עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי Itay »

רפואה:״לא היינו קיימים התקפית, לוקח אחריות״
קשה להגיד ככה מר לוי?

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

הפועלעולה כתב:
21 פברואר 2022, 22:37
שוב קרלוס גרסיה? תקן אותי אם אני טועה אבל כבר כתבת עליו פעם.
למרות הקליפים החמודים בטוויטר התוצאות שלו זוועה והוא היה רחוק משחק אחד מפיטורים, כן?
לפי אגדות הטוויטר עמיר תורג'מן היה אמור להיות יוהאן קרויף הבא ומסאי דגו מאמן צעיר ומבטיח. בפועל לא יצא מהם כלום.

מגיע לנו יותר מזה. במקסימום הייתי מקבל אותו כעוזר מאמן/מאמן נוער לכמה שנים. די עם ההמצאות.
"די עם ההמצאות"
טוב אחי. פעם הבאה אתייעץ איתך, בסדר?

לעניין;
הוא רק הגיע לשם,
מנסה לשחק בסגנון שאף קבוצה פה בארץ לא משחקת,
ואין לו את השחקנים המתאימים לזה.
איך זה יגמר שם אני לא יודע אבל אני כן יודע שהוא לא פחות טוב מרוב המתחזים פה בליגה ואם אפשר לצאת מהקופסה ולתת הזדמנות לאחד כזה אז שווה לקחת בחשבון.
אחד שמשחק כדורגל כמו שאנחנו רוצים ובלי פחד.
עם הכלים המתאימים אולי זה גם יכול להצליח.
אם הדילמה זה עוד מאמן ישראלי שמסתובב לו ברולטה אלינו או כזה אז אני מעדיף כזה.

מגיע לנו יותר מזה? ברור.
אבל הוא המינימום שצריך להגיע. מעבר לזה זה צריך להיות זר.
אני אישית מאסתי מהמאמנים פה בליגה.
שנתיים עם אבוקסיס ורוני כבר עשו לי נמק בעיניים.
אישית לא החזקתי מאמיר תורג'מן והיה עליו דיבור על מסאיי אני לא זוכר כלום ונראה לי שזה היה הייפ תקשורתי חמוד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

galaaa כתב:
21 פברואר 2022, 23:06
מנסה לשחק בסגנון שאף קבוצה פה בארץ לא משחקת,
ואין לו את השחקנים המתאימים לזה.
ומה בדיוק זה אומר עליו בתור מאמן?

מסכים עם מה שנכתב למעלה, התחכמויות מהסוג הזה עלולות לדרדר את המועדון למקומות נמוכים.
יכול להיות גם הרבה יותר גרוע מהמצב הנוכחי.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

ForeverRed כתב:
21 פברואר 2022, 23:16
ומה בדיוק זה אומר עליו בתור מאמן?

מסכים עם מה שנכתב למעלה, התחכמויות מהסוג הזה עלולות לדרדר את המועדון למקומות נמוכים.
יכול להיות גם הרבה יותר גרוע מהמצב הנוכחי.
מה זה אומר עליו? שהוא רוצה לשחק התקפי גם אם בההתחלה זה לא ילך חלק ושהוא מעדיף את זה מאשר לשחק 4-4-2 בונקר מתפרצות.
רוצה כאלה.

אני רק עכשיו קולט מה רשמת פה.
אתה באמת חושב שהוא יכול להיות יותר גרוע מרוני שלנו?
נערך לאחרונה על ידי galaaa ב 21 פברואר 2022, 23:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

אגב, סתם הזכרתי אותו כי אני רוצה מאמן זר והיה אז את הדיבור על אוסקר גרסיה אז הוא איכשהו השתרבב לי פנימה בחצי רצינות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני אגיד משהו לא פופולארי בפורום הזה.
מנסים לצייר את זה כאילו יגיע לכאן מאמן זר והכל יהיה ורוד,אבל העובדות מוכיחות שרובם המכריע נכשלים.
הם נכשלים כי המערכת כאן בארץ לא בנויה להכיל מאמן זר והעובדות הם שהיחידים שהצליחו אימנו במכבי תא,שזאת מערכת שכולה זרים מהבעלים,אנגלידיס וקבוצות הנוער.
יצחקי שם כי הוא ספג שנים את המנטליות הזאת ומבין את התפיסה.
הפועל בש צריכה להסתכל על עצמה ולהחליט מה היא רוצה להיות זה קודם כל.
ואז זה ממש לא משנה אם המאמן קוראים לו קרלוס או שרון.
צריך להבין את החסרונות שלנו ובהתאם לזה לייצר תכנית עבודה עם ראייה לטווח הרחוק.
בהנחה שאנחנו מבינים שהתקציב שלנו קטן משמעותית מחיפה או מכבי צריך לנתב את הכסף לאן שצריך וזה בעיקר למחלקת סקאוטינג טובה שתבחר שחקנים זרים שמתאימים לקבוצה במקום לזרוק מליון יורו על מאמן וצוות זרים.
צריך לנצל את היתרון שיש לנו בדמות ברדה ולתת לו סמכויות נרחבות כולל התוויה של שיטת משחק ודרך ועפ״י זה לבחור מאמן שישתף פעולה ויוציא לפועל את התכניות.
עם מאמן זר זה לא יילך ולטעמי גם יגרום לנו לבור לא קטן במידה והוא ייכשל והסטטיסטיקה הולכת באופן ברור לכיוון הזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

galaaa כתב:
21 פברואר 2022, 23:18
מה זה אומר עליו? שהוא רוצה לשחק התקפי גם אם בההתחלה זה לא ילך חלק ושהוא מעדיף את זה מאשר לשחק 4-4-2 בונקר מתפרצות.
רוצה כאלה.

אני רק עכשיו קולט מה רשמת פה.
אתה באמת חושב שהוא יכול להיות יותר גרוע מרוני שלנו?
מודעות עצמית זה דבר חשוב.
גם פרגמטיות.

עם כל הסבל, חד משמעית יכול להיות גרוע יותר.
אתה במקום השני בטבלה להזכירך.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

אדום זקן כתב:
21 פברואר 2022, 23:33
מנסים לצייר את זה כאילו יגיע לכאן מאמן זר והכל יהיה ורוד,אבל העובדות מוכיחות שרובם המכריע נכשלים.
הם נכשלים כי המערכת כאן בארץ לא בנויה להכיל מאמן זר והעובדות הם שהיחידים שהצליחו אימנו במכבי תא,שזאת מערכת שכולה זרים מהבעלים,אנגלידיס וקבוצות הנוער.
בהנחה שאנחנו מבינים שהתקציב שלנו קטן משמעותית מחיפה או מכבי צריך לנתב את הכסף לאן שצריך וזה בעיקר למחלקת סקאוטינג טובה שתבחר שחקנים זרים שמתאימים לקבוצה במקום לזרוק מליון יורו על מאמן וצוות זרים.
צריך לנצל את היתרון שיש לנו בדמות ברדה ולתת לו סמכויות נרחבות כולל התוויה של שיטת משחק ודרך ועפ״י זה לבחור מאמן שישתף פעולה ויוציא לפועל את התכניות.
עם מאמן זר זה לא יילך ולטעמי גם יגרום לנו לבור לא קטן במידה והוא ייכשל והסטטיסטיקה הולכת באופן ברור לכיוון הזה.
לא יודע אם כיוונת את זה אליי אבל אני אגיב בכל זאת כי התחלתי פה את הדיון על זה.
כל פעם שהצעתי שצריך להביא מאמן זר הוספתי שגם צריך לעשות סקאוטינג על אחד שיאמן כמו שברדה רוצה לראות,
זה לא קל וזה משהו שצריך להיעשות כבר לפני חודש וחצי עד הקיץ.

אני חושב בדיוק כמוך וזה באמת לא משנה מה המוצא של המאמן אבל אישית כבר התעייפתי ממה שיש לארץ להציע כי כולם כבר אותו דבר.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

ForeverRed כתב:
21 פברואר 2022, 23:36
מודעות עצמית זה דבר חשוב.
גם פרגמטיות.

עם כל הסבל, חד משמעית יכול להיות גרוע יותר.
אתה במקום השני בטבלה להזכירך.
מה קשור מודעות עצמית? דבר לעניין.

מקום שני וכולנו יודעים שעם המאמן הזה לא יצמח דשא
מבין מכבי וחיפה אנחנו הכי פחות אטרקטיבים(אפשר להוסיף גם עוד איזה קבוצה או שתיים למשוואה) ולפי איך שאנחנו נראים קשה לי לראות מה אנחנו מסוגלים לעשות כבר.
עוד לפני ק"ש האמנתי שנגד כל הסיכויים אנחנו עוד נוכל להפתיע אבל בעטנו שוב בדלי ובכל זאת אני עדיין מאמין אבל פחות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

galaaa כתב:
21 פברואר 2022, 23:43
מה קשור מודעות עצמית? דבר לעניין.

מקום שני וכולנו יודעים שעם המאמן הזה לא יצמח דשא
מבין מכבי וחיפה אנחנו הכי פחות אטרקטיבים(אפשר להוסיף גם עוד איזה קבוצה או שתיים למשוואה) ולפי איך שאנחנו נראים קשה לי לראות מה אנחנו מסוגלים לעשות כבר.
עוד לפני ק"ש האמנתי שנגד כל הסיכויים אנחנו עוד נוכל להפתיע אבל בעטנו שוב בדלי ובכל זאת אני עדיין מאמין אבל פחות.
מודעות עצמית של מאמן (גרסיה), לא שלך.
לא צריך לשכנע אותי לגבי רוני לוי. אני מהראשונים פה שיצאו נגדו. יחד עם זאת, לא יהיה נכון ללכת על כל מיני תחליפים הזויים ולצפות לתוצאה שונה. המצב יכול להיות גם גרוע בהרבה.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

ForeverRed כתב:
22 פברואר 2022, 01:37
מודעות עצמית של מאמן (גרסיה), לא שלך.
לא צריך לשכנע אותי לגבי רוני לוי. אני מהראשונים פה שיצאו נגדו. יחד עם זאת, לא יהיה נכון ללכת על כל מיני תחליפים הזויים ולצפות לתוצאה שונה. המצב יכול להיות גם גרוע בהרבה.
אני לא באמת רציני לגבי קרלוס(לא חושב שהוא ריאלי, זה סתם דוגמא למאמן שחושב כמו מה שאנחנו צריכים להביא אבל אין הרבה כאלו), ומה שיכול להיראות לך הזוי או מסוכן זה בעצם לצאת מהקופסה, ואני חושב שבסוף זה הפרופיל שאנחנו צריכים.

מאמן שרוצה לשחק התקפי, שידע להניע כדור מהבלמים תוך כדי לחץ(רוני גם עושה את זה אבל כשלא לוחצים זה לא חוכמה וכשלוחצים אנחנו גם מאבדים או שגלזר מעיף כדור ארוך) ובעיקר כזה שלא מפחד.
זה עדיף מאשר לעמוד במקום ולהביא מהמוכר והידוע שמתחלף כל שנה בשם אחר אבל עם אותו סגנון.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Redbull כתב:
21 פברואר 2022, 22:12
לא חושב שנוציא 3 נק' גם מהפועל תא
לא נוציא 3 נקודות עד הפלייאוף וכנראה שגם שם יקח זמן

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אדום זקן כתב:
21 פברואר 2022, 23:33
אנחנו לא מביאים מאמן זר כי זה מתכון בטוח להצלחה.
אנחנו מביאים מאמן זר כדי שינסה ללכת עד הסוף ולהוציא את המקסימום ולא ישחק הגנתי נגד נוף הגליל ולגנוב גול מקרן ואחרי זה להתבטל נגד חיפה ולהגיד מה רוצים אנחנו עם 3 מתוך 6.
המאמן זר צריך להגיע כי אין אף ישראלי ראוי.
המאמן זר צריך להגיע כי אנחנו רוצים לנסות להביא משהו מעל תקרת הזכוכית הבינונית שיש פה.
גם עם שחקנים זרים הרוב לא מביאים חותם, האם זה סיבה להמשיך לשחק עם חתואל כי על כל וואקמה יש 10 קוואנקה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

red guy כתב:
22 פברואר 2022, 10:32
אנחנו לא מביאים מאמן זר כי זה מתכון בטוח להצלחה.
אנחנו מביאים מאמן זר כדי שינסה ללכת עד הסוף ולהוציא את המקסימום ולא ישחק הגנתי נגד נוף הגליל ולגנוב גול מקרן ואחרי זה להתבטל נגד חיפה ולהגיד מה רוצים אנחנו עם 3 מתוך 6.
המאמן זר צריך להגיע כי אין אף ישראלי ראוי.
המאמן זר צריך להגיע כי אנחנו רוצים לנסות להביא משהו מעל תקרת הזכוכית הבינונית שיש פה.
גם עם שחקנים זרים הרוב לא מביאים חותם, האם זה סיבה להמשיך לשחק עם חתואל כי על כל וואקמה יש 10 קוואנקה?
ומי מבטיח לך שאת כל זה יעשה זר?
ואם ייכשל מה שאומרת הסטטיסטיקה באופן מובהק? מה אז?
הלכו פייפן מליון יורו ועוד עונה לפח.
אלונה ברקת בדיוק כמו שחר לא רוצה מאמנים זרים אבל בדיוק כמו שחר גם בסוף תיכנע,תשים ארגז ותיכשל כי המערכת כאן לא בנויה לזרים.
אני מבטיח לך שאם תיקח את ברדה תיתן לו להוביל ומתחתיו תשים איזה דראפיץ או ברדה תקבל את אותם תוצאות אם לא טובות יותר בהרבה פחות כסף.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
22 פברואר 2022, 11:10
ומי מבטיח לך שאת כל זה יעשה זר?
ואם ייכשל מה שאומרת הסטטיסטיקה באופן מובהק? מה אז?
הלכו פייפן מליון יורו ועוד עונה לפח.
אלונה ברקת בדיוק כמו שחר לא רוצה מאמנים זרים אבל בדיוק כמו שחר גם בסוף תיכנע,תשים ארגז ותיכשל כי המערכת כאן לא בנויה לזרים.
אני מבטיח לך שאם תיקח את ברדה תיתן לו להוביל ומתחתיו תשים איזה דראפיץ או ברדה תקבל את אותם תוצאות אם לא טובות יותר בהרבה פחות כסף.
אז בגלל שאולי ניכשל עם זר נלך על ישראלי שבטוח ניכשל איתו? היום אין מאמן ישראלי חוץ מבכר שמסוגל להעמיד קבוצה לאליפות, גם אם ניפול עם הזר בהנחה שהוא לא מפוקפק מראש אז מה יהיה ההבדל בינו לבין לוי? לשניהם אין מושג איך לאמן, לפחות נדע שניסינו. עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה. לגבי הארגז, בוא, לוי לא מרוויח פה משכורת חייל, הוא מרוויח בעונה בסביבות ה-250 אלף דולר, שווה לשים עוד 100-200 אלף ולהיראות כמו קבוצה אמיתית. דראפיץ׳ ושי ברדה הם לא יותר מפלסטר, צמד מאמנים שאבוקסיס וחצי מהליגה היו עושים להם שחמט בכל מפגש. קודם שיהיו בפלייאוף העליון אחרי זה נדבר. רמת האימון בארץ כל כך ירודה כך שלא אמור להיות כזה קשה למצוא אחד שיהיה ברמה אחת לפחות יותר מהבררה הישראלית.

שלח תגובה