מכבי תל אביב יוזמת מהלך להגדלת מספר הזרים בליגה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: מכבי תל אביב יוזמת מהלך להגדלת מספר הזרים בליגה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:אם מגדילים אז שיהיה אפשר לשחק עם כל הזרים אחרת אין לזה שום משמעות חוץ מההצלחה האירופאית של מכבי תל אביב.
לדעתי רצוי שאם מגדילים שכל הזרים יוכלו לשחק.
לדיתי זה כן יקדם את הכדורגל כי זה יגרום לכך ששחקנים בינונים ישראלים שחושבים שהם כוכבים כמו ישראל זגורי יתחילו גם להתאמץ וגם יבינו שהשכר שלהם לא צריך להיות מופרז.
בסופו של דבר זה כן יכול לשפר את הכדורגל אבל בתנאי שחושבים על תוכנית לשיפור הדחקן הישראלי על מנת שבעוד 20-30 שנה לא נבנה על זרים בכלל...
איכס הרכב עם 7 זרים , אותי אישית זה מגעיל , ומוריד מהיופי של הכדורגל הישראלי

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גיא חניה כתב: איכס הרכב עם 7 זרים , אותי אישית זה מגעיל , ומוריד מהיופי של הכדורגל הישראלי
מה קרה לך?? אתה לא מכיר את אלופת אירופה מישראל עם

שאראס
בורשטיין
פארקר
בסטון
וויציץ

ציוניים אחד אחד
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גיא חניה כתב: איכס הרכב עם 7 זרים , אותי אישית זה מגעיל , ומוריד מהיופי של הכדורגל הישראלי
ו5 זרים זה בסדר מבחינתך?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אני מבין את הפחד מחוסר זהות.
אבל גם לזרים ניתן להרגיש חיבור.
לא שמחת כשהובאן הבקיע גול חשוב ברומניה ?
סוארס לא שחקן שמזוהה עם המועדון?

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אני חושב שצריך לעבור לשיטה בלי הגבלת זרים כלל.
לכל מי שבעד מגבלת זרים בבקשה תענו על כמה שאלות:
1. איך השיטה עזרה לפתח את הכדורגלן הישראלי ב30 שנה האחרונות?
2. איך השיטה עזרה לפתח את הליגות והקבוצות הישראליות ב30 שנה האחרונות?
3. האם הדוגמא מהכדורסל הישראלי לא מספיק משכנעת? קבוצה ישראלית לוקחת אליפות אירופה והנבחרת מגיעה לשלבים מאוחרים באליפות אירופה, וזה עם קהל הרבה יותר קטן מכדורגל.
4. האם במקום קבוצה אחת פעם בעשור בצמפיונז' לא יהיה יותר כדי יותר נציגות ישראליות באירופה שיזרימו כספים לליגה?
5.איך באנגליה וספרד ואיטליה אין מגבלת זרים ובכל זאת הליגות מצליחות וכך גם הנבחרות?

בקיצור בסופו של יום אפשר לפתח את השחקנים המקומיים רק עם כסף ומשאבים אנושיים, לא עם דקות משחק בליגה נוראית גם ככה. נכון, זה יהיה תהליך ארוך שבהתחלתו רק זרים ישחקו בקבוצות מסויימות אבל בסופו של תהליך, שהליגה והקבוצות יהיו הרבה יותר חזקות, סוף סוף נוכל להתחיל לראות מתקנים אמיתיים לקבוצות נוער, עם ציוד מתאים ומאמנים אמיתיים ואז באמת השחקני נוער יוכלו להתפתח מה שבסופו של דבר יכניס אותם להרכבים של הקבוצות

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

בוא ניקח את אנגליה לדוגמא נבחרת שמנצחת רק במוקדמות פחי אשפה בטורנירים גדולים,
הליגה האנגלית שלדעתי הכי טובה יש שם קבוצות עם שניים שלושה אנגלים בהרכב בלבד אבל הליגה השניה שלהם פשוט מצויינת עם 24 קבוצות לגידול צעירים והדבר הכי חשוב בליגה האנגלית שזר צריך לקבל רישיון עבודה כשהוא צריך לשחק 50 אחוז מממשחקי הנבחרת שלו(לא בטוח לגבי האחוזים),
אני חושב צריך קודם כול למצוא פיתרון איך מורידים את המחיר של האישראלים שמבקשים סכומים לא הגיוניים,
בוא נגיד שאין הגבלה עכשו את מי הייתם מביאים לבאר שבע מהליגה?
אולי איגבור שיהיה השחקן היקר ביותר בקבוצה,וסטויקובץ לא רואה עוד זר שיוכל לשדרג אותנו מהליגה וזה מי 13 קבוצות שזאת אומרת שיש לנו פה גם ככה זרים פח בליגה ואתם רוצים עוד
אנכנו עם 4 זרים חצי מיליון שולם על סוארז ו 750 על נוואקמה ביחד המשכורת של ה4 אני מאמין מיליון דולר נטו
מכבי: שלוש מיליון שוער,איגבור 700,רודוניץ 200 השאלה,המשכורת של כול ה5 אני מאמין בסביבות 1.5-2 הגדלת הזרים הפער רק יגדל ויגדל

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

hb7 כתב:בוא ניקח את אנגליה לדוגמא נבחרת שמנצחת רק במוקדמות פחי אשפה בטורנירים גדולים,
הליגה האנגלית שלדעתי הכי טובה יש שם קבוצות עם שניים שלושה אנגלים בהרכב בלבד אבל הליגה השניה שלהם פשוט מצויינת עם 24 קבוצות לגידול צעירים והדבר הכי חשוב בליגה האנגלית שזר צריך לקבל רישיון עבודה כשהוא צריך לשחק 50 אחוז מממשחקי הנבחרת שלו(לא בטוח לגבי האחוזים),
אני חושב צריך קודם כול למצוא פיתרון איך מורידים את המחיר של האישראלים שמבקשים סכומים לא הגיוניים,
בוא נגיד שאין הגבלה עכשו את מי הייתם מביאים לבאר שבע מהליגה?
אולי איגבור שיהיה השחקן היקר ביותר בקבוצה,וסטויקובץ לא רואה עוד זר שיוכל לשדרג אותנו מהליגה וזה מי 13 קבוצות שזאת אומרת שיש לנו פה גם ככה זרים פח בליגה ואתם רוצים עוד
אנכנו עם 4 זרים חצי מיליון שולם על סוארז ו 750 על נוואקמה ביחד המשכורת של ה4 אני מאמין מיליון דולר נטו
מכבי: שלוש מיליון שוער,איגבור 700,רודוניץ 200 השאלה,המשכורת של כול ה5 אני מאמין בסביבות 1.5-2 הגדלת הזרים הפער רק יגדל ויגדל
הייתי מביא את קלאודימיר ואת פלט סתם לדוגמא ועוד נשאר מקום לזר והייתי מוסיף את אייגיבור ומשחרר את גורדנה ואת ארבייטמן.
סתם דוגמא למה שאפשר להביא מהזרים בליגה....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

דר אדום בנשמה כתב:הייתי מביא את קלאודימיר ואת פלט סתם לדוגמא ועוד נשאר מקום לזר והייתי מוסיף את אייגיבור ומשחרר את גורדנה ואת ארבייטמן.
סתם דוגמא למה שאפשר להביא מהזרים בליגה....
לא חושב שאלונה מוכנה להשקיע כול כך הרבה
המשכורת של גורדה וארבייטמן זה בסביסות 400 קלואדימיר פלט(לא רצתה להביא אותו בגלל העלויות כאשר היא ידעה שאפשר הייה לשחרר את ארבייטמן ולהוסיף 100) זה עוד 600 ואיגבור לבד זה 400-500 תוספת של עוד 10 מילין שקל תקציב שלא נחוץ לנו לליגה הישראלית אבל נחוץ מאוד למכבי לגמור את הליגה ולהייות באלופות כול שנה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני מציע לגורדי שלפני שהוא רוצה להגדיל את מספר הזרים,קודם שיידע לבחור אותם.
כי עד עכשיו עושה רושם שהוא לא מצליח לפגוע אפילו באחד.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

קבוצה צריכה להיות מורכבת מישראלים, זרים צריכים לסתום חורים.
זה יפגע בנבחרת ובשחקן הישראלי.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אדום זקן כתב:אני מציע לגורדי שלפני שהוא רוצה להגדיל את מספר הזרים,קודם שיידע לבחור אותם.
כי עד עכשיו עושה רושם שהוא לא מצליח לפגוע אפילו באחד.
אז אולי הפיתרון יהיה לעשות הגבלות על הזרים שמגיעים לפה?
אולי לקחת את הזרים שהגיעו לפה והיו מצליחים ולחפש מחנה משותף לכולם ולעשות סוג של חוקי סף שכל זר כזה חייב לעמוד בהם

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

YallaHapoel כתב:קבוצה צריכה להיות מורכבת מישראלים, זרים צריכים לסתום חורים.
זה יפגע בנבחרת ובשחקן הישראלי.
כי עד עכשיו השחקן הישראלי מככב ומשתפר אה?בינתיים ב2 העשורים האחרונים אנחנו רק הולכים אחורה.
להגדלת מספר הזרים יש יתרונות וחסרונות. אי אפשר לדעת איך זה ישפיע על הליגה ואיך זה ישפיע על השחקן הישראלי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

תראו,מהלך כזה יכול לשרת את מכבי ללא ספק.
אבל גם אותנו ואת מכבי חיפה.
היתרונות הם: די לסחטנות של שחקנים ישראליים בינוניים שמקבלים הרבה מעבר למה שהם שווים.
שוק אירופאי שייפתח לאור מספר הזרים הגבוה.
והתמודדות ראוייה באירופה.
החסרונות: ליגה של שתיים שלוש קבוצות.
פערים אדירים בליגה.
שחקנים צעירים לא יישחקו והנבחרת תיפגע בטווח הארוך.
ובנוסף מי שמוביל את העניין זו מכבי מתוך ראייה עתידית של השתתפות קבועה במפעלים האירופאיים וצמצום הפערים ובפער התקציבים הקיים היום זה מאוד משמעותי ויכול להביא לשלטון יחיד למשך שנים.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אדום זקן כתב:תראו,מהלך כזה יכול לשרת את מכבי ללא ספק.
היתרונות הם: די לסחטנות של שחקנים ישראליים בינוניים שמקבלים הרבה מעבר למה שהם שווים.
פערים אדירים בליגה.
ובנוסף מי שמוביל את העניין זו מכבי מתוך ראייה עתידית של השתתפות קבועה במפעלים האירופאיים וצמצום הפערים ובפער התקציבים הקיים היום זה מאוד משמעותי ויכול להביא לשלטון יחיד למשך שנים.
והיום זאת לא ליגה של 2-3 קבוצות?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:תראו,מהלך כזה יכול לשרת את מכבי ללא ספק.
פערים אדירים בליגה.
מצד שני אם קבוצה כמו רעננה תפגע בכל שבעת הזרים שתביא היא תהיה קבוצה הרבה יותר טובה.
כרגע הפער המשמעותי ביותר בין הקבוצות הגדולות לשאר זה בגזרת הישראלים.
לגבי הצעירים - שילכו לשחק בלאומית. בכל ליגה גדולה בעולם שחקן צעיר שלא מוצא את עצמו בליגה הראשונה בעולם הולך לשחק בליגה השניה, צובר דקות, משתפר וחוזר לליגה הראשונה כשחקן טוב יותר.

שלח תגובה