נקבע עונשן של מכבי והפועל

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
nir767676

Re: נקבע עונשן של מכבי והפועל

שליחה על ידי nir767676 »

מדהים אותי לקרוא את הכרעת הדין של הדיינים. זה כאילו אנשים שלא מחוברים לשום דבר ומעל הכל לא מעניין אותם הצדק והעונש החכם והנכון.
בפועל כל הדיונים מכבי והפועל אמרו להם שאין להם שליטה על אוהד אחד שנכנס לדשא ובחיים לא יהיה להם שליטה ואותו אוהד כנראה גם רוצה להרע לקבוצה שהוא כביכול אוהד שלה, והם צודקים, ומה ענו להם הדיינים?
"עמדה ארכאית כזאת, היונקת היותה מהטענה לניתוק בין קבוצה לבין אוהדיה בדין המשמעתי והמבקשת לגלגל את האחריות לכל גורם אחר זולת הקבוצה (החל ממשטרת ישראל וכלה בבית הדין עצמו) נדחתה אין ספור פעמים בעבר ע"י כל בתי הדין נוכח הוראותיהם המפורשות של התקנונים ברציונל העומד מאחוריהם וטוב היה לו לא הועלתה כלל ובאופן בו הוצגה בפרט".
ובנוסף:
"חוששנו כי טיעון זה אינו צולח לשם הקמת ההגנה. הגדרת התקנון לעבירת 'התפרעות אוהדים' פותחת במילים 'התפרעות אוהד או אוהדים או ממלא תפקידים'. בכך נשמטת הקרקע גם תחת קו ההגנה שהציג חיים רמון, לפיו מטרת האוהד המתפרץ למגרש וחבר מרעיו להרע למר רמון ולקבוצה. מרגע שאותו אוהד יושב ביציעי הפועל, מזדהה ומזוהה עם אוהדיה, כל התנהגות העולה לכלל עבירה משמעתית תיוחס לקבוצה במצוות התקנון".
ולסיכום, הם בעצם ענו שהתקנון אומר שכל אוהד שעושה עבירה, העבירה תיוחס לקבוצה.

אתם מבינים בעצם איך מכריעים במדינה שלנו תיק כה חשוב וכבר? התקנון אומר. וזהו, אם התקנון אומר אין עוד זכות לאף אחד לומר מילה. התקנון אמר. פשוט בושה וחלם לא נורמלי.

מה להם ולבן אדם שירד לדשא? למה לפגוע בקבוצה ובעשרות אלפי אוהדים עם עונש הפחתת נק'? באיזה עולם זה יעזור בפעם הבאה שאיזה משוגע יחליט שהוא יורד לכר הדשא? הרי ברור לכל שהדרך היחידה להרתיע אנשים מלרדת לדשא זה לשלוח אותם לעזאזל לכלא לתקופה אמיתית של שנה ואני רוצה לראות בשנים הקרובות עוד אוהד אחד יורד לדשא.
אבל מה עושים במדינת ישראל? שולחים את האוהד שדפק לשחקן כדורגל מכות ועצר משחק שחצי מדינה צפתה בו, חזרה הביתה שיילך לאכול ארוחת ערב בכיף עם המשפחה עד שיינתן גזר הדין המצחיק, ולקבוצות ולעשרות אלפי האנשים? מורידים נק' וסוגרים יציעים בהירף יד כי איזה דיין החליט ש4 משחקים זה העונש, עונש שהוא בא איתו מהבית והיה הדבר הראשון שיצא מהפה שלו בתחילת הדיונים, דבר שרק מוכיח כמה הדיונים האלה שווים בהתאחדות המכובדת לכדורגל שלנו.

והכי עצוב? הכי הכי עצוב ללא שום ספק זה אם ניקח העונה אליפות בפער של 2 נק' או פחות ממכבי ת"א. לעולם לא יפרגנו לנו ויגידו שהאליפות שלנו בצדק, ותכלס הם יהיו צודקים.
אבל ככה זה במדינת ישראל ובמדינת הכדורגל בראשות מר שכונה עופר עיני שנגמר לו הג'וב בהסתדרות אז חברים סידרו לו ג'וב חדש שמעניין לו את הביצה השמאלית, במדינה הזאת שלנו, אוהד אחד פורץ לדשא, וכולם, חוץ ממנו, נענשים.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

לא יכולת להציג את זה טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב: לא אומרים להם אל תגיעו, הדיינים בעצם פסקו פה בעקיפין ארבעה רדיוסים לכל אחד מהמועדונים
למה רדיוס ? הפועל תא יוכלו להסדר.
לגבי מכבי זו בעיה ואני בהחלט רואה את הענישה הזו מבוטלת. אין לבית הדין זכות לזרוק 4 משחקים לפח ל2500 איש בגלל 5 פרחחים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: למה רדיוס ? הפועל תא יוכלו להסדר.
לגבי מכבי זו בעיה ואני בהחלט רואה את הענישה הזו מבוטלת. אין לבית הדין זכות לזרוק 4 משחקים לפח ל2500 איש בגלל 5 פרחחים.
אם לא הבנת העונש אומר שאף אחת מהקבוצות לא פותחת לא את 4-5 ולא את 10-11. אצל מכבי זה מחייב העתקת המשחק מסיבות שברורות לכולנו אבל גם הפועל תצטרך לעשות כך. מנויי 4-5 יצטרכט לעבור לשער 8 ולתפוס את השער הרביעי מתוך הארבעה שכן מאושרים למשחק

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב: אם לא הבנת העונש אומר שאף אחת מהקבוצות לא פותחת לא את 4-5 ולא את 10-11. אצל מכבי זה מחייב העתקת המשחק מסיבות שברורות לכולנו אבל גם הפועל תצטרך לעשות כך. מנויי 4-5 יצטרכט לעבור לשער 8 ולתפוס את השער הרביעי מתוך הארבעה שכן מאושרים למשחק
לא, זה לא מה שזה משליך. פסק הדין נקבע בהתאם לזה שהם ישארו בבלומפילד. הדיינים לא התייחסו לסוגייה הזו.

כרגע במכבי בוחנים מה אפשר לעשות ואיך אפשר לפעול בנושא הזה. כמובן שהאוהדים של 4-5 לא יוותרו, ולכן אני מאמין שבחסות החוק העונש של מכבי יבוטל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא, זה לא מה שזה משליך. פסק הדין נקבע בהתאם לזה שהם ישארו בבלומפילד. הדיינים לא התייחסו לסוגייה הזו.

כרגע במכבי בוחנים מה אפשר לעשות ואיך אפשר לפעול בנושא הזה. כמובן שהאוהדים של 4-5 לא יוותרו, ולכן אני מאמין שבחסות החוק העונש של מכבי יבוטל.
מצד אחד הם לא יכולים להתעלם מהמנויים שלהם, מצד שני הם חייבים 10% מהאיצטדיון לפחות לקהל החוץ. הדבר היחידי שזה מוביל אליו זה נדידה כל עוד העונש נשאר על כנו

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כולם נהיו לי צדקנים מהתחת.

"לא ספורטיבי.."

"לא רוצים טבלה עם כוכבית"

רוצה אליפות מטונפת. עם 19 פנדלים במשחק, שערים מכדורים נייחים בלבד והשעייה מעכשיו ועד דראון עולם לזהבי, אלברמן, קרלוס, מנגה, שיר צדק ושות'.

40 שנה במדבר. לא התקרבו לכאן שחקנים כי "זה רחוק". ליגה שנייה, אלי זינו, רודה קרקדה, שרון בוכניק.

רוצה אליפות. ואין לי בעיה שיגידו שקיבלנו העדפה מתקנת, שהיינו ראויים לקידום.
אף אחד לא יזכור את זה כשדמעות יזלגו על הלחיים שלנו, פעם אחת דמעות של אושר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

Totti כתב:כולם נהיו לי צדקנים מהתחת.

"לא ספורטיבי.."

"לא רוצים טבלה עם כוכבית"

רוצה אליפות מטונפת. עם 19 פנדלים במשחק, שערים מכדורים נייחים בלבד והשעייה מעכשיו ועד דראון עולם לזהבי, אלברמן, קרלוס, מנגה, שיר צדק ושות'.

40 שנה במדבר. לא התקרבו לכאן שחקנים כי "זה רחוק". ליגה שנייה, אלי זינו, רודה קרקדה, שרון בוכניק.

רוצה אליפות. ואין לי בעיה שיגידו שקיבלנו העדפה מתקנת, שהיינו ראויים לקידום.
אף אחד לא יזכור את זה כשדמעות יזלגו על הלחיים שלנו, פעם אחת דמעות של אושר.
כל החיים יזכרו שזה אליפות שנלקחה כי הורידו נקודות למכבי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

RedHell כתב:
מעניין לי את הסבתא.
זוכרים להפועל את אליפות ה-1:0
לביתר את השרוכים
להפועל את הקיזוז
אז וואלקם...

100 מיליון שקל תקציב. 2 נקודות או 4 לא אמורות להפריע להם לדרוס
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

ממש לא אמור להפריע להם ניצחון אחד בקש
והכל חוזר לקדמותו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:
האליפות היחידה בארץ שנסגרה בצורה לא ספורטיבית היא זאת של ביתר בעונת השרוכים.
וגם זה לא מעניין אף אחד.
אז מספיק עם השטויות.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום זקן כתב: האליפות היחידה בארץ שנסגרה בצורה לא ספורטיבית היא זאת של ביתר בעונת השרוכים.
וגם זה לא מעניין אף אחד.
אז מספיק עם השטויות.
אז מעניין איך תמיד זוכרים שאלישע הפסיד אליפות בגלל הקיזוז, תרצו או לא זה יהיה קיים.
נכון שיהיה לנו עוד צלחת אליפות בארון תארים אך היא תמיד תיהיה עם כוכבית.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RedHell כתב:
אז מעניין איך תמיד זוכרים שאלישע הפסיד אליפות בגלל הקיזוז, תרצו או לא זה יהיה קיים.
שתהיה עם אלף כוכביות, צריכים להתחיל ממשהו. אותי הכוכביות ממש לא יעניינו כשיהיה חרוט על הצלחת ״הפועל באר שבע אלופת המדינה 14/15״. כולן נהנו בעבר מחוסר צדק, כולל המכבי המהוללת

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:
אולי אתה זוכר.
את אוהדי הפועל זה ממש לא מעניין.ותפסיקו להיות כאלו צדקניים כאילו מדובר באליפות מספר 17 ומכבי זאת היריבה הנצחית שלנו.
ובכלל עוד חזון למועד, הלוואי שנגיע למצב שנצטרך לדבר על זה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אני לא מבין למה חלקכם מדברים כאילו הורידו למכבי 20 נקודות והם לא רלוונטים? סה"כ 2 (5 בטוטאל), הפער שלהם מאיתנו הוא 2 נקודות, מק"ש 4, כשעד סוף העונה יש להם נגדנו עוד 3 משחקים כששניים בבלומפילד ונגד ק"ש 4 משחקים. אם ניקח אליפות זה יהיה הישג עצום, גם עם כוכבית וגם אם לא.

שלח תגובה