אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי Totti »

זה בערך מה שדר הסביר, רק פי כמה וכמה יותר חצוף וכפוי טובה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אוהד בגולה
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אוהד בגולה »

Totti כתב:זה בערך מה שדר הסביר, רק פי כמה וכמה יותר חצוף וכפוי טובה.
טוב. בהחלט לא זכרתי את זה ככה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

דר אדום בנשמה כתב: הפוך, אנחנו רצינו אותו בינואר 2017 והוא אמר לא ואמר לאלונה שתשווה לו את ההצעה למכבי תל אביב אחרת הוא יעבור אליהם בקיץ וזה מה שקרה.
אתה טועה ומטעה.
דיברתי עם שני גורמים שונים, אדם אחד שעבד באותה תקופה במועדון והיה מעורב בהעברה ואדם אחר שמקורב לדודיזאדה, ושניהם סיפרו לי את אותה גרסה (הכל כמובן לכאורה ובהתאם לדברים שהם סיפרו):
הכל כבר היה סגור עם אופיר מבחינת השכר ובחוזה ארוך טווח, היה כבר משא ומתן עם הבלגים על סף סגירה בעניין רכישת כרטיס השחקן של אופיר, אופיר ואלונה היו בבית של אלונה כדי לסגור הכל רשמית מולו ומול הבלגים, כשאופיר קיבל שיחה שבה הודיעו לו שמכבי תל אביב מוכנה להציע לו שכר גבוה מהשכר שלנו. אחרי השיחה אופיר זרק לאלונה משפט בסגנון תדעי לך שאני בא לקראתכם כשאני חותם בשכר הזה כי מכבי תל אביב מציעים לי יותר כסף, אלונה נפגעה מהמשפט ואמרה לו אין עסקה, כשכבר יום לאחר מכן במועדון החלו לחפש מועמד אחר (ואז החליטו ללכת על אורן ביטון)...

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה טועה ומטעה.
דיברתי עם שני גורמים שונים, אדם אחד שעבד באותה תקופה במועדון והיה מעורב בהעברה ואדם אחר שמקורב לדודיזאדה, ושניהם סיפרו לי את אותה גרסה (הכל כמובן לכאורה ובהתאם לדברים שהם סיפרו):
הכל כבר היה סגור עם אופיר מבחינת השכר ובחוזה ארוך טווח, היה כבר משא ומתן עם הבלגים על סף סגירה בעניין רכישת כרטיס השחקן של אופיר, אופיר ואלונה היו בבית של אלונה כדי לסגור הכל רשמית מולו ומול הבלגים, כשאופיר קיבל שיחה שבה הודיעו לו שמכבי תל אביב מוכנה להציע לו שכר גבוה מהשכר שלנו. אחרי השיחה אופיר זרק לאלונה משפט בסגנון תדעי לך שאני בא לקראתכם כשאני חותם בשכר הזה כי מכבי תל אביב מציעים לי יותר כסף, אלונה נפגעה מהמשפט ואמרה לו אין עסקה, כשכבר יום לאחר מכן במועדון החלו לחפש מועמד אחר (ואז החליטו ללכת על אורן ביטון)...
שזה לא כזה שונה ממה שדר תיאר.
בשורה התחתונה יצא כפוי טובה וחוצפן

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

יצא טיפש גדול במשפט שזרק, מצד שני לא הבוגד שהפכנו אותו כי תכלס היה מוכן לחתום כאן גם אחרי ההצעה הגבוהה ממכבי, כלומר לא נכון להגיד שהלך למכבי תל אביב בגלל הכסף אלא בגלל שאלונה התאכזבה/כעסה מהמשפט הטיפשי שזרק...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shimi221

שליחה על ידי shimi221 »

אני לא חושב שזה רק זה, כי אם היה מתנצל אני מאמין שהייתה סולחת.
הוא חוזר מחול הוא חושב שיקבל שכר כמו שכולם חוזרים
אחרי העונה הגרועה שלו שם היה צריך לנשק את כפות הרגליים, במקום זה הוא מתפלצף

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:יצא טיפש גדול במשפט שזרק, מצד שני לא הבוגד שהפכנו אותו כי תכלס היה מוכן לחתום כאן גם אחרי ההצעה הגבוהה ממכבי, כלומר לא נכון להגיד שהלך למכבי תל אביב בגלל הכסף אלא בגלל שאלונה התאכזבה/כעסה מהמשפט הטיפשי שזרק...
ומה עם האמירות אחרי שחתם שם?
תכלס התנהג כמו סמרטוט כדי ללקק לאוהדים של מכבי. שרף את עצמו לגמרי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shimi221 כתב:אני לא חושב שזה רק זה, כי אם היה מתנצל אני מאמין שהייתה סולחת.
הוא חוזר מחול הוא חושב שיקבל שכר כמו שכולם חוזרים
אחרי העונה הגרועה שלו שם היה צריך לנשק את כפות הרגליים, במקום זה הוא מתפלצף
התנצל אחרי המקרה לפי אותם גורמים אבל אלונה לא הייתה מוכנה לשמוע, אל תשכח שמבחינת אלונה היא באה לקראתו המון כששיחררה אותו אחרי תחילת העונה (מה שגרם לנו להביא מגן שמאלי במקומו בלחץ ובלי הכנה עם הקבוצה) כדי שיגשים את החלום האירופאי, ואז הוא מוציא משפט כמו שהוציא...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב: ומה עם האמירות אחרי שחתם שם?
תכלס התנהג כמו סמרטוט כדי ללקק לאוהדים של מכבי. שרף את עצמו לגמרי.
האמירות שם כמו המשפט שהוציא מלמדות על טיפשות גדולה שלו ולכן הגיע לו לקבל את היחס שקיבל מהקהל שלנו כשפגש אותנו השנה...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב: התנצל אחרי המקרה לפי אותם גורמים אבל אלונה לא הייתה מוכנה לשמוע, אל תשכח שמבחינת אלונה היא באה לקראתו המון כששיחררה אותו אחרי תחילת העונה (מה שגרם לנו להביא מגן שמאלי במקומו בלחץ ובלי הכנה עם הקבוצה) כדי שיגשים את החלום האירופאי, ואז הוא מוציא משפט כמו שהוציא...
אתה מייחס לאלונה התנהגות מאוד קפריזית שלא מאפיינת אותה בכלל. אם זה היה הסגנון שלה, בוזגלו היה יושב שנתיים ביציע.
נשמע כמו איזו כתבה של פשכה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שום משפט.
ביקשו(הוא ואביו) בפירוש שאלונה תשווה את ההצעה של מכבי.
יצא כפוי טובה.

עדיין אוהב אותו מאוד, ומאמין שיחזור אלינו בשנים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב: אתה מייחס לאלונה התנהגות מאוד קפריזית שלא מאפיינת אותה בכלל. אם זה היה הסגנון שלה, בוזגלו היה יושב שנתיים ביציע.
נשמע כמו איזו כתבה של פשכה.
ממש.
קצת הגזמת משה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

דווקא יש לאלונה צד כזה, תזכרו בטיפול באופיר חיים בזמנו כדוגמא (אפילו הורד להתאמן עם הנוער אם אני לא טועה כשבגלל שלא היו התאמן עם הנערים).

לא יודע אם זאת האמת, אבל כששומעים את זה משני גורמים כשכל אחד קשור לצד אחר בעיסקה זה מחזק את הדברים...

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

Sir Alex Ferguson כתב:דווקא יש לאלונה צד כזה, תזכרו בטיפול באופיר חיים בזמנו כדוגמא (אפילו הורד להתאמן עם הנוער אם אני לא טועה כשבגלל שלא היו התאמן עם הנערים).

לא יודע אם זאת האמת, אבל כששומעים את זה משני גורמים כשכל אחד קשור לצד אחר בעיסקה זה מחזק את הדברים...
למיטב זכרוני אופיר חיים ועוד שניים שוחחרו והתאמנו עם הנערים כדי לשמור על כושר. לא זוכר התנהגות קפריזית.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה קפריזי בזה?היא הלכה לקראתו כשנתנה לו לעזוב לגנט. המינימום שמגיע לה זה קצת כבוד.
אחרי שהלכו לקראתו לנצל את ההזדמנות חצי שנה לאחר מכן, לבוא לנסות לסחוט ולדרוש מאלונה שתשווה את השכר מההצעה של מכבי?אין פלא שמחקה אותו באותו רגע.

שלח תגובה