בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי גדי »

oranu כתב: +1
אם ראש הממשלה מושחת וגנב שיישב בכלא, גם אם זה ביבי הוא לא שונה מכל אזרח אחר.

אבל כשהפרשות שאתה שומע עליהן מתעסקות בחמגשיות וסיגרים או בפגישה עם נוני מוזס או בעאלק הטיית סיקור לטובתו בוואלה (עובדתית הסיקור של נתניהו בוואלה וידיעות הוא סופר דופר שלילי) זה נראה כמו רדיפה, נשמע כמו רדיפה, מריח כמו רדיפה וזו כנראה רדיפה.

אגב -
הפרשה החמורה ביותר שהיא פרשת הצוללות הוא נוקה מכל חשד וקשר, אם היה בשר וטעם לפגם שצריך לגרום לראש ממשלה מכהן להתפטר באחת מהפרשות הוא היה בפרשת הצוללות ואותה ביבי צלח בקלות.

מגייסים עדי מדינה, פרקליטים, יועצים משפטיים, הפגנות כל מוצש מחוץ לבתים פרטיים של אנשים שעומדי8 במשרות הציבוריות וכל זה על מה?
על חמגשיות וסיגרים או על דיבורים עם נוני מוזס?
וואלה מעדיף ראש ממשלה תותח כמו ביבי גם אם הוא נהנתן וחולה על סיגרים ואוהב מתנות יוקרתיות.
בואו נגיד את האמת -
מושחת הוא לא ולא היה חסר לו כסף מעולם, הוא עשה הון אדיר אחרי ההפסד בבחירות 99 והוא לא צריך את הכסף של אף אחד, הוא גם לא יצטרך.

נהנתן? כן
אישה משוגעת? כן
חיים בסרט שהם מעל המדינה? יכול להיות
האם הוא ראש ממשלה טוב בעיני?
הכי טוב שניתן לבקש, מדינית-כלכלית-בטחונית ובפער מכל השאר.

אינטילגנט ורהוט, שועל קרבות ותיק, יודע לעמוד על שלו ולשמור על האינטרסים של ישראל (לא התקפל לאובמה גם כשזה גרם לו לשלם מחיר פוליטי יקר מצד אחד וידע לכוון לרגיעה גם כשכל המדינה הייתה פה על קוצים ורצתה כניסה לעזה ושוב שילם מחירר פוליטי יקר).

אין לי ספק שטובת המדינה עומדת לנגד עיניו והוא עושה כל שביכולתו לנהל את המדינה המטורפת הזאת בצורה הכי טובה שניתן.
מדיניות ויחסי חוץ אנחנו במקום שמעולם לא היינו בו, הכלכלה יציבה בעיקר בגלל רפורמות ומהלכים שהוא בנה ובסך הכל הוא מתמרן נהדר לטעמי במדינה הכי קשה לניהול בעולם.

הכבוד שעושים לו בכל מקום הוא בלתי נתפס ואני מפחד פחד מוות לראות את לפיד-גנץ עושים רוטציה על תפקיד כל כך חשוב כאילו מדובר בחלוץ שיפתח בהרכב של מכבי תל אביב.

שורה תחתונה? גם לפיד וגנץ שצועקים סיסמאות אם וכאשר ירכיבו ממשלה ירדו כמו גדולים מכל המצע שלהם כי להקים קואליציה בלי חרדים הם לא יוכלו (בדיוק כמו ביבי) ואז כל הבבל"תים על תחב"צ בשבת, ברית הזוגיות, גיוס חובה לחרדים וכו וכו וכו ירדו לטמיון כי השיטה דפוקה.

אז את הסיפורים האלה נחמד ונעים לספר בוא נראה אותם מבצעים, מקווה מאוד שלא יבחרו ולא תהיה להם ההזדמנות להיכשל כי הם עלולים לעשות טעויות קריטיות של חוסר ניסיון והמדינה הזאת היא פצצה מתקתקת בכל רגע נתון.
1. מי רודף אחרי ראש הממשלה? היועמש? אלשך? לא הגיוני בעליל.
2. הכבוד שביבי מקבל בעולם זה בעיקר מדינות עם שלטון ימיני שחלקו ממש אנטישמי. ה"כבוד" שפוטין נותן לנתניהו באמת מצטלם יפה מאוד אבל בפועל פוטין פועל לחיזוק החדירה של אירן בסוריה עד כדי עובדה מוגמרת.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

גדי כתב:
ברור שמותר לבקר. עשו זאת, עושים זאת ויעשו זאת.
רק שיש קצת אירוניה שראש הממשלה טוען ששני אנשים שהוא מינה (היועץ היה ממש איש אמונו) אשר ברור לכל שהם לא "שמאלנים" אלא באים מרקע ימיני שורשי, פועלים מתוך רדיפה כלפיו.
מה זה איש אמונו?
הוא מינה יועץ משפטי שאמור לעשות את עבודתו.

כי זהו תפקידו של ראש הממשלה למנות יועץ.
זה אומר שמנדלבליט לא נתון ללחצים ומנסים לשבש לו את החשיבה? עזוב אותך אחי..
גדי כתב:
1. מי רודף אחרי ראש הממשלה? היועמש? אלשך? לא הגיוני בעליל.
2. הכבוד שביבי מקבל בעולם זה בעיקר מדינות עם שלטון ימיני שחלקו ממש אנטישמי. ה"כבוד" שפוטין נותן לנתניהו באמת מצטלם יפה מאוד אבל בפועל פוטין פועל לחיזוק החדירה של אירן בסוריה עד כדי עובדה מוגמרת.
זו בדיוק הנקודה שלא הבנת..
העולם מתפקח והימין עולה לשלטון בכל מקום לאט לאט. כנל בארהב. כך גם הפופולריות של העם היהודי. כי התעקשנו על זה והוכחנו שזו הדרך הנכונה אין מה לעשות.

יש משפט שאומר
אל תחנך את הילדים שלך ותספר להם איך העולם העובד.
תחנך את הילדים שלך ותספר להם איך העולם אמור להתנהל.

ילדים גודלים, ובסוף חושבים עצמאית. הפנטזיה של השמאל מבורכת, כולנו רוצים עולם של שלום. רק בעיה שהאגנדה הזו פשטה רגל מזמן...

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

דרך אגב
מכל הביטחוניסטים
גבי אשכנזי הכי ראוי.. (למרות שיש לו הרבה שלדים בארון לפי שמועות)

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

שחר של אגו חדש

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מת על הסקרים האלה :)
במיוחד את התת כותרת ״תיקו בין הגושים״ כשהמפלגות הערביות בגוש של גנץ ולפיד. נחמד

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב:מת על הסקרים האלה :)
במיוחד את התת כותרת ״תיקו בין הגושים״ כשהמפלגות הערביות בגוש של גנץ ולפיד. נחמד
הרגע הכי מרגש בכל הסקרים האלו
זה לראות את הפרצוף של יונית כשיש את תוצאות האמת...

כל מערכת בחירות מחדש, תענוג.

הזוי שהם עוד מאמינים לסקרים האלו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אלדר כתב: הרגע הכי מרגש בכל הסקרים האלו
זה לראות את הפרצוף של יונית כשיש את תוצאות האמת...

כל מערכת בחירות מחדש, תענוג.

הזוי שהם עוד מאמינים לסקרים האלו
אולי זה יהיה הפער גם בתוצאות האמת..
אבל איך אין להם בושה?כשלו לחלוטין בסקרים במערכת הקודמת ומבלבלים לנו את המוח עם סקר כל 3 ימים ועוד דופקים פרשנות של גאוני הדור. לפחות תסתמו את הפה יא חבורת מושחתים כושלים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: אולי זה יהיה הפער גם בתוצאות האמת..
אבל איך אין להם בושה?כשלו לחלוטין בסקרים במערכת הקודמת ומבלבלים לנו את המוח עם סקר כל 3 ימים ועוד דופקים פרשנות של גאוני הדור. לפחות תסתמו את הפה יא חבורת מושחתים כושלים.
למה כשלון לחלוטין? לא זכור לי פערים כ-אלה גדולים בין המדגמים לבין תוצאות האמת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: למה כשלון לחלוטין? לא זכור לי פערים כ-אלה גדולים בין המדגמים לבין תוצאות האמת.
אני לא מדבר על המדגמים. אני מדבר על הסקרים(כמו הסקר של היום).
בסקרים האחרונים לפני הבחירות הרצוג הוביל בפער של כ4 מנדטים וזה נגמר 6 לטובת נתניהו. 10(!!!) מנדטים הפרש בין הסקרים שלהם לתוצאות האמת.
גם במדגמים הם טעו בענק כשהציגו סוג של תיקו ונגמר בפעם של 6 מנדטים.
את סיפורי הסבתא שאנשים ששינו את דעתם ביום הבחירות שיספרו למישהו אחר.

או שהם מושחתים שמנסים להשפיע דרך סקרים או שהם חסרי מושג והסקרים שלהם לא שווים כלום ושום דבר.
אני מהמר על גם וגם.

סמל אישי של משתמש
The red one

מה שחשוב זה המדגמים. הסקרים זזים מפה לשם בהתאם להתפתחויות. אף אחד לא מבטיח ולא מתיימר להבטיח שסקר שפורסם ב-21.2 יהיה זהה לתוצאות בערב ה-9.4 (גם במדגמים לא מבטיחים את זה, אבל שם זה אמור להיות קצת יותר נאמן למציאות).

ולרוב - המדגמים הם מדוייקים. מלבד הפער במנדטים בצמרת בבחירות האחרונות, הרוב היה מנדט לפה/מנדט לשם. ב-2013, אם אני זוכר נכון, גם הכל נע סביב מנדט לפה/מנדט לשם.

לא מבין מה הקשר מושחתים וכל שאר הברכות בהקשר הזה, יש לא מעט דברים אחרים שאפשר להטיח, אבל דווקא לסקרים נצמדת?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:מה שחשוב זה המדגמים. הסקרים זזים מפה לשם בהתאם להתפתחויות. אף אחד לא מבטיח ולא מתיימר להבטיח שסקר שפורסם ב-21.2 יהיה זהה לתוצאות בערב ה-9.4 (גם במדגמים לא מבטיחים את זה, אבל שם זה אמור להיות קצת יותר נאמן למציאות).

ולרוב - המדגמים הם מדוייקים. מלבד הפער במנדטים בצמרת בבחירות האחרונות, הרוב היה מנדט לפה/מנדט לשם. ב-2013, אם אני זוכר נכון, גם הכל נע סביב מנדט לפה/מנדט לשם.

לא מבין מה הקשר מושחתים וכל שאר הברכות בהקשר הזה, יש לא מעט דברים אחרים שאפשר להטיח, אבל דווקא לסקרים נצמדת?
מת עליך תמים.
זה ברור שערוץ מסויים שנוטה למועמד מסויים,יצייר סקר קצת יותר אופטימי למחנה שלו.
ומדגמים?
בוא אני אספר לך משהוו על מדגמים.
בחירות 96,מדגם,פרס מוביל ב4% על נתניהו.
אמנון אברמוביץ רוקד הורה באולפן וכולם מחוייכים.
בבוקר מהפך.
בחירות אחרונות,מדגם,תיקו 26.
בבוקר 30 24 לליכוד.
ידוע לכל שמצביעי הימין פחות מצביעים בקלפי המדגם ופחות משתתפים בסקרים.

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב: מת עליך תמים.
זה ברור שערוץ מסויים שנוטה למועמד מסויים,יצייר סקר קצת יותר אופטימי למחנה שלו.
ומדגמים?
בוא אני אספר לך משהוו על מדגמים.
בחירות 96,מדגם,פרס מוביל ב4% על נתניהו.
אמנון אברמוביץ רוקד הורה באולפן וכולם מחוייכים.
בבוקר מהפך.
בחירות אחרונות,מדגם,תיקו 26.
בבוקר 30 24 לליכוד.
ידוע לכל שמצביעי הימין פחות מצביעים בקלפי המדגם ופחות משתתפים בסקרים.
מת עלייך בכללי.

בסדר, 96. נו, טעויות היו תמיד ויהיו תמיד, אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שבשתי מערכות הבחירות האחרונות המדגמים לא היו כאלה רחוקים מהמציאות. תגיד מה שתגיד, אובייקטיבי לא אובייקטיבי, זו המציאות. מה היה לפני זה? אני בטוח שהיו פעמים שכיוונו פחות טוב, והיו גם פעמים לפני 96 שצדקו.

המתקפה של קרייזירד7 הרגישה לי מוגזמת בעיקר בגלל שהוא טוען דברים שהם לא בהכרח נכונים, לא לדעתי, אלא עובדתית.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: אני לא מדבר על המדגמים. אני מדבר על הסקרים(כמו הסקר של היום).
בסקרים האחרונים לפני הבחירות הרצוג הוביל בפער של כ4 מנדטים וזה נגמר 6 לטובת נתניהו. 10(!!!) מנדטים הפרש בין הסקרים שלהם לתוצאות האמת.
גם במדגמים הם טעו בענק כשהציגו סוג של תיקו ונגמר בפעם של 6 מנדטים.
את סיפורי הסבתא שאנשים ששינו את דעתם ביום הבחירות שיספרו למישהו אחר.

או שהם מושחתים שמנסים להשפיע דרך סקרים או שהם חסרי מושג והסקרים שלהם לא שווים כלום ושום דבר.
אני מהמר על גם וגם.
בדיוק זה... אי אפשר להתכחש לזה שהם מנסים להטות דעת קהל.

אני מהמר שגנץ קיבל כוח בזכות הסקרים. ולא הלכה למעשה.
ואז לפיד קנה את הבלוף. פחד שהשקר הופך לאמת ונהיה שישו ושמחו.

מערכת בחירות מאודד מסקרנת אבל לא רואה איך השמאל מצליח להרכיב ממשלה...

לפיד ראש ממשלה חחחח

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אדום זקן כתב: אני חושב שמי שמתעסק בצהוב זה לאו דווקא אנחנו.
אני איתך,מושחת? שיילך הביתה.
רק תסביר לי איפה כאן השחיתות אני מאוד אשמח.
הרי לדבר עם עורך עיתון כזה או אחר כולם עשו ודיברו.
חבל שאמנון דנקנר כבר לא יכול לספר איזה דברים הוא אישר או לא כעורך ידיעות.
מצחיק גם שהטענה המרכזית של מי שמחפש זה שלטון החוק.
הרי,כל ההפגנות והתחקירים והפרשנויות מה הם אם לא ניסיון להטות את היועץ לכיוון שאליו הם רוצים שיזרום.
התקשורת בישראל מאוד חזקה וזו לא סיסמא.
האליטות ששולטות בה הם עדיין שמאלניות ואנטי ביבי.
מעניין להיכן נעלמה פרשת האי היווני ששרון החליט לבצע התנתקות.
שם כסף אילולה ההקלטות של סימה בן זקן,גם את אולמרט היו מוציאים נקי.
נתניהו זה התלבשות עליו,נטו.
מדהים איך כל היום מתעסקים במה ראש הממשלה אוכל,שותה,מעשן.
התנהגות טיפוסית של צרות עין וקנאה.
אני לא צריך להסביר כלום וגם לא להתעסק בזה

יש אנשים במדינה שזה תפקידם, עוברים על ראיות, חוקרים עדים, נוברים בניירות, מה שהם מחליטים קדוש בעיניי, בין אם מדובר בביבי, משה או עוזי גופיה

מה שלא לגיטימי בעיניי זה שיש ראש ממשלה שמנסה לערער את כל יסודות המדינה רק בשביל להציל את עורו ולהמשיך למשול

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

bs war כתב:
מותר לבקר את הרשות השופטת בדיוק כמו שמותר לבקר את הרשויות המחוקקת והמבצעת. לא יודע מאיפה נוצר הטאבו הזה על מערכת המשפט, כמו שראינו בחודש האחרון גם שם לא הכל כשר
מה זה ״מותר לבקר״? זה רז שכניק בטור של יום שישי? זה פאקינג ראש ממשלת ישראל שזורק את משטרת ישראל מתחת לגלגלים בשביל להציל את התחת שלו

שלח תגובה