מתבייש בעיר ובמוסדות הדת שלי

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: מתבייש בעיר ובמוסדות הדת שלי

שליחה על ידי Totti »

YallaHapoel כתב: בראיון אתמול בערב אחד ממארגני המצעד טען שהמשטרה המציאה איומים, אני מאמין להם.
אתה מבין בכלל עד כמה האמרה הזו מסוכנת?

מי זו מארגנת המצעד בכלל שתאמין לה?

אתה טוען(על סמך דבריה) שיושב סממ"ז/ממ"ז בישיבת מטה והערכות, יחד עם קציני מודיעין וכולם יחדיו משלבים יד עם הרבנות וקברניטי העירייה כדי לבטל את המצעד?

זו הזיה מהלכת. ממליץ לכל מי שבלע את גלולות הקונספירציה נגד הממשל ועוד שותה אותם על בסיס יומי מאז זדורוב/חדד או כל סיפור אחר, שיחדל.

אתם מאבדים את זה כליל
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

yakar כתב: אז אתה מאמין לבחור אחד מהמארגנים שיש לו אינטרס להוציא את כולם רע , מאשר למשטרה ול3 שופטים בבית משפט עליון?
בכל תגובה אני אגיד את זה מחדש?
אני לא מפקפק במניעים של בג"ץ אני מפקפק במניעים של המשטרה שהשפיעה על בג"ץ והטעתה אותו.
נערך לאחרונה על ידי YallaHapoel ב 14 יולי 2016, 15:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

Totti כתב: אתה מבין בכלל עד כמה האמרה הזו מסוכנת?

אתה טוען(על סמך דבריה) שיושב סממ"ז/ממ"ז בישיבת מטה והערכות, יחד עם קציני מודיעין וכולם יחדיו משלבים יד עם הרבנות וקברניטי העירייה כדי לבטל את המצעד?

זו הזיה מהלכת. ממליץ לכל מי שבלע את גלולות הקונספירציה נגד הממשל ועוד שותה אותם על בסיס יומי מאז זדורוב/חדד או כל סיפור אחר, שיחדל.

אתם מאבדים את זה כליל
יש לאנשים נטיה לקבל את עמדות הקהילה הגאה בלי ספקות. באמת שיש עדר בתחום הזה.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

Totti כתב: אתה מבין בכלל עד כמה האמרה הזו מסוכנת?

אתם מאבדים את זה כליל
אני לא חושב שזה כזה הזוי שבגלל לחצים פוליטים המשטרה מפריזה ופועלת לביטול המצעד.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

YallaHapoel כתב: אני לא חושב שזה כזה הזוי שבגלל לחצים פוליטים המשטרה מפריזה ופועלת לביטול המצעד.
ממציאה איומים?

יכולה להפריז בדרישות האבטחה, להגזים בכוח השיטור הנדרש, לשנות את התוואי, להמציא איומים ?

גל, בחייך...עצור כאן.
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 14 יולי 2016, 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

Totti כתב: ממציאה איומים?

יכולה להפריז בדרישות האבטחה, להגזים בכוח השיטור הנדרש, לשנות את התווים, להמציא איומים ?

גל, בחייך...עצור כאן.
אולי זאת לא הייתה המילה הנכונה, אבל אני באמת מאמין שהמשטרה מגזימה ומעצימה את האיומים בגלל לחצים פוליטים.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

יש כמה אמיתות שאי אפשר להתווכח עליהן:
1. חודשים תוכנן מצעד בשילוב המשטרה ולבסוף המצעד אושר על ידי המשטרה.
2. רב העיר שמע על המצעד והתחיל לעשות רעש (בשלב הזה 90% מהעיר גילו בכלל שיש מצעד, כולל אני)
3. רב העיר איים שיתפטר אם יהיה מצעד.
4. לאף אחד לא אכפת מרב העיר והוא בעצמו יותר עסקן מרב אז במקום להתפטר הוא פנה למשטרה.
5. באופן מיידי אחרי שפנה למשטרה, האישור למצעד בוטל.

מי שלא רואה סיבתיות פה, שיבושם לו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מעניין כמה מסוכנים וממשיים האיומים האלו היו אם למפכל המשטרה היה בן הומו. או חס ושלום הוא לא היה חובש כיפה.
מי שלא רואה פה את ההטייה הפוליטית של המשטרה הוא עוצם עיניים מקצועי.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dardasmiley כתב:מעניין כמה מסוכנים וממשיים האיומים האלו היו אם למפכל המשטרה היה בן הומו. או חס ושלום הוא לא היה חובש כיפה.
מי שלא רואה פה את ההטייה הפוליטית של המשטרה הוא עוצם עיניים מקצועי.
די נו, כאילו זה לא קרה עם מפכ"לים קודמים.
המשטרה אלופה בלא להסתכן בכל תחום.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

nir767676 כתב:יש כמה אמיתות שאי אפשר להתווכח עליהן:
1. חודשים תוכנן מצעד בשילוב המשטרה ולבסוף המצעד אושר על ידי המשטרה.
2. רב העיר שמע על המצעד והתחיל לעשות רעש (בשלב הזה 90% מהעיר גילו בכלל שיש מצעד, כולל אני)
3. רב העיר איים שיתפטר אם יהיה מצעד.
4. לאף אחד לא אכפת מרב העיר והוא בעצמו יותר עסקן מרב אז במקום להתפטר הוא פנה למשטרה.
5. באופן מיידי אחרי שפנה למשטרה, האישור למצעד בוטל.

מי שלא רואה סיבתיות פה, שיבושם לו.
ברור שיש סיבתיות.. האיומים של הרב העירו את כולם כמו שאמרת . גם את המאיימים(משני הצדדים)
בנוסף:א) המצעד אושר על תנאי , למקרה שלא יצוץ משהו בסוף. מה שכן קרה.
ב)האישור לא בוטל , אלא ביקשו לשנות מסלול כדי שניתן יהיה לתת אבטחה טובה יותר.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

https://www.facebook.com/ultrasouth1/ph ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

טוב, כמה דברים:

1. כל תומכי הקהילה הלהט"בית - כולכם מופת לצביעות ודמוקרטיה דלשמעטה. על זכותם של בעלי הנטיות ההפוכות לצעוד ודווקא במסלול שיעורר כמה שיותר פרובוקציות אתם נלחמים בחירוף נפש, אבל כאשר מדובר בעליה של יהודים להר הבית - סלע קיומנו - הופה! פתאום כל צקצוקי הלשון על הומניות, סובלנות ושוויון תקפים רק כשזה משרת את האינטרסים של "בני האור" במלחמת התרבות הניתשת כאן.

בנוסף, כולכם גם מגלגלי עיניים: איך זה שאף אחד מכם - חבורת דעתנים אניני תרבות - לא שאל מעולם מדוע הקהילה הלהט"בית לא עומדת על זכותה לקיום המצעד בעיר ערבית?!

2. לכל השואלים "מדוע שקהילת הלהט"בים תתפשר ולא הדתיים?", וכהנה אמירות בסגנון:

אז א' - זה בערך כמו לשאול מדוע מי שתקעו לו גרעפס בפרצוף מטווח אפס - וסליחה שאני מעדן את הדימוי - לא ילמד לחיות עם זה, ולעמוד על זכותו של הפרובקטור להמשיך במעשיו.

ב' - להזכירכם, מדינת ישראל היא מדינה יהודית. על כל המשתמע מכך.

ג' - ב-20/10/1952, בימיה הראשונים של המדינה, נערכה הפגישה המפורסמת בין רה"מ דויד בן-גוריון לרב אברהם ישעיהו קרליץ, "החזון איש" זצ"ל. בפגישה, שמטרתה היתה לדון בשאלה הסבוכה של יחסי דתיים-חילוניים, השיב החזון איש לבן-גוריון תשובה ניצחת עם משל מהתלמוד הבבלי, מסכת סנהדרין דף ל"ב ע"א: "אם שני גמלים נפגשים בדרך במשעול, וגמל אחד טעון משא, והשני איננו טעון משא, זה שאין עליו משא חייב לפנות את הדרך לגמל הטעון משא". והנמשל לענייננו ברור: לדתיים המצדדים בתורה האוסרת באיסור חמור משכבי זכר יש רקורד של 3,328 שנה, ממעמד הר סיני. מה יש לקהילה הלהט"בית? גם אם נאנוס את המציאות ונגלה יצירתיות מחשבתית הרקורד שלהם הוא במקסימום מהפלמ"ח.

3. 'adomi' - חזק ואמץ!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורי אדום בנשמה כתב:טוב, כמה דברים:

1. כל תומכי הקהילה הלהט"בית - כולכם מופת לצביעות ודמוקרטיה דלשמעטה. על זכותם של בעלי הנטיות ההפוכות לצעוד ודווקא במסלול שיעורר כמה שיותר פרובוקציות אתם נלחמים בחירוף נפש, אבל כאשר מדובר בעליה של יהודים להר הבית - סלע קיומנו - הופה! פתאום כל צקצוקי הלשון על הומניות, סובלנות ושוויון תקפים רק כשזה משרת את האינטרסים של "בני האור" במלחמת התרבות הניתשת כאן.

בנוסף, כולכם גם מגלגלי עיניים: איך זה שאף אחד מכם - חבורת דעתנים אניני תרבות - לא שאל מעולם מדוע הקהילה הלהט"בית לא עומדת על זכותה לקיום המצעד בעיר ערבית?!

2. לכל השואלים "מדוע שקהילת הלהט"בים תתפשר ולא הדתיים?", וכהנה אמירות בסגנון:

אז א' - זה בערך כמו לשאול מדוע מי שתקעו לו גרעפס בפרצוף מטווח אפס - וסליחה שאני מעדן את הדימוי - לא ילמד לחיות עם זה, ולעמוד על זכותו של הפרובקטור להמשיך במעשיו.

ב' - להזכירכם, מדינת ישראל היא מדינה יהודית. על כל המשתמע מכך.

ג' - ב-20/10/1952, בימיה הראשונים של המדינה, נערכה הפגישה המפורסמת בין רה"מ דויד בן-גוריון לרב אברהם ישעיהו קרליץ, "החזון איש" זצ"ל. בפגישה, שמטרתה היתה לדון בשאלה הסבוכה של יחסי דתיים-חילוניים, השיב החזון איש לבן-גוריון תשובה ניצחת עם משל מהתלמוד הבבלי, מסכת סנהדרין דף ל"ב ע"א: "אם שני גמלים נפגשים בדרך במשעול, וגמל אחד טעון משא, והשני איננו טעון משא, זה שאין עליו משא חייב לפנות את הדרך לגמל הטעון משא". והנמשל לענייננו ברור: לדתיים המצדדים בתורה האוסרת באיסור חמור משכבי זכר יש רקורד של 3,328 שנה, ממעמד הר סיני. מה יש לקהילה הלהט"בית? גם אם נאנוס את המציאות ונגלה יצירתיות מחשבתית הרקורד שלהם הוא במקסימום מהפלמ"ח.

3. 'adomi' - חזק ואמץ!
תהיתי מתיי תגיב על העניין.
ולגביי המשא?
משא של 3328 שנים מעידן של לפניי אלפיי שנים לא תופס היום, ומי שנפגע מזה מוזמן לקפוץ, זאת מדינה דמוקרטית והסיבה היחידה שלא נתנו להם לצעוד הייתה רק בגלל החרדים המדהימים ובלי הרב החרדי והחרדים המצעד היה מתקיים על אפך וחמתך.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

וזה גם יצר פרובוקציה עם עירום :lol:
מעניין למה על זה רב העיר המדהים דרעי לא זעק...
כנראה שעירום מותר רק לאוהדי כדורגל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

דר אדום בנשמה כתב: תהיתי מתיי תגיב על העניין.
ולגביי המשא?
משא של 3328 שנים מעידן של לפניי אלפיי שנים לא תופס היום, ומי שנפגע מזה מוזמן לקפוץ, זאת מדינה דמוקרטית והסיבה היחידה שלא נתנו להם לצעוד הייתה רק בגלל החרדים המדהימים ובלי הרב החרדי והחרדים המצעד היה מתקיים על אפך וחמתך.

1. משאר הטענות התעלמת ולא בכדי...

2. אתה מביך אפילו את אלו המצדדים בעמדתך.
וכמו שאמר יעקב חזן, אתיאסט ברמ"ח איבריו ודמות מופת בשמאל הציוני הסוציאליסטי, על כמוך ושכמותך "רצינו לגדל דור של אפיקורסים, גידלנו דור של בורים ועמי הארצות"...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה