נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי hb7 »

אם הוא קבע את החתונה לפני פרסום המשחקים ואפילו אם הודיע רק עכשו אין לי בעיה עם זה לא מאמין שעושה בכוונה,אופא האלה מטומטמים אין תאריך אחר לקבוע משחקים באמצע עונה?למה להרוס לשחקנים את החופש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

hb7 כתב:אם הוא קבע את החתונה לפני פרסום המשחקים ואפילו אם הודיע רק עכשו אין לי בעיה עם זה לא מאמין שעושה בכוונה,אופא האלה מטומטמים אין תאריך אחר לקבוע משחקים באמצע עונה?למה להרוס לשחקנים את החופש
עזוב אופ״א. לא יקרה לנבחרת ישראל כלום אם היא תנסה להסתדר שני משחקים בלי דאבור. אם הייתי במקומו והיו משעים אותי בגלל שאני מתחתן הייתי אומר תודה רבה וחפשו אותי פעם הבאה שתרצו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב: עזוב אופ״א. לא יקרה לנבחרת ישראל כלום אם היא תנסה להסתדר שני משחקים בלי דאבור. אם הייתי במקומו והיו משעים אותי בגלל שאני מתחתן הייתי אומר תודה רבה וחפשו אותי פעם הבאה שתרצו
אני בטוח שאם היית יודע שאתה אחד השחקנים החשובים אם לא ה... אז היית דואג לוודא מתי יוצא משחק הנברת לפני שקבעת תאריך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זו לא הפעם הראשונה שדאבור מעורב בפרשיות מהסוג הזה.
יכל להגדיל ראש ולבדוק לפני שקבע תאריך, או לפחות להודיע לראשי הנבחרת לפני שזה מתפוצץ בתקשורת ולעשות מאמץ להגיע למשחק הראשון.
בגדול הנבחרת תמיד עניינה לו את הביצה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אדום זקן כתב: אני בטוח שאם היית יודע שאתה אחד השחקנים החשובים אם לא ה... אז היית דואג לוודא מתי יוצא משחק הנברת לפני שקבעת תאריך.
בוא אני יפתיע אותך הזימון הראשון שלו בשנת 2018 היה מול אלבניה בספטמבר ולפני זה היה ב2016 איזה שחקן חשוב ואיזה נעליים,וואלה אני במקומו אם משעים אותי אומר ביי ביי לנבחרת ולא חוזר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב: אני בטוח שאם היית יודע שאתה אחד השחקנים החשובים אם לא ה... אז היית דואג לוודא מתי יוצא משחק הנברת לפני שקבעת תאריך.
לבן אדם יש בערך חודש חופש בשנה לפני שהוא חוזר להתאמן, כמה תאריכים רלוונטיים כבר יש? זה גם לא שהוא בא למשחק והולך זה עשרה ימים של מיני מחנה אימונים ומשחקים+נסיעות. לא יקרה כלום אם יסתדרו בלעדיו שני משחקים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב: לבן אדם יש בערך חודש חופש בשנה לפני שהוא חוזר להתאמן, כמה תאריכים רלוונטיים כבר יש? זה גם לא שהוא בא למשחק והולך זה עשרה ימים של מיני מחנה אימונים ומשחקים+נסיעות. לא יקרה כלום אם יסתדרו בלעדיו שני משחקים
אין לי ספק שיסתדרו.
בסוף יש התנהלות שבסופה צריך להיות חכם ולא צודק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני מכבד מאוד את האמונות והמנהגים של כל העדות, אבל אם זה היה נופל על משחקים חשובים בסביליה, עדין הוא היה מוותר עליהם?
מבין ששחקן מפספס משחק בגלל שהוא נופל על יום החתונה (למרות שגם אז, מדובר במועדים שנקבעים הרבה זמן מראש ושחקן מקצועני צריך כשהוא מתכנן חתונה לבדוק האם יש משחקי נבחרת), אבל לפספס שני משחקים בגלל כל מיני טקסים שקודמים ליום החתונה? כל כך שכונתי ולא מקצועני מצד דאבור, בטח כשהתאריכים של משחקי הנבחרת הם תאריכים קבועים כבר שנים, בדיקה פשוטה הייתה מגלה את מועדי המשחקים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:אני מכבד מאוד את האמונות והמנהגים של כל העדות, אבל אם זה היה נופל על משחקים חשובים בסביליה, עדין הוא היה מוותר עליהם?
מבין ששחקן מפספס משחק בגלל שהוא נופל על יום החתונה (למרות שגם אז, מדובר במועדים שנקבעים הרבה זמן מראש ושחקן מקצועני צריך כשהוא מתכנן חתונה לבדוק האם יש משחקי נבחרת), אבל לפספס שני משחקים בגלל כל מיני טקסים שקודמים ליום החתונה? כל כך שכונתי ולא מקצועני מצד דאבור, בטח כשהתאריכים של משחקי הנבחרת הם תאריכים קבועים כבר שנים, בדיקה פשוטה הייתה מגלה את מועדי המשחקים.
סתם נו..
הנבחרת מעניינת לו תביצה.
עכשיו נתפסים על העניין הערבי והקיפוח כמו שתמיד שאין טיעונים הגיוניים אז נופלים על זה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מאמן הנבחרת, שהוא אדם מקצועי וחיצוני, מעדיף את טהאה על אלחמיד. מעניין.
ברור לי שהוא רוצה יציבות ועדיין צריך להעמיד בפרופורציה את מעמדו בעיניים שלנו האוהדים.
טהאה הוא נכס.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

MikiRed כתב:מאמן הנבחרת, שהוא אדם מקצועי וחיצוני, מעדיף את טהאה על אלחמיד. מעניין.
ברור לי שהוא רוצה יציבות ועדיין צריך להעמיד בפרופורציה את מעמדו בעיניים שלנו האוהדים.
טהאה הוא נכס.
לדעתי האישית זה יותר קשור לזה שהרצוג אוהב להמשיך עם השחקנים ששיחקו, טוואטחה לא בכושר אז הוא שוקל לפתוח עם בן הרוש !
הכלב שלי עושה עבודה יותר טובה באגף

סמל אישי של משתמש
Red_Shadow
Title: הגמל מהצפון

שליחה על ידי Red_Shadow »

הנבחרת ממש גרועה במשחקי החוץ לא חשוב אם מדובר בנבחרת שעל הנייר יותר חלשה מאיתנו. בספק גדול אם נוציא יותר מנקודה בשני המשחקים הקרובים.
רק אם כולם ישירו יבוא הגול!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

MikiRed כתב:מאמן הנבחרת, שהוא אדם מקצועי וחיצוני, מעדיף את טהאה על אלחמיד. מעניין.
טהאה הוא נכס.
מי שמסתכל על נבחרת כמדד למשהו עושה טעות.

בצרפת ג'ירו פותח על חשבון בנזמה ולקזאט.
בברזיל גבריאל ג'סוס פתח על חשבון פירמינו.
בארגנטינה דיבאלה איקרדי ואגוארו לא משחקים יותר מדי כשלרוב על חשבונם פותחים שחקנים מהליגה הארגנטינאית.

בעצם מה אני הולך רחוק. ע-ו-מ-ר-י ב-ן ה-ר-ו-ש פותח בנבחרת כדרך קבע. בלם, מגן שמאלי, הרצוג לא מצליח לוותר עליו. מה זה בעצם אומר? כלום.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הבן 18 הזה של לטביה מועמד אלינו לא?

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מטורף השחקן הזה.
כל 7 השערים בקמפיין שלו.