מתבייש בעיר ובמוסדות הדת שלי

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

Re: מתבייש בעיר ובמוסדות הדת שלי

שליחה על ידי YallaHapoel »

אין טעם לקיום המצעד אם מזיזים את המסלול בגלל נקודות רגישות.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

כל הרעיון של המצעד הוא להראות את החופש שלהם בכל מקום.
אותו דבר כמו המצעד בירושלים אז יפסיקו אותו אחרי מה שקרה?
להיפך על אפם ועל חמתם צריך לקיים את המצעד.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

-יש לי לא מעט חברים בקהילה
-עסקתי בכנסת לא מעט העניין השדולה הגאה,
-אני גיי-פרנדלי לחלוטין
-אני מאמין שבכל אחד יש הומו נסתר ובסיטואציה מסויימת בחיים הוא יכול לצאת ממנו ולהתפרץ (תכף יקומו כל ההומופובים הגדולים ויצעקו עליי, "מה פתאום יהומו")

אני נגד המצעד במתכונתו הנוכחית. הייתי במצעד האחרון בתל אביב וזה היה מופע פרובוקטיבי,מיני ומוחצן ברמות הדוחות ביותר.

אני נגד המצעד בגדול. הדרך להפוך ללגיטימים, היא לחיות את החיים פשוטם כמשמעם. המצעד, הוא "אירוע",הבדלות, ייחודיות וההפך הגמור ממה שהקהילה רוצה להגיד הלכה למעשה,

אם הם לא שונים ואין בהם אף פגם, אין צורך להמשיך במופע הראוותני הזה.
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 12 יולי 2016, 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

delta7 כתב: ניר, אני רחוק מהחרדים כרחוק מזרח ממערב ויש לי הרבה מאוד ביקורת עליהם, תאמין לי (בנושאי גיוס, כשרות, תחבורה ציבורית, תחבורה בשבת וחג, נישואים ועוד אינספור נושאים). יחד עם זאת כולנו עם אחד (כן, גם הקהילה) וצריכים ללמוד לחיות יחד ועם חיכוכים מינימליים. זה יושג רק באמצעות קירוב לבבות, התחשבות באחר, ויתור. בטח שלא באמצעות פגיעה באחר ופרובוקציות.
אני לא נכנס כאן לדיונים רחבים של חרדים וחילוניים, חרדים מול הקהילה וכיו"ב.
אני מתייחס ספציפית למקרה אחד ויחיד, ובמקרה הזה הרושם שלי ממה שאני קורא הוא שיש כאן אפשרות לפתרון עם מעט גמישות. מניסיוני בחיים לפעמים עדיף לוותר קצת ולקבל את עיקר מה שאתה רוצה ולא להתעקש על הכל ולא לקבל דבר. היות שאני מאמין שגם בקהילה יודעים זאת ולמרות זאת מסרבים לשינוי המסלול אני מתחיל לקבל את התחושה שלמעשה שינוי המסלול הוא לא "לוותר קצת" (ולקבל את העיקר) כי אם להפסיד את הכל. מהו הכל? כנראה שהפרובוקציה של לעשות דווקא מול בתי כנסת.
מסכים עם כל מה שאתה אומר חבר, מי לא מעוניין בקירוב לבבות בעם, כולנו רוצים בכך.
כשמגזר אחד קצת מאבד את הצפון ומתחיל להרגיש כאילו נהיה "שיכור מרוב כוח" - אני אישית חושב שאולי פרובוקציה זה כן מה שדרוש.

הרי תסכים איתי שהמגזר החרדי מקבל כל כך הרבה, בעצם כל מה שהוא מעוניין בו, אז גם בעניין של המצעד, הלהטב"ים הם אלה שצריכים להתפשר? למה שהחרדים לא יתפשרו? זה כמו ילד מפונק שמתחיל לבכות בסופר כי הוא רוצה ממתק. הפתרון שלך הוא לתת לו את הממתק שלא יעשה יותר מדי רעש.

אולי אני לא חושב בהגיון אבל זה מהסיבה הפשוטה שאני לא מצליח לקבל טיעונים של סובלנות כאשר משגיחי כשרות מורים למסעדות להוריד דלגי גאווה באיומים וכשרבנים עירוניים פונים בקומבינות למשטרה בכדי לכפוף את רצונם על האחר.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

nir767676 כתב:
כשמגזר אחד קצת מאבד את הצפון ומתחיל להרגיש כאילו נהיה "שיכור מרוב כוח" - אני אישית חושב שאולי פרובוקציה זה כן מה שדרוש.

הרי תסכים איתי שהמגזר החרדי מקבל כל כך הרבה, בעצם כל מה שהוא מעוניין בו, אז גם בעניין של המצעד, הלהטב"ים הם אלה שצריכים להתפשר? למה שהחרדים לא יתפשרו? זה כמו ילד מפונק שמתחיל לבכות בסופר כי הוא רוצה ממתק. הפתרון שלך הוא לתת לו את הממתק שלא יעשה יותר מדי רעש.

אולי אני לא חושב בהגיון אבל זה מהסיבה הפשוטה שאני לא מצליח לקבל טיעונים של סובלנות כאשר משגיחי כשרות מורים למסעדות להוריד דלגי גאווה באיומים וכשרבנים עירוניים פונים בקומבינות למשטרה בכדי לכפוף את רצונם על האחר.
+1 שום סיבה שמארגני המצעד יתפשרו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Totti כתב:-יש לי לא מעט חברים בקהילה
-עסקתי בכנסת לא מעט העניין השדולה הגאה,
-אני גיי-פרנדלי לחלוטין
-אני מאמין שבכל אחד יש הומו נסתר ובסיטואציה מסויימת בחיים הוא יכול לצאת ממנו ולהתפרץ (תכף יקומו כל ההומופובים הגדולים ויצעקו עליי, "מה פתאום יהומו")

אני נגד המצעד במתכונתו הנוכחית. הייתי במצעד האחרון בתל אביב וזה היה מופע פרובוקטיבי,מיני ומוחצן ברמות הדוחות ביותר.

אני נגד המצעד בגדול. הדרך להפוך ללגיטימים, היא לחיות את החיים פשוטם כמשמעם. המצעד, הוא "אירוע",הבדלות, ייחודיות וההפך הגמור ממה שהקהילה רוצה להגיד הלכה למעשה,

אם הם לא שונים ואין בהם אף פגם, אין צורך להמשיך במופע הראוותני הזה.
איך אתה יודע מה מתכונתו הנוכחית, חבר? אתה שמעת מהם שהם הולכים לרקוד על משאיות ולהיות בבאר שבע חצי ערומים?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

The red one כתב: איך אתה יודע מה מתכונתו הנוכחית, חבר? אתה שמעת מהם שהם הולכים לרקוד על משאיות ולהיות בבאר שבע חצי ערומים?
אל תתמם וגם אל תתפס בקטנות
הבהרתי לעילא ולעילא את עמדתי כלפי המצעד.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

Totti כתב: אל תתמם וגם אל תתפס בקטנות
הבהרתי לעילא ולעילא את עמדתי כלפי המצעד.
פספסת אותי לחלוטין.

אני נמצא בקשר יומיומי עם דוברת הבית הגאה וגם עם אנשים שאמורים לצעוד והם אמרו לי בפירוש שלא מתוכנן להיות דבר כזה וזו לא התכנית שלהם (זה לא אומר שזה לא יקרה, תמיד יכולים לבוא 'קיצוניים' ולהסית את זה לכיוון הזה) לכן רציתי לדעת מאיפה אתה יודע. ועוד הדגשת כי אתה נגד המצעד במתכונתו הנוכחית כמו בתל אביב.

אם הוא יהיה כמו שמתוכנן כרגע לפחות (שלטי מחאה, דגלי גאווה, שירים ולא משהו פרובוקטיבי) אז זה בסדר מבחינתך?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

The red one כתב: פספסת אותי לחלוטין.

אני נמצא בקשר יומיומי עם דוברת הבית הגאה וגם עם אנשים שאמורים לצעוד והם אמרו לי בפירוש שלא מתוכנן להיות דבר כזה וזו לא התכנית שלהם (זה לא אומר שזה לא יקרה, תמיד יכולים לבוא 'קיצוניים' ולהסית את זה לכיוון הזה) לכן רציתי לדעת מאיפה אתה יודע. ועוד הדגשת כי אתה נגד המצעד במתכונתו הנוכחית כמו בתל אביב.

אם הוא יהיה כמו שמתוכנן כרגע לפחות (שלטי מחאה, דגלי גאווה, שירים ולא משהו פרובוקטיבי) אז זה בסדר מבחינתך?
כל המצעדים למען האמת חוץ מתל אביב הם מצעדים מחאתיים שהעירום בהם שואף ל0.
תל אביב זה כבר לא מצעד מחאתי אלא מסיבת רחוב ענקית, יש חלקים שהם מחתאיים אבל הרוב זה מסיבת רחוב מעין קרנבל כמו בריו.
לעומת זאת גם בירושלים, גם מה שמתכננים בבאר שבע (וכל מה שהיה לפניי כן ליד מרכז הצעירים) היה יפה ומכובד ואף אחד לא פגע באף אחד ולא היה עירום מיותר.

בקיצור אני מסכים איתך.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:כי אם אתה נפגע מעצם נוכחותו של מישהו אחר זה בעיה שלך לא שלו.
זה ממש לא לעשות דווקא, זה להראות שהם אזרחים שווים במסגרת החוק.
אם לקהילה הדתית בעיר מפריע משהו שלא בשליטתה שתתכבד ותעצום עיניים או שיגיפו חלונות. אתה לא יכול לשלול מאדם זכויות דמוקרטיות כי לך זה מפריע.

זה בערך כמו לתקוע לבנאדם גרעפס בפרצוף מטווח אפס ולומר שזבש"ו שהוא נפגע, שיזוז הצידה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

אורי אדום בנשמה כתב:

זה בערך כמו לתקוע לבנאדם גרעפס בפרצוף מטווח אפס ולומר שזבש"ו שהוא נפגע, שיזוז הצידה
אורי היקר, גם לי מאוד מפריע שאני לא יכול לנסוע בתחבורה ציבורית בשבת. מישהו מתחשב בי?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

התפיסה הזאת כאילו הההתנגדות ללהטבים היא רק מצד החרדים זה די הכחשת המציאות

סמל אישי של משתמש
The red one

yedidel כתב:התפיסה הזאת כאילו הההתנגדות ללהטבים היא רק מצד החרדים זה די הכחשת המציאות
היחידים שמשמיעים את הקול שלהם נגד המצעד המתוכנן בעיר (ועושים עם זה משהו ולא רק מגיבים בפייסבוק) כרגע הם חרדים.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

nir767676 כתב:

אתה מוזן יותר מידי מהתקשורת. החרדים לא מקבלים מה שהם רוצים, וגם לא כל כך הרבה.
הם מתפשרים לא מעט. עצם זה שאתה רואה לא מעט פעילות בשבתות ובחגים , זה התפשרות שלהם .
אז כן , הם מקבלים מעט יותר ממה שהם שווים ביחס לגודלם באוכלוסיה מכיוון שאין להם בעיה עם מחנה הימין והשמאל, ולכן יש להם משקל גדול יותר בממשלה.
אבל אל תאמין לכל הסיפורים בתקשורת. על פי התקשורת נתניהו עבריין , ואזרחי ההתנחלויות הם טייקונים על חשבון משלם המיסים, המדינה בדרך להתרסקות כלכלית , וכמובן שכל חרדי מרוויח מלא בלי לעבוד בכלל .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:התפיסה הזאת כאילו הההתנגדות ללהטבים היא רק מצד החרדים זה די הכחשת המציאות
אף אחד לא טען שרק חרדים יוצאים נגד הקהילה הלהטב"ית אבל בפועל רק החרדים אקטיבים נגד.
כל השאר עושים את זה על אש קטנה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה