ינואר בשאר הקבוצות בליגה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: ינואר בשאר הקבוצות בליגה

שליחה על ידי dor69 »

שי האדום כתב:
מה מעודד בנתון הזה אחי?
בסופו של דבר הם אלופים 3 שנים ברצף.
מה מעודד?
לפני כל זה הסגל שלך היה פח *** ושלהם היה חלומי. להזכירך- בעונת 12/13 הכוכב הגדול שלנו היה סוויסה וכבשנו פחות משער למשחק בממוצע במשך עונה שלמה. נשארנו בליגה במחזור האחרון. באותה עונה הם לקחו אליפות עם עונה פנטסטית כשכיכבו אצלהם המון שחקנים מצויינים.
מה קרה מאז- ב3 שנים צמצמת פער עצום בסגל השחקנים, הבאת שחקנים שישדרגו אותך עשרות מונים בזמן שהם איבדו יחסית המון שחקנים מובילים.
היום הם שווים אליך אך ורק בזכות זהבי. אם המגמה תמשיך בסופו של דבר אתה תיקח וזו רק שאלה של זמן. אני מקווה שנבוא על שכרנו כבר העונה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dor69 כתב: מה מעודד?
לפני כל זה הסגל שלך היה פח *** ושלהם היה חלומי. להזכירך- בעונת 12/13 הכוכב הגדול שלנו היה סוויסה וכבשנו פחות משער למשחק בממוצע במשך עונה שלמה. נשארנו בליגה במחזור האחרון. באותה עונה הם לקחו אליפות עם עונה פנטסטית כשכיכבו אצלהם המון שחקנים מצויינים.
מה קרה מאז- ב3 שנים צמצמת פער עצום בסגל השחקנים, הבאת שחקנים שישדרגו אותך עשרות מונים בזמן שהם איבדו יחסית המון שחקנים מובילים.
היום הם שווים אליך אך ורק בזכות זהבי. אם המגמה תמשיך בסופו של דבר אתה תיקח וזו רק שאלה של זמן. אני מקווה שנבוא על שכרנו כבר העונה.

מחילה על האוף טופיק, אבל צורם לי במקצת השימוש בהגדרות קיצון שלא משקפות ממש את המציאות.

הסגל "פח ז בל" ההוא היה על סף כניסה לפלייאוף העליון. סרט המלחמה שהיה במחזור האחרון קצת (הרבה) גונב את הדעת.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:

מחילה על האוף טופיק, אבל צורם לי במקצת השימוש בהגדרות קיצון שלא משקפות ממש את המציאות.

הסגל "פח ז בל" ההוא היה על סף כניסה לפלייאוף העליון. סרט המלחמה שהיה במחזור האחרון קצת (הרבה) גונב את הדעת.
רק בגלל הליגה, בפועל עונה אפורה מאוד ועם מעט מאוד כיבושים

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורי אדום בנשמה כתב:

איפה אתה חי תגיד לי?
היינו על סף ירידת ליגה ואלמלא ההופעה של דובב גבאי אולי היינו יורדים גם.
לטעון שהיינו על סף כניסה לפלייאוף העליון זה הונאה עצמית.
היינו קבוצה ברמה של הפועל תל אביב של היום.
רק שלנו הייתה הגנה טובה בניגוד אליהם לפחות בסיבוב הראשון של אותה עונה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

אורלנדו חתם
כמה שחקנים הם החתימו השנה?
אורלנדו ראיקו ראדוניץ ראלי דסה אזולאי בן חיים בלם ריקן

יש מצב שגם מדוניאנין יגיע .

כמעט 10 שחקנים לעונה.

אין לגולדהאר מטרה יותר נעלית לבזבז עליה את הכסף?!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

די להתבכיין, לפני דקה החתמת את וובה בראון בחצי מיליון יורו והבאת לא מעט שחקנים בקיץ.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

אורי אדום בנשמה כתב:

על סף? עפנו מהמירוץ תיאורטית ומעשית 2 מחזורים לפני הסוף מול בני יהודה, אני לא רוצה להתחיל להזכיר לך את כל ההפסדים המבישים.
בסופו של דבר היינו רחוקים הפסד מירידה, אין דרך פה לגנוב את הדעת, זאת עובדה קיימת.
אם כבר אתה גונב את הדעת עם "כניסה לפלייאוף העליון" כי למעשה חמישה משחקים אחרונים של הליגה הסדירה לא ניצחנו שמתוכם 4 האחרונים היו הפסד. על סף...

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ההחתמה של סה מראה לכולם שגולדהאר פה כדי להישאר לטווח הארוך.

לאורך זמן זה יצליח לו ואנחנו לא נוכל להתמודד עם תקציבי הענק שלהם.

נכון שהעונה הקבוצות ברמות שוות אבל מכבי לא ימשיכו ליפול בזרים לאורך זמן.

בסופו של דבר כל זר שלהם שווה משהו כמו מיליון יורו ומקבל שכר של 400-500 והם בסוף יפגעו.

כל עוד שהם ימשיכו להעמיד תקציבים שנושקים ל 200 מיליון שקל, שמחולקים בתבונה גם לרכש גם למחלקות נוער גם לסקאוטינג גם למערכת ניהולית עם אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר יהיה קשה לשמור על הפערים במגרש שהיום כמעט ולא קיימים.

היתרון שלנו כרגע הוא בעיקר בזרים כי הם פספסו ואנחנו פגענו בול, לא לעולם חוסן.

החלוץ החדש שהביאו משדרג אותם אם תרצו או לא כי החלופות שלו בסגל שלהם זה 2 פצועים כרוניים (יצחקי וראדוניץ) וחלוץ ברמה של כפר סבא (בן בסט), השחקן הזה הוא שדרוג.

מה שבטוחזה שאם הוא יהיה כשיר כל העונה הוא יפתח כנראה בכל משחק וגם יבקיע, מצד שני זה תופס את העמדה של זהבי כחלוץ ואולי יוריד לו קצת ממכסת הכיבושים, השאלה זה איך הוא ישתלב בהרכב שהמאמן שלהם מתכנן לרוץ איתו עד סוף העונה.

באופן כללי ההחתמה הזו לא טובה לנו ובעיקר לא טובה לנו מדיניות הניהול והרכש של גורדי.

בכדי להעלות את הרמה שלנו ולצמצם עוד פער אנחנו חייבים לקחת העונה תואר ובתקווה גם להעלות לשלב בתים באירופית (סיכוי נמוך כי אין לנו נקודות דירוג כמעט).

אם זה יקרה ונצליח להביא תואר ולעשות הישג משמעותי באירופה אלונה תוכל לפתוח את הכיס, להגדיל את התקציב גם לרכש, אבל בעיקר בפן הניהולי ושל מחלקת הנוער.

להביא בעלי מקצוע לתחום הסקאוטינג אקטיבי, אינטרנט ומדיה, מרצנדייז, וגם לשדרג את משרד הכרטיסים (יוזר וסיסמא לכל מנוי, הרשמה להגרלה במערכת של שפע עם שם וסיסמה, קנייה של כרטיסים למשחקי חוץ באמצעות אותה המערכת עם קדימות למנויים, שירותי מכירה וקנייה של ניקובים דרך המועדון).

וכמובן הנוער, להעיף את כל הסחלה, לפתוח פה פנימיית כדורגל עם איש מקצוע בכיר ומודרני ותחתיו מאמנים צעירים ומבטיחים, לגרום לכל כשרון שגדל בדרום לרצות ולהגיע לפנימייה של הפועל באר שבע ולא לתת להם לברוח למרכז או לבת גלים.

רק ככה נוכל לשמור על ההיצמדות למכבי ברמה וביכולת ובהשגים, באמצעות הגדלת ההכנסות, שיפור השירות לאוהד ובעיקר להתמקד ב 3 אספקטים שבהם אנחנו נמצאים מאחור-
מחלקת הנוער, סקאוטינג אקטיבי (לטעמי יש לנו רק 1 כזה דודו עזריה שהוא מוכשר מאוד אבל צריך לפתוח מחלקה ברמה) ומרצ'נדייס שכרגע אנחנו ברמת הביזיון בתחום הזה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

oranu,
+1000

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

אני לא חושב שההחתמה של סה מעידה על הישארות של גולדהאר
כבר רשמתי שהבן אדם לא רואה בעיניים ורוב הסיכויים שאף אחד לא יעמוד בדרכו.
מליארדר ואדם נבון וככל הנראה גם איש קרב חדור מטרות.
אם מכבי לא היתה עולה לאלופות יש מצב שהתהליך היה מתארך
אם השנה נקח אליפות זה יאט אותם קצת אבל לא יעצור אלא אם כן יגיע איזה מליארדר אחר.

מכבי תשלוט בליגה בכל תרחיש ריאלי בשנים הבאות.

אולי עד שימאס לגולדהאר

סמל אישי של משתמש
GRosso

שליחה על ידי GRosso »

oranu כתב:ההחתמה של סה מראה לכולם שגולדהאר פה כדי להישאר לטווח הארוך.

לאורך זמן זה יצליח לו ואנחנו לא נוכל להתמודד עם תקציבי הענק שלהם.

נכון שהעונה הקבוצות ברמות שוות אבל מכבי לא ימשיכו ליפול בזרים לאורך זמן.

בסופו של דבר כל זר שלהם שווה משהו כמו מיליון יורו ומקבל שכר של 400-500 והם בסוף יפגעו.

כל עוד שהם ימשיכו להעמיד תקציבים שנושקים ל 200 מיליון שקל, שמחולקים בתבונה גם לרכש גם למחלקות נוער גם לסקאוטינג גם למערכת ניהולית עם אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר יהיה קשה לשמור על הפערים במגרש שהיום כמעט ולא קיימים.

היתרון שלנו כרגע הוא בעיקר בזרים כי הם פספסו ואנחנו פגענו בול, לא לעולם חוסן.

החלוץ החדש שהביאו משדרג אותם אם תרצו או לא כי החלופות שלו בסגל שלהם זה 2 פצועים כרוניים (יצחקי וראדוניץ) וחלוץ ברמה של כפר סבא (בן בסט), השחקן הזה הוא שדרוג.

מה שבטוחזה שאם הוא יהיה כשיר כל העונה הוא יפתח כנראה בכל משחק וגם יבקיע, מצד שני זה תופס את העמדה של זהבי כחלוץ ואולי יוריד לו קצת ממכסת הכיבושים, השאלה זה איך הוא ישתלב בהרכב שהמאמן שלהם מתכנן לרוץ איתו עד סוף העונה.

באופן כללי ההחתמה הזו לא טובה לנו ובעיקר לא טובה לנו מדיניות הניהול והרכש של גורדי.

בכדי להעלות את הרמה שלנו ולצמצם עוד פער אנחנו חייבים לקחת העונה תואר ובתקווה גם להעלות לשלב בתים באירופית (סיכוי נמוך כי אין לנו נקודות דירוג כמעט).

אם זה יקרה ונצליח להביא תואר ולעשות הישג משמעותי באירופה אלונה תוכל לפתוח את הכיס, להגדיל את התקציב גם לרכש, אבל בעיקר בפן הניהולי ושל מחלקת הנוער.

להביא בעלי מקצוע לתחום הסקאוטינג אקטיבי, אינטרנט ומדיה, מרצנדייז, וגם לשדרג את משרד הכרטיסים (יוזר וסיסמא לכל מנוי, הרשמה להגרלה במערכת של שפע עם שם וסיסמה, קנייה של כרטיסים למשחקי חוץ באמצעות אותה המערכת עם קדימות למנויים, שירותי מכירה וקנייה של ניקובים דרך המועדון).

וכמובן הנוער, להעיף את כל הסחלה, לפתוח פה פנימיית כדורגל עם איש מקצוע בכיר ומודרני ותחתיו מאמנים צעירים ומבטיחים, לגרום לכל כשרון שגדל בדרום לרצות ולהגיע לפנימייה של הפועל באר שבע ולא לתת להם לברוח למרכז או לבת גלים.

רק ככה נוכל לשמור על ההיצמדות למכבי ברמה וביכולת ובהשגים, באמצעות הגדלת ההכנסות, שיפור השירות לאוהד ובעיקר להתמקד ב 3 אספקטים שבהם אנחנו נמצאים מאחור-
מחלקת הנוער, סקאוטינג אקטיבי (לטעמי יש לנו רק 1 כזה דודו עזריה שהוא מוכשר מאוד אבל צריך לפתוח מחלקה ברמה) ומרצ'נדייס שכרגע אנחנו ברמת הביזיון בתחום הזה.
אני חושב שבכל זה אתה (אתם) שוכחים שיש עוד גורם משמעותי כמו מכבי חיפה. אחרי הכל, אני חושב שאם אנחנו מחפשים לרוץ לצד מכבי לאורך זמן (אני לא מדבר על העונה, שבה הצלחנו סוף-סוף לבנות קבוצה ראויה לאליפות), אז אנחנו קצת קופצים מעל לפופיק. מכבי זה לא סתם עוד מועדון, אלא הכי גדול בארץ כאן, וזה בא לידי ביטוי בכל מספר שרק ננסה לבדוק. עונה אחת של אליפות, לצערי, לא תשנה את זה כ"כ מהר. מכבי חיפה גם היא מועדון ענק בסדר גודל ישראלי, אבל אין ספק שהם לא מכבי. אני חושב שהדבר הראשון שאנחנו צריכים לשאוף אליו בשנים הקרובות, זה להפוך למספר 2 בליגה (שוב, אני מדבר לאורך זמן - משהו כמו 5 שנים) ע"ח מכבי חיפה. וזה לא יהיה פשוט, כי מתישהו גם הם יסיימו את התקופה המגעילה שלהם, ויחזרו להיות עוצמתיים.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

לא כל כך מבין את ההחתמה הזו של מכבי, יכול להיות שיורדי מתחיל להיות מושפע מהתקשורת שכל הזמן
מפמפמת מה יקרה אם ההוא שלא נפצע לעולם יפצע, מה גם החלוץ שהביא,לפי הרזומה,הוא לא זה שישדרג אותם
באירופה,לליגה זה חיזוק אבל זה לא מה שהם צריכים. יותר דחוף להם זה קשר אחורי/בלם.

סמל אישי של משתמש
GRosso

שליחה על ידי GRosso »

בשלוש שנים האחרונות גרתי באנגליה (לימודים), והיה לי מנוי לפולהאם (גם את פולהאם אני אוהד, בעוונותי). אני מכיר את השחקן הזה ממש טוב, ואני די בהלם שהוא בחר להגיע לכאן - הוא חמש דרגות מעל לליגה בקלות. זה שחקן שגם הבלמים הממותות שיש בליגה האנגלית השניה התקשו פיזית מולו, ויש לו משחק ראש מעולה. יש בעיה קלה של סיומת, אבל אני חושש שהוא יגיע לכ"כ הרבה מצבים שזה לא ממש יפגע פה. שוב, אני לא מבין איך הוא הגיע למכבי...

מכבי הביאה מפלץ, אבל הם יכולים ליפול איתו בעיקר בגלל האופי (הוא די אגוצנטרי).
נקווה שזה מה שיקרה.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

GRosso כתב:
אני חושב שבכל זה אתה (אתם) שוכחים שיש עוד גורם משמעותי כמו מכבי חיפה. אחרי הכל, אני חושב שאם אנחנו מחפשים לרוץ לצד מכבי לאורך זמן (אני לא מדבר על העונה, שבה הצלחנו סוף-סוף לבנות קבוצה ראויה לאליפות), אז אנחנו קצת קופצים מעל לפופיק. מכבי זה לא סתם עוד מועדון, אלא הכי גדול בארץ כאן, וזה בא לידי ביטוי בכל מספר שרק ננסה לבדוק. עונה אחת של אליפות, לצערי, לא תשנה את זה כ"כ מהר. מכבי חיפה גם היא מועדון ענק בסדר גודל ישראלי, אבל אין ספק שהם לא מכבי. אני חושב שהדבר הראשון שאנחנו צריכים לשאוף אליו בשנים הקרובות, זה להפוך למספר 2 בליגה (שוב, אני מדבר לאורך זמן - משהו כמו 5 שנים) ע"ח מכבי חיפה. וזה לא יהיה פשוט, כי מתישהו גם הם יסיימו את התקופה המגעילה שלהם, ויחזרו להיות עוצמתיים.
מכבי חיפה מועדון יותר גדול ,אולי אני היחיד שבטוח בכך אם אף אחד לא תיקן.
אבל ברור שאליפות אחת לא תהפוך אותנו ליותר גדולים מבית"ר או הפועל תל אביב אבל לאורך זמן במידה ונגיע כל שנה לאירופה, וניקח תארים אז בהחלט אפשר יהיה להגיד שרמת המועדונים שווה.
מכבי חיפה מועדון שבסופו של דבר הוא יהיה בצמרת, גם אם עכשיו לא הולך להם ,אבל בטוח הם יתאוששו ויקראו תיגר על האליפות, להיות מספר 2 על חשבונם לאורך זמן זה לא נראה לי ריאלי.

סמל אישי של משתמש
GRosso

שליחה על ידי GRosso »

red and white כתב: מכבי חיפה מועדון יותר גדול ,אולי אני היחיד שבטוח בכך אם אף אחד לא תיקן.
אבל ברור שאליפות אחת לא תהפוך אותנו ליותר גדולים מבית"ר או הפועל תל אביב אבל לאורך זמן במידה ונגיע כל שנה לאירופה, וניקח תארים אז בהחלט אפשר יהיה להגיד שרמת המועדונים שווה.
מכבי חיפה מועדון שבסופו של דבר הוא יהיה בצמרת, גם אם עכשיו לא הולך להם ,אבל בטוח הם יתאוששו ויקראו תיגר על האליפות, להיות מספר 2 על חשבונם לאורך זמן זה לא נראה לי ריאלי.
בניגוד למכבי, מול מכבי חיפה אנחנו כן יכולים לעמוד כלכלית. לכן, אני חושב שדווקא לאורך זמן זה כן ריאלי. יש לנו את כל מה שיש להם (למעט המסורת - חשוב, אבל ניתן לבנות): אוהדים, אצטדיון ולא מעט כסף. לא נהיה מועדון מפואר כמוהם, אולי, אבל כן נוכל להיות חזקים לא פחות. אני פשוט מפחד שנכוון גבוה מדי, וניפול (קצת כמו שקרה להפועל תל אביב עם מכבי תל אביב).

שלח תגובה