יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ns75

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי ns75 »

שיש כתב:
28 מרץ 2023, 20:02
מדהים איך תמיד תמצאו הצדקה למעשים פסולים, מה קשור מה עשו בצבא?
כרגע הם בכנסת ומדברים על סרבנות כי זה קו אדום

ואגב יוצר סיירת מטכ"ל נדמה לי בנימין משהו יצא נגד אז זה בסדר כי עשה צבא....
אתם מצדיקים דיקטטורה שתביא חושך על הילדים והנכדים שלי ושלך, כולל השתלטות על התקשורת, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ובית המשפט.

הקמת משמרות מהפכה של משטרים פאשיסטים, הכשרת קבלת שוחד בחוק ומינוי מקורבים חסרי כישורים בכל הדרגים במוסדות ממשלתיים,

אבל אנחנו מוצאים הצדקה למעשים פסולים…

כפי שנאמר כבר בעבר, העולם השתגע, נער גבעות פירומן, טרוריסט מורשע, סכנה ברורה ומוכחת לעם היהודי, קורא לראשי מערכת הביטחון בעבר ובהווה אנרכיסטים, והיקום לא קורס לתוך עצמו

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מרץ 2023, 20:11
מה זאת אומרת מי קבע?
ברגע שאתה מאשר סרבנות לטייסים כי הם טייסים (וזה לא רק בגלל כמות ימי המילואים שהם עושים כי אם מ"פים ומגד"ים מהציבור הדתי שתופרים כמות אדירה של ימי מילואים בשנה היו מודיעים שהם לא מגיעים למילואים כי בנט החליט לשבת עם מפלגה ערבית בקואליציה או כי המדינה החליטה לפנות את מאחז חומש אז היו מפרקים אותם ציבורית) אז אתה אוטומטית קובע שהקול של כל האחרים פחות נחשב ופחות נספר.
לא פופוליזם אלא מציאות, ואם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך ראיון באמת כואב של חייל מילואים, איש צוות אוויר (אותו אחד מקריית מלאכי שדיברתי עליו בתגובה הקודמת שלי), שאומר שאחרי הסרבנות של הטייסים הוא מרגיש שהקול שלו שווה פחות ושלמרות התרומה והשירותים שהוא סיפק לאותם טייסים שהוא עשה בסדיר ובמילואים (שכלל שעות לא שעות של עבודה שחורה וקשה) הוא עדין נחשב אזרח סוג ב'.
מחילה, חשבתי שאתה מתכוון קול בקלפי

לעניינו, אלו החיים חביבי, בדיוק כמו שאם תשמע מחר שמיגל ויטור רוצה לעזוב את הקבוצה, תגיב אחרת מאשר תשמע שאפסנאי מתכנן לעזוב.

בכל ארגון יש אנשים שחשובים למערכת יותר ויש שפחות, כך זה גם בעולם העיסקי, האקדמי וגם בצבא.

מכיר את הפוסט הזה של המכונאי, שוב דוגמא לדמגוגיה זולה. - מה הקשר בין זה לבין המהפיכה המשפטית המתוכננת?

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מרץ 2023, 20:03
1. מי קובע מהי החלטה פוליטית "סבירה"? ואם חייל מחליט ששרון פועל לבצע תוכנית של התנתקות מעזה כדי להימלט ממשפט אז מותר לו לסרב פקודה? מי קובע מהם החלטות פוליטיות "סבירות"? מבצע אווירי בעזה שיש בה גם אוכלוסייה אזרחית הוא "סביר"? ומה עם מבצע קרקעי בעזה? מה עם מלחמה על קרקע של מדינה ריבונית אחרת נניח לבנון? מה עם לשרת במחסום בשטחי יהודה ושומרון?

2. מי קבע שבניו של שמחה רוטמן נניח לא ילכו לצבא (הוא אגב קיבל פטור רפואי ועדין בחר ללכת ולהתנדב בצה"ל)?

ושוב אני שואל, מי קבע שהבחירה הפוליטית של הטייס שווה יותר מהבחירה הפוליטית של חייל מילואים אחר בצה"ל? מי קבע שרוב העובדים בישראל רוצים לשבות בגלל המחאה שיו"ר ההסתדרות החליט להשבית את המשק?

כמו שכבר כתבתי, היו לנו ויהיו לנו עוד בעתיד צמתים לא פשוטים מאוד לחלק כזה או אחר מהעם, ואם בכל פעם שחלק מסוים מהעם שמחזיק בדעה פוליטית כזאת או אחרת יחליט לסרב לשרת בצה"ל או להשבית את המשק אז ההשלכות יהיו הרסניות.
1. מי קובע? כל חייל וחייל.
אתה שוב חוזר להתנתקות אז אני אענה על זה ספציפית - בטוח שעבור תומכי ההתנחלויות בעזה, ההתנתקות הייתה החלטה ערכית קשה, ולתושבים זו פגיעה ממשית שהיא בטוח קשה יותר באופן מיידי מכל חוק הפיכה. ולמרות זאת, אין מדינה שלא זכאית לשנות את גבולותיה (מה גם שאלה מעולם לא סופחו), ומרגע שההתנתקות בוצעה לא חל פיחות כלשהו בזכויות של אף אחד מתומכי ההתנחלויות, ולא חוקק כל חוק שמפלה אותם אישית בשום צורה.
ובאופן כללי, מדינה דמוקרטית היא הסכם בין האזרחים על הזכויות הבסיסיות של האזרח. אם המדינה מפרה את ההסכם מול אזרחיה, אין לה מה לצפות שהאזרח ימשיך לשרת אותה. אנחנו לא עבדים.
2. לא דיברתי על פטור רפואי של רוטמן, אלא הפטור המבוקש עבור החרדים. פטור שמנע עד היום את המילה הכי בסיסית בחוקה של כל מדינה דמוקרטית - שיוויון, ולכן הוא נעדר עד היום מ"חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו". מדינה שמגדירה בחוק שאנחנו פחות שווים מהחרדים יכולה לבוא בטענות כלשהן?
חילוני שמתגייס לצה"ל אחרי החוקים האלה עושה את זה אולי בשביל האתגר האישי שלו או כי הוא אידיוט. למזלה של המדינה, רוב האנשים בגיל 18 הם אידיוטים.
3. מי קבע שעובדי ההסתדרות רוצים לשבות? עצם זה שהם חברי הסתדרות. מי שלא מעוניין בזכויות עובדים, אין לו סיבה להיות חבר בהסתדרות.

וכמובן, אף אחד לא טוען שלטייסים יש יותר זכות לסרב, זה פשוט מן הסתם מייצר יותר הדים בשל המיעוט שלהם, היכולות שלהם, והתרומה שלהם עד כה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:
28 מרץ 2023, 19:08
אני מסכים שנושא הסרבנות מסוכן ביותר, מצד שני, מדובר בעיקר על מילאומניקים שמתנדבים מעבר לשירות המילואים הרגיל.

לא לי ולא לך יש זכות לבחון כליות ולב, אם בנאדם רוצה להפסיק להתנדב, זאת זכותו, החשש הכבד שזה יזלוג לצבא הסדיר.

לא יודע אם אתה יודע, טייסים עושים מילואים יום בשבוע, כל החיים ( עד פרישה) בכדי לשמור על כשירות, וזה מעבר למילואים הרגילים בהם יש מבצעים, תקיפות ומשימות אחרות.

לא חושב שאפשר להתייחס לאנשים האלה בכזה זלזלול, כאילו ומדובר בעוכרי ישראל, אחרי שנתנו שנים מהחיים שלהם, כולל סיכון חיים תמידי.

הנושא מורכב, אנשים הם לא מכונות, ויש קווים אדומים, לא אני ולא אתה קובעים אותם.
לא אני ולא אתה קובעים אותם אבל המדינה כן ואופי התפקיד גם כן, תתאר מצב שאירן לפני פצצה והטייס מחליט שאם נתקוף זה יביא למלחמה הרבה יותר גדולה ולא מתאים לו אז מה תגיד? ואולי גם להפציץ בעזה כבר לא הומני ?

אי אפשר לבנות מדינה על מתנדב שלא חייב לי ולמדינה כלום
אותו טייס מקבל המון כסף על ההתנדבות הזאת וזה בטח לא בחינם אז לא מותר לו

ולהפסיק להתנדב זאת בהחלט זכותם המלאה אבל שיעשו את זה על מלא וללא קשר לממשלה שמכהנת או לחוקים שעוברים ובטח שלא ישתמשו בזה כשמשהו לא נראה להם ותיהיה בטוח שזה יצוץ והרבה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:
28 מרץ 2023, 20:31
אתם מצדיקים דיקטטורה שתביא חושך על הילדים והנכדים שלי ושלך, כולל השתלטות על התקשורת, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ובית המשפט.

הקמת משמרות מהפכה של משטרים פאשיסטים, הכשרת קבלת שוחד בחוק ומינוי מקורבים חסרי כישורים בכל הדרגים במוסדות ממשלתיים,

כפי שנאמר כבר בעבר, העולם השתגע, נער גבעות פירומן, טרוריסט מורשע, סכנה ברורה ומוכחת לעם היהודי, קורא לראשי מערכת הביטחון בעבר ובהווה אנרכיסטים, והיקום לא קורס לתוך עצמו
על מה אתה מדבר תגיד לי ? תתעורר אתה חי בדיקטטורה( שעטופה יפה יפה ובטח נוחה לך) , השתלטות על התקשורת? מי שולט בה עכשיו??? מי??? מה אתה מבלבל במוח
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה? את זה עוד לא שמעתי מודה
בית משפט כרגע נשלט בידי השמאל ורוצים קצת איזונים ובלמים זה הכל

ואגב אני בטוח שכרגע אין מקורבים בשום מקום.....ובטח כולם הגיעו למקומם בגלל הכישורים( שימשיכו להעביר גישור מבית משפט עליול לחברה של הבת של או הדודה של או הסבתא של

משמרות מהפכה לאן עפת כבודו , תחזור אלינו נשמה

בוא תגיד שהבעיה שלך זה ביבי חרדים בן גביר וזהו
ואל תקשקש על דמוקרטיה ודיקטטורה .
לפחות תיהיה אמיתי

ואני מחכה שירשיעו את האנס ממשרד החינוך ואת ההם מהמימד החמישי...רגע בעצם הם בצד הנכון כרגע אופס

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ns75 כתב:
28 מרץ 2023, 20:31

זה הנקודה שבא באים לידי ביטוי אי ההסכמות ביננו.
אין שום סיבה לחשוב ולחשוש שתהיה כאן דיקטטורה, אף אחד לא ייתן לזה לקרות בשום מצב.
הרפורמה או מה שנשאר ממנה נועדה לתת לממשלה את האםשרות למשול.
ומעבר לזה אומר לך שהיא חיונית לקיומנו כאן לילדך, ילדי ונכדינו.
אני מבין מאיפה מגיעה הדרישה הזאת לחלוקה צודקת ונכונה יותר בבית המשפט העליון והיא לא נובעת מעדתיות,זה קשקוש.
היא מגיעה אך ורק מתוך תפיסה בטחונית אחרת משתי מדינות לשתי עמים שלא יקרה כאן לעולם והיא נובעת ממצב דמוגרפי בעיית מאוד שיילך ויגבר ואתה מבין מצויין למה אני מתכוון.
אף אחד לא יהפוך אותנו לא למדינת הלכה ולא לכל מיני שטויות שמפמפים כל מיני בעלי אינטרסים בתקשורת.
הרצון למנות בעלי תפקידים הוא נכון וקיים בכל מקום, גם אתה אם תהיה מנכל של חברה תרצה להביא את אנשי אמונך.
אגב אחת הסיבות לברדק הזה שאנחנו רואים כאן הוא באשמת נתניהו חד משמעית שבמשך שנות שלטונו נתן לאנשים בעלי אג׳נדות הפוכות למחנה שלו להשתלט על מוקדי הכוח והיום שהוא מנסה ליישם את מדיניות הימין הוא נתקל בקשיים מאותם אנשים,מגיע לו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
28 מרץ 2023, 21:22
אתה שוב חוזר להתנתקות אז אני אענה על זה ספציפית - בטוח שעבור תומכי ההתנחלויות בעזה, ההתנתקות הייתה החלטה ערכית קשה, ולתושבים זו פגיעה ממשית שהיא בטוח קשה יותר באופן מיידי מכל חוק הפיכה. ולמרות זאת, אין מדינה שלא זכאית לשנות את גבולותיה (מה גם שאלה מעולם לא סופחו), ומרגע שההתנתקות בוצעה לא חל פיחות כלשהו בזכויות של אף אחד מתומכי ההתנחלויות, ולא חוקק כל חוק שמפלה אותם אישית בשום צורה.
ובאופן כללי, מדינה דמוקרטית היא הסכם בין האזרחים על הזכויות הבסיסיות של האזרח. אם המדינה מפרה את ההסכם מול אזרחיה, אין לה מה לצפות שהאזרח ימשיך לשרת אותה. אנחנו לא עבדים.
2. לא דיברתי על פטור רפואי של רוטמן, אלא הפטור המבוקש עבור החרדים. פטור שמנע עד היום את המילה הכי בסיסית בחוקה של כל מדינה דמוקרטית - שיוויון, ולכן הוא נעדר עד היום מ"חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו". מדינה שמגדירה בחוק שאנחנו פחות שווים מהחרדים יכולה לבוא בטענות כלשהן?
חילוני שמתגייס לצה"ל אחרי החוקים האלה עושה את זה אולי בשביל האתגר האישי שלו או כי הוא אידיוט. למזלה של המדינה, רוב האנשים בגיל 18 הם אידיוטים.
3. מי קבע שעובדי ההסתדרות רוצים לשבות? עצם זה שהם חברי הסתדרות. מי שלא מעוניין בזכויות עובדים, אין לו סיבה להיות חבר בהסתדרות.

וכמובן, אף אחד לא טוען שלטייסים יש יותר זכות לסרב, זה פשוט מן הסתם מייצר יותר הדים בשל המיעוט שלהם, היכולות שלהם, והתרומה שלהם עד כה.
אז המדינה יכולה לשנות גבולות ולעקור ישובים ככה בהנףיד? אולי לא קראתי באותיות הקטנות שכתוב שהחברה סליחה המדינה רשאית להחזיר את ביתי ולהפסיק את החיים לפי שיקול דעתה

מאיפה אתה? אולי נחליט להחזיר את הישוב שלך ? מותר הרי

מתי המדינה הפרה את הזכויות של רזרחיה( אני מקווה שאתה לא מתכוון למחבלים )

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

שיש כתב:
28 מרץ 2023, 21:59
על מה אתה מדבר תגיד לי ? תתעורר אתה חי בדיקטטורה( שעטופה יפה יפה ובטח נוחה לך) , השתלטות על התקשורת? מי שולט בה עכשיו??? מי??? מה אתה מבלבל במוח
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה? את זה עוד לא שמעתי מודה
בית משפט כרגע נשלט בידי השמאל ורוצים קצת איזונים ובלמים זה הכל

ואגב אני בטוח שכרגע אין מקורבים בשום מקום.....ובטח כולם הגיעו למקומם בגלל הכישורים( שימשיכו להעביר גישור מבית משפט עליול לחברה של הבת של או הדודה של או הסבתא של

משמרות מהפכה לאן עפת כבודו , תחזור אלינו נשמה

בוא תגיד שהבעיה שלך זה ביבי חרדים בן גביר וזהו
ואל תקשקש על דמוקרטיה ודיקטטורה .
לפחות תיהיה אמיתי

ואני מחכה שירשיעו את האנס ממשרד החינוך ואת ההם מהמימד החמישי...רגע בעצם הם בצד הנכון כרגע אופס
שמע אחי אתה שטוף מוח, אני מוותר

קצת איזונים ובלמים…

אגב קבל, כנראה מדובר בעוד סמולנים שלא מבינים כלום, שילכו לעזאזל

https://www.ynet.co.il/news/article/bk2 ... ium=social

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

gooner כתב:
28 מרץ 2023, 21:22

לא חל פיחות בזכויות של מפוני גוש קטיף? המדינה ביקשה/שלחה אותם לבנות את ביתם בגוש קטיף, כאחד שהגיע לתפוס את העמדה בכפר דרום יום אחרי הפינוי אני יכול להגיד ממקור ראשון שהם בנו שם פנינה של ממש, והמדינה זרקה לא מעט מהם לאתר הקרווילות המוזנח בניצן.

עכשיו תשאל אותי אם אתה מחזיר אותי אחורה בזמן, לאור העובדה שבניגוד לחלום שאם נצא מעזה תקום שם עיר שתחפש להתפתח ולהתקדם כשבפועל במציאות עזה הפכה למדינת חמאס עם יכולת לשבש לנו את החיים מתי שמתאים לכל ארגון סורר וזניח ככל שיהיה, האם הייתי מסרב ומעודד אחרים לסרבנות? בחיים לא, כי כמו שאמרתי העניין הוא לא מה הפוזיציה הפוליטית שלי והאם אני חושב שההתנתקות היא נכונה או לא (בדוגמא שנתנו), אלא העניין הוא מדינת ישראל והעובדה שאסור לערב את צה״ל במחלקות פוליטיות כי אז חוצים קו אדום שיפגע בנו קשות בעתיד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
28 מרץ 2023, 22:11
אז המדינה יכולה לשנות גבולות ולעקור ישובים ככה בהנףיד? אולי לא קראתי באותיות הקטנות שכתוב שהחברה סליחה המדינה רשאית להחזיר את ביתי ולהפסיק את החיים לפי שיקול דעתה

מאיפה אתה? אולי נחליט להחזיר את הישוב שלך ? מותר הרי

מתי המדינה הפרה את הזכויות של רזרחיה( אני מקווה שאתה לא מתכוון למחבלים )
אתה רוצה להיתמם? בבקשה.
גם אם תגיד אלף פעם שנווה דקלים זה כמו ירושלים, באר שבע או תל אביב זה לא יהיה נכון. כל מי שהלך לשם ידע שרצועת עזה לא סופחה לישראל, לא שילם מחיר של ישראל, וידע שהוא יושב בלב אוכלוסיה עויינת שאין למדינה שום כוונה לאזרח, ותלוי בכוחות צה"ל מסיביים.
ולהזכירך, את ההתנתקות יזמה וביצעה מפלגה אחת שקוראים לה הליכוד. מפלגה שחשבה שהמהלך אפשרי.
ולא רק זה, גם אותה מפלגה מסרה את כל סיני למצרים, כך שאתה יודע למי אתה יכול להתלונן.

מתי המדינה הפרה את הזכויות של אזרחיה?
מדינה שמבצעת מהלך שמאפשר לממשלה לחוקק חוקים נגדי בתור אזרח בלי שתהיה לי הגנה שיפוטית מפני אפליה, מפרה את הזכויות האזרח הבסיסיות שלי.

השלב הבא גם ברור מהצעות החוק שכבר בקנה כמו פטור לחרדים משירות, דרעי2, חוק המתנות, חוקי ג'ובים, וגם מהברברים שמינו לשרים: קרעי שרוצה לסגור ערוץ כי הוא לא שולט בו פוליטית, מירי רגב שמתנגדת למטרו כי בתל אביב לא הצביעו מספיק לליכוד, אבי מעוז יקבע תכני חינוך לחילונים, בן גביר יבחר מפקד משטרה לפי כמה שהוא ירביץ למפגינים. וזה רק הדוגמאות הבולטות, כל הממשלה הזו, מטרת קיומה הוא פיגוע החילונים, זה מה שהיא עושה, זה מה שהיא אומרת, כמו גם החברים שלך בפורום הזה. ללא בג"ץ אנחנו מופקרים בידי האנטישמים האלה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מרץ 2023, 23:06
לא חל פיחות בזכויות של מפוני גוש קטיף? המדינה ביקשה/שלחה אותם לבנות את ביתם בגוש קטיף, כאחד שהגיע לתפוס את העמדה בכפר דרום יום אחרי הפינוי אני יכול להגיד ממקור ראשון שהם בנו שם פנינה של ממש, והמדינה זרקה לא מעט מהם לאתר הקרווילות המוזנח בניצן.

עכשיו תשאל אותי אם אתה מחזיר אותי אחורה בזמן, לאור העובדה שבניגוד לחלום שאם נצא מעזה תקום שם עיר שתחפש להתפתח ולהתקדם כשבפועל במציאות עזה הפכה למדינת חמאס עם יכולת לשבש לנו את החיים מתי שמתאים לכל ארגון סורר וזניח ככל שיהיה, האם הייתי מסרב ומעודד אחרים לסרבנות? בחיים לא, כי כמו שאמרתי העניין הוא לא מה הפוזיציה הפוליטית שלי והאם אני חושב שההתנתקות היא נכונה או לא (בדוגמא שנתנו), אלא העניין הוא מדינת ישראל והעובדה שאסור לערב את צה״ל במחלקות פוליטיות כי אז חוצים קו אדום שיפגע בנו קשות בעתיד.
קודם כל אתה מערבב פה, אני מקווה שלא בכוונה, בין מפוני גוש קטיף לבין מתנגדי ההתנתקות. מפוני גוש קטיף, קבוצה קטנה מאוד במונחי ישראל אכן נפגעה מאוד. ועדיין זהו אירוע נקודתי, שהיה אמור לפצות אותם. זה שהביצוע היה כושל, והיה צריך את בג"צ כדי להגדיל את הפיצויים שלהם, על זה אתה יכול לדבר עם המפלגה שאירגנה את האירוע. בסיום האירוע הם היו אמורים לחזור לאותו מצב אזרחי כמו כל אחד אחר.

אתה מנסה פה לשחק משחק כאילו לי יש כללים בעירבון מוגבל לגבי השירות ואתה נאמן כל הדרך. אז גם אני שירתתי יפה יפה את הכיבוש, שאני מאמין שהוא אחת הסיבות העיקריות להידרדרות של המדינה, וכנראה יביא את סופה, וגם אני לא סירבתי פקודה.

ויש את האירוע הזה, שאתה מסרב להבין את המשמעות שלו, שגורם לי ולאחרים לא לרצות יותר לחיות במדינה כזו. אולי הרוב יחליט להישאר ולקוות שמישהו בימין יבין את המשמעות, אולי יישארו בגלל שבאיזשהו גיל קשה לעבור, אולי יחכו לשעת כושר, אבל הנזק כבר נעשה. יש אנשים שלא מוכנים לגור במדינה שמכריזה באופן רשמי שהיא הולכת להתעלל בהם.

גם אם הרפורמה לא תעבור, אבל לא תהיה פה חוקה, זה כבר לא משנה מבחינתי, במהות הקלפים כבר נחשפו ואני כבר לא רוצה להיות פה, ואעשה כל מה שצריך כדי שהילדים שלי לא יחוו את האנטישמיות שאני סופג מהממשלה הזו ומהמצביעים שלה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
28 מרץ 2023, 23:10
אתה רוצה להיתמם? בבקשה.
גם אם תגיד אלף פעם שנווה דקלים זה כמו ירושלים, באר שבע או תל אביב זה לא יהיה נכון. כל מי שהלך לשם ידע שרצועת עזה לא סופחה לישראל, לא שילם מחיר של ישראל, וידע שהוא יושב בלב אוכלוסיה עויינת שאין למדינה שום כוונה לאזרח, ותלוי בכוחות צה"ל מסיביים.
ולהזכירך, את ההתנתקות יזמה וביצעה מפלגה אחת שקוראים לה הליכוד. מפלגה שחשבה שהמהלך אפשרי.
ולא רק זה, גם אותה מפלגה מסרה את כל סיני למצרים, כך שאתה יודע למי אתה יכול להתלונן.

מתי המדינה הפרה את הזכויות של אזרחיה?
מדינה שמבצעת מהלך שמאפשר לממשלה לחוקק חוקים נגדי בתור אזרח בלי שתהיה לי הגנה שיפוטית מפני אפליה, מפרה את הזכויות האזרח הבסיסיות שלי.

השלב הבא גם ברור מהצעות החוק שכבר בקנה כמו פטור לחרדים משירות, דרעי2, חוק המתנות, חוקי ג'ובים, וגם מהברברים שמינו לשרים: קרעי שרוצה לסגור ערוץ כי הוא לא שולט בו פוליטית, מירי רגב שמתנגדת למטרו כי בתל אביב לא הצביעו מספיק לליכוד, אבי מעוז יקבע תכני חינוך לחילונים, בן גביר יבחר מפקד משטרה לפי כמה שהוא ירביץ למפגינים. וזה רק הדוגמאות הבולטות, כל הממשלה הזו, מטרת קיומה הוא פיגוע החילונים, זה מה שהיא עושה, זה מה שהיא אומרת, כמו גם החברים שלך בפורום הזה. ללא בג"ץ אנחנו מופקרים בידי האנטישמים האלה.
נו מהאני אגיד לך
איזה חוק חוקק נגדך?
לא תיהיה פה מדינת הלכה וזה ברור אבל אני לא מוכן שתיהיה פה מדינה אנטי יהודית כמו שהשמאל רוצה זה הכל
אני בעד הציביון של העם היהודי ואתה לא וזה מהות העניין זה הכל

אבי מעוז כבר לא חלק מהממשלה......
בן גביר כשר שאחראי על המשטרה רוצה שתיהיה אכיפה זהה ולא בררנית וזה לא מחליק לכם בגרון שלא תוכלו יותר לעשות נה שבא לכם
נערך לאחרונה על ידי שיש ב 29 מרץ 2023, 05:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
28 מרץ 2023, 23:38
קודם כל אתה מערבב פה, אני מקווה שלא בכוונה, בין מפוני גוש קטיף לבין מתנגדי ההתנתקות. מפוני גוש קטיף, קבוצה קטנה מאוד במונחי ישראל אכן נפגעה מאוד. ועדיין זהו אירוע נקודתי, שהיה אמור לפצות אותם. זה שהביצוע היה כושל, והיה צריך את בג"צ כדי להגדיל את הפיצויים שלהם, על זה אתה יכול לדבר עם המפלגה שאירגנה את האירוע. בסיום האירוע הם היו אמורים לחזור לאותו מצב אזרחי כמו כל אחד אחר.

אתה מנסה פה לשחק משחק כאילו לי יש כללים בעירבון מוגבל לגבי השירות ואתה נאמן כל הדרך. אז גם אני שירתתי יפה יפה את הכיבוש, שאני מאמין שהוא אחת הסיבות העיקריות להידרדרות של המדינה, וכנראה יביא את סופה, וגם אני לא סירבתי פקודה.

ויש את האירוע הזה, שאתה מסרב להבין את המשמעות שלו, שגורם לי ולאחרים לא לרצות יותר לחיות במדינה כזו. אולי הרוב יחליט להישאר ולקוות שמישהו בימין יבין את המשמעות, אולי יישארו בגלל שבאיזשהו גיל קשה לעבור, אולי יחכו לשעת כושר, אבל הנזק כבר נעשה. יש אנשים שלא מוכנים לגור במדינה שמכריזה באופן רשמי שהיא הולכת להתעלל בהם.

גם אם הרפורמה לא תעבור, אבל לא תהיה פה חוקה, זה כבר לא משנה מבחינתי, במהות הקלפים כבר נחשפו ואני כבר לא רוצה להיות פה, ואעשה כל מה שצריך כדי שהילדים שלי לא יחוו את האנטישמיות שאני סופג מהממשלה הזו ומהמצביעים שלה.
אם אתה חושב שאנחנו בכיבוש וזה מה שיביא לסוף שלנו אז ברור שכל השאר קשקושים ולכן אתה כל כך מפחד וחושש( מפחד שיפגעו באחיך הערבים)
לעולם לא נסכים ואין טעם בכלל לדבר אפילו

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
28 מרץ 2023, 15:29
אני רוצה שופטים שמרנים.

הבית זונות הזה בבתי המשפט עם העונשים המגוכחים שעבריינים, במיוחד במגזר הבדואי/ערבי, מקבלים - חייב להפסק.
אין ענישה אמיתית וכתוצאה מכך אין הרתעה בגלל שופטים מנותקים וחזירים שלא חיים בין עמם.
בית הזונות לא קשור לועדה לבחירת שופטים ולא למהלכים של הקואליציה.
שבית המחוקקים שבו יש להם רוב יקבע חוקי מינימום ויעלה את הענישה.
היום שופט לא יכול לתת מאסר עולם על סחר בסמים או גניבת רכב. הוא מוגבל בענישה ולרוב נותן פחות מהמקסימום.
מה שרוצים נבחרי הציבור של הימין הוא שופטים מטעם, לא שופטים שמרניים.
בארצות הברית שיש ענישה מאוד מחמירה, כולל עונש מוות, יש המון פשע.
כמעט אחד (0.7) מתוך מאה אנשים ישב בכלא. זה נתון הזוי.
כדאי לחשוב שאולי ענישה היא לא הפתרון היחיד.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
28 מרץ 2023, 15:48
לא ידידי
מי שרוצה לאחות את הקרע שיפסיק להסיט ושעמי אשד לא יחלק כיפים למפגינים ושיפעלו ביד קשה כלפי סרבנים וחוסמי כבישים משני הצדדים ויפסיקו לקרוא למרי אזרחי, אמירות כמו "כשתיהיה התנגשות בין הממשלה לבגץ הטנקים יכריעו" לא אני אמרתי.... ו"הפגנות זה נחמד אבל צריך מעשים ולפרוץ מחסומים" זה החברה שלך ו"אם צריך להילחם בדיקטטור אז אנשים לא יהססו להשתמש בנשק( משהו בסגנון שאמר דוד חודק) ויש עוד הרבה אז אל תטיף על להצטלם עם מפגינים יא דמגוג בגרוש.
דש מהצילום של שקמה נעצרת ומיד משוחררת , ממש צ'ה גווארה של הלהט"ב

מי שעוד יכול קצת לעזור בלאחות את הקרע זאת התקשורת שגם לא ממש תורמת( ובטח ניפחה את מחאת הטייסים ויצרה קרע בצבא בגלל זה)

לא יודע מה היה אתמול מבחינת אלימות שאתה מתאר אבל מה שבטוח שזאת הפעם הראשונה שיצאו מפגינים של הימין להגיד עד כאן, מעט מידי ומאוחר מידי אבל זה מספיק למחנה שלך ולך לצאת נגד לה פמיליה חחח כאילו שקמה ברסלר היא צדיקה ומה שהיה עד עכשיו זה הפגנות של חנה בבלי

באמת חשבתם שאפשר לשבת בחיבוק ידיים ורק ללחוץ 14 בשלט?

לצערך יעצרו את ההפגנות כי לא בא לך לאחות את הקרע? בא לך שביבי יעוף יחד עם החרדים שלו גם במחיר של מלחמת אחים? ברור לך שאם ההפגנות לא ייעצרו למרות ההקפאה אז לה פמיליה ועוד רבים יצאו ואז באמת ישפך דם אבל לצערך לא יעצרו כי ביבי שקרן ורמאי

אגב אהבתי את האמירה הכל מחושב כאילו אתם במחאה סופר ספונטנית ודלת אמצעים חחח דמגוגיה שתיים

ודמגוגיה שלוש

חוקים נגד ערבים? קרי עונש מוות למחבלים? או הריסת בתים של מחבלים או שלילת זכויות ביטוח לאומי ממשפחות מחבלים?
רק שתבין בטרור אין כפל מבצעים אי אפשר לקבל מביטוח לאומי וגם מהרשות הפלשתינית

חוקי דת?
חוק החמץ? האמת שלא ממש מכיר לעומק אז פחות אגיב בעניינו אבל יש תחושב של פיל מזבוב ומשהו שבגץ נכנס התערב שם וסתם הרס והתסיס

ותגיד אילו עוד חוקים על הפרק כדי שנדע להתייחס
המשטרה צריכה להתנהג באותה צורה לכולם.
כדאי שתבדיל בין אמירות (חלקן מיותרות לגמרי) לבין אנשים שמכים אנשים אחרים ופוליטיקאים שאחר כך מצטלמים איתם.
איך תרגיש עם רוביק או ברדה יצטלמו עם לה פמיליה אחרי שאלו פירקו אותך במכות ואז ירקו לאמא שלך בפנים וקראו לה שרמוטה וזונה של ערבים?
רגב המתועבת מצטלמת עם כהניסטים. אנשים שבמדינות אחרות היו יושבים בכלא.

אני יודע מה היה מבחינת אלימות כי הייתי שם.
יש גם מספיק סרטונים מתל אביב, ירושלים, אזור בית שאן, מאיפה שתרצה. תנסה לפתוח את העיניים.
יש גם אנשים שהשב"כ עצר עם נשק בדרך להפגנה. הם רק התלוצצו כמובן.
יש גם ערבים שקיבלו מכות בירושלים סתם כי הם ערבים. לגטימי בסך הכל.
כל ההתפרעויות בהפגנות נגד הרפורמה (למעט מקרים מועטים ומאוד חריגים) קשורות לרכוש.
כשיחפשו ימנים ברחוב, ירקו להם בפנים, יקללו אותם, ירססו אותם בגז מדמיע, ירביצו ויזרקו עליהם אבנים דבר איתי.
ברור שלא נעים להיות חלק ממחנה שיש בו אנשים אלימים אבל לא צריך לעצום עיניים.
בהפגנה בב"ש צד אחד מקלל ומתפרע והצד השני לא מגיב ומפגין באותה צורה. אלו עובדות. תתמודד עם זה.

אני בעד שיעצרו את ההפגנות. כתבתי שלצערי הדיונים אצל הנשיא נועדו לכשלון.
הכל מחושב = קמפיין אזרחים סוג ב. ביבי יודע איך לשלהב את הבייס שלו. ומסתבר שגם השביתה במשק.
חוקים נגד ערבים = שלילת זכות הצבעה, פסילת מפלגות, השתלטות על קרקעות פרטיות של פלסטינים.
אין שום קשר למלחמה בטרור. רק גזענות קלאסית.
תקרא על חוק החמץ, הדרת נשים, הפרדה במקומות ציבוריים ונמשיך משם.

שלח תגובה