עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
blueman

Re: עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי blueman »

yossi כתב:
26 ספטמבר 2021, 21:55
אפשר לסתכל על זה כשיוט, אבל מתחילת העונה משהו שם חורק מאוד.
אין להם כלום בהגנה מלבד פלאניץ', בהתקפה תלות מוחלטת ביכולת האישית של אצילי ושרי. שום דבר סיסטמטי לא עובד חוץ מהנייחים.
חלוץ אין. עוד הוכחה שאיכות עדיפה על כמות.

ברור שהפציעות פוגעות, אבל כרגע פלאניץ', מוחמד, אצילי ושרי מחזיקים את כל הקבוצה הזו. מסביב יש שם שחקני פליאוף תחתון.

צריך לבוא ולתקוף, וכמובן ערנות גדולה על אצילי. חיפה עושים בזכותו גול מכלום, וזה הדבר כרגע ששם אותם מעל השאר.
כי קבוצתית אני לא רואה שם שום דבר שהוא מעל השאר.
אני רק שאלה, ובאמת בלי ציניות, מה הופך את הקבוצה של ברק בכר למאומנת ואת בכר למאמן ״חדשני״ ואת הקבוצה של רוני לוי ללא מאומנת ואת רוני לוי למאמן מיושן?

ואני אחד מהתומכים הנלהבים של בכר

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

MikiRed כתב:
26 ספטמבר 2021, 22:53
אני מזהה אצל פלאניץ' קצת עודף בטחון עצמי, גובל בשחצנות...
מקווה שאנסה המעניש יעניש...
פלאניץ' תסכל מאוד את אנסה בגמר כשלקח אותו כמעט בכל מאבק על הכדור, לדעתי כדאי לשים לצידו של אנסה עוד שחקן התקפה שיוכל להטריד את הגנת חיפה וגם לשחרר את אנסה מהשגחה צמודה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לאנסה אין מה לחפש באמצע במשחק כזה. פלאניץ' מבטל את היתרונות שלו וראינו את זה כבר בטוטו.
הייתי מעביר אותו לאגף ומנסה לתת לדנילו לשחק על האגף של סאן מנחם. הוא כבר אכל מרורים מקובאס, נראה אותו מתמודד מול דנילו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:
26 ספטמבר 2021, 23:50
לאנסה אין מה לחפש באמצע במשחק כזה. פלאניץ' מבטל את היתרונות שלו וראינו את זה כבר בטוטו.
הייתי מעביר אותו לאגף ומנסה לתת לדנילו לשחק על האגף של סאן מנחם. הוא כבר אכל מרורים מקובאס, נראה אותו מתמודד מול דנילו.
מצד שני, אנסה יכול לשחק על ארד שמתקשה מאוד עם חלוצים מהירים. אנסה בכושר לעשות בדיוק את זה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב:
26 ספטמבר 2021, 23:50
+1
צריך לעשות קצת התאמות. החולשה של מכבי חיפה זה המגנים ועליהם צריך להפיל את אנסה ודנילו.

השאלה מי בשפיץ. כרגע רק שכטר כשיר ליותר ממחצית.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

blueman כתב:
26 ספטמבר 2021, 23:11
אני רק שאלה, ובאמת בלי ציניות, מה הופך את הקבוצה של ברק בכר למאומנת ואת בכר למאמן ״חדשני״ ואת הקבוצה של רוני לוי ללא מאומנת ואת רוני לוי למאמן מיושן?

ואני אחד מהתומכים הנלהבים של בכר
בהודעה שציטטת כתוב במפורש שקבוצתית אין להם יתרון כלשהו, מלבד נייחים ואצילי, כי השטף שם לא עובד העונה.

בכר בעונה רעה, חירבן לקבוצה שלו גם מול קאיירט וגם מול מכבי עם ה3 בלמים המטופש שלו שלא עובד לו והוא חוזר על זה שוב ושוב בצורה לא מובנת בעליל.
אבל גם פתיחת עונה לא טובה של בכר לא מצריכה שאלה כזו. הוא מאמן טוב בעשרות מונים מרוני לוי.
הקבוצות שלו עומדות יותר טוב, מרכז המגרש הוא החוליה החזקה, יוצרים בפוזשן טוב יותר, לוחצים הרבה יותר.

כרגע רוני לוי מתבסס בעיקר על יכולת אישית ורוח לחימה. לא הרבה יותר מזה.
לא צריך להסתנוור מניצחון על מכבי במשחק שהצופה הנייטרלי היה משתעמם ממנו, כי מקצועית לא היה משחק טוב לטעמי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

קני סייף עם שני בישולים והגבהות מצוינות.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

yossi כתב:
27 ספטמבר 2021, 02:13
בהודעה שציטטת כתוב במפורש שקבוצתית אין להם יתרון כלשהו, מלבד נייחים ואצילי, כי השטף שם לא עובד העונה.

בכר בעונה רעה, חירבן לקבוצה שלו גם מול קאיירט וגם מול מכבי עם ה3 בלמים המטופש שלו שלא עובד לו והוא חוזר על זה שוב ושוב בצורה לא מובנת בעליל.
אבל גם פתיחת עונה לא טובה של בכר לא מצריכה שאלה כזו. הוא מאמן טוב בעשרות מונים מרוני לוי.
הקבוצות שלו עומדות יותר טוב, מרכז המגרש הוא החוליה החזקה, יוצרים בפוזשן טוב יותר, לוחצים הרבה יותר.

כרגע רוני לוי מתבסס בעיקר על יכולת אישית ורוח לחימה. לא הרבה יותר מזה.
לא צריך להסתנוור מניצחון על מכבי במשחק שהצופה הנייטרלי היה משתעמם ממנו, כי מקצועית לא היה משחק טוב לטעמי.
מסכים שבכר מאמן טוב מרוני לוי, והייתי נגד ההגעה של לוי אלינו.
אבל מרגיש לי שהוא מקבל ביקורת באוטומט (השנה, שנה שעברה הייתה בלתי ניתנת לצפייה) ודברים זהים אצל מאמן טוב כמו בכר עוברים יותר חלק.

סהכ אם אני מסתכל עד עכשיו, אולי להוציא את המשחק נגד סכנין די נהניתי לראות את הקבוצה העונה בהינתן וזה ליגה ישראלית שאנחנו מכירים את היתרונות והחסרונות שבה.

אם לצורך העיניין היה על הקווים מאמן שנקרא רונסון לוינסון אני חושב שהפתיחת עונה שלו הייתה עוברת הרבה יותר חלק בגרון של הרבה אוהדים

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

blueman כתב:
27 ספטמבר 2021, 09:49
מסכים שבכר מאמן טוב מרוני לוי, והייתי נגד ההגעה של לוי אלינו.
אבל מרגיש לי שהוא מקבל ביקורת באוטומט (השנה, שנה שעברה הייתה בלתי ניתנת לצפייה) ודברים זהים אצל מאמן טוב כמו בכר עוברים יותר חלק.

סהכ אם אני מסתכל עד עכשיו, אולי להוציא את המשחק נגד סכנין די נהניתי לראות את הקבוצה העונה בהינתן וזה ליגה ישראלית שאנחנו מכירים את היתרונות והחסרונות שבה.

אם לצורך העיניין היה על הקווים מאמן שנקרא רונסון לוינסון אני חושב שהפתיחת עונה שלו הייתה עוברת הרבה יותר חלק בגרון של הרבה אוהדים
לא חושב שזה אוטומט. יש דברים בולטים.
בעיקר החוסר סדר בהתקפה, שההגנה עומדת סביר רק כשכולם בעמדות מוצא, ברגע שהכדור בין הקווים יש לא מעט חורים ואין חיפויים או לחץ ברמה מספקת.

חושב שהזזה של בארירו בעמדת מוצא התקפית לקו 3 נכונה מאוד ועוזרת להבליט דברים טובים בקבוצה. וזה לא דברים בדיעבד, זה נכתב עוד לפני על גבי הפורום.
גם ההכנסה של אספרייה והזזה של אנסה לחלוץ, שינויים מתבקשים שלוי ביצע.

אני כן מאמין בלתת צ'אנס, אבל מאמן/שחקן הם לא דף חלק, ההיסטוריה מספרת הרבה ועל סמך זה הם נבחרים.
כמו שלא היה צריך לראות את אבו עביד כדי לדעת שהוא לא מתאים וחלש כמגן, כמו שיודעים שספורי הוא משלים טוב ולא שחקן לבנות עליו, כמו שלא היה צריך לראות את עזרא, בבסט וסטו על הדשא כדי לדעת שזו נפילה.

יש לקבוצה עוד הרבה עבודה, בעיקר בהתקפה.
יש סגל טוב, אם הוא ימוצה אולי אפשר להפתיע העונה. היריבות לא טובות. לא כל משחק אצילי יפגיז, גם זהבי נפל בסוף 15/16.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

yossi כתב:
27 ספטמבר 2021, 10:40
לא חושב שזה אוטומט. יש דברים בולטים.
בעיקר החוסר סדר בהתקפה, שההגנה עומדת סביר רק כשכולם בעמדות מוצא, ברגע שהכדור בין הקווים יש לא מעט חורים ואין חיפויים או לחץ ברמה מספקת.

חושב שהזזה של בארירו בעמדת מוצא התקפית לקו 3 נכונה מאוד ועוזרת להבליט דברים טובים בקבוצה. וזה לא דברים בדיעבד, זה נכתב עוד לפני על גבי הפורום.
גם ההכנסה של אספרייה והזזה של אנסה לחלוץ, שינויים מתבקשים שלוי ביצע.

אני כן מאמין בלתת צ'אנס, אבל מאמן/שחקן הם לא דף חלק, ההיסטוריה מספרת הרבה ועל סמך זה הם נבחרים.
כמו שלא היה צריך לראות את אבו עביד כדי לדעת שהוא לא מתאים וחלש כמגן, כמו שיודעים שספורי הוא משלים טוב ולא שחקן לבנות עליו, כמו שלא היה צריך לראות את עזרא, בבסט וסטו על הדשא כדי לדעת שזו נפילה.

יש לקבוצה עוד הרבה עבודה, בעיקר בהתקפה.
יש סגל טוב, אם הוא ימוצה אולי אפשר להפתיע העונה. היריבות לא טובות. לא כל משחק אצילי יפגיז, גם זהבי נפל בסוף 15/16.
מסכים עם רוב הדברים.

לגבי ההיסטוריה ששחקן/מאמן מגיעים איתה,
אם לא ניתן לאנשים הזדמנות להוכיח שהם למדו/השתפרו/התפתחו אז נפספס לא מעט שחקנים.

הדוגמא הטובה זה רמזי שזה מסוג השחקנים שאני הכי ״שורף״ בקלות, קשה לי עם שחקנים עצלנים, השנה לעומת זאת הוא הגיע לעונה הזאת אחרי שנראה שבעונת השאלה באשדוד עשתה לו רק טוב, אז כמובן שלא הכל מושלם, ויש לו לא מעט איבודי כדור, אבל לי בכל אופן מרגיש לי שהוא יותר מחויב, אם פעם הוא היה מאבד כדור ונשאר לצלם את השחקן, אז היום הוא רודף אחרי השחקן, מנסה לעשות לחץ ואם תוסיף לזה את התכלס שהוא מביא איתו מתחילת העונה אז נראה לי שהרווחנו שחקן טוב לליגה שלנו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
26 ספטמבר 2021, 20:20
מכבי חיפה עם לא מעט בעיות בעקבות הפציעות.
המחליפים לא ברמה.

מקווה שנבוא במטרה לנצח אותם במחזור הבא.
לא נוסעים לסמי כדי לשלוט, הם ישלטו ואנחנו נעקוץ . העיקר שנגיע באותה גישה של לנשוך ולהרביץ

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לדעתי הדקה שבה נקבל את האדום (הקבוע בסמי...) מאוד תשפיע על תוצאת המשחק. הרבה מעבר להרכב כזה או אחר

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ראיתי רק מחצית ראשונה והתייאשתי כי היה משחק ברמה נמוכה מאוד, אבל תענוג השיוויון של מכבי ת"א.
נקווה שואן לייבן ישרוד את הסיבוב הראשון.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

מה פלניץ שבר?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כלום. עלה לשחק.

שלח תגובה