מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
AG77
Title: קרייזי-רד

Re: מאור בוזגלו

שליחה על ידי AG77 »

dudu9998 כתב:בשביל זה לפי מה ששמעתי החוזה הולך להיות עם הרבה סעיפי תפוקה על מספרים
גם בכל חוזי הפרסום/ריאליטי שהוא חותם יש כנראה סעיפי תפוקה על מספרים, וככל שהוא עושה יותר רעש אז המספרים עולים...

מי שחושב שמשהו בהתנהלות ישתנה/סעיף אבא יגן עלינו מבלגן הוא לא תמים או נאיבי, הוא ....

מי שחושב שהתפוקה שלו שווה את הבלגן - אני לא מסכים איתו, אבל לפחות הוא ריאלי ומבין לאן אנחנו נכנסים

סמל אישי של משתמש
Red_Shadow
Title: הגמל מהצפון

שליחה על ידי Red_Shadow »

האיש הלא נכון בזמן הלא נכון. או כמו שאיל שני אמר:
"זה או הצלחה ענקית או רוב הסיכויים התרסקות איומה"
רק אם כולם ישירו יבוא הגול!

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

זה קורה באמת?

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אני אתכם שהמשפחה הזאת צרה צרורה אבל הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו זה שהוא לא שחקן של מספרים את המספרים שלו תמיד נתן ועל הדרך להיפטר מהקרנות של אורן ביטון מה טוב

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

החתמה כזאת תביא איתה, מעבר למשפחה בהפרעה הזאת, מלחמה ענקית בתוך הקהל. בקיצור, הדרך למטה תלולה ומהירה משחשבנו חברים

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אקצין קצת ואגיד שהחתמה של בוזגלו בב"ש שקולה להחתמת הצ'צ'נים בבית"ר ירושלים בזמנו מבחינת פוטנציאל הנזק שעשוי להיגרם לקבוצה.
אז כן, כאן אוהדים לא יחרימו משחקים ולא ישרפו את המועדון, אבל הקרע והמחלוקות שיווצרו כתוצאה ממהלך כזה יכולים לרסק את הקבוצה, בדיוק כמו שהתרסקה בית"ר ההיא.
אם אכן יש דברים בגו ובאמת יש מחשבה על מהלך כזה, קברניטי המועדון צריכים לחשוב טוב טוב האם המלחמה שיקבלו ביציעים שווה את התועלת המקצועית שאולי יקבלו מבוזגלו. לדעתי התשובה ברורה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

מיליון תגובות בזמן כל כך קצר, באמת יש שיחות או?

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אני כ"כ נגד המהלך הטיפשי הזה. מת לדעת מה הנהלת המועדון חושבת שמחזירים את קן הצרעות שנקראת משפחת בוזגלו לפה. עוד לפני שיתן פס חצי קהל יעודד אותו וחצי קהל ישרוז בוז בכל נגיעה.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

איך אפשר להסכים לקבל את כל הכאב ראש הזה? מי שפוי מספיק ורוצה את יעקב בוזגלו מקושר לקבוצה שלו?
הוא לא מנהיג ולא קרוב להיות מנהיג, הדבר היחיד שמעניין אותו זה מאור בוזגלו והעלילה בבוזגלוס. שחררו מהמחלה הזאת כבר. איך אנחנו הפראיירים היחידים שמוזכרים בהקשר שלו סעמקקקקק מה זה הזיכרון דג הזה של האנשים שרוצים אותו פה????
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

חייב להיות קול שפוי בין כל המרוקאים הכועסים.

אין לי בעיה עקרונית עם חזרה של בוזגלו. חרף הדם הרע, על אף הנסיבות ולמרות הקרע. בניגוד לרובכם, אני מאמין שזה בהחלט ניתן לאיחוי, בסופו של יום בוזגלו עשה כאן דברים עצומים.

יש לי בעיה עקרונית עם מאור בוזגלו הכדורגלן. זה שאני בספק אם יש לו מה לתרום אפילו להתקפה המקרטעת שלנו, זה שלטעמי האישי, שיאו הרחק מאחוריו.

אם היה מדובר בבוזגלו 2016, הייתי סולח גם סולח. אבל סביב בוזגלו 2019 אין באמת סיבה לדון בכך.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ההיסטוריה בכדורגל הוכיחה שקהל דומיננטי (במקרה שלנו ארגון האוהדים) לא רוצה שחקן הוא לא יגיע,
אף אחד לא ירצה להכניס את עצמו לסחרור כזה. מעבר לכך, לא רואה את אלונה מחזירה אותו למועדון
אחרי כל מה שהוא ואביו דיברו על המועדון מאז שעזבו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אני עם טוטי.
כיוון שההתנהלות לא תשתנה דרמטית, והיכולת לא משהוא, הוא ייראה הרבה ספסל ומשם יתחילו הבעיות.
יש לו גם יתרונות מעבר לכדורגל, לא מזלזל בזה, אבל החבילה מסריחה (כמו חיתול של תינוק... יש כאלה שאוהבים את הריח)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:ההיסטוריה בכדורגל הוכיחה שקהל דומיננטי (במקרה שלנו ארגון האוהדים) לא רוצה שחקן הוא לא יגיע,
אף אחד לא ירצה להכניס את עצמו לסחרור כזה. מעבר לכך, לא רואה את אלונה מחזירה אותו למועדון
אחרי כל מה שהוא ואביו דיברו על המועדון מאז שעזבו.
1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חייב להגיד משהו.

נכון שבוזי והמשפחה התנהגו בצורה בזויה. כפויי טובה, חולי צומי, רודפי בצע. הכל נכון. באמת.

אבל אחרי מקרה בוזגלו בב"ש, הגיע מקרה אוחנה... ואז טוני רומז למקורבים שמתעלמים ממנו, (בתווך אוגו אף פעם לא הפסיק עם הפוסטים), ראדי שאמר דברים לא נעימים, ואז חיימוב שנפגע מאסי והצוות, איינבינדר, שיימן, שהר, ממן שנשרף, עזרא, צדק, בן תורג'מן(מחוק מאז שהגיב לפוסט של צדק חודש אחרי שחזר מבני יהודה)...

תגידו עכשיו, עם יד על הלב. תהיו אמיתיים, שימו את האגו שניה אחת בצד. יש מצב, סיכוי, אפשרות הכי קטנה, גם אם זה לא משתווה ללכלוכים שלו(וזה לא משתווה), שגם בוזגלו פגוע בצדק מההתנהלות מולו כשהגיע לשנת חוזה?

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

שמעון א כתב:חייב להגיד משהו.

נכון שבוזי והמשפחה התנהגו בצורה בזויה. כפויי טובה, חולי צומי, רודפי בצע. הכל נכון. באמת.

אבל אחרי מקרה בוזגלו בב"ש, הגיע מקרה אוחנה... ואז טוני רומז למקורבים שמתעלמים ממנו, (בתווך אוגו אף פעם לא הפסיק עם הפוסטים), ראדי שאמר דברים לא נעימים, ואז חיימוב שנפגע מאסי והצוות, איינבינדר, שיימן, שהר, ממן שנשרף, עזרא, צדק, בן תורג'מן(מחוק מאז שהגיב לפוסט של צדק חודש אחרי שחזר מבני יהודה)...

תגידו עכשיו, עם יד על הלב. תהיו אמיתיים, שימו את האגו שניה אחת בצד. יש מצב, סיכוי, אפשרות הכי קטנה, גם אם זה לא משתווה ללכלוכים שלו(וזה לא משתווה), שגם בוזגלו פגוע בצדק מההתנהלות מולו כשהגיע לשנת חוזה?
על הקטע שעשה לפני המשחק מול אולימפיאקוס אין מחילה.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

שלח תגובה