נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי Itay »

izguy83 כתב:
17 נובמבר 2022, 07:51
שמעתי, לא אמר שום דבר חריג.
להגיד שאתה לא רוצה שהקבוצה שלך תצליח כשאתה בחוץ זה אמירה של שחקן רעיל, על פחות מזה הפכנו את הרוש לחתול שחור.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

izguy83 כתב:
17 נובמבר 2022, 07:51
שמעתי, לא אמר שום דבר חריג.
לא חריג?
הוא אמר שהוא לא שמח שהמועדון שמשלם לו שכר מצליח ולא מפרגן לחברים שלו שנראים טוב יותר ממנו כי זה לא נותן.לו סיכוי....אפס

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Itay כתב:
17 נובמבר 2022, 00:26
יצא לי לשמוע היום חלק מפודקאסט בו סולומון השתתף, וואלה אכזב מאוד, רק שלא יצא ערן זהבי 2 מבחינת אופי.

״כל שחקן כדורגל שלא משחק לדעתי הוא משקר אם הוא אומר שהוא רוצה שהקבוצה תצליח ב-100%, שכל משחק היא תנצח 5-0, אין דבר כזה ואם הוא אומר דבר כזה או שהוא משקר או שהוא צריך להחליף מקצוע. אני כן רוצה שהקבוצה תהיה בפורמה טובה אבל אם שחקנים אחרים טובים אז אתה יודע שיש להם סיכוי יותר טוב בעתיד להיות בהרכב״
הוא צודק
אנושי לגמרי להרגיש ככה
אני שמעתי במו אוזניי את מליקסון אומר דברים דומים
לפני יותר מ 10 שנים, היינו יחד בערב על האש אצל אביתר, בעונה עם גיא עזורי
גם את אורן ניסים שמעתי אומר דברים דומים
יצא לי לשבת איתו ביציע באיזה משחק חוץ ברעננה/רמה"ש בלאומית

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Itay כתב:
17 נובמבר 2022, 00:26
יצא לי לשמוע היום חלק מפודקאסט בו סולומון השתתף, וואלה אכזב מאוד, רק שלא יצא ערן זהבי 2 מבחינת אופי.

״כל שחקן כדורגל שלא משחק לדעתי הוא משקר אם הוא אומר שהוא רוצה שהקבוצה תצליח ב-100%, שכל משחק היא תנצח 5-0, אין דבר כזה ואם הוא אומר דבר כזה או שהוא משקר או שהוא צריך להחליף מקצוע. אני כן רוצה שהקבוצה תהיה בפורמה טובה אבל אם שחקנים אחרים טובים אז אתה יודע שיש להם סיכוי יותר טוב בעתיד להיות בהרכב״

אגדיל ואומר שדיבר מזעזע, איבד הרבה מניות בעיניי.
אנחנו חיים בעידן שבו כל פעם שמישהו אומר משהו שהוא טיפה לא פוליטקלי קורקט כולם מזדעזעים.
אמר מה שעובר בראש של כל כדורגלן מאז ומעולם.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Itay כתב:
17 נובמבר 2022, 08:28
להגיד שאתה לא רוצה שהקבוצה שלך תצליח כשאתה בחוץ זה אמירה של שחקן רעיל, על פחות מזה הפכנו את הרוש לחתול שחור.
גניבת דעת ברמת הפשכצקי. בשום שלב הוא לא אמר שהוא לא רוצה שהקבוצה תצליח. זה שהוא פחות מעדיף שהקבוצה תחלק חמישיות ושישיות כל משחק וכשהוא יחזור לא יהיה לו מקום, זה שיא הלגיטימי.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ReDo כתב:
17 נובמבר 2022, 09:17
אנחנו חיים בעידן שבו כל פעם שמישהו אומר משהו שהוא טיפה לא פוליטקלי קורקט כולם מזדעזעים.
אמר מה שעובר בראש של כל כדורגלן מאז ומעולם.
יש הבדל בין עובר בראש לבין להגיד את זה......יש הרבה דברים שעוברים בראש ושומרים לעצמנו

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

שיש כתב:
17 נובמבר 2022, 11:22
יש הבדל בין עובר בראש לבין להגיד את זה......יש הרבה דברים שעוברים בראש ושומרים לעצמנו
בדיוק מה שכתבתי לפני זה. עידן הפוליטקלי קורקט...
מסכים שאולי מבחינתו היה עדיף שלא היה אומר את הדברים כי תמיד יהיה את מי שיעוות ויסלף.
אבל מפה ועד להזדעזע כאילו מה כבר אמר...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

יש איזה בדיחה/סיפור על מאסק, שאחת המזכירות שלו באה לבקש ממנו העלאה, והתגובה שלו הייתה את יוצאת לשבוע של חופש, נראה איך נרגיש את חסרונך והשכר יתעדכן בהתאם.
מפה לשם אחרי שבוע הוא מתקשר אליה ואומר שאין צורך שתחזור, חסרונה לא הורגש. פיטר אותה.

זה הלצה, אבל כל עובד בארגון היה רוצה להרגיש שהוא חסר שהוא לא נמצא.
ברור שגם כדורגלן הוא כזה. במקרה של כדורגלן זה יתבטא בירידה ביכולת של הקבוצה..

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ReDo כתב:
17 נובמבר 2022, 09:20
גניבת דעת ברמת הפשכצקי. בשום שלב הוא לא אמר שהוא לא רוצה שהקבוצה תצליח. זה שהוא פחות מעדיף שהקבוצה תחלק חמישיות ושישיות כל משחק וכשהוא יחזור לא יהיה לו מקום, זה שיא הלגיטימי.
גניבת דעת? חחח הוא בלשונו אמר ״שחקן שבחוץ שאומר שהוא רוצה שהקבוצה תצליח ב-100% הוא שקרן או שצריך להחליף מקצוע״
או במילים אחרות סליחה על הבוטות אכפת לי רק מהתחת של עצמי.

ספורטאי שאמור להוות דוגמה לצעירים לא יכול להתבטא בצורה כזאת, גם עצם המחשבה יוצרת סלידה (גם אם היה שומר את זה לעצמו), אתה ספורטאי שזהו תחום שמקדש את ערכי הקבוציות והביחד. מה הפלא שעידן של סמלים כמו ברדה ומליקסון שתמיד היו נחבאים אל הכלים הולך ונגמר לו, אנחנו בדור של שכירי חרב שרואים בעיניים רק את הצ׳ק בסוף החודש.

גם אם זה עובד ככה היום זו לא גזירת גורל, בשביל הספורט הישראלי מוטב שהחינוך במחלקות הצעירות יהיה קודם כל אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. ולא אלו לא סיסמאות באוויר. בדיוק בגלל דברים כאלה אני רגוע שהסמלים שלנו אוחזים בהגה של המועדון (נשמח לעוד אחד סטייל הובאן למחלקת הנוער).

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Itay כתב:
17 נובמבר 2022, 13:47
גניבת דעת? חחח הוא בלשונו אמר ״שחקן שבחוץ שאומר שהוא רוצה שהקבוצה תצליח ב-100% הוא שקרן או שצריך להחליף מקצוע״

ספורטאי שאמור להוות דוגמה לצעירים לא יכול להתבטא בצורה כזאת, גם עצם המחשבה יוצרת סלידה (גם אם היה שומר את זה לעצמו), אתה ספורטאי שזהו תחום שמקדש את ערכי הקבוציות והביחד. מה הפלא שעידן של סמלים כמו ברדה ומליקסון שתמיד היו נחבאים אל הכלים הולך ונגמר לו, אנחנו בדור של שכירי חרב שרואים בעיניים רק את הצ׳ק בסוף החודש.

גם אם זה עובד ככה היום זו לא גזירת גורל, בשביל הספורט הישראלי מוטב שהחינוך במחלקות הצעירות יהיה קודם כל אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. ולא אלו לא סיסמאות באוויר. בדיוק בגלל דברים כאלה אני רגוע שהסמלים שלנו אוחזים בהגה של המועדון (נשמח לעוד אחד סטייל הובאן למחלקת הנוער).
להגיד על שחקן שהוא אמר "לא רוצה שהקבוצה תצליח",
למרות שהוא אמר "לא רוצה שהקבוצה תצליח ב100%" זו גניבת דעת ידידי.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אני זוכר את "הוגה הדעות" ברקו אומר שהוא רוצה שהנבחרת תפסיד כשהוא על הספסל...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
17 נובמבר 2022, 13:47

לא שמעתי את הפרק אבל אובייקטיבית אין בעיה עם הציטוט הזה בכלל, זה ניסוח מאוד עדין. כל עוד לא איחל לקבוצה להפסיד או לחבר להיפצע (ואני לא הבנתי את זה ככה) זו אמירה לגיטימית

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

תעבוד קשה ותראה שאתה שווה משהו, תקבל פירורי דקות ותיהיה הכי טוב שאתה יכול, תתאמן ברצינות ואז תקבל הזדמנות גם אם הקבוצה תראה ממש טוב כי מישהו יקבל אדום/צהוב/מתיחה או וואט אבר ואז תכנס

ברגע שמה שעובר לך בראש זה שאנחנו טובים מידי ואין לי סיכוי אז הלוואי שניהיה פחות טובים אז גם האימונים נראים בהתאם וגם על הדשא כשמשחקים

זאת הסיבה שברדה אפילו לא ספר אותו בצחוק והעדיף לגמור את לופס אפילו מול ריינה מאשר לתת לו, לא קשה להניח שהוא נראה באימונים כמו ז** שלא בא לו וזה מעבר לעובדה שמקצועית הוא חלש אז בכלל שילוב קטלני

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

כמובן ויטור,ספורי וגלזר בהרכב :בוער מעצבים:

שם כליה שאחד מהם לפחות נפצע.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

שיש כתב:
17 נובמבר 2022, 17:47
תעבוד קשה ותראה שאתה שווה משהו, תקבל פירורי דקות ותיהיה הכי טוב שאתה יכול, תתאמן ברצינות ואז תקבל הזדמנות גם אם הקבוצה תראה ממש טוב כי מישהו יקבל אדום/צהוב/מתיחה או וואט אבר ואז תכנס

ברגע שמה שעובר לך בראש זה שאנחנו טובים מידי ואין לי סיכוי אז הלוואי שניהיה פחות טובים אז גם האימונים נראים בהתאם וגם על הדשא כשמשחקים

זאת הסיבה שברדה אפילו לא ספר אותו בצחוק והעדיף לגמור את לופס אפילו מול ריינה מאשר לתת לו, לא קשה להניח שהוא נראה באימונים כמו ז** שלא בא לו וזה מעבר לעובדה שמקצועית הוא חלש אז בכלל שילוב קטלני
נראה לי שהתבלבלת בסולומון
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה