מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: מאור בוזגלו

שליחה על ידי הראל »

Sir Alex Ferguson כתב:אם בוזגלו יחזור לכאן ויכבוש ויבשל ויוביל אותנו להצלחות עדין יקללו אותו?
כן. לפחות אני ועוד כמה רבים וטובים שאני מכיר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:
כן. לפחות אני ועוד כמה רבים וטובים שאני מכיר.
אתה לא וזה מאוד ברור לי שאתה לא תעשה את זה.
אתה מספר לעצמך סיפורים לשעת לילה מאוחרת.
אם וכאשר יוחלט שהוא חוזר ואתה תקלל אותו זה אומר שאתה מתעסק באגו יותר מאשר בקבוצה שלך.
תן קרדיט למאמן שכל כך הגנת עליו לפני חודשיים.
כמו שאמרתי מקודם,טינה זה דבר רע ואם ארגון האוהדים שמסמל יותר מכל את המיליטנטיות והפאנטיות בעולם הכדורגל החליט לסלוח אז גם אתה יכול.
כל זה בהנחה שהוא באמת חוזר.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

הבוז יגיע כשאבא יעקב יתחיל לפתוח את הפה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אוהד שיקלל שחקן שלובש את המדים של הפועל באר שבע זה לא אוהד מבחינתי. זה בנאדם ששם את עצמו ואת האגו שלו מעל למועדון. החתמה של בוזגלו היום זה הימור. הימור שבנקודת הזמן הזו שווה לקחת לדעתי. חסר לנו שחקן כמוהו שיכול לתת חופשית טובה ולעשות גול כשצריך. שיכול לתת את הקרוס הנכון לבן שהר ולסגור עניין כשצריך. שיכול לעשות קצת שמח בחדר הלבשה, שיכול לסחוט את האדום שיכול לעורר את הקהל הרדום (לטוב ולרע). תמיד הייתי מאלו שבצד של מליקסון אבל היום בהתייחס לסיטואציה שנוצרה יש יותר מה להרוויח מלהפסיד. אם הקבוצה לא תתחבר הוא ממילא יעזוב תוך שנה ויגידו שזה היה צפוי. אבל אם הוא יחזור לעצמו והקבוצה תתחבר.. זה שווה את זה. וכן, ההופעה שלו נגד אתלטיקו הוכיחה שיש לו עדיין כדורגל ברגליים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

dardasmiley כתב:

אני מאוד מעריך את הכתיבה שלך אבל יש מרחק לא קטן בין איך שאתה מתנסח כאן בפורום לבין מה שכתב הארגון ב 2 פוסטים שונים, מרגיש קצת כאילו אתה יוצא להגנתם על עיוור.
על פניו ואם לשפוט על סמך ההודעות של הארגון בלבד, קופלו וטוטאו (מלשון מטאטא) אחר כבוד.

ההודעה הזו, לדעתי עושה הרבה נזק, מאפשרת למועדון סולם ירידה מהעץ כדי להחתים אותו, נותנת לו רוח גבית מול המועדון, שוב מלבה את האש בתוך קהל האוהדים והכי גרוע, מסיטה את הדיון מההתנהלות על גבול הבזיונית-נעלבת של המועדון בגזרת השחקנים-רכש-מוכרים-קונים לדיון שלפי מה שאתה טוען לא רלוונטי עדיין.

בוא נגיד ככה, אם היו מסכמים עם השחקן במועדון ואז שולחים אותו לקבל את ברכת הארגון, מתוך הבנה שמיד כשזה יהיה מאחורינו תצא הודעה על חתימה שלו זה היה מובן ונכון הרבה יותר. בנקודת הזמן הנוכחית? משחקים לידיים שלו. ושל מפיקת ה*** ריאלטי שלו...

ועוד משהו קטן, ההתנהגות הזו של הארגון משדרת לשאר השחקנים שאפשר להשתין עלינו, ואחר כך לבוא להתנצל. מבחינתי עד שיפרוש בוזגלו צריך להיות פרסונה נון גרטה בטרנר.

מעניין אם האחיינים שלו היו מאיימים על "ראשי הארגון" כמו שאיימו על אוהדים אחרים גם אז היה ניתן לשמוע את הצד שלו והבכי וההתקרבנות שלו היו נופלות על אוזניים קשובות כמו עכשיו.
אתה לא מודע להמון דברים ומדבר מחוסר מידע ולכן אני מבין ומכבד את מה שאתה אומר.
אני יכול להגיד לך דבר אחד:
מי שטיפל בבעיה של הגיסים זה ארגון האוהדים ולא אף אחד אחר אתה מוזמן לשאול את כל מי שקשור לעניין, ברגע שהגיע לארגון המידע הזה דאגו להסביר להם טוב טוב שפה לא מאיימים על אוהדים, גם אם מקללים ומאז לא היה רבע איום על אוהדים.

כרגע מה שהארגון פרסם זה נטו הודעה של הורדת דם רע ביחסים בין הצדדים, לא שום דבר מעבר.
הם גם הדגישו מספר פעמים שלא יעשו שום פעולה שתפגע בקהל, שידאגו לשמור על אחדות ושהם קשובים לקהל.
אני מאמין להם, מציע לך גם להאמין, החתמה של מאור בוזגלו בהפועל בש לא תקבל ברכת דרך מהארגון אם זה יגרום נזק ויפלג את הקהל בזה אני מבטיח לך שאתה יכול להיות בטוח.

לא סיכמו שום דבר מולו פרט להורדת הלהבות והפסקת ההתלכלכות והקללות משני הצדדים, זה היה מיותר, העסיק אותנו בחרא והביא קארמה רעה על שני הצדדים.
לא צריך לשנוא אנשים אנחנו קודם כל בני אדם וזה כל מה שהיה שם והרבה אוהדים ניזונים מכותרות שקריות בתקשורת ומשליכים על הארגון.

מה שהארגון פרסם זה מה שחשוב לא מה שפרסמו,באתרים כי אלה שקרים.
אני לא חושב שהשחקן בעצמו ירצה להגיע לקהל מפולג, גם לו אמור להימאס מהקללות והבוז וכל החרא סביבו, אף אחד לא אוהב ששונאים אותו.

תורידו פאניקה אף אחד לא החתים פה את בוזגלו, עשו פגישה דיסקרטית להסרת המשקעים ברמה האישית בין בני אדם והיא דלפה החוצה ואילצה את הארגון להוציא הודעה.
הארגון לא מעודד את המועדון להחתים שחקן כזה או אחר ואם אתה חושב שהפגישה הזו נעשתה בניגוד לדעת המועדון אתה טועה ובענק.
צריכים לדעת לאזן בין כל המשתנים והארגון לקח פה החלטה שידע שתביא עליו ביקורת ועדיין האמין שהיא הכי טובה למועדון בשקלול כלל הגורמים, אני מגבה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אורן, נו באמת...
מה פתאום, דווקא עכשיו, בקיץ, כשלחשושי בוזגלו מעל ראשינו כבר חודשיים החליטו להפגש עם השחקן?
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oranu כתב:
אתה לא מודע להמון דברים ומדבר מחוסר מידע ולכן אני מבין ומכבד את מה שאתה אומר.
אני יכול להגיד לך דבר אחד:
מי שטיפל בבעיה של הגיסים זה ארגון האוהדים ולא אף אחד אחר אתה מוזמן לשאול את כל מי שקשור לעניין, ברגע שהגיע לארגון המידע הזה דאגו להסביר להם טוב טוב שפה לא מאיימים על אוהדים, גם אם מקללים ומאז לא היה רבע איום על אוהדים.

כרגע מה שהארגון פרסם זה נטו הודעה של הורדת דם רע ביחסים בין הצדדים, לא שום דבר מעבר.
הם גם הדגישו מספר פעמים שלא יעשו שום פעולה שתפגע בקהל, שידאגו לשמור על אחדות ושהם קשובים לקהל.
אני מאמין להם, מציע לך גם להאמין, החתמה של מאור בוזגלו בהפועל בש לא תקבל ברכת דרך מהארגון אם זה יגרום נזק ויפלג את הקהל בזה אני מבטיח לך שאתה יכול להיות בטוח.

לא סיכמו שום דבר מולו פרט להורדת הלהבות והפסקת ההתלכלכות והקללות משני הצדדים, זה היה מיותר, העסיק אותנו בחרא והביא קארמה רעה על שני הצדדים.
לא צריך לשנוא אנשים אנחנו קודם כל בני אדם וזה כל מה שהיה שם והרבה אוהדים ניזונים מכותרות שקריות בתקשורת ומשליכים על הארגון.

מה שהארגון פרסם זה מה שחשוב לא מה שפרסמו,באתרים כי אלה שקרים.
אני לא חושב שהשחקן בעצמו ירצה להגיע לקהל מפולג, גם לו אמור להימאס מהקללות והבוז וכל החרא סביבו, אף אחד לא אוהב ששונאים אותו.

תורידו פאניקה אף אחד לא החתים פה את בוזגלו, עשו פגישה דיסקרטית להסרת המשקעים ברמה האישית בין בני אדם והיא דלפה החוצה ואילצה את הארגון להוציא הודעה.
הארגון לא מעודד את המועדון להחתים שחקן כזה או אחר ואם אתה חושב שהפגישה הזו נעשתה בניגוד לדעת המועדון אתה טועה ובענק.
צריכים לדעת לאזן בין כל המשתנים והארגון לקח פה החלטה שידע שתביא עליו ביקורת ועדיין האמין שהיא הכי טובה למועדון בשקלול כלל הגורמים, אני מגבה.
אחרי שנתיים של טינופים הדדיים החליטו להיפגש דווקא עכשיו, כשידיעות של חזרה למועדון מרחפות מעל הראש שלנו? מעריך אותך מאוד אח יקר, בבקשה אל תלעג לאינטליגנציה שלנו

סמל אישי של משתמש
Red_Shadow
Title: הגמל מהצפון

שליחה על ידי Red_Shadow »

לא מבין איך נותנים לשחקן שירק לבאר ששתה ממנה עוד פעם להתקרב לבאר?
רק אם כולם ישירו יבוא הגול!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

dor69 כתב: אחרי שנתיים של טינופים הדדיים החליטו להיפגש דווקא עכשיו, כשידיעות של חזרה למועדון מרחפות מעל הראש שלנו? מעריך אותך מאוד אח יקר, בבקשה אל תלעג לאינטליגנציה שלנו
אף אחד לא בחר להיפגש סתם ככה ואף אחד לא מזלזל באינטליגנציה שלכם.
נפגשו כי נעשו נסיונות בלתי פוסקים לגישור מהמון כיוונים.
בשורה התחתונה אנשי הארגון התנהגו בצורה סופר מכובדת, שמו מאחוריהם את כל הדם הרע שהיה ולא התחייבו לשום דבר פרט לכך שברמה האישית כל הלכלוך הזה מיותר ולא מוסיף כבוד לשני הצדדים, וכשאני אומר שני,הצדדים זה מאור בוזגלו מצד אחד ואנשי הארגון מצד שני.
לא הייתה שום פגישה עם אנשים אחרים בטח לא עם המשפחה שלו, אז כן, אני חושב שזב ראוי להערכה והתזמון? ברור שיש קשר לכאורה לרצון של המועדון לראות אותו בקבוצה, זה ממש אבל ממש לא אומר שהדרך שלו חזרה נסללה כמו שכתוב בתקשורת כי זה פשוט לא נכון.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

oranu כתב: אף אחד לא בחר להיפגש סתם ככה ואף אחד לא מזלזל באינטליגנציה שלכם.
נפגשו כי נעשו נסיונות בלתי פוסקים לגישור מהמון כיוונים.
בשורה התחתונה אנשי הארגון התנהגו בצורה סופר מכובדת, שמו מאחוריהם את כל הדם הרע שהיה ולא התחייבו לשום דבר פרט לכך שברמה האישית כל הלכלוך הזה מיותר ולא מוסיף כבוד לשני הצדדים, וכשאני אומר שני,הצדדים זה מאור בוזגלו מצד אחד ואנשי הארגון מצד שני.
לא הייתה שום פגישה עם אנשים אחרים בטח לא עם המשפחה שלו, אז כן, אני חושב שזב ראוי להערכה והתזמון? ברור שיש קשר לכאורה לרצון של המועדון לראות אותו בקבוצה, זה ממש אבל ממש לא אומר שהדרך שלו חזרה נסללה כמו שכתוב בתקשורת כי זה פשוט לא נכון.
שאפו על הסבלנות להתנצל בפני כל אוהד כאילו נפגשתם עם מוחמד דף.
עשיתם את המעשה הנכון (בלי שום קשר אם הוא יגיע או לא) כי זה כבר הגיע לרמת גועל בלתי נסבלת.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

באיזה שעה מכריזים?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לפי הלך העניינים, אם הכיוון רציני נדע בקרוב מאוד, אפילו היום.
רואים שנעשים מאמצים לסגור הרבה קצוות, גם אצל באים וגם אצל הולכים, טרם היציאה למחנה.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

מתבקש שישוב.
אין לנו שום שחקן שיודע לעבור שחקן.
לביתר יש משהו כמו מעל 5 כאלה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

oshri26 כתב: לביתר יש משהו כמו מעל 5 כאלה.
ה5 האלה צריכים להתחבר איכשהו, אם הם לא יתחברו, גם אם תביא להם עוד 10 כאלה שיודעים לעבור שחקן זה לא יעזורץץץ

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oshri26 כתב:מתבקש שישוב.
אין לנו שום שחקן שיודע לעבור שחקן.
לביתר יש משהו כמו מעל 5 כאלה.
לא בטוח שהוא מסוגל לעבור במצבו, זה לא מה שהיה פעם

שלח תגובה