ציטוטים מפורום בת מצווש

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
adomi

Re: ציטוטים מפורום בת מצווש

שליחה על ידי adomi »

izguy83 כתב: מה ציפית?
שיפתחו לך רגליים?
אני מצפה מכל קבוצה שרוצה לקחת אליפות או גביע בעשר שנים הבאות לעשות הכל אבל הכל כדי שמכבי לא יקחו אליפות
בינתיים הם עשו הכל כדי שמכבי תקח ולא אנחנו.
לפתוח רגליים לא ,להתאמץ טיפה פחות כן

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

adomi כתב: אני מצפה מכל קבוצה שרוצה לקחת אליפות או גביע בעשר שנים הבאות לעשות הכל אבל הכל כדי שמכבי לא יקחו אליפות
למה שקבוצה שיש לה על מה לשחק תוותר על משחק? כי אולי היא זאת שתכריע מאבק אליפות שאולי יגרום להשתלטות של קבוצה על הליגה? נו בחייך איזה שטויות אתה מדבר.

ואם אנחנו נזכה עכשיו ב3 אליפויות רצופות וקרוייף יעזוב ונהיה לבד אז תצפה מקבוצות לפתוח רגליים לקבוצה היחידה שאיכשהוא תאיים עלינו?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יאללה די תפסיקו לחפור, המדינה הזאת פרובינציאלית מדי כדי שמכבי תהפוך לבאזל/זלצבורג.
כל עוד יש מגבלת זרים הם לא יצליחו להשתלט על כלום. בחיים, אבל בחיים לא יהיה מצב שמכבי יוכלו לקנות חופשי שחקנים מכל קבוצה בארץ כאילו הם באיירן מינכן והשאר דורטמונד.

ולא אף קבוצה לא תמכור לך משחקים וילחמו נגד מכבי, השפל הזה שמור רק למכביסטים וטוב שכך. פתטי בכלל להתעסק בזה. את האליפות ניקח כמו שצריך בלי קיצורי דרך.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הפועלעולה כתב:
ולא אף קבוצה לא תמכור לך משחקים וילחמו נגד מכבי, השפל הזה שמור רק למכביסטים וטוב שכך. פתטי בכלל להתעסק בזה. את האליפות ניקח כמו שצריך בלי קיצורי דרך.
דווקא לגבי זה אני לא מסכים. אני חושב שאם מכבי חיפה תהיה איתנו בפלייאוף ולא יהיה לה בכלל על מה לשחק (כי היא תהיה בטוח באירופה או לחלופין בטוח לא באירופה) אז היא כן תתאמץ פחות נגדנו. זו דעתי. ורעננה למשל הפוך.

אבל לצפות מהם לעשות את זה כל עוד הם צריכים כל נקודה למאבק על פלייאוף עליון? שטות.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

adomi כתב: אני מצפה מכל קבוצה שרוצה לקחת אליפות או גביע בעשר שנים הבאות לעשות הכל אבל הכל כדי שמכבי לא יקחו אליפות
אז סלח לי, קרא לי מתיפייף או מה שבא לך - לא רוצה לקחת אליפות כזו. לא רוצה לקחת אליפות כשהיריבות מתאמצות פחות.
איפה הספורט פה?!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

izguy83 כתב: אז סלח לי, קרא לי מתיפייף או מה שבא לך - לא רוצה לקחת אליפות כזו. לא רוצה לקחת אליפות כשהיריבות מתאמצות פחות.
איפה הספורט פה?!

אחי, לוקח אליפות גם אחרי שההתאחדות מורידה למכבי נקודות כי הם לא אספו את כל הכדורים אחרי אימון. לא מעניין איך, העיקר שניקח. גם צמא לתואר כמו נרקומן וגם מה שאמר הבחור, אליפות של מכבי השנה משמע הליגה הופכת לכדורסל. יתחילו לאיים על קבוצות כמו רעננה שאם לא יצביעו בעד הגדלץ זרים הם לא משאילים להם שחקנים והופ יש להם רוב גם לזה.
מסכים מאוד עם רוח הדברים, אליפות צהובה השנה, משמע סוף לספורטיביות בארץ. אז פאק על אליפות ספורטיבית, תן רק לקחת...

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

dardasmiley כתב:

אחי, לוקח אליפות גם אחרי שההתאחדות מורידה למכבי נקודות כי הם לא אספו את כל הכדורים אחרי אימון. לא מעניין איך, העיקר שניקח. גם צמא לתואר כמו נרקומן וגם מה שאמר הבחור, אליפות של מכבי השנה משמע הליגה הופכת לכדורסל. יתחילו לאיים על קבוצות כמו רעננה שאם לא יצביעו בעד הגדלץ זרים הם לא משאילים להם שחקנים והופ יש להם רוב גם לזה.
מסכים מאוד עם רוח הדברים, אליפות צהובה השנה, משמע סוף לספורטיביות בארץ. אז פאק על אליפות ספורטיבית, תן רק לקחת...
!
אי אפשר להילחם בשור עם קרן תלושה של שור אחר ואם כן זה לא כוחות ולא ספורטיבי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dardasmiley כתב:

נסכים שלא להסכים.
בעיני אליפות כזו שווה לתחת.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אני מת מהבכי על השיפוט שהולך שם. דמעות צניחה קוזאק נגזל, תקראו לזה איך שתרצו, אבל זה מצחיק ברמות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

סניור כתב:אני מת מהבכי על השיפוט שהולך שם. דמעות צניחה קוזאק נגזל, תקראו לזה איך שתרצו, אבל זה מצחיק ברמות.
שחרר ציטוטים מובילים...אני לא נכנס לקן הצרעות הזה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

"אלה התוצאות שאנחנו (המועדון והקהל) ממשיכים להתכופף..

הגיע הזמן לשלוף ציפורניים אחרת זה עלול לעלות לנו ביוקר , כבר רואה את שני חולי האבולה ( יפת וריינשרייבר) משובצים למשחק נגד ב״ש."

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

חחחחח האמת שפחדתי מאוד שביתר תכבוש מהצלילה המביכה של שכטר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

Totti כתב:חחחחח האמת שפחדתי מאוד שביתר תכבוש מהצלילה המביכה של שכטר
כן, זה היה אומר פנדל לנתניה בכניסה הראשונה לרחבה בשבת.
אבל יודע מה? אני אפילו לא בטוח שזו הייתה צלילה.. כמה חוסר מודעות שחקן צריך בשביל לעשות דבר כזה?
אני לא יודע איך להסביר את מה שהיה שם.. נראה לי שהוא פגע לעצמו עם רגל אחת ברגל השניה, חשב שהמגן נגע בו, ואינסטנקטיבית דפק את קפיצת הראש המפורסמת. שחקן עלוב.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הם יכולים לבכות עד מחר, בגול של זהבי נוסא עשה פאול שלא נשרק. וקרלוס פעמיים ניצל מצהוב שני בגין רחמנות - פעם אחת כניסה ברוטאלית באמצע המגרש ופעם שנייה יד על סף הרחבה. לגבי האדום של נוסא הם מתבכיינים שהשופט לא הפעיל שיקול דעת,
מסתבר שכשזה נוגע אליהם זה לגיטימי.. כשזה נוגע לפנדל גבולי ואדם דקה שנייה אין מקום לשיקול דעת.. חח

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אני די נחוש בדעתי שגם לא הייתה עבירה לפני הבעיטה חופשית שזהבי הבקיע ממנה

שלח תגובה