יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אורנה בנאי מדברת על רוע, הסתה, שנאה וגועל זה מצחיק.

אני חושב שהפוסט הזה מתאר בצורה נפלאה את ישראל הראשונה. אנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהטוסיק, פריבילגים, מתנשאים שחושבים שהם טובים מהאחר רק כי הם שמים פתק אחר בקלפי.

לשמחתי הם פאסה. קומץ שאוטוטו נכחד. ברוך ה'.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

סימיוני כתב:
15 אוגוסט 2023, 12:07
אורנה בנאי , כרגיל מדברת שטויות או שלא:

אני מסכימה עם אבישי בן חיים - לחלוטין עם החלוקה לישראל הראשונה ולישראל השנייה:

ובכן, ישראל הראשונה היא ישראל העובדת, ישראל המתפרנסת בכבוד, ישראל הלומדת, ישראל המשכילה, ישראל הזורעת והקוצרת את הפירות.

ישראל השנייה היא ישראל המחפשת ג'ובים, ישראל המחפשת כסף קל, ישראל המתפרנסת מזיעת אפם של אחרים, ישראל הבכיינית, ישראל המשנוררת, ישראל המעשנת סיגרים ושותה שמפנייה בתנאי שמישהו אחר מממן אותם.

לכן משפחת בנאי היא ישראל הראשונה ואין לזה קשר למוצא שלהם ואבישי בן חיים הוא ישראל השנייה – כזה המתפרנס מהסתה, מגועל ומרוע.

לכן הורי הם ישראל הראשונה ואריה דרעי וחבורת הפשע מש"ס הם ישראל השנייה.

לכן אבי טלודנו, יזהר כהן, יגאל בשן, יניב ביטון, תיקי דיין, רונית אלקבץ ורבקה זהר הם ישראל הראשונה ואילו מירי רגב, מיקי זהר ובנימין נתניהו הם ישראל השנייה.

והחלוקה הזו היא חלוקה ברורה וחדה, חלוקה בה נשמרת האבחנה לא רק בדור הראשון אלא גם בדורות שלאחריו, חלוקה הקשורה לדבר אחד ואחד בלבד – לחינוך. החינוך המביא לעבודה קשה ולהצלחה רק בזכות העבודה הקשה. והחוסר חינוך או החינוך לבכי ויבבות על קיפוח, כאילו קיפוח הוא הצדקה לכך שאחרי 75 מישהו בוחר לחיות על חשבון אחרים מביא לתופעת הג'ובניקים – והשלטון הנוכחי הוא ללא ספק השלטון של ישראל השנייה והג'ובניקית.

ומה שאנחנו רואים בימים אלה זה את ישראל השנייה, הג'ובניקית, החרטטנית, זו שבמשך יותר מעשור הפכה את הקופה הציבורית לקופה פרטית ואת שירות המדינה לשירות להשמת אנשי ליכוד ואנשי ש"ס, נלחמת על חייה, מגינה כמו מאפיה על שטחי השליטה, נלחמת על מה שהיא הצליחה להשיג ללא כישורים, ללא השכלה ומבלי להתאמץ – רק מכוח שוחד מרמה והפרת אמונים.

חבורה לא רק נטולת כישורים אלא גם כזו שהיא משולי החוק, מהקזינו בבולגריה, מזיוף טפסי הצבעה לליכוד – ולא זה לא קשור בשום צורה למוצא, אני לא זוכרת שמישהו דיבר על המוצא של הפרופ' שלמה בן עמי, על המוצא של שלמה הלל, או של משה שחל – כל הדיבור על המוצא העדתי החל כשפורעי חוק מהסוג של דרעי ואבו חצירא נכנסו לכנסת והפכו אותה למקור להתעשרות וג'ובים, אבל מי ששכלל את השיטה, את ההסתה והפך אותה קרדום לחפור בו את עתידו הפוליטי הוא הנאשם נתניהו - זה שהוא אליטה אשכנזית פריבליגית וגזענית.

אז כן, יש בהחלט ישראל ראשונה וישראל שנייה ואין לזה כל קשר לעדה או למוצא - וישראל השנייה הורסת את ישראל הראשונה.
אז בקיצור כל מי שמזרחי ומצביע לצד הנכון של המפה הפוליטית הוא עובד, מתפרנס בכבוד ומשכיל, ומי שמצביע למפלגות הקואליציה הוא בכיין, ג׳ובניק ומחפש כסף קל.

החיים כל כך פשוטים.
פחחחח ועוד היא אומרת שאבישי בן חיים מסית.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

red and white כתב:
15 אוגוסט 2023, 13:40
אז בקיצור כל מי שמזרחי ומצביע לצד הנכון של המפה הפוליטית הוא עובד, מתפרנס בכבוד ומשכיל, ומי שמצביע למפלגות הקואליציה הוא בכיין, ג׳ובניק ומחפש כסף קל.

החיים כל כך פשוטים.
פחחחח ועוד היא אומרת שאבישי בן חיים מסית.
לדעתי אבישי בן חיים והיא בדיוק אותו הדבר.
מגעיל אותי השימוש בעדתיות בכדי להסית ולפלג ולגרום לאוכלוסיות להרגיש מקופחות או לחילופין מורמות מעם. יש יותר מדי פוליטיקאים כמו קרעי, דרעי, רגב ואמסלם שמשתמשים בדבר הזה בכדי לצבור הון פוליטי.
בנאי קיצונית לצד השני!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

כמה שנאה יש בהם אלוהים ישמור

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: חוק הגיוס החדש

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:
14 אוגוסט 2023, 17:35
ברור שלא, גם אני מאוד הייתי רוצה לראות נציגות ערבית בממשלה כדוגמת אישים כמו יוסף חדאד, שרה זועבי ואנט חאסכייה. העניין שאתם רוצים רק את הערבים מהמשותפת הפרו חמאסית כי רק איתם יש לכם מה למכור במשחק הפוליטי (וגם זה בספק ורק בקונסטלציות מסויימות)
הנה, כבר יש התקדמות. אתה מוכן לשותפות פוליטית עם חלק מהערבים (אלו שחושבים כמוך).
עוד מעט אולי תקבל גם ערבים שלא חושבים כמוך.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

סימיוני כתב:
15 אוגוסט 2023, 12:07
אורנה בנאי , כרגיל מדברת שטויות או שלא:

אני מסכימה עם אבישי בן חיים - לחלוטין עם החלוקה לישראל הראשונה ולישראל השנייה:

ובכן, ישראל הראשונה היא ישראל העובדת, ישראל המתפרנסת בכבוד, ישראל הלומדת, ישראל המשכילה, ישראל הזורעת והקוצרת את הפירות.

ישראל השנייה היא ישראל המחפשת ג'ובים, ישראל המחפשת כסף קל, ישראל המתפרנסת מזיעת אפם של אחרים, ישראל הבכיינית, ישראל המשנוררת, ישראל המעשנת סיגרים ושותה שמפנייה בתנאי שמישהו אחר מממן אותם.

לכן משפחת בנאי היא ישראל הראשונה ואין לזה קשר למוצא שלהם ואבישי בן חיים הוא ישראל השנייה – כזה המתפרנס מהסתה, מגועל ומרוע.

לכן הורי הם ישראל הראשונה ואריה דרעי וחבורת הפשע מש"ס הם ישראל השנייה.

לכן אבי טלודנו, יזהר כהן, יגאל בשן, יניב ביטון, תיקי דיין, רונית אלקבץ ורבקה זהר הם ישראל הראשונה ואילו מירי רגב, מיקי זהר ובנימין נתניהו הם ישראל השנייה.

והחלוקה הזו היא חלוקה ברורה וחדה, חלוקה בה נשמרת האבחנה לא רק בדור הראשון אלא גם בדורות שלאחריו, חלוקה הקשורה לדבר אחד ואחד בלבד – לחינוך. החינוך המביא לעבודה קשה ולהצלחה רק בזכות העבודה הקשה. והחוסר חינוך או החינוך לבכי ויבבות על קיפוח, כאילו קיפוח הוא הצדקה לכך שאחרי 75 מישהו בוחר לחיות על חשבון אחרים מביא לתופעת הג'ובניקים – והשלטון הנוכחי הוא ללא ספק השלטון של ישראל השנייה והג'ובניקית.

ומה שאנחנו רואים בימים אלה זה את ישראל השנייה, הג'ובניקית, החרטטנית, זו שבמשך יותר מעשור הפכה את הקופה הציבורית לקופה פרטית ואת שירות המדינה לשירות להשמת אנשי ליכוד ואנשי ש"ס, נלחמת על חייה, מגינה כמו מאפיה על שטחי השליטה, נלחמת על מה שהיא הצליחה להשיג ללא כישורים, ללא השכלה ומבלי להתאמץ – רק מכוח שוחד מרמה והפרת אמונים.

חבורה לא רק נטולת כישורים אלא גם כזו שהיא משולי החוק, מהקזינו בבולגריה, מזיוף טפסי הצבעה לליכוד – ולא זה לא קשור בשום צורה למוצא, אני לא זוכרת שמישהו דיבר על המוצא של הפרופ' שלמה בן עמי, על המוצא של שלמה הלל, או של משה שחל – כל הדיבור על המוצא העדתי החל כשפורעי חוק מהסוג של דרעי ואבו חצירא נכנסו לכנסת והפכו אותה למקור להתעשרות וג'ובים, אבל מי ששכלל את השיטה, את ההסתה והפך אותה קרדום לחפור בו את עתידו הפוליטי הוא הנאשם נתניהו - זה שהוא אליטה אשכנזית פריבליגית וגזענית.

אז כן, יש בהחלט ישראל ראשונה וישראל שנייה ואין לזה כל קשר לעדה או למוצא - וישראל השנייה הורסת את ישראל הראשונה.
היא מכלילה אבל יש הרבה צדק בדברים שלה.
ש"ס והליכוד באמת עוסקים בעיקר בג'ובים ובשימור של המצביעים שלהם קרובים לבייס. תלושי מזון, הטבות בארנונה, ג'ובים מומצאים. הכל כשר בדיר של דרעי ומירי רגב. אמסלם אמר את זה בעצמו לפני כמה ימים.
לחרדים אכפת מהחרדים, וזה בא על חשבון הקופה הציבורית ובהשתמטות פעילה בחברה.
ולימין של סמוטריץ ובן גביר יש אג'נדה משיחית שרואה בחילונים חמורו של משיח.
תחבר את כל אלו וקיבלת את קואליצית הגיהנום שמפרקת את המדינה בכל היבט ועוד מתלוננת שמנסים לעצור אותה או לא משתפים איתה פעולה.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
15 אוגוסט 2023, 15:17
כמה שנאה יש בהם אלוהים ישמור
תשמע, אתה זה שהשתמש במשפט הזה לפני כמה שבועות: "אני שמח שאתם אשכנזים שלא מתרבים ובסוף תיכחדו או שתרדו מהארץ".
אמנם חזרת בך אחר כך, וטוב שכך, אבל עצם העובדה שמחשבה כזאת עוברת לך בראש בכלל אומרת משהו על הכיוון של השנאה.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
15 אוגוסט 2023, 12:40
אורנה בנאי מדברת על רוע, הסתה, שנאה וגועל זה מצחיק.

אני חושב שהפוסט הזה מתאר בצורה נפלאה את ישראל הראשונה. אנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהטוסיק, פריבילגים, מתנשאים שחושבים שהם טובים מהאחר רק כי הם שמים פתק אחר בקלפי.

לשמחתי הם פאסה. קומץ שאוטוטו נכחד. ברוך ה'.
נשמע כמו תיאור של יאיר נתניהו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
15 אוגוסט 2023, 16:46
נשמע כמו תיאור של יאיר נתניהו.
איך אפשר להשוות את השנאה?
הפוסט שלה לא מתנשא הוא שנאה טהורה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
15 אוגוסט 2023, 16:41
היא מכלילה אבל יש הרבה צדק בדברים שלה.
ש"ס והליכוד באמת עוסקים בעיקר בג'ובים ובשימור של המצביעים שלהם קרובים לבייס. תלושי מזון, הטבות בארנונה, ג'ובים מומצאים. הכל כשר בדיר של דרעי ומירי רגב. אמסלם אמר את זה בעצמו לפני כמה ימים.
לחרדים אכפת מהחרדים, וזה בא על חשבון הקופה הציבורית ובהשתמטות פעילה בחברה.
ולימין של סמוטריץ ובן גביר יש אג'נדה משיחית שרואה בחילונים חמורו של משיח.
תחבר את כל אלו וקיבלת את קואליצית הגיהנום שמפרקת את המדינה בכל היבט ועוד מתלוננת שמנסים לעצור אותה או לא משתפים איתה פעולה.
אתה יותר מעודן אולי אבל לא שונה ממנה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
15 אוגוסט 2023, 16:45
תשמע, אתה זה שהשתמש במשפט הזה לפני כמה שבועות: "אני שמח שאתם אשכנזים שלא מתרבים ובסוף תיכחדו או שתרדו מהארץ".
אמנם חזרת בך אחר כך, וטוב שכך, אבל עצם העובדה שמחשבה כזאת עוברת לך בראש בכלל אומרת משהו על הכיוון של השנאה.
כן חזרתי בי
מעניין אם היא תחזור בה או אנשים מהמחנה שלה יעשו כן
זה ההבדל בינינו לבסוף

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריאל2 כתב:
15 אוגוסט 2023, 16:30
הנה, כבר יש התקדמות. אתה מוכן לשותפות פוליטית עם חלק מהערבים (אלו שחושבים כמוך).
עוד מעט אולי תקבל גם ערבים שלא חושבים כמוך.

ובתרגום חופשי: כן, הצבת מראה מול פני שאינני בוחל באמצעים כדי לנסות לכבוש את השלטון. כולל שת''פ עם המרים שבאוייבנו. ועל כן נותר לי רק לנסות לצייר אותך כמי שלא מוכן להכיל דעות מנוגדות...אז מה אם אותן דעות מנוגדות שוללות את עצם קיומנו כאן ודובריהן היו מתענגים על גופות כולנו... רצוי עם איבר מין קטוע ותחוב בתוך הפה (ע''ע קדושי תרפ''ט, אילן סעדון ואבי סספורטס הי''ד) הרי שם המשחק ברשת הוא לדקלם סיסמאות כמו תוכי מסומם, אני הרי שייך לשמאל הפרוגרסיבי שבעיניו האמת מעוררת פיהוק ואין כלום זולת המטרות האידיאולוגיות... ואיזו באסה שבפלטפורמה הנוכחית אין אופציית חסימה כמו ברשתות החברתיות... חיים קשים!:ugeek:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
15 אוגוסט 2023, 18:41
אתה יותר מעודן אולי אבל לא שונה ממנה
בגדול אני מסכים עם הדברים שהיא אומרת על חברי הכנסת של הקואליציה.
זה בוודאי לא משקף את כל המצביעים, בטח לא של הליכוד ושל הצ"ד.
אם אתה חושב אחרת ממנה תראה מה עשתה הממשלה עבור *כלל הציבור* מאז הקמתה.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
15 אוגוסט 2023, 18:42
כן חזרתי בי
מעניין אם היא תחזור בה או אנשים מהמחנה שלה יעשו כן
זה ההבדל בינינו לבסוף
למה היא צריכה לחזור בה? היא אמרה שהיא שמחה שמחנה הימין עומד להיכחד? היא עשתה חלוקה על בסיס גזע לאשכנזים וספרדים?

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:
16 אוגוסט 2023, 00:46
ובתרגום חופשי: כן, הצבת מראה מול פני שאינני בוחל באמצעים כדי לנסות לכבוש את השלטון. כולל שת''פ עם המרים שבאוייבנו. ועל כן נותר לי רק לנסות לצייר אותך כמי שלא מוכן להכיל דעות מנוגדות...אז מה אם אותן דעות מנוגדות שוללות את עצם קיומנו כאן ודובריהן היו מתענגים על גופות כולנו... רצוי עם איבר מין קטוע ותחוב בתוך הפה (ע''ע קדושי תרפ''ט, אילן סעדון ואבי סספורטס הי''ד) הרי שם המשחק ברשת הוא לדקלם סיסמאות כמו תוכי מסומם, אני הרי שייך לשמאל הפרוגרסיבי שבעיניו האמת מעוררת פיהוק ואין כלום זולת המטרות האידיאולוגיות... ואיזו באסה שבפלטפורמה הנוכחית אין אופציית חסימה כמו ברשתות החברתיות... חיים קשים!:ugeek:
עולם הדימויים שלך מרתק כמעט כמו הדיאלוגים שאתה מנהל עם עצמך.
יש לי טוויטר ואינסטגרם. מעולם לא חסמתי בהן מישהו.
את הסיסמא למען ארץ ישראל מותר לשקר אמר יצחק שמיר, אז לא הייתי מדבר על אמת ושקר, בעיקר בתור מי שתומך במחנה שבראשו עומד אבי אבות הנוכלים, שקרן שגורם למקיאוולי להתהפך בקבר.
היכולת שלך לקבל דעות מנוגדות זהה ליכולת של ספורי לפרגן לאחרים.
שת"פ עם המפלגות הערביות הוא אינטרס של אזרחי ישראל כולם.
קידום החברה הערבית הוא אינטרס של כלל הציבור הישראלי.
אלו נבחרי הציבור שלהם. זה מה יש ועם זה צריך לעבוד.
זה נכון גם לחרדים.

שלח תגובה