הישראליות באירופה- 17/18

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: הישראליות באירופה- 17/18

שליחה על ידי שמעון א »

באסה
שונא את כולם
רוצה שכל הישראליות יפסידו

רקקק באר שבע מעניין

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

The red one כתב: התפיסה שלך היא מעוותת וצרה. אתה תמיד בגישה של "הכדורגל הישראלי הכי פח בעולם"

רציתי מאוד לכתוב בעמוד הראשון ש"הנה, עוד פעם נכנסתם לפאניקה מוגזמת" כי ידעתי שאראה פה תגובות של "הנה תראו מה ההונגרים עושים לבית"ר, זהו עכשיו הונבד מפחידיםםםםםםםם"..חבל שלא עשיתי את זה, לפחות לא היית זוכה לתואר "גאון בדיעבד" (אבל אתה מוזמן לראות שתי שיחות שלי בקבוצות וואטסאפ ולראות ששם הראתי את החוכמת לא-בדיעבד שלי)

אז זהו, שלא. המשחק היה ברמה נמוכה ובלי הגנות לשני הצדדים. ולמען האמת, בית"ר הייתה הרבה יותר טובה. אתה ראית את הגולים של ואשאש? ביזיון הגנתי כזה לא נראה ברמות של נערים א'.

אין שום קשר בין המשחק הזה לבין הונבד בודפשט. לטוב ולרע.

הונבד בודפשט קבוצה חלשה (פחות או יותר ברמה של ושאש, לצורך העניין - ושאש ניצחה 0-1 את הונבד והונבד ניצחה 1-2 את ושאש משער בדקה 90 של מרטין אפל), לא מאומנת באירופה, לא מנוסה, לא יודעת מה זה להתחיל כל כך מוקדם לשחק. אנחנו קבוצה חזקה שעונה על כל הקרטריונים שהם לא. אם אנחנו לא מסיימים את המפגש בטרנר, צריך להסיק מסקנות.
איפה אמרתי שהכדורגל שלנו הכי פח בעולם? איפה בכלל הזכרתי את הכדורגל הישראלי בת'רד הזה?
יש לי הרגשה שאתה עדיין קצת פגוע מדיון אחר שהיה לנו, זה קצת מצחיק שאתה אומר שהתפיסה שלי צרה כי אני מזלזל בכדורגל הישראלי (ולמרות שאני לא מזלזל בכלל, אני רואה כדורגל ישראלי בערך עשרים שנה אז גם אם אני מזלזל כנראה שיש לי מדגם מספיק גדול כדי לקבוע את זה) אבל אתה מזלזל בכל הכדורגל ההונגרי על סמך משחק אחד ועוד טוען שאנשים כאן נכנסו לפאניקה מוגזמת לפני המשחק מול הונבד כאילו יש למשחק הזה איזושהי השפעה על המשחק שלנו.
אמרתי דבר פשוט, אי אפשר לשפוט את הכדורגל ההונגרי לחיוב או לשלילה על סמך משחק אחד, גם במצב שואשאש הובילה 3-1 לא טרחתי לבוא לפה עם הערה מצטדקת בסגנון שלך על הרמה של הכדורגל הישראלי כי משחק אחד פשוט לא משקף שום דבר. "אם אנחנו לא מסיימים את המפגש בטרנר צריך להסיק מסקנות", אתה אומר משפט כל כך נחרץ על סמך משחק של קבוצה שמשחקת באותה ליגה של הקבוצה שאנחנו פוגשים, בלי שראית אותם, בלי שאתה מכיר את השחקנים שלהם, פשוט ראית משחק של קבוצה ישראלית נגד קבוצה בליגה של הקבוצה שאתה אמור לפגוש והסקת את כל זה. זה נראה לך רציני? אני באמת שואל, זאת פשוט תפיסה הזויה.
למען הסר ספק אין לי שום מושג לגבי הכדורגל ההונגרי ואני לא מכיר את הונבד ולא את ואשאש, אבל אני נזהר בלשוני כשאני מדבר על תחום שאין לי מושג בו, משהו שהרבה אנשים כאן לא עושים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

simply-red כתב:למי שצפה במשחק, איך היה סאבו?
איבד המון והוציאו לו כנראה גול מבעיטה מרחוק בנוהל.
משחק חלש בסה"כ מצפייה במחצית השנייה בלבד.

אנחנו לא במיטבנו בדיוק כמו שהונבד לא.
ככה זה שעוד לא יולי.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

simply-red כתב:
רוצה לסיים בטרנר את הסיפור? הבעיה שגם אנחנו לא נראים משהו בשלב הזה.
אני חושב שההשפעה של 16,000 בטרנר תעשה טוב על הקבוצה שלנו והחבר'ה ייראו כמו שהם רגילים להיראות.

מנגד, ההשפעה של 16K בטרנר תכביד מאוד על ההונגרים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מי זה המגן הזה שמכבי הביאו? איזה בישול

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

תפסיקו לאכול תראש.
אם לא עוברים תהונגרים זה האמא של הכישלון.
רק על יבש,כמה קבוצות הונגריות הגיעו לשלבי הבתים באירופה ב10 שנים האחרונות?
כמה ישראליות?
הכדורגל ההונגרי הוא זוועה כבר הרבה מאוד שנים.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

אדום זקן כתב:רק על יבש,כמה קבוצות הונגריות הגיעו לשלבי הבתים באירופה ב10 שנים האחרונות?
כמה ישראליות?
סתם לידע הכללי, ההונגרים ב8 שנים האחרונות 3 פעמים.
פעמיים בליגה האירופית, פעם אחת צ'מפיונס (דברצן).
אצלנו הרבה יותר פעמים מן הסתם.

אבל שוב, בשלבים הראשוניים עדיף לא לבנות על הנייר.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שאנחנו ביולי , וכושר המשחק לקוי לא צריך לזלזל באף קבוצה.

בגלל זה עפה אולימפיאקוס מהצ'מפיונס ליג שנה שעברה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אני לעולם לא אזלזל בשום קבוצה שאני לא מכיר, בחיים אני לא יתחבר לאמירות בסגנון "אם לא עוברים אותם זה האמא של הבושות" במיוחד מנקודת המבט שלי שבה אנחנו קבוצה צנועה בקנה מידה אירופי ולכן אסור לנו לזלזל באף קבוצה שתבוא לפנינו גם אם אנחנו פייבוריטים (ואני חושב שאנחנו פייבוריטים), זה מה שהביא אותנו לאן שהגענו בשנה שעברה ומהצד השני זה גם מה שגרם לקבוצות שפגשו אותנו ובאו זחוחות ליפול אחת אחרי השניה.
לכל קבוצה מגיע את הכבוד הראוי לה, אם אנחנו יותר טובים נצטרך להראות את זה במגרש. אם הקאנו דם בשלב הזה של העונה שעברה מול קבוצה לא יותר טובה מהונבד אני בכלל לא שולל שזה מה שיקרה לנו גם השנה ולכן הגישה צריכה להיות אף פעם לא לבוא בתחושת עליונות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:שאנחנו ביולי , וכושר המשחק לקוי לא צריך לזלזל באף קבוצה.

בגלל זה עפה אולימפיאקוס מהצ'מפיונס ליג שנה שעברה.
ההשוואה לאולימפיאקוס היא שגויה מיסודה.
אולימפיאקוס החליפו מאמן,שחקנים עזבו,לא הביאו רכש מתאים,משחקי ההכנה שלהם היו זוועה ובאו שאננים.
זה לא המצב אצלנו.
אפשר להגיד לא לזלזל על כל קבוצה,גם שאתה משחק מול קבוצה בליגה א בסיבוב ח של הגביע.
בשורה התחתונה אנחנו טובים יותר,איכותיים יותר ואם כשאתה טוב יותר ואיכותי יותר אתה לא עובר אז זה כישלון ושום כיבוס מילים בסגנון רז שכניק או להפוך את היריבה לסופר סטאר לא יעזור.
ואגב אין כאן שום זלזול יש כאן עובדות.

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

ForeverRed כתב: למה ציפית?
סנטה קולומה
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ברור שלא לעבור את הונבד זה כישלון. אין לזה שום תירוץ. אבל מי שחושב שיהיה טיול, טועה.

הונבד קבוצה חלשה בלי ניסיון באירופה? אתם יודעים כמה קבוצות אמרו את זה עלינו בעונה שעברה?
שוב אני מזכיר לכם שכל המסע האירופי הקסום שלנו התחיל מניצחון דחוק ועם לא מעט מזל מול שריף, קבוצה בטח לא הרבה יותר טובה מהונבד, בטרנר, בערך במשחק היחיד בו היינו פייבוריטים באירופה.

להפוך את הונבד לקבוצת על לא צריך. אבל גם לא להקל בהם ראש ולזלזל.
זה המשחק הכי חשוב בקמפיין האירופי, אם אנחנו מפשלים שם אין איך לתקן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כרגע על פניו ממה שראיתי אתמול וזה רק תקציר,גם מכבי וגם בית"ר נחלשו הגנתית.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

South Boy כתב:אני לעולם לא אזלזל בשום קבוצה שאני לא מכיר, בחיים אני לא יתחבר לאמירות בסגנון "אם לא עוברים אותם זה האמא של הבושות" במיוחד מנקודת המבט שלי שבה אנחנו קבוצה צנועה בקנה מידה אירופי ולכן אסור לנו לזלזל באף קבוצה שתבוא לפנינו גם אם אנחנו פייבוריטים (ואני חושב שאנחנו פייבוריטים), זה מה שהביא אותנו לאן שהגענו בשנה שעברה ומהצד השני זה גם מה שגרם לקבוצות שפגשו אותנו ובאו זחוחות ליפול אחת אחרי השניה.
לכל קבוצה מגיע את הכבוד הראוי לה, אם אנחנו יותר טובים נצטרך להראות את זה במגרש. אם הקאנו דם בשלב הזה של העונה שעברה מול קבוצה לא יותר טובה מהונבד אני בכלל לא שולל שזה מה שיקרה לנו גם השנה ולכן הגישה צריכה להיות אף פעם לא לבוא בתחושת עליונות.
!!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא יודע אם ההגנה של מכבי נחלשה, אבל היום אין לה קישור.
גולסה פציע, חותם עכשיו על ייני כקשר אחורי בכיר שם ואזולאי זה לא לרמה.
כל יום שהחיזוק שם מתעכב טוב לנו.

שלח תגובה