מכבי חיפה בליגת האלופות מי היריבה שהייתם רוצים לראות?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dudi2002

Re: מכבי חיפה בליגת האלופות !!

שליחה על ידי dudi2002 »

מועדון ענק שיעשה בי"ס לליגה הבזויה שלנו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

כל הכבוד לירוקים.

קצת מזל בהגרלה מחר - והשמיים הם הגבול.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אני רוצה ליברפול ריאל ובשקטש!! הלואי!:)

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

משה אוחיון כתב:יופי של דבר לכדורגל הישראלי? התוכניות של חיפה להביא ישראלים כמו ברוכיאן, יצחקי, עטר, יואב זיו, עומר גולן ואלברמן, וזרים בכירים כמו פרליה, רוסו ויעקובו בזמנו תפתח פערים אדירים בין חיפה לליגה.
כלומר, האליפות סגורה בשלוש שנים הקרובות, ההבדל בין הליגה לחיפה יהיה עצום, ושוב נסע עד לחיפה רק כדי שתוך חצי שעה נראה את חיפה גומרת את המשחק.
אכן צעד מעולה לכדורגל הישראלי.תמונה
כן אבל על כל שחקן שבא יהיה שחקן ספסל שידחק יותר.. כמו יביאו את גולן? קשה לי לראות את ארביטמן נשאר..
יביאו את יצחקי או ברוכיאן? ממש לא נראלי שרפאלוב שכבר עכשיו ניהיה מחליף נשאר..
סטרול? מימון או טשירה בחוץ...

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

עם ברצלונה מגיעה אני בטוח נוסע וטס לבחוץ (:
מאחל למכבי חיפה קבוצת חזקות , שיהיה מעניין :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
איתיאל קריספין
Title: באר שבע בלב ובנשמה!

Re: מכבי חיפה בליגת האלופות מי היריבה שהייתם רוצים לראות?

שליחה על ידי איתיאל קריספין »

מילאן/ברצלונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

גם מליקסון מפרגן :
קפטן הפועל ב"ש מאור מליקסון: "כל הכבוד לחיפה. היא קבוצה מאוד חזקה ואפשר היה לראות את זה מזמן. יש להם שחקנים טובים ואני מאוד מחזיק מהישראלים והזרים שלהם. אני מאמין שהם יצליחו".

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

8red כתב:יכול להיות שזה יצור אפקט "מכבי ת"א כדורסל" - ומצד שני - אם זה יפתח דלת לעוד קבוצה ישראלית שתוכל להגיע לליגת האלופות בנוסף לאלופה - זה יכול להיות מצויין.

דווקא ההיפך הגמור הוא הנכון.

הכדורגלן הישראלי המצוי לא בנוי לעומס של שלושה משחקים בשבוע, ובפעם האחרונה שחיפה העפילה לצ'מפיונס זה עלה לה באובדן האליפות בליגה לקבוצה הרבה פחות איכותית - מכבי ת"א. גם הפועל ת"א, בעונת המסע האירופי הקסום שלה בזמנו, שילמה בריבי דריבית בליגה כאשר לקראת הישורת האחרונה במאבק האליפות קרסה כמעט לחלוטין.

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

בחיפה צריכים לחשוב על היום שאחרי ליגת האלופות כי אני לא רואה אותם מסיימים 3 אפילו.
הם צריכים לראות אתזה כצ'ופר ולדהור לאליפות שנייה רצופה .

עד שקבוצה ישראלית תגיע למצב של מקום שלישי בשלב בתים בליגת האלופות יקח הרבה מאוד זמן.
צריך שהקבוצה תיהיה בת-בית בשלב הבתים מין מסורת כזו - קח הם יצברו נק' ויעלו לדרג 3 ואז הם יכולים לסיים שלישי בכך שהם יפגשו קבוצה נחותה מהם מהדרג הרביעי .
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

danielys כתב:בחיפה צריכים לחשוב על היום שאחרי ליגת האלופות כי אני לא רואה אותם מסיימים 3 אפילו.
הם צריכים לראות אתזה כצ'ופר ולדהור לאליפות שנייה רצופה .

עד שקבוצה ישראלית תגיע למצב של מקום שלישי בשלב בתים בליגת האלופות יקח הרבה מאוד זמן.
צריך שהקבוצה תיהיה בת-בית בשלב הבתים מין מסורת כזו - קח הם יצברו נק' ויעלו לדרג 3 ואז הם יכולים לסיים שלישי בכך שהם יפגשו קבוצה נחותה מהם מהדרג הרביעי .

להזכירך, בפעם הקודמת הם סיימו במקום השלישי בבית ועם תחושת החמצה של יכולנו לסיים שניים...

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

אורי אדום בנשמה כתב:

להזכירך, בפעם הקודמת הם סיימו במקום השלישי בבית ועם תחושת החמצה של יכולנו לסיים שניים...
עוזב אותך.. כי תסתכל מי שיחק אצלהם אז באותה תקופה??, ומנצ'סטר עשו באמת טובה שהם שלחו את הילדים , גם הבית שהם קיבלו - מעדן -.

הבית של חיפה כרגע זה הבתים שמקבלים בדר''כ קבוצות דרג 4 .. וכמעט אין להם סיכוי לעבור , זה באמת הקבוצות .
מה שהם קיבלו מקודם זה הייה מזל
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני רק מקווה בשבילי ובשביל עוד אלפי אוהדי יובנטוס בישראל, שעד שהם יגיעו לפה במסגרת המחזור הרביעי של שלב הבתים בתחילת נובמבר - עדיין יהיה להם על מה לשחק והם יבואו בהרכב החזק ביותר הכולל את מאלו,דייגו, אמאורי, קייליני, דה צ'לייה וכמובן "פינטוריקיו" אלכס דל פיירו, בופון, קאנאברו הבוגד והרכש הטרי - פאביו גרוסו.
פורצה יובה!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

8red כתב:אני רק מקווה בשבילי ובשביל עוד אלפי אוהדי יובנטוס בישראל, שעד שהם יגיעו לפה במסגרת המחזור הרביעי של שלב הבתים בתחילת נובמבר - עדיין יהיה להם על מה לשחק והם יבואו בהרכב החזק ביותר הכולל את מאלו,דייגו, אמאורי, קייליני, דה צ'לייה וכמובן "פינטוריקיו" אלכס דל פיירו, בופון, קאנאברו הבוגד והרכש הטרי - פאביו גרוסו.
פורצה יובה!

גם מאזן מושלם של 3 נצחונות עדיין לא מבטיח ליובה את ראשות הבית, כך שהסר דאגה מליבך.

ובכלל, דווקא כאוהד יובה אתה אמור לשאוף למצב של משחק לפרוטקול.. :)

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

כן אורי, אבל כמה כבר הזדמנויות יש לי לראות את הכוכבים האלו שלא דרך הטלוויזיה?? אז לא יקרה כלום אם הם יגיעו במצב קצת פחות נוח וכאן הם יוציאו את כל העצבים שלהם על הירוקים האומללים....
ככה זה היה כשנסעתי לאנפילד - שבועיים לפני זה ליברפול הפסידו לבשיקטאש באיסטנבול והיו חייבים לנצח את הגומלין באנפילד כדי להשאיר סיכוי להעפיל לשלב הבא - ואני זכיתי לראות את ההתפוצצות שלהם על הטורקים המסכנים כשיוסי בניון מרשית 3 פעמים....
לצערי, בכל אחת משתי הפעמים הקודמות שראיתי את יובה בצורה בילתי אמצעית, היה חסר אחד או יותר מהכוכבים שלהם.
בפעם הראשונה זה היה במנצ'סטר בגמר ליגת האלופות נגד מילאן - פאבל ניידבד (שפרש השנה)- שחקן השנה באירופה באותה שנה - קיבל כרטיס צהוב בחצי הגמר נגד ריאל מדריד ולא שיחק וככה פיספסתי אותו ויש רבים שאומרים שבגלל זה יובה פיספסה את התואר...
בפעם השניה ברמת גן - נגד מכבי תל אביב - יובה כבר הבטיחה את העליה מהמקום הראשון ופאביו קאפלו השאיר את טוראם ואמרסון בטורינו ואת זאמברוטה, איברהימוביץ' ובופון על הספסל כשהשוער השני קימנטי נותן הופעה לא רעה בכלל במשחק שהסתיים בתיקו 1-1 ברמת גן - לפחות יצא לי לראות את הנסיך כובש!
יהיה מאוד מרגש לראות שוב את הגברת הזקנה והפעם בהרכב מלא לחלוטין!

דרך אגב, יש מישהו מפה שאולי רכש מנוי לכל שלושת המשחקים של חיפה ברמת גן?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

סבבה אחי, אז תייחל לאיזה שני הפסדים בסיפתח...ככה בטוח יגיעו בהרכב החזק ביותר וילחמו כאריות :D :)

שלח תגובה