מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: מאור בוזגלו

שליחה על ידי אלדר »

Totti כתב: אני בדרכ מאוד מחזיק מדעתך, אבל חייב לשאול אותך משהו;לא לפני שתלך עמוד-שניים אחורה ותקרא הודעה שלי שמגיעה מהעולם שלך. היא אמיתית לגמרי

אם המאמן הכי טוב בארץ ואחד הגדולים בכל הזמנים מחזיק משחקן וחושב שתחתיו הוא יוציא מעצמו אץ המיטב, מי אנחנו שנתווכח?

אם ברק בכר מחזיק מקהת ורוצה להשכיב עליו ככ הרבה כסף, נותר לנו לקוות שהוא יגיע ולצפות להשען אחורה בכסא ולהנות...

האיש עם 90% הצלחה בכל רכש.

גם "הכשלונות" שלו היו "זולים" יחסית
לפני עונת האליפות הרטבתי מקהת
אחרי אליפות אחת פתאום הגיע אוחנה
ואז הגיע איינבינדר

צריך להיות כנים ואני בטוח שגם בכר מבין ויודע
שכל מה שיש לו כרגע בסגל טוב יותר מקהת.

אם זה לא היה המצב תאמין לי היו משלמים ארגז להביא אותו

קהת זה OB של בכר. אם היה שם את כל הביצים עליו קהת היה כאן

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דר אדום בנשמה כתב: ולמה צריך שחקן בעמדה הזאת שיותר נחוץ לנו אגף ימין בהתקפה?
מי אמר שזה או או?

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

הקריירה של קהת עד כה די זהה לזו של אצילי, עונה אחת קדימה.
אם אצילי יחתום בחיפה(לא סביר) וייכשל(אם יחתום בחיפה, אז סביר מאוד) הדיבור עליו יהי כמו הדיבור על קהת כאן.
שניהם היו כישרונות מתחת לרדאר שפרצו למשך עונה וחצי ויצאו לעונה כושלת בחול, אצילי בסהכ שנה אחורה בסיפור.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אצילי יצא לעונה כושלת באירופה בגלל האהבה שלו לבית"ר, הוא ידע שטביב לא ישלם לו מה שהוא רוצה ולא רצה לפגוע באוהדי בית"ר והעדיף לצאת להתייבש בחו"ל מאשר לעבור למכבי או אלינו.
ועכשיו הוא חוזר ללא ברירה,אם הוא רוצה לעשות את מה שהוא אוהב הוא צריך לבחור בב"ש או במכבי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

Noam98 כתב:הקריירה של קהת עד כה די זהה לזו של אצילי, עונה אחת קדימה.
אם אצילי יחתום בחיפה(לא סביר) וייכשל(אם יחתום בחיפה, אז סביר מאוד) הדיבור עליו יהי כמו הדיבור על קהת כאן.
שניהם היו כישרונות מתחת לרדאר שפרצו למשך עונה וחצי ויצאו לעונה כושלת בחול, אצילי בסהכ שנה אחורה בסיפור.
לא מדויק.
האחד היה הכוכב הראשי והוביל מועדון גדול עם קהל גדול, לחצים וציפיות.
ואילו השני היה חלק ניכר מההצלחה ביחד עם עוד שחקנים במועדון קטן עם קהל קטן ללא לחצים גדולים.
שורה תחתונה, קהת עוד לא הוכיח את עצמו במועדון גדול ואילו אצילי כן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

E.H.A כתב:
לא מדויק.
האחד היה הכוכב הראשי והוביל מועדון גדול עם קהל גדול, לחצים וציפיות.
ואילו השני היה חלק ניכר מההצלחה ביחד עם עוד שחקנים במועדון קטן עם קהל קטן ללא לחצים גדולים.
שורה תחתונה, קהת עוד לא הוכיח את עצמו במועדון גדול ואילו אצילי כן.
תפסיק לגנוב דעת.
מת על זה שאתם מסובבים את המציאות כמו שבא לכם.
אצילי לא הוביל שום קבוצה לשום מקום.
בביתר הוא היה שחקן בולט בקבוצה שהגיעה למקום הרביעי.
קהת לעומתו לקח גביע,כבר 1:0.
תנוח תנוח קצת.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אצילי לא היה סתם שחקן בולט בבית"ר הוא היה השחקן הכי טוב שלה והמוציא לפועל שלה.
כשהוא היה חלש או לא משחק זו הייתה ביתר אחרת וחלשה יותר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

ויקטור ואלדס לקח 3 גביעי אלופות עם בארסה, איך יונייטד הטמבלים האלה ויתרו עליו בשביל דה חאה שלא לקח אפילו גביע אחד בחיים שלו?!
אני מקווה שזה עוזר להבין כמה טיפשי לשפוט יכולת של שחקן על פי תארים שיש לו בקריירה, להגיד רועי קהת לקח גביע, נו באמתתתתתת מה זה טניס? הוא חלק מקבוצה, וגם אם הוא חלק מקבוצה שבאותה עונה לקחה גביע או אליפות זה לא עושה אותו שחקן טוב. לשפוט יכולת של שחקן על פי מספר התארים שלו זאת הגניבת דעת ה-כ-י גדולה שיכולה להיות.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

הראל כתב:אצילי לא היה סתם שחקן בולט בבית"ר הוא היה השחקן הכי טוב שלה והמוציא לפועל שלה.
כשהוא היה חלש או לא משחק זו הייתה ביתר אחרת וחלשה יותר.
נכון מאוד.
רק חבל שאדום זקן משווה לי בין זכייה בגביע שמצריכה מקבוצה לעבור 5 שלבים בשביל לזכות בו (וקהת היה שחקן שהיווה חלק חשוב בתלכיד מוצלח) לבין להוביל במשך עונה שלמה מועדון גדול עם הר של ציפיות על הגב!
אז בני יהודה זכו בגביע, מישהו מהשחקנים שם שווה משהו?!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: תפסיק לגנוב דעת.
מת על זה שאתם מסובבים את המציאות כמו שבא לכם.
אצילי לא הוביל שום קבוצה לשום מקום.
בביתר הוא היה שחקן בולט בקבוצה שהגיעה למקום הרביעי.
קהת לעומתו לקח גביע,כבר 1:0.
תנוח תנוח קצת.
אני חייב להתעכב איתך פעם אחת לגבי אצילי.
זאת לא הפעם הראשונה שאתה חוזר על כך שהוא לא הוביל את ביתר, או שהוא היה רק עוד שחקן בולט בקבוצה וזה פשוט לא נכון.

לא יודע כמה משחקים של ביתר ראית בזמנו, אבל אצילי נתן שם עונה של כוכב כדורגל עם שערים, בישולים ומעורבות בלתי פוסקת בניהול המשחק. הוא היה אחד משלושת השחקנים הכי טובים בארץ לאורך העונה הזאת.

יכול להיות שאצילי לא בשל להוביל בקבוצה כמו באר שבע. יכול להיות שהתחבר לו רק בעונה אחת. יכול להיות שהמחיר מופרז ושהוא נתפס אצל אנשים כיותר ממה שהוא שווה באמת. יכול להיות. אבל את מה ששלו אי אפשר לקחת ממנו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ForeverRed כתב: אני חייב להתעכב איתך פעם אחת לגבי אצילי.
זאת לא הפעם הראשונה שאתה חוזר על כך שהוא לא הוביל את ביתר, או שהוא היה רק עוד שחקן בולט בקבוצה וזה פשוט לא נכון.

לא יודע כמה משחקים של ביתר ראית בזמנו, אבל אצילי נתן שם עונה של כוכב כדורגל עם שערים, בישולים ומעורבות בלתי פוסקת בניהול המשחק. הוא היה אחד משלושת השחקנים הכי טובים בארץ לאורך העונה הזאת.

יכול להיות שאצילי לא בשל להוביל בקבוצה כמו באר שבע. יכול להיות שהתחבר לו רק בעונה אחת. יכול להיות שהמחיר מופרז ושהוא נתפס אצל אנשים כיותר ממה שהוא שווה באמת. יכול להיות. אבל את מה ששלו אי אפשר לקחת ממנו.
++

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

South Boy כתב:ויקטור ואלדס לקח 3 גביעי אלופות עם בארסה, איך יונייטד הטמבלים האלה ויתרו עליו בשביל דה חאה שלא לקח אפילו גביע אחד בחיים שלו?!
אני מקווה שזה עוזר להבין כמה טיפשי לשפוט יכולת של שחקן על פי תארים שיש לו בקריירה, להגיד רועי קהת לקח גביע, נו באמתתתתתת מה זה טניס? הוא חלק מקבוצה, וגם אם הוא חלק מקבוצה שבאותה עונה לקחה גביע או אליפות זה לא עושה אותו שחקן טוב. לשפוט יכולת של שחקן על פי מספר התארים שלו זאת הגניבת דעת ה-כ-י גדולה שיכולה להיות.
כדאי שתלמד לקרוא לפני שאתה נותן תגובה,עושה רושם שאתה מגיב לפי שם המשתמש וקלטתי את העניין.
האסטרונאוט אמר שאצילי הוכיח עצמו יותר מקהת ועל זה באה התשובה.
נערך לאחרונה על ידי אדום זקן ב 27 מאי 2017, 14:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: אני חייב להתעכב איתך פעם אחת לגבי אצילי.

אצילי הוא שחקן עם פוטנציאל שנתן עונה טובה בביתר ועל זה אין ויכוח.
הבעיה שלי איתכם שהפכתם אותו לשובר שיוויון ועם זה אני לא מסכים.
אצילי הוא ניצולי ציני של סוכנים שוק שהוא חלש מאוד
בכל תקופה אחרת אצילי לא היה נספר בכלל כפקטור.
יחד עם זאת אומר שמאוד הייתי שמח אילו היה חותם כאן מה שלדעתי לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אדום זקן כתב: כדאי שתלמד לקרוא לפני שאתה נותן תגובה,עושה רושם שאתה מגיב לפי שם המשתמש וקלטתי את העניין.
האסטרואנט אמר שאצילי הוכיח עצמו יוצר מקהת ועל זה באה התשובה.
וואלה לא בא לי להגיב לך בכלל, לא יודע מי אתה חושב שאתה אבל אתה חי בסרט רציני בנאדם. תלמד לכבד פה אנשים ואם אתה לא יכול אז דפדף הלאה את הפוסטים שלי.
קראתי מה הוא אמר, ואצילי הוכיח את עצמו יותר מקהת גם לדעתי, לקחת גביע זה לא נקרא להוכיח את עצמך והדוגמא שנתתי עם ואלדס ודה חאה זה בהמשך לויכוח שהיה לי איתך באותו נושא בדיוק ואני רואה שאתה עדיין מתעקש להסתכל על תארים כדי לקבוע מי יותר טוב.
אצילי סחב את בית"ר במו ידיו לאירופה וגם שם הוא הביא אותם עד לשלב הפלייאוף, כשרועי קהת נדרש לעשות את זה במכבי חיפה כשמסביבו קבוצה הרבה יותר טובה ממה שהייתה לאצילי בבית"ר הוא הביא אותם לעונה הכי חלשה שלהם בעשרים השנים האחרונות. לעזאזל אפילו אוהדי חיפה אומרים שזה אחד השחקנים הכי גרועים שלבש את החולצה שלהם.
את אצילי על עונה אחת טובה אתה מבטל אבל את רועי קהת בגלל עונה אחת טובה מתוך קריירה שלמה של כישלונות אתה מאדיר. אין היגיון במה שאתה אומר.
ואם אתה מתכוון לענות בקללות או בכל מיני עקיצות כאלה ואחרות כמו בפעם שעברה תעשה לי טובה ותחסוך את זה ממני כל כך אין לי כוח לריבים השטותיים האלה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

#היתחלנו

נעול