אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Marin

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי Marin »

יש לנו 2 מגינים שלדעתי עולים עליו ופה נגמר הסיפור, לדעתי אנחנו הרווחנו מכל הסיפור איתו.

בוז הוא יקבל כמו שכל שחקן של מכבי יקבל וזה לא משנה מי הוא.
נערך לאחרונה על ידי Marin ב 02 יוני 2017, 16:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

זה שי ! כתב:
לגבי הבוז ושאר הירקות ישרוק בוז גם לאופיר וגם לאליאל פרץ באותה מידה בטרנר כולם מקבלים בוז זה הגישה
מה פתאום אחי..אופיר יקבל טיפול יפה מאוד בטרנר, ואני מקווה בשבילו (ובשבילנו) שישחק ויקבל אותו על הדשא ולא על הספסל או ביציע.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

izguy83 כתב: מה ציפית שיעשה? שידרוש פחות?
יכול היה לצאת גדול ולחזור.
בסה"כ הפערים בין ההצעות הם לא כאלו משמעותיים.
אופיר בחור צעיר,יכול היה לחזור בקצת פחות כסף לתת עונה טובה והיו משדרגים לו את החוזה.
הייתי יכול להבין את המהלך שלו אם היה בן 30 ולקראת סיום הקריירה,להרוויח עוד כמה גרושים עד הסוף.
אבל זה הבחור ואין מה להיות מופתעים.
סה"כ מגן סביר לליגה,אני חושב שהמהלך שעשינו עם אורן ביטון ישתלם לנו הרבה יותר.

סמל אישי של משתמש
The red one

Red Tiger כתב: יכול היה לצאת גדול ולחזור.
אופיר בחור צעיר,יכול היה לחזור בקצת פחות כסף לתת עונה טובה והיו משדרגים לו את החוזה.
הייתי יכול להבין את המהלך שלו אם היה בן 30 ולקראת סיום הקריירה,להרוויח עוד כמה גרושים עד הסוף.
"יכול היה לצאת גדול ולחזור"

כל פעם כשאתם כותבים משפטים כאלה תשימו את עצמכם בנעליים של השחקן. קריירה של כדורגלן היא לא ארוכה, והכסף מדבר. ובינינו, גם ככה אופיר לא שווה את הסכומים האלה, אז עד שאיכשהוא הוא הגיע למצב שמוכנים להוציא עליו כאלה סכומים, אני לא חושב שמישהו פה היה בוחר אחרת.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Sir Alex Ferguson כתב:מה שכן, מדהים איך כל ״ליגיונר״, אפילו כזה שכמעט ולא שיחק עונה שלמה בבלגיה, מכפיל את החוזה הישן שלו ברגע שהוא חוזר לישראל. גם כשסיכם אצלנו בינואר, דיברו על חוזה גבוה מהחוזה הישן אצלנו.
זה חלק מהמשחק.
הסכומים שנחשבים פה למופרכים והזויים הם שגרתיים מעבר לים, המגמה בכדורגל העולמי כבר שנים היא עלייה בדמי העברה ועלייה בשכר, קבוצות מוכנות לשלם יותר ויותר על ולשחקנים שיכולים לגרום להם ליצור יתרון על היריבות שלהן, והיובש בשוק רק תורם לזה ומעלה את המחירים שלהם.
אפשר להתלונן על זה ולהתעקש לא לשלם סכומים שנחשבים למוגזמים על שחקנים ולא משקפים את היכולת שלהם, אבל מצד שני אל תתפלא אחרי זה אם אתה נשאר מאחור. תסתכל על יענקל'ה.
זה המשחק, מי שלא רוצה לשחק שידע מראש שיש לזה מחיר שבבוא היום הוא ישלם אותו. אני לא אומר שהמחיר על דוידזאדה שפוי ואני מאמין שהם יכלו למצוא אופציות יותר טובות, אבל ברגע שההיצע בעמדה הזאת כל כך דל ובטח אם מוסיפים לדרישות דרכון ישראלי צריך לשלם והרבה על השחקנים המובילים מאותו היצע, ומי שלא רוצה לשלם זכותו אבל שלא יתפלא שהוא נשאר מאחור.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Red Tiger כתב: יכול היה לצאת גדול ולחזור.
אף אחד לא יודע מה הפערים. גם מה שמפורסם בתקשורת לא בהכרח נכון.
כל הציפייה הזו ששחקנים יגיעו למקום מסויים בפחות כסף היא לא פחות מהזויה.
מחר יכול לגמור קריירה באימון ואז מי יסתכל עליו או יזכור את זה שהוא ויתר על כמה עשרות אלפי יורו?

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

בינואר הייתה חשיבה על שחרור קורהוט והבאת דוידזאדה אך ברגע שאלונה ביקשה מדודו לבדוק כמה הלקוח שלו רוצה היא הייתה בהלם מהדרישה ופשוט נעלבה מהערמת הקשיים שהוא יוצר לה בנוסף לדמי העברה של מיליון יורו שגנט רצתה.
הוא שכח פתאום שאלונה שברה את החוזה בשביל "החלום האירופי" שלו אחרי הבלאגן שהוא עשה לה עם החרמת אימון ולא מעט רעש וצלצולים באמצעות התקשורת.
עכשיו גם מכבי חיפה רוצה אותו.
אני במקומו הייתי הולך למכבי חיפה ויוצא מכל הסיפור הזה יותר טוב מאשר לקנות לעצמי שונאים ולהיחשב כבוגד בעיר ושחקן בית סוג ז'.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

מדהים בעיניי ששחקן בינוני (במקרה הטוב) כמו דוידזאדה ששיחק משחק אחד בגנט כל השנה (וגם בו הורחק על משהו טיפשי) יכול להימכר ב-1.3 מיליון יורו. קורהוט לצורך העניין, שתי רמות מעליו נמכר לנו בפחות מחצי.

פראיירים לא מתים, הם רק קונים שחקנים למכבי.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

The red one כתב: "יכול היה לצאת גדול ולחזור"

כל פעם כשאתם כותבים משפטים כאלה תשימו את עצמכם בנעליים של השחקן. קריירה של כדורגלן היא לא ארוכה, והכסף מדבר. ובינינו, גם ככה אופיר לא שווה את הסכומים האלה, אז עד שאיכשהוא הוא הגיע למצב שמוכנים להוציא עליו כאלה סכומים, אני לא חושב שמישהו פה היה בוחר אחרת.
זה לא אמור לשחק תפקיד לבחור בן 25.
60 70 אלף פחות זה לא מה שיעשה אותו מסכן שהספרה 3 מתנוססת במאות.
הייתי מבין אם בש היו מציעים לו 80 ומכבי 160 זה משמעותי ביחס הזה.
ואני חוזר שוב,הוא בחור צעיר שעם עונה טובה גם היו משדרגים לו את החוזה.
ואם נלך בגישה שלך מה ההבדל בין ההסכמה שלו בינואר לאי ההסכמה שלו בקיץ?
מה הוא פתאום גילה שיש פער בהצעות?
אם הסכים לבוא בינואר שמכבי גם הייתה בתמונה יכול היה לבוא גם בקיץ.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אסי, דגים כתב:מדהים בעיניי ששחקן בינוני (במקרה הטוב) כמו דוידזאדה ששיחק משחק אחד בגנט כל השנה (וגם בו הורחק על משהו טיפשי) יכול להימכר ב-1.3 מיליון יורו. קורהוט לצורך העניין, שתי רמות מעליו נמכר לנו בפחות מחצי.

פראיירים לא מתים, הם רק קונים שחקנים למכבי.
עד לפני שעתיים הצעת לשחקן אחר שכר בחצי מליון ורכישה במליון וגם הוא בוא נאמר בעדינות לא ראה דשא יותר מדי.
זה הבעיה שאין ישראליים בשוק.

סמל אישי של משתמש
The red one

Red Tiger כתב: זה לא אמור לשחק תפקיד לבחור בן 25.
60 70 אלף פחות זה לא מה שיעשה אותו מסכן שהספרה 3 מתנוססת במאות.
הייתי מבין אם בש היו מציעים לו 80 ומכבי 160 זה משמעותי ביחס הזה.
ואני חוזר שוב,הוא בחור צעיר שעם עונה טובה גם היו משדרגים לו את החוזה.
ואם נלך בגישה שלך מה ההבדל בין ההסכמה שלו בינואר לאי ההסכמה שלו בקיץ?
מה הוא פתאום גילה שיש פער בהצעות?
אם הסכים לבוא בינואר שמכבי גם הייתה בתמונה יכול היה לבוא גם בקיץ.
אני מניח שזה ברור שהוא ידע שמכבי תציע לו בקיץ סכום גבוה יותר.

ושוב, יציאה מנקודות הנחה של "זה לא אמור לשחקן תפקיד". הלו, שחקן כדורגל. ועוד מגן. כמה שנים כבר יש לו לשחק? 10 גג? גם ככה בינונימי שאלוהים יודע איך הצליח להגיע לסכומים כאלה. אז בוודאי שילך לאן שהכסף הגדול מדבר. ונכון, הוא לא מסכן, גם פה הוא מרוויח הרבה מעבר ליכולות שלו (במחילה ממנו) והרבה מאוד מעבר למה שרוב האנשים בגיל שלו מרוויחים.

ועדיין, זה חלק מניהול קריירה של כדורגלן, ולא רק של כדורגלן, אלא של כל אדם היום, בערך. הכסף מדבר היום, וזה לא משנה אם זה פערים של 70-80 אלף פחות כשגם ככה עומד סכום של 5 ספרות (ביורו) על הפרק או שזה פער של 1-2 אלף כשסכום הבסיס הוא 3,000.

כמו שציינו כאן, יכול מחרתיים להיפצע ואז לא עשרות אלפי ולא עשרות יורו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב: מה ציפית שיעשה? שידרוש פחות?
כמו שמליקסון ויתר על כסף, כמו שברדה ויתר על כסף, כמו שהרבה אחרים מוותרים על כסף כדי לשחק בקבוצות המועדפות עליהם, כך גם אופיר יכל לוותר על כסף כדי לשחק בקבוצת הבית שלו.
עוד 50 אלף או פחות 50 אלף, זה לא מה שישנה בסוף. כשיש רצון אז מוצאים את הדרכים להסתדר. אופיר לא רצה מספיק, ואת התגובה של אלונה כולנו מכירים.

אני לא כועס עליו, לא מאוכזב ממנו. זכותו לדרוש מה שהוא רוצה. אבל שלא יבואו כל אוהבי סורוקה פה ויתחילו לעוות את העובדות.
יש הבדל בין שחקן שמקבל הצעה בודדת מקבוצה יריבה, לבין כזה שמקבל מספר הצעות ויש לו אפשרות בחירה.
להציג את אופיר כמסכן שהלך למכבי מחוסר ברירה זה הכי רחוק מהמציאות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הזוי ששחקן כזה ימכר ב1.3, גם כשאני אראה אני לא יאמין. לא הגיוני פשוט

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

The red one כתב: אני מניח שזה ברור שהוא ידע שמכבי תציע לו בקיץ סכום גבוה יותר.

ושוב, יציאה מנקודות הנחה של "זה לא אמור לשחקן תפקיד". הלו, שחקן כדורגל. ועוד מגן. כמה שנים כבר יש לו לשחק? 10 גג? גם ככה בינונימי שאלוהים יודע איך הצליח להגיע לסכומים כאלה. אז בוודאי שילך לאן שהכסף הגדול מדבר. ונכון, הוא לא מסכן, גם פה הוא מרוויח הרבה מעבר ליכולות שלו (במחילה ממנו) והרבה מאוד מעבר למה שרוב האנשים בגיל שלו מרוויחים.

ועדיין, זה חלק מניהול קריירה של כדורגלן, ולא רק של כדורגלן, אלא של כל אדם היום, בערך. הכסף מדבר היום, וזה לא משנה אם זה פערים של 70-80 אלף פחות כשגם ככה עומד סכום של 5 ספרות (ביורו) על הפרק או שזה פער של 1-2 אלף כשסכום הבסיס הוא 3,000.

כמו שציינו כאן, יכול מחרתיים להיפצע ואז לא עשרות אלפי ולא עשרות יורו.
ההצעות בינואר היו במקביל וזה עפי הפרסומים,אז ככה שהוא ידע בדיוק מה ההצעות.
העניין של להיפצע לא מחזיק מים,יש ביטוח,אני לא רואה שהפציעה של בוזגלו שהיא אחת הקשות שיש בכדורגל מונעת ממנו לשחק אותה קשה להשגה.
שוק המגנים תמיד יהיה לו ביקוש,אם יהיה טוב תמיד ירצו ויהיו מוכנים לשלם.
ועם כל זאת,לא רואה בזה בעיה,אומר שוב לדעתי ב"ש עשתה עסקה טובה יותר עם ביטון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שיש כתב:הזוי ששחקן כזה ימכר ב1.3, גם כשאני אראה אני לא יאמין. לא הגיוני פשוט
800 אלף ליתר דיוק.
ה-500 הנותרים הולכים לאלונה. אחלה קופון.

שלח תגובה