- מצב שאתה לא רוצה להגיע אליו.
למרות זאת, אני סבור שבשביל שהקבוצה תדרוס יותר ותנצח יותר בקלות יש צורך בסקורר וגם אם זה אומר לצנן יותר שחקנים כמו בוזגלו הייתי הולך על מהלך כזה. הכל בשביל צלחת

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

CrazyRed7 כתב:לא חושב שמישהו חוץ מדר נכנס לפאניקה..
אבל כן מדובר בחלוץ מצוין לליגה שלנו..הרבה הרבה יותר מראדוניץ'
על סמך אתה אומר את זה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב: אני לא חושב שצריך להיות כ״כ נחרץ. הרי המצב היום במצבת החלוצים די נוח בגלל שברדה ושהר משחקים כל משחק וארבייטמן כבר ידוע שעוזב, אחד אחר גם במקומו יגרום לך לעשות חישוב מסלול מחדש ולמצוא פתרון לאיך כולם מרוצים- מצב שאתה לא רוצה להגיע אליו.
למרות זאת, אני סבור שבשביל שהקבוצה תדרוס יותר ותנצח יותר בקלות יש צורך בסקורר וגם אם זה אומר לצנן יותר שחקנים כמו בוזגלו הייתי הולך על מהלך כזה. הכל בשביל צלחת
כוחות על יש לך,אם עוד אתה מצליח לענות לו.
"יש כאילו שמספק אותם לא לראות תואר".
משפט ענק וגם נורא תחבירי

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מה התפוקה שלו?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

5 שערים ב-19 משחקים העונה בצ׳מפיונשיפ.
לא ברור לי מה הם צריכים 3 זרים עכשיו... מה, הם לא משחקים טוב? לא מנצחים כל שבוע? זה נשמע לי מוזר... כאילו ערן זהבי אמור לעזוב והם מכינים את הקרקע.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דודו דהאן ממשיך בהשתלטות על עכו, והנחית שם חלוץ בן 19 שגדל בקלאב ברוז' ובגלל עניינים כאלה ואחרים עם ההנהלה לא קיבל שם דקות.

יהיה מעניין לראות איך שחקן נוער מבלגיה משתלב בקבוצת תחתית בליגה הישראלית. דיילן סייס שמו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לפי וואן...
יש סיכוי שבית"ר תצרף את גילי ורמוט.
אם זה יקרה.. ד"ר לכדורגל, אלי טביב, הצליח לבנות קבוצה של 70 מיליון עם תקציב של 30 מיליון.

גם מכבי חיפה ומכבי פ"ת יבדקו את האופציה לצרוף ורמוט.

ובסוף הוא יחזור להפועל ת"א ;-)

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

שיטת ה"השתתפות בשכר" בעיני היא גרועה יותר ופתוחה לשחיתויות אפילו יותר משיטת המושאלים!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

למה? לדעתי לגיטימי לגמרי.

אין שום סיבה לקבוצות המשאילות לשלם את השכר המנופח של השחקנים המושאלים, והשחקנים עצמם לא רוצים להפסיד כסף.

הקבוצה שנדפקת היא הקבוצה שמלכתחילה החתימה את השחקן על חוזה כזה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

בגלל ששחקן משחק נגד מי שמשלם לו. בעיקרון זה בסדר כי הספורט מעל הכל, אבל עדיין ישנן פציעות מסתוריות וכל מיני דברים לכאורה...

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

לא מבין את גורדי למה הוא לא מחזק את ההגנה מה הוא בונה על שלימה לנצח 4-3 מאשר 1-0

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

פתאום חשבתי על נתון מאוד מעודד:
בחמשת חלונות ההעברות האחרונים (קיץ 2013 עד הנוכחי לא כולל) עשינו עבודה פנטסטית ביחס אליהם-

•אנחנו:
צירפנו 15 משמעותיים לסגל (משמעותיים=כאלה שתורמים/תרמו במידה מסויימת, רובם ניכרת מאז שהגיעו. כאלה שאם ישחקו בהרכב אתה תסמוך עליהם ב200% וזה רלוונטי היום לרובם): ברדה, בוזי, פלט, בן ביטון, מליקסון, ארבייטמן, אוגו, גורדנה, הובאן, טאהה, צדק, גורש, וואקמה, שהר, ראדי ואוחיון
עזב אותנו אחד: פלט

•הם:
צירפו 7 משמעותיים- בן הרוש, מיטרוביץ, טב״ח1, טב״ח 2, איגבור, ראיקוביץ׳, דסה,

איבדו 6 משמעותיים- דאבור, עטר, ייני, מיטרוביץ, פריצה וראדי

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

dor69 כתב:פתאום חשבתי על נתון מאוד מעודד:
בחמשת חלונות ההעברות האחרונים (קיץ 2013 עד הנוכחי לא כולל) עשינו עבודה פנטסטית ביחס אליהם-

•אנחנו:
צירפנו 15 משמעותיים לסגל (משמעותיים=כאלה שתורמים/תרמו במידה מסויימת, רובם ניכרת מאז שהגיעו. כאלה שאם ישחקו בהרכב אתה תסמוך עליהם ב200% וזה רלוונטי היום לרובם): ברדה, בוזי, פלט, בן ביטון, מליקסון, ארבייטמן, אוגו, גורדנה, הובאן, טאהה, צדק, גורש, וואקמה, שהר, ראדי ואוחיון
עזב אותנו אחד: פלט

•הם:
צירפו 7 משמעותיים- בן הרוש, מיטרוביץ, טב״ח1, טב״ח 2, איגבור, ראיקוביץ׳, דסה,

איבדו 6 משמעותיים- דאבור, עטר, ייני, מיטרוביץ, פריצה וראדי
מה מעודד בנתון הזה אחי?
בסופו של דבר הם אלופים 3 שנים ברצף.
תמונה

שלח תגובה